Лист Діду Морозу 2021-2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Ось і настає довгоочікуваний момент, коли всі готуються до найголовнішого і чарівного свята в році — до Нового року.

Будинок прикрашають сніжинками, гірляндами, кульками, наряджають ялинку, діти у школах та садочках готують новорічні вироби, розучують вірші і з трепетом очікують святкових презентів і частувань.

Свої ідеї про довгоочікуване презент діти висловлюють письмово на аркушах паперу, які будуть відправлені дідусеві Морозу з привітаннями у Великий Устюг — резиденцію самого справжнього чарівника. Діти з трепетом чекають відповіді у вигляді самого заповітного подарунка, який вони попросили в листі.

Прагнучи подарувати дитині диво, зробити так, щоб йому було весело і цікаво, деколи дорослі самі впадають в дитинство, в атмосферу казкового дива. В урочисту ніч кожен хоче повірити в чудеса, які мають властивість збудуться.

Для багатьох стало традицією перед Новим роком надсилати листи діду Морозу, щоб він прочитав дитячі побажання і виконав їх найпотаємніші бажання.

5083e6da27dc0b5669a8d21dc8662ec3 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Щоб створити такий лист, потрібно відповідний бланк і текстовка, крім того, важливо заздалегідь довідатися адресу, індекс, який можна знайти в мережі.

Такі бланки можна придбати в супермаркеті, але набагато цікавіше зробити їх самому. Величезна кількість шаблонів і трафаретів можна зустріти в Інтернеті, які при наявності принтера легко роздрукувати, вирізати, своєю рукою барвисто оформити листівки.

  • Зразок тексту листа від хлопчиків від дівчаток
  • Як прикрасити своїми руками лист Дідові Морозу і красиво оформити
  • Шаблони, які можна роздрукувати
  • Смішні листи діду морозу від дітей

З чого почати і коли треба писати Діду Морозу

Новорічне послання з трепетом відправляють діти різних народів світу. Відповідно дідусь Мороз у всіх називається по-різному.

Жителі пострадянського простору відправляють свої побажання діду Морозу, французькі діти — П’єру Ноелю, американські — Санта Клаусу, фінські діти — Йоллопукі, татарські хлопці — Кыш Бабаю, німецькі — Вайнахтсману.

Хлопці та дівчата пишуть самостійно або їм допомагають старші братики і сестрички, або батьки. Дотримуючись нескладних правил написання, новорічний бонус неодмінно опиниться під нарядженою ялинкою.

96ea58395708a7999bf1f0917388675a Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

1. У вступі необхідно привітати чарівника. Дідусь Мороз дуже інтелігентна, йому буде цікаво прочитати лист з ввічливими словами привітання замість фраз: “Я хочу”, “Подаруй мені”.

2. Далі необхідно написати пару рядків про себе, про свої досягнення, захоплення, не забути вписати своє ім’я і вік.

3. Тепер розповісти про свій бажаний подарунок, уникаючи вимогливою інтонації.

4. На завершення листа необхідно побажати Морозу кілька добрих і теплих фраз, привітати його зі святом. В кінці сторінки вказати зворотну адресу, щоб його помічники змогли точно доставити подарунок адресату. Наданий адресу не прописує власноруч або не друкують, вони просто акуратно вирізують його ножицями, клеять на саму посилку з сюрпризом.

Як написати Дідові Морозу у Великий Устюг

Після того, як наше послання готове, його потрібно послати на правильну адресу. Головна резиденція діда Мороза розташувалася у Великому Устюзі. При бажанні побачити її своїми очима, можна відвідати це місце разом з чадом і відвідати чарівника і його численних помічників.

131b4c9d425c94b14e57ea552b10959e Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

З листопада по лютий у працівників скупчується багато роботи, яку необхідно зробити в строк. Поштова машина доставляє сюди всі надіслані дітьми листа, після чого їх ретельно сортують. На чарівну пошту щодня приходять тисячі листів від дітей з усіх кінців країни.

Адреса слід вказати на конверті. Зробити це повинен сам дитина. Це головна умова написання листа. Скрізь тільки його почерк. Перед заповненням конверта можна потренуватися на іншому аркуші паперу. Слід показати чаду основні правила оформлення від адресата до одержувача.

Адреса Діда Мороза — куди відправляти лист + індекс

Необхідно точно вказати адресу, куди буде доставлено лист.

62390, Вологодської обл., Великий Устюг, Жовтневий пер., д. 1А, Дідові Морозу.

У зимовий час року будинок чарівника відкриває свої двері для всіх охочих поспілкуватися і сфотографуватися, поринути у світ чудес і ілюзій.

Якщо бажаєте адресувати лист в Лапландію і Францію, то потрібно використовувати інші адреси. У Росії відкриті й інші резиденції, щоб дітлахи змогли відвідувати чарівника.

8c9a05677521e7fcd463ea4d101c99c8 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Ось різні адреси та індекс, куди відправити своє послання:

  • Уральська резиденція знаходиться за адресою: Свердловська область, Верхньо-Пышминский район, с. Мостовское, 41-й км Старотагильского тракту.
  • Розплідник їздових північних оленячий — “Північне сяйво” можна відвідати за попередньою адресою.
  • 184506, Лапландський заповідник, Мурманська область, р. Мончегорськ, пер. Зелений, д. 8.
  • 422035, Татарстан, Арский район, с. Яна Кирлай, Кыш Бабаю і Кар Казі.
  • 186000, Республіка Карелія, р. Олонець, вул. Свирских Дивізій, д. 1, будинок Діда Мороза, місто Великий Устюг, Вологодської обл.
  • 162390 Санкт-Петербург, Шуваловка, “Російське село”, Дідові Морозу.
  • 109472. р. Москва, Кузьмінський ліс, Дідусеві Морозу.

Як правильно написати листа Діду Морозу, щоб він відповів і надіслав подарунок

Як скласти зворушливе і запам’ятовуються лист, щоб головний чарівник неодмінно згадав про вас і подарував найбажаніший подарунок?

Будь-яке послання не залишить байдужим дідуся Мороза і він все одно віддячить вас і навіть надішле цікаві презенти.

245cb76252cb1ad97a99225c64990c77 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Щоб чари настав і у вашому будинку, важливо

  • Чемно привітати і привітатися;
  • Додати кілька фраз з привітаннями;
  • Побажати всього найкращого, висловивши свої щирі й теплі почуття.

Далі можна розповісти кілька слів про себе. Якою ви хлопчик та дівчинка, чим захоплюєтеся і займаєтеся. Можна прикріпити невеликий малюнок вас і вашої родини.

Якщо вмієте складати пісеньки або віршики, обов’язково скажіть йому про це. Тільки після цього, можна попросити бажаний презент, вказавши причину, по якій він так потрібен.

5dc3cb672547e1b5be65dfa191c9e3a6 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Важливо бути ввічливим і добродушним, не можна вимагати і вживати грубі слова.

При написанні можна дотримувати наступного плану

Дуже важливо зробити все правильно і красиво, але не з метою зворушити, а з метою справити враження. Всі ми прагнемо до унікальності і неповторності.

  • Пари слів буде достатнім в якості привітання;
  • Вітання з прийдешніми святами дідуся Мороза і його онучки Снігуроньки;
  • Короткий твір про себе, членів сім’ї, домашніх тварин;
  • Розкажіть про свої пригоди, про подвиги, які ви випробували у році;
  • Побажання про подарунок, зазначення причини, навіщо він вам так необхідний;
  • На завершення попрощайтеся, не забувши вкласти конверт, де буде вказано зворотну адресу.

Нижче будуть представлені приклади тексту, але у вас повинен бути свій неповторний текст, написаний від щирого серця і від душі, що не може бути поміченим.

Зразок тексту листа від хлопчиків від дівчаток

Кілька справжніх, написаних від руки, листів, від діточок, які отримували відповідь від дідуся Мороза у вигляді найбажаніших презентів.

89c9e48cbf4d86c56e7de57e1f533ada Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Здрастуй, Дідусь Мороз! Мене звати Маша, я живу в місті Новоросійськ. Мені 12 років, в школі — я відмінниця. Моя сім’я складається з чотирьох осіб. Тато, мама і маленька сестричка — Олесенька, з якою я дуже люблю ходити на прогулянки. Я захоплююся малюванням, люблю співати і танцювати. У святкову ніч я б хотіла отримати мікрофон для занять музикою. Я буду намагатися проявити себе в навчанні і слухатися батьків. Бажаю тобі веселих свят!

А ось ще один варіант листа від хлопчика, який мріє про роликових ковзанах.

Вітаю, тебе дідусь Мороз! Я пишу тобі перший раз, і дуже хочу, щоб мій лист тобі запам’яталося! Мене звуть Сашко, мені нещодавно виповнилося 10 років. Я люблю проводити час з друзями, гуляти у дворі. А ще я мрію навчитися кататися на ковзанах. От тільки їх у мене немає! Будь ласка, поклади мені під ялинки роликові ковзани, щоб я зміг кататися на них влітку! Обіцяю старанно вчитися і виконувати обов’язки, які мені призначають батьки. Бажаю щастя і успіхів в новому році! До зустрічі!

Це текстовий варіант від дівчинки, адже їх можна писати від руки, і навіть краще, якщо вони будуть надруковані, а написані акуратно і красиво.

Вітаю, тобі Дорогий Дідусь Мороз! Я пишу тобі з Санкт-Петербурга. Мене звати Анастасія. У новому році я записалася в спортивну секцію і дуже хочу стати спортсменкою. Я люблю спортивні ігри, особливо волейбол. Щоб щодня тренуватися, я мрію мати власний волейбольний м’яч. Якби він у мене з’явився, я була б найщасливішою дитиною на світі! Хочу побажати тобі і твоїй онучці Снігуроньці веселого святкового настрою!

Ще один зворушливий і цікавий варіант від дівчинки, яка просить і за себе і за свого братика.

Дід Мороз, я цілий рік сумую за тобою! Як твоє здоров’я? Пам’ятаєш мене? Моє ім’я Катя. Зовсім нещодавно в нашій сім’ї народився молодший братик Костя. Мені подобається проводити з ним час. Скоро він піде в дитячий садок. Я обожнюю малювати. Ще я добре вмію кататися на роликових ковзанах. Бажаю, щоб Владик Петров з паралельного класу почав зі мною дружити. Хай мама і тато більше не сваряться. А для маленького братика принеси, будь ласка, нову машинку з ручним управлінням. Ми з братиком хочемо, щоб ти після того, як закінчиш свою роботу, відвідав нас і залишився погостювати. Ми будемо дуже раді.

Такі листи точно не залишать байдужими ні самого діда Мороза, ні його помічників. Дітки точно отримають свої довгоочікувані подарунки, якщо будуть виконувати свої обіцянки, викладені в листі.

Як прикрасити своїми руками лист Дідові Морозу і красиво оформити

Щоб ваш лист було більш помітним з тисячі інших, його необхідно барвисто і яскраво оформити, додати тільки найщиріші слова з побажаннями.

Текст можна написати яскравими чорнилом на аркуші паперу з візерунками або сніжинками. Оформлення також може бути незвичайним. В мережі можна відшукати добірку найбільш красивих шаблонів і трафаретів, а також всілякі яскраві конверти.

291118ca1870f35c4ac27530c80d90e1 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Прикладів може бути багато. Найголовніше писати щиро і від душі, вибирати теплі побажання і просити тільки те, чого дійсно не вистачає.

Бажаний презент повинен відображати інтереси самого малюка, дарувати йому радість і захоплення. Адже як приємно бачити радісну дитину в такий дивний і незвичайний свято!

Найкраще написати послання власноруч, так як чарівники просто обожнюють такі послання. Якщо самостійно не виходить, то можна скористатися наведеним вище шаблоном, красиво заповнити відсутні графи.

Дітлахи із задоволенням розфарбують вже роздруковані новорічні ілюстрації, якими можна декорувати послання, написавши теплі слова з побажаннями.

3f46688ac208d773bc3c673b911c9910 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

На аркуші А 4 намалювати діда мороза, наклеїти наклейки подарунків та ялинок, і накресліть лінії, використовуючи лінійку і олівці.

26c33fdf9a7c5a33bac388b5fc856a54 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Написати текст, у кожного він буде свій, у статті ви можете прочитати приклади тексту, і скласти свій, залежно від того, що ви хочете отримати.

Тепер, робимо конверт, його можна купити або зробити з паперу. Приклад я вам показую на фотографії.

4b63c2aa0fe173398c9582ec847c162a Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Свій конверт ви можете прикрасити, вирізавши ялинку з картону, наклеївши на неї стрази, вони будуть служити іграшками. Використовувати малюнки, або роздруківки. І красиво все наклеїти, і намалювати потрібні деталі.

32c02fe7b063de75706902aa4f87f633 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

З боку расчертите лінії, і напишіть адресу, куди відправити, а потім, свою адресу, щоб отримати відповідь. Можна помістити під новорічну ялинку, або передати через батьків.

Шаблони, які можна роздрукувати

Є чорно-білі шаблони для друкування та кольорові, ви обираєте той, який вам найбільше сподобався. Ну і звичайно, в залежності від того, який принтер у вас є. Але всі вони дуже цікаві і красиві.

811c631b42643fb9afc3c0326d586349 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Ось такий чудовий варіант. Це у чорно-білому форматі, але тим краще, можна взяти олівці і фломастери, і все розфарбувати на свій смак.

4d23604aef0b752cb52e693552ae89de Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Ось більш барвистий візерунок, його можна роздрукувати на принтері, і красиво від руки написати текст, можна використовувати різнокольорові ручки.

2be343343cb840c836ab9f43c9cc721e Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Дуже яскраве і надзвичайно красиве, чи не так? Погодьтеся, дуже привертає увагу, так і хочеться написати, прямо сьогодні, прямо зараз.

ff7e218948e37b14b1a7d3e3f503b7b5 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

А в цьому варіанті потрібно розкреслити лінії, його краще роздруковувати на кольоровому принтері.

bc40888ee7e59e8a6fc095cb9c3b0718 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Ось такий ще варіант, нічого не потрібно малювати, так як малюнок є врешті, залишається тільки написати текст.

d12501b509b9133cfbe5470d5d045563 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

А це трохи інший формат, але теж дуже цікавий, як вам?

037ec4e8a6698f10070bdeff926b1354 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Ну і ще, для різноманітності, щоб було з чого вибрати.

31edf5be011d6408761e8bd06e40648a Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Є дуже багато різних варіантів, але якщо ви напишіть на аркуші, то добрий чарівник обов’язково відповість.

4471acebe07e6fff063ee51547e2ae40 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Смішні листи діду морозу від дітей

Багато побажання виглядають досить смішними, які хочеться перечитувати.

Дорогий дідусь Мороз, не клади мені подарунок під нашу ялинку… Заганяй його відразу в гараж.

Будь ласка, порадуй мою маму наступними подаруночками: кухлем, парфумом і шампунем. Для папи прибережи — кухоль, шампунь і пиво класичне.

e46e7d2b015691c8b0a736afa96f3851 Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Дід Мороз!

У нас в будинку немає ялинки, тому залиш свій подарунок на столі. Там ти знайдеш цукерки, але багато не їж — мені їх подарували в саду. Не забудь прикрити за собою кватирку.

a9d8abb7979d7cafee3f55106ebee68b Лист Діду Морозу 2021 2022 + шаблони для роздруківки і зразок тексту

Дідусь Мороз!

Якщо ти пришлеш подарунки, які потрібно вставити батарейки, то принеси і їх відразу. Добре?

Ці і багато інші листи зі смішними побажаннями, батьки з трепетом зберігають, щоб потім згадати про те, що просили їх дітлахи на свято.

Сподіваюся вам сподобалася ідея з оформленням і прикрасою. Тим більше, ви можете проявити себе творчо і зробити ще красивішим, особливо і цікавіше. Хочу сказати, що не тільки діти, але і дорослі можуть написати свої найзаповітніші і найпотаємніші бажання. Всіх з наступаючими святами!!!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради