Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчя

Модельна стрижка дебют на короткі або довгі волосся технологічно складна для виконання. Для неї оптимальна середня довжина пасм. Укладання волосся в зачіску вимагає створення об’єму зверху, пасма знизу повинні бути витягнуті і відокремлені один від одного. Це відрізняє стрижку дебют від драбинки або каскаду.

Особливості стрижки дебют

Дебют в найбільшою мірою підходить дівчатам з сильно вираженими рисами обличчя, оскільки стрижка згладжує їх, забезпечуючи створення привабливого образу. Перукарі не радять вибирати цю стрижку жінкам, які мають витягнуте обличчя. Вона рекомендована тим, у кого квадратна або округла форма обличчя.

858175a0d135bd3f8037351a6386332a Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяФото стрижки дебют

Стрижка дозволяє виконувати об’ємні укладки навіть при тонких волоссі. Витончення волосся можна укласти один на одного, зробивши дебют. Це не стрижка драбинкою, коли пасма покладені по рівнях і складають одне ціле. Якщо волосся коротке, збільшити обсяг можна способом прикореневого інфікування.

Багатошаровість дебюту дозволяє оформити дугою пасма біля обличчя і надати ззаду об’єм волоссю. Багатофункціональність стрижки пов’язана з можливістю експериментувати, виправляючи форму обличчя і здійснюючи коригування для вдосконалення і згладжування його овалу. Волосся при цьому повинні обрамляти його, надаючи погляду особливу виразність.

Плюси і мінуси

Основною перевагою стрижки дебют можна вважати елегантність, яка виключає вікові обмеження. Вона дозволяє створити гармонійний зовнішній образ молодим і зрілим власницям волосся середньої довжини.

Дебют перетворює вигляд дівчини або жінки, володіючи наступними перевагами:

 • виконання багатошарової стрижки на коротких, середніх або довгих пасмах;
 • збереження естетичного вигляду зачіски в будь-яку погоду;
 • оформлення у вигляді дуги, що обрамляє обличчя;
 • надання додаткового обсягу тонким, кучерявим та неслухняним волоссям;
 • поліпшення, омолодження і коригування зовнішності;
 • відсутність яких-небудь складнощів в догляді.

Дебют можна поєднувати з різними стилями, включаючи спортивний і діловий. Стрижка, дозволяє замаскувати вади на обличчі, практична і зручна у догляді. Щоб укласти її, не потрібно витрачати занадто багато часу, якщо дебют виконаний на коротких або середніх волоссі.

bbc6b81ec0b1be405b2ee6ea4b3a90a3 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяПлюси і мінуси

Модельну стрижку можна поєднувати з мелірування, фарбуванням, колорированием. Жінка зі стрижкою дебют буде виглядати більш привабливою, якщо для оформлення зачіски застосовувалися методи градуювання або інфікування. Дебют відмінно виглядає на неслухняного волосся.

Існує безліч модифікацій цієї стрижки, що дозволяє використовувати її жінкам з різними формами обличчя. Дебют передбачає плавність переходів від одного пасма до іншої, тому стрижка найбільшою мірою підходить для волосся середньої довжини.

Порівняння зі стрижками рапсодія каскад

Жіночі стрижки ступінчастого типу можуть бути різними. Вони мають багато спільних особливостей, визначених схемою виконання.

Дебют нагадує такі види стрижок:

 • італійка;
 • аврора;
 • каприз;
 • рапсодія;
 • каскад.

Основна відмінність дебюту від інших багаторівневих стрижок пов’язано зі здатністю візуально змінювати риси обличчя. Схожість і відмінності між стрижками рапсодія”, “каскад” і дебют наведені в таблиці.

Порівняння багаторівневих стрижок:

Дебют Рапсодія Каскад
Выстригание волосся шарами Нашарування локонів Оформлення ступенями
Підковоподібна маківка Об’ємний потилицю Різкі переходи
Обрамлення півколом Укладання в одне ціле Чіткі рівні
Потилицю з волоссям середньої довжини Потилична частина з короткими пасмами Потилицю з коротким волоссям
Пасма розділені знизу Волосся знизу у вигляді драбинки Знизу довгі пасма ступенями

Будь-яка з стрижок дозволяє надати акуратний вигляд зачісці, якщо волосся неслухняне або кучеряве. Вони рекомендовані для товстого і тонкого волосся. Пасма можуть бути короткими, довгими або середніми.

До будь-яких форм обличчя йде стрижка дебют середньої довжини

Стрижка дебют на середні волосся дозволяє експериментувати, змінюючи зовнішній вигляд в залежності від настрою.

Форма чубчика, довжина і положення локонів можуть бути змінені з метою корегування контурів обличчя. Багаторівнева стрижка для круглолицих дівчат актуальна і без чубчика, оскільки техніка її виконання передбачає наявність на маківці локонів достатньої довжини, яким можна надавати об’єм і пишність.

6115ba2066b3164fe158cec2b8376733 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяДо будь-яких форм обличчя йде стрижка дебют середньої довжини

Перетворити вигляд жінки допоможе правильно підібрана модифікація стрижки. Якщо це дебют, то важливо підібрати форму чубчика, яка найбільшою мірою буде гармоніювати з рисами обличчя, згладжуючи їх. Важливо, щоб овал обличчя не був занадто вузьким. Поєднання стрижки дебют з формою обличчя виключить необхідність використовувати лише макіяж для коригування всіх недоліків.

Класична стрижка на середні волосся додає жіночності зовнішнього вигляду, дозволяючи приховати занадто великий лоб і вилиці великих розмірів. Це особливо важливо для жінок з грубими рисами обличчя квадратної форми. Довгасте обличчя не дозволить отримати бажаного ефекту, оскільки стрижка дебют не для незграбних контурів обличчя.

Кругле обличчя

Стрижка дебют, завоювала безліч прихильниць, ідеальна для дівчат з круглою формою обличчя. Вона здатна зробити обличчя більш красивим, зрівноваживши його пропорції. Дебют для круглолицих жінок з чілкою або без неї молодить і освіжає обличчя незалежно від кольору волосся. Стрижка допоможе створити святковий або робочий настрій.

Основна особливість стрижки дебют пов’язана з можливістю приховувати різні недоліки круглого обличчя. Прийнятним варіантом буде зачіска, виконана по косій лінії, що дозволяє зробити погляд більш відкритим і виразним. Цей варіант візуально подовжує обличчя, а коса чілка надає рисами обличчя особливу динамічність.

c27d50075a738a3008f4c493bc5acab1 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяКругле обличчя

У жінок з круглим обличчям лоб буває досить низький, тому акуратно укладені пасма середньої довжини стрижки дебют вимагають гарного оформлення чубчика з кінцями, обробленими на основі інфікування. Стрижка здатна візуально зробити кругле обличчя більш витягнутим, особливо, якщо модель не передбачає наявність чубчика.

Дебют з ефектною драбинкою дозволяє створити динамічну укладання.

Освіжити образ дівчини з круглим обличчям дозволить стрижка дебют з нестандартною чубчиком, яка не передбачає чіткі пропорції. Полегшити їх можна способом інфікування, зробивши чубок довгою, прямий або косий. Вигідне підкреслення стрижкою обрисів круглого обличчя дозволяє згладити ефект від занадто високого чола.

Привабливий образ здатна створити градуйована стрижка дебют. Якщо лоб низький, то для обличчя круглої форми підійде асиметричний або рвана чолка, а пряма забезпечить створення необхідної вертикалі. Якщо вона оформлена правильно, то лоб буде виглядати більш високим. Рвана чолка молодить образ, вона легка в укладанні і робить погляд яскравіше.

Овальне обличчя

Стрижка дебют на середні волосся дозволить зробити жіночною і привабливою дівчину з прямими пасмами, якщо її обличчя має овальну форму. Наявність чубчика підкреслює риси обличчя, акцентуючи увагу на посмішці очах жінки. Середня довжина волосся зазвичай нижче підборіддя, тому укладання буде пишною, що зробить образ привабливим і святковим.

Жінкам у віці стрижка дебют надає моложавості, роблячи їх зовнішній вигляд більш завзятим і сучасним. Якщо густа чубчик і закриває брови, то на прямих пишних волоссі середньої довжини, стрижка дебют буде виглядати загадково і стильно. Пасма при цьому повинні бути розділені знизу.

74db07f67d2776d4b4d4697f8f306e16 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяОвальне обличчя

Варіант найбільшою мірою підходить жінкам з каштановим або темно-русявим густим волоссям, оскільки світлі пасма краще розділяти по всій довжині волосся, що створює яскравий світиться образ. Стрижка гармонує з прямою або косою чубчиком, оскільки обидва варіанти будуть виглядати ідеально.

Овальна форма обличчя дозволяє оформити асиметричну чубок. Зайва жорсткість густого волосся може бути усунена филированием кінців пасм. Це дозволить надати образу жінки з овальним обличчям легкості і виразності. Для вибору стрижки дебют важливо, щоб овальне обличчя не було занадто худим і вузьким.

Це обумовлено тим, що стрижка «витягнута» і передбачає пишну укладання в області потилиці. Занадто худа шия не дозволить створити гармонійного образу, як і загострене підборіддя овального обличчя. Ефект, вироблений ступінчастою стрижкою дебют, удосконалює зовнішній вигляд жінок з овальними обличчям.

Вибір прямий чубчик до брів, дозволяє зробити обличчя врівноваженим, надає образу елегантності. Красиво укладена модна зачіска, що гармоніює з вишуканим вечірньою сукнею, дозволить жінці відчути себе принцесою на будь-якому торжестві.

Квадратне обличчя

Стрижка дебют, що нагадує каскад, складна у виконанні на волоссі різної довжини, включаючи середні, короткі та довгі пасма. Багатошарова стрижка вигідно обрамляє квадратне обличчя при різній довжині волосся.

43afb469a93883d8705417b0956bd0f5 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяКвадратне обличчя

Чубчик може бути будь-який:

 • рваної;
 • асиметричної;
 • прямий;
 • косий;
 • нижче брів.

Основна маса волосся, підстрижених драбинкою, підкреслить особливості квадратного обличчя завдяки своїй формі у вигляді підкови. Окантовка дозволяє досягти потрібної форми обличчя, що наближує його до овалу і згладжує незграбності. Стрижка виключає проблему посічених кінчиків волосся, струменистих немов водоспад.

Дебют не краде довжину волосся, кінці яких при укладанні повинні бути розділені на пасма. Стрижка ідеальна для жінок з квадратною формою обличчя, раніше робили хімічну завивку. Зачіска дозволяє приховати наслідки, що виникли після невдалого фарбування локонів.

Для квадратного обличчя ідеальною буде стрижка з филировкой на кінцях пасм. Вони повинні бути підстрижені так, щоб сформувалася багатошаровість, необхідна для додання обсягу волоссю поза залежності від їх структури. Експерименти з різними видами чілок дозволяють створити найбільш підходящий образ.

Трикутне обличчя

Чубчик, змінює форму обличчя, здатна відвернути увагу від багатьох недоліків. Дівчатам з трикутним обличчям, що нагадує форму серця, стрижка дебют рекомендована з чубчиком. Без неї обриси обличчя у вигляді «серця» будуть сильно виділятися. Зачіска дозволить візуально зменшити видатні вилиці, гостре підборіддя і великий лоб.

0a21f40a039f7d255544dd9f68dc70e5 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяТрикутне обличчя

З різних варіантів можна вибрати косу чубок, рвану або филированную, яку можна залишити довгою або вкоротити.

Дебют, згладжує контури трикутного обличчя, робить його риси м’якше і ніжніше. Чубок можна виконати прямо або асиметрично, укласти набік або відпустити нижче брів. Романтичний образ дозволить створити стрижка, укладена з використанням фена і гребінця.

Кому йде стрижка дебют з чубком і без неї

Стрижка дебют на середні волосся оптимальна для жінок, що мають квадратну або кругле обличчя. Створити гармонійний образ можна і для овальної форми обличчя. Верх стрижки повинен бути підковоподібним, тому вона не підходить жінкам з худими прямими обличчями.

839968f6fd87f63b65c3cf9ff83dbb58 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяСтрижка дебют з чубком

Укладання стрижки вимагає безладне розташування локонів, що обрамляють обличчя у формі арки. Модель йде жінкам з обличчям, форма якого нагадує трапецієподібний овал. Стрижка, відновлююча пропорції обличчя, здатна візуально зменшити ніс або вилиці, робити точеним підборіддя.

Стрижку дебют вибирають не тільки дівчата, але і жінки зрілого віку. Власницям худорлявих фігур рекомендований більш короткий варіант або дебют для волосся середньої довжини. Жінкам з пишними формами підійде подовжена модель стрижки.

Особливості стрижки дебют на кучеряве і прямі волосся

Дебют практичний для дівчат з кучерявими волоссям, оскільки дозволяє привести в порядок неслухняні локони. Перевага стрижки на кучеряве волосся пов’язане з створенням бездоганного зовнішнього вигляду. Дебют, структурирующий хвилясті пасма, робить обличчя витонченим і виразним.

При виборі стрижки дебют можна не враховувати ступінь густоти волосся. Ступеневість та багатошаровість оформлення пасм забезпечує отримання оптимального обсягу. Універсальний дебют ідеальний для хвилястого волосся, оскільки в значній мірі полегшує їх укладання.

Дебют на прямих волоссі, як і на кучерявого локонах, здатний приховувати недоліки, покращуючи зовнішній вигляд. Укладати прямі пасма можна у повсякденні та святкові зачіски. Довгі або середні прямі волосся завдяки стрижці дебют будуть виглядати більш густими і об’ємними.

Технологія виконання на середню довжину волосся

Незважаючи на складність технології стрижки, професіонал завжди зможе з легкістю виконати дебют на середні волосся. Стрижка заснована на застосуванні методу «накладання пасма на пасмо».

cdf5ee904a1a253a5eb0a327f64c0ce4 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяТехнологія виконання на середню довжину волосся

Інструкція виконання стрижки покроково:

 • Промити волосся, підсушити їх за допомогою фена, але не до кінця.
 • Поділити на 4 зони всі пасма, виконавши рівний проділ по вертикалі, що йде по центру потилиці, потім — горизонтальний, який проходить від одного вуха до іншого.
 • Закріпити всі відокремлені пасма за допомогою шпильок або затискачів.
 • Виконати проділ, що проходить через фронтально-тім’яну зону на маківці, опустивши контрольну пасмо на обличчя гребінцем.
 • Підстригти виділену пасмо дугоподібної лінії навколо обличчя.
 • Зробити 2 проділу через середину тім’яно-фронтальній області, що йдуть паралельно один одному на відстані 3 див.
 • Підрівняти решту волосся з другої контрольної пасма, відтягнувши кожну пасмо під кутом 90?.
 • Стригти залишилися пасма, використовуючи техніку накладання.

Майстер робить філіровку і окантовку пасом після виконання стрижки, що дозволяє скорегувати риси обличчя і зробити більш привабливим зовнішній вигляд жінки.

Догляд за волоссям

Популярна вже більше 3-х десятиліть стрижка дебют дуже практична і не вимагає багато часу для догляду. Вона універсальна і зручна для щоденної шкарпетки.

6ba776f7f8db42b9529d9e7242d8bd67 Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяДогляд за волоссям

Досягати акуратності в укладанні дозволяє використання коштів стайлінгу:

 • пінок;
 • мусів;
 • лаків;
 • гелів.

Повсякденна укладання стрижки дебют вимагає щоденного догляду. Швидку завивку забезпечують прасування і плойки, але для їх безпечного застосування важливо використовувати засоби для захисту волосся. Це спеціальні масла, гелі або спреї, нанесення яких перед термообробкою захищає волосся від шкідливого впливу на них інструментами.

Укладання стрижки дебют: правила, покроковий опис

Стрижка дебют на середні волосся дозволяє експериментувати з різними варіантами укладки.

Серед найбільш популярних видів укладання можна виділити наступні стилі:

 • діловий, вимагає застосування круглої щітки і фена для сушіння волосся, оброблених мусом, що надає пишність пасмам;
 • класичний, надає волоссю легку недбалість на основі техніки інфікування для створення ефекту неслухняних локонів;
  романтичний, справляє враження жіночності і наївності завдяки накручування пасма на бігуді або завивці плойкою;
 • урочистий, що відповідає тенденціям моди, необхідний для виходу на заходи з зачіскою, покладеної в кошик, в раковину або равлика з одночасним випуском пасма, що йде спереду від чубчика;
 • повсякденний, що передбачає обробку волосся пінкою з наступним доданням обсягу волоссю і підсушуванням пасм.

Останній варіант заснований на виконанні наступних основних кроків:

 • Помити і висушити волосся.
 • Нанести невелику кількість мусу на пасма.
 • Підсушити феном волосся від коренів, використовуючи гребінець.
 • Підкрутити кінці пасом назовні або всередину.

Для сушки помитих волосся слід використовувати фен і брашинг.

Вечірню укладання потрібно здійснювати таким чином:

 • Помити і висушити волосся.
 • Обробити мусом вологі пасма і підсушити феном.
 • Завити з допомогою плойки локони, потім вивернути їх назовні.
 • Відокремити волосся невеликими пасмами і начесать.

Для фіксації зачіски необхідно заздалегідь підготувати найбільш підходящий аксесуар. Для фіксації отриманого результату краще використовувати лак, що дозволяє зберегти зачіску надовго. В якості аксесуарів підійдуть стрічки, квіти або шпильки.

Хто з зірок носить стрижку дебют

Популярність стрижка дебют набула після того, як жінки та дівчата змогли оцінити її переваги, дивлячись на зірок екрану. Не можна не згадати зухвалий вигляд Вайнони Райдер, яка носила цю зачіску з рваними пасмами на кінцях. Ефект, вироблений багатоступінчастої стрижкою, був оцінений по достоїнству.

fc8997f557e5fd70d9891a093e1ecaab Стрижка Дебют на середні волосся із чубчиком і без, для круглого, овального обличчяДженніфер Еністон

Багатошаровий дебют, яким підкорила глядачів Дженніфер Еністон, дозволяє створювати неповторні образи багатьом прихильницям кінозірки. Вона зачарувала всіх стрижкою дебют на середні волосся, знявшись у серіалі «Друзі». Багато дівчат вирішили послідувати її прикладу і стали віддавати перевагу привабливою зачісці.

Вигляд зірки Брітні Спірс символізує покоління 90-х років. Ставши тоді популярною, вона носила саме цю стрижку. Співачка Тейлор Свіфт, яка воліє міняти свій імідж, не раз робила дебют на волосся різної довжини. Актриса Ліза Рінна, експериментуючи зі стрижкою дебют на короткі волосся, додала їй популярності.

Універсальна стрижка дебют дозволяє надавати коротким, середнім або довгим волоссям обсяг на потилиці. Пасма, красиво обрамляє обличчя, спадають вниз окремо один від одного. Стрижка приховує недоліки і коригує зовнішній вигляд, роблячи його привабливим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради