Прикмета: розбилося дзеркало, що робити, якщо б’ється випадково вдома або на роботі

Дзеркалам здавна приписують магічні можливості, наділяючи їх містичними властивостями. Розбитий атрибут інтер’єру часто вважають ознакою початку темної смуги в житті. Для точного трактування події рекомендується враховувати всі додаткові нюанси.

5dae95d443484b2190c3a038f76cb322 Прикмета: розбилося дзеркало, що робити, якщо бється випадково вдома або на роботі

До чого б’ється дзеркало

Прийнято вважати, що дана подія має виключно негативний характер. Насправді при інтерпретації необхідно враховувати безліч умов. Бували випадки, коли дзеркало розбилося до сприятливих змін у житті. Головний зміст народних прикмет і забобонів полягає в прийдешні зміни.

Ознаки можуть бути позитивними або негативними, у другому випадку можливо провести спеціальний обряд або прочитати змову. Подібні дії зменшать або нейтралізують негативний вплив пророцтва.

На що звернути увагу при інтерпретації, якщо дзеркало розбилося:

 • призначення, вік і розмір зіпсованого предмета;
 • хто розбив;
 • навмисно чи випадково це сталося;
 • місце події;
 • хто господар аксесуара;
 • які емоції були першими.

Маленьке або велике

За прикметами розмір розбитого дзеркала безпосередньо впливає на майбутні зміни. Чим більше предмет, тим сильніший вплив на людину і його життя. Якщо зіпсовано маленьке дзеркальце – переживати не варто. Можливі лише невеликі непорозуміння, непорозуміння з незнайомими людьми. Щоб цього уникнути, достатньо стежити за власною поведінкою, не провокувати скандали, стримувати власне невдоволення.

Розбити велике дзеркало означає рекомендацію готуватися до значних змін у житті.

Сприятливий тлумачення прикмети – довгоочікувана або незапланована вагітність, несподіваний переїзд на нове місце. Негативно забарвлені забобони в цьому випадку пророкують великі біди і тривалу чорну смугу. Не потрібно вірити в народні страшилки про смерть близької людини. Подібні думки притягують нещастя сильніше, ніж саме розбилося дзеркало.

Хто розбив

Важливо при інтерпретації прикмети звертати увагу на те, хто винен у псуванні предмета.

Негативний вплив через розбитого дзеркальця по мірі зростання небезпеки залежно від того, хто його розбив:

 • дитина;
 • гість;
 • чужа людина;
 • родич;
 • господар речі;
 • кіт;
 • розбилося саме.

e7633de18563805a1dab0806ba002d89 Прикмета: розбилося дзеркало, що робити, якщо бється випадково вдома або на роботі

Якщо дзеркало розбив дитина, деякі батьки починають надавати події надмірну важливість. Насправді подібне відбувається під час ігор, при необережному поводженні з предметом. В даному випадку це не прикмета, а всього лише випадковість. Важливо, щоб дитина не чіпав осколки, оскільки є ризик порізатися. Також існує повір’я, що через пошкоджену дзеркальну поверхню переходить негативна енергетика. З цієї причини рекомендується прибирати осколки в рукавичках.

За прикметами, якщо дзеркало розбив гість, то також сильно турбуватися не варто. Це може означати невеликі розбіжності, сварку з цією людиною в найближчому майбутньому. Іноді забобони радять краще придивитися до нього, можливо, він негативно налаштований до господаря будинку. Розбити дзеркало випадково може зовсім чужа людина, наприклад, працівник з роботи. Прикмети рекомендують проаналізувати стосунки з ним, можливість негативного ставлення до власника аксесуара.

Коли річ зіпсована членом сім’ї, бажано провести над осколками спеціальний ритуал і нейтралізувати можливий негатив. Важливо правильно прибрати осколки. Ті ж рекомендації діють для господаря атрибут інтер’єру. Відзеркалювальна поверхня поглинає навколишнє її енергію. Коли порушується цілісність, все це виходить назовні. З яким настроєм в нього виглядали, такий заряд енергетики і слід очікувати.

Найбільшу загрозу становлять 2 останніх випадку. Саме їх бажано трактувати за допомогою народних прикмет. Кішка може розбити дзеркало з метою попередити господарів про небезпеку. Ще більш неприємним вважається, якщо це сталося само по собі. Забобони пояснюють це тим, що відбиває поверхня не змогла утримувати накопичився всередині негатив. Звичайно, якщо дзеркало впало і розбилося, це може означати лише погане кріплення, тому не варто налаштовуватися на жахливі наслідки.

Випадково чи спеціально

Про знаки понад можна говорити, якщо предмет був зіпсований випадково, з необережності. У цьому випадку має місце попередження про небезпеку або майбутні зміни.

Якщо в будинку випадково розбилося велике старовинне дзеркало, рекомендується провести енергетичну чистку. Це досить погана прикмета, накопичена енергія великого обсягу, може виявитися негативною і сильно зіпсувати життя домочадцям.

Спеціально псують подібні предмети з метою провести обряди і ритуали, наприклад:

 • навести порчу;
 • допомогти одужати важкохворій людині;
 • кардинально змінити життя;
 • випустити накопичену енергію перед тим, як викинути застарілий предмет інтер’єру.

Своє або чуже

Глобальних відмінностей у тлумаченні народних прикмет при цьому не існує. Єдина різниця полягає в тому, що розбити чуже дзеркало – до втрати грошей. Ніяких магічних властивостей в цьому немає, оскільки витратити фінанси доведеться на купівлю зіпсованого майна. Забобони радять не збирати осколки, особливо голими руками. Предмет міг накопичити багато негативної енергії, здатної перейти до того, хто прибирає голими руками.

6bd8ab707f137f6b53023b5dcec13e66 Прикмета: розбилося дзеркало, що робити, якщо бється випадково вдома або на роботі

Коли сталася неприємність

На характер події час доби не впливає. Надмірно забобонні люди радять остерігатися поганих наслідків, якщо відбиваюча поверхня була пошкоджена в сутінках або вночі. Раціоналізують це тим, що при відсутності сонячного світла темні сили найбільш сильні. Якщо пошкоджений предмет вранці, негатив значно менше.

Розбите дзеркало не можна зберігати в будинку, тому в даному випадку не діє рекомендація викидати предмет на убуваючу Місяць. Не потрібно чекати якогось певного часу, осколки можуть випромінювати негативну енергію, тому їх потрібно якомога швидше винести з дому.

Де розбилося дзеркало

Погана або хороша ця прикмета може підказати місце події. При цьому річ може належати іншій людині, що при інтерпретації слід обов’язково враховувати. Від того, що значить прикмета, залежать подальші дії, оскільки може знадобитися нейтралізація ознаки.

Народні прикмети можуть мати різні тлумачення, в залежності від того, де розбилося дзеркало:

 • будинку;
 • на вулиці;
 • на роботі;
 • в гостях.

До чого б’ється дзеркало в будинку

Приватна власність часто має більшу площу, ніж квартири, тому дзеркал в будинку буває кілька. Небезпека даних атрибутів в тому, що чим більше поверхня, що відбиває, тим сильніше накопичена енергетика. Особливо небажано вішати в будинку антикварні вироби, оскільки вони могли відображати смерть, вбивство, насильство, злодійство. Якщо розбити такий предмет інтер’єру, потужність вивільненої енергії здатна викликати на сім’ю нещастя.

a2545c64ea97ca01341711b6b8da56ab Прикмета: розбилося дзеркало, що робити, якщо бється випадково вдома або на роботі

В квартирі

Якщо порушення цілісності поверхні, що відбиває сталося в квартирі, необхідно проаналізувати, в який саме кімнаті, кому предмет належить. Найбільше негативу прикмети приписують подій у ванній кімнаті, передпокої, спальні. У цих приміщеннях дзеркала найбільше накопичують особистої енергетики людини, яка після звільнення здатна зіпсувати життя йому і оточуючим.

На роботі

Саме по собі дзеркало б’ється тільки при наявності сильної негативної енергії всередині. Правильно проведений обряд очищення, молитви, замовляння, знизять згубний вплив прикмети. Розбити дзеркало на роботі – означає внести в колектив незгоду, лайки, сварки, апатію. Про розмір загрожують неприємностей кажуть параметри, розташування і вік предмета. Сваритися з колегою з-за цього не варто, навіть якщо це був особистий аксесуар.

В гостях

Якщо чоловік розбив дзеркало в будинку у чужих людей, йому рекомендується вибачитися, відшкодувати збиток. В даному випадку неприємність полягає в необхідності витратити власні гроші на відновлення втраченого.

Не можна допомагати прибирати, голими руками збирати осколки чужого аксесуара або виглядати в них. Негативна енергія здатна призвести до небажаних для гостя наслідків.

Можна тримати в будинку розбите дзеркало

Предмет з пошкодженою поверхнею, що відбиває необхідно якомога швидше викинути з будинку. Негативна енергетика може тривалий час просочуватися через пошкодження та тріщини, погіршуючи домашню атмосферу. З розбитим дзеркалом потрібно розпрощатися відразу після події, не чекаючи спадної фази Місяця. При бажанні додатково провести обряд по очищенню, почитати молитви. Особливо це актуально у випадках, коли прикмета загрожує негативним розвитком подій.

Що робити зі зламаним предметом

Якщо розбилося маленьке дзеркало, проводити складні ритуали необов’язково. Досить акуратно прибрати з підлоги, загорнути в непрозору тканину і просто викинути з іншим сміттям. Неприємності в цьому випадку можуть виникнути тільки від залишилися непоміченими осколків. Також необхідно подбати, щоб ріжучі частинки не стали причиною нещасних випадків з бездомними тваринами або людьми, які прибирають сміття.

Послідовність дій при пошкодженні дзеркала:

 1. Не панікувати, заспокоїтися, приступити до справи з позитивним настроєм і вірою в хороше.
 2. Акуратно змести осколки на совок.
 3. Вологою ганчіркою помити підлогу навколо місця події. Зберігати її після цього не варто, бажано викинути разом із залишками дзеркала.
 4. Раму, основу, кріпильні елементи необхідно зібрати, упакувати в мішок для сміття.
 5. Зібрані уламки при бажанні окропити святою водою або посипати четвергової сіллю.
 6. Всі замотати в непрозору тканина.
 7. По можливості помістити в картонну коробку, щоб ніхто не постраждав від шматочків скла.
 8. Самотужки винести сміття.
 9. Совок помити під проточною водою. Віник рекомендується підкинути 3 рази вгору на вулиці в безлюдному місці так, щоб впав на землю.

Що потрібно зробити, щоб відвести біду

Погана ознака можливо нейтралізувати простими обрядами. Часом досить прочитати молитву. Деякі воліють додатково поводити над осколками запаленою свічкою, щоб спалити просочується через пошкодження енергію. На місці, яке займав атрибут інтер’єру бажано посипати четверговий сіль, залишити на кілька днів.

Не варто затягувати з купівлею нового дзеркала. Бажано, щоб воно за параметрами було більше попереднього.

Вішати краще на колишнє місце, попередньо подбавши про якісне кріплення. Нове дзеркало можна також очистити від негативу, витримавши деякий час під проточною або затока святою водою.

Народні прикмети не завжди приписують розбитого дзеркала негативні властивості. Основне значення ознаки – зміни в житті. Характер і розмір наслідків залежать від безлічі супутніх факторів. Можливий негативний вплив нейтралізують проведенням простих ритуалів очищення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради