Оберіг Шолом Жаху: значення скандинавського символу агисхьяльм у слов’ян, що написано в колі амулета

У слов’ян і скандинавів є багато захищають, підсилюють силу оберегів. Важливо знати, як ними правильно користуватися, оскільки деякі здатні нашкодити не тільки господаря, а й оточуючим людям. Талісман Шолом Жаху – як раз один з таких потужних різновидів. Оберіг допустимо використовувати тільки за призначенням, його потрібно правильно активувати і вчасно знімати.

7499285975c54dca26c0dce3b0f5be1a Оберіг Шолом Жаху: значення скандинавського символу агисхьяльм у словян, що написано в колі амулета

Що таке Шолом Жаху

Так називається один із найдавніших знаків північних жителів. Зустрічаються інші найменування символу – Агисхьяльм, Гальдрастав, Эгишъялм, Шолом-страшило. Амулет відомий з міфів скандинавських країн. За однією з легенд, хоробрий і хитрий воїн Сігурд зумів вбити непереможного, злого, жорстокого дракона Фанфира, сховавшись в яму і вдаривши прямо в серце.

Потім він заволодів його багатствами, серед яких був незвичайний символ. З тих пір таємничий знак стали сприймати як ознаку того, що воїн готовий битися не на життя, а на смерть.

Шоломом позначення прозвали тому, що символ зображували на лобі, в області так званого третього ока.

Жах знак викликав у всіх, хто його бачив, оскільки люди розуміли позначення малюнка. Безстрашність, сила, непереможність воїна з оберегом примушували навіть сміливих супротивників намагатися уникнути відкритого зіткнення.

Особливості зовнішнього виду та різновиду амулета

Символ може бути накреслений кількома способами. В залежності від наявності або відсутності додаткових рун, ліній, кіл, талісман змінює своє призначення і ступінь сили. Найпростіші різновиди допустимо носити довго, не знімаючи, а найбільш заряджені, потужні потрібно використовувати тільки при гострій необхідності.

Поширені види скандинавського Шолома Жаху:

 1. Чотирикінцевий. Найчастіше зустрічається підвид Захисний хрест, але можуть бути і інші варіації. Характеризується найбільш слабким впливом, підходить для татуювання.
 2. Восьмикутний не допускає впливу ззовні, додає сил в бою. По потужності такі обереги вважаються середніми.
 3. Двенадцатиконечный – одна з найбільш потужних різновидів, призначена для боїв до перемоги навіть ціною власного життя.
 4. Захисний хрест складається з 4 рун Альгиз. Використовується для постійного захисту від негативу. Підходить для татуювання, а також щоденного носіння амулетів.
 5. Хрест непереможності посилений іншими рунами. Відображає силу противника, вселяє страх, пригнічує волю ворога.
 6. З колом у центрі також можуть бути зовнішні кільця. Дана різновид робить дуже сильний вплив. Застосовується для проведення обрядів і ритуалів, що вимагають концентрації уваги, великих витрат енергії.

259a4698814ea733b04bf59a5334657d Оберіг Шолом Жаху: значення скандинавського символу агисхьяльм у словян, що написано в колі амулета

Яке значення амулета Шолом Жаху

Призначення оберега Шолом Жаху в давнину і сьогодні дещо відрізняється. Більше немає запеклих рукопашних боїв або необхідності битися з драконами. Світ змінився, тому важливо враховувати, яка різновид підійде для конкретної ситуації і особистих якостей людини.

Наявність тих або інших рун, хрестів, кружечків має бути детально вивчено перед застосуванням оберега. Навіть невелике відхилення від малюнка здатне негативно вплинути на власника і оточуючих його людей.

Значення оберегу в стародавні часи

Скандинави вірили в незвичайні магічні здібності Шолома Жаху. Талісману приписувалося безліч властивостей. Ось основні з них:

 • захищає від ворогів;
 • уберігає від загибелі в бою;
 • надає хоробрість, рішучість, здатність боротися до останнього подиху;
 • залякує супротивників;
 • не пускає сторонню енергетику до власника;
 • допомагає знайти правильне рішення у складній ситуації.

Скандинавський Шолом Жаху в наші дні

Незважаючи на суттєві зміни в житті, амулет може знадобитися навіть сучасній людині. Загальні рекомендації по використанню Шолома Жаху зберігаються досі.

Бездумне носіння талісмана здатне привести до виснаження власника, нашкодити оточуючим людям.

Оберіг бажано одягати в таких ситуаціях, як:

 • ділові переговори;
 • влаштування на нову роботу;
 • зустріч з неприємними, вороже налаштованими людьми;
 • навчання;
 • духовні практики;
 • необхідність влитися в незнайомий великий колектив;
 • угоди, підписання важливих документів;
 • подорожі.

Чим ще корисний оберіг Шолом Жаху

Талісман допомагає людям зі слабкою життєвою силою, низьким рівнем енергії стати впевненіше, міцніше стояти на ногах, легше переносити негаразди, втрати, удари долі. Оберіг не дозволяє зовнішніх факторів негативно впливати на людину. Крім того, очищається і посилюється аура, власник амулета стає сильнішою фізично, часто перестає боліти.

Шолом Жаху допомагає зрозуміти, що відбувається в житті не так, де потрібні зміни, розкриває таланти та здібності, підпорядковує своїй думці оточуючих людей. Господар оберега захищений від негативу і кардинально змінюється внутрішньо.

Рунічний склад

Інтерпретація залежить від конкретної різновиди, змінюється від призначення входять до складу малюнка символів. Найбільш часто знак складається з руни Альгиз, а доповнюється двома іншими – Халагаз і Туризас.

Значення оберегу Шолом Жаху, що складається з однієї основної руни, зводиться до захисту. Альгиз означає також надання й отримання допомоги, заступництво. Це пасивне захисне вплив від загроз зовнішнього світу.

Руна Халагаз символізує спонтанні, нищівні, несподівані руйнування. Дія цього знаку не можна зупинити, але воно досить нетривало за часом.

Туризас уособлює ворота, двері, перехід між земним і небесним. Часто подолання цієї межі відбувається як стрибок через прірву, при цьому зворотного шляху вже немає. Всі ці особливості додаються до талісману, коли руни включають у вихідний малюнок.

Кому можна носити Шолом Жаху

Протипоказань амулет не має, але надягати його без необхідності не рекомендується. Найбільше символ підходить підприємцям, частим учасникам спорів і конфліктів, представникам професій, що вимагають прийняття швидких і чітких рішень. Талісман може знадобитися при активних бойових діях, необхідності оборонятися, захищати свою правоту.

У деяких випадках оберіг Агисхьяльм допустимо використовувати дітям і жінкам. Але це повинні бути які-небудь з найпростіших четырехконечных різновидів, оскільки потужні обереги підпорядковують і пригнічують енергетику.

У навчанні та деяких професіях амулет здатний допомагати, але щоденне носіння його небажано.

Правила використання оберега

Шолом Жаху – досить могутній талісман, тому бездумне застосування оберега заборонено. Важливо дотримуватися основні рекомендації щодо носіння амулетів, щоб самому отримати користь і не нашкодити оточуючим людям.

Правила використання скандинавського Шолома Жаху:

 1. Вибрати відповідну різновид у відповідності з конкретними умовами життя, особистими якостями.
 2. Придбати тільки у перевірених майстрів, знайомих зі слов’янськими традиціями і звичаями.
 3. Провести очищення від негативної енергетики.
 4. Активувати самостійно або звернутися за допомогою до езотерикам.
 5. Носити нетривалий час.
 6. Прислухатися до власних відчуттів, помітивши несприятливі зміни, відразу ж зняти амулет.

ad1b2d1fff6e143e918b0f332f54f809 Оберіг Шолом Жаху: значення скандинавського символу агисхьяльм у словян, що написано в колі амулета

Активація талісману

Існує кілька способів перетворити звичайне прикраса або малюнок в захищає і надає сили амулет. Важливо враховувати, що активація проводиться тільки для певної мети і на нетривалий відрізок часу. Процедуру доведеться повторювати кожен раз, коли потрібно магічна енергія знака Шолом Жаху.

Можливі способи активувати оберіг:

 1. Краще всього звернутися до допомоги мага або екстрасенса. Він проведе спеціальний ритуал – скандинавський футарк із застосуванням крові або дихання.
 2. Ватяну паличку змочити слиною, провести по кожній черточке символу.
 3. Набрати повні груди повітря і видихнути на талісман.
 4. Можна використовувати воду із струмка, що протікає зі сходу на захід. Досить трохи потримати предмет під напором течії.
 5. Найскладніший варіант – активація власною кров’ю. Його бажано проводити виключно під наглядом мага.

Самостійне виготовлення оберега

Придбання амулета Шолом Жаху не повинно викликати проблем. Тим не менш, іноді виникає необхідність в конкретному малюнку або бажання зробити захисний знак самостійно. Тоді потрібно чіткий ескіз з точними пропорціями в лініях і окружностях.

Матеріал для оберега підійде будь-який. Часто використовують дерево, глину, метали. Найбільш придатними вважаються дуб, ясен, горобина, срібло. Залежно від обраної основи, лінії випалюють, вибивають або креслять.

Слід дотримуватися основного ескізу, рівні фігури мають залишатися такими, напівкола проходити чіткими, в строгій пропорції по відношенню до оригіналу.

Можна взяти готовий кулончик і нанести на нього символ. Допустиме також вишити або намалювати знак Шолом Жаху на одязі та головному уборі. Якщо це підійде до загального стилю, можна уподібнитися древнім слов’янам і нанести зображення на лоб.

Татуювання Шолом Жаху

Може здатися, що зображення настільки могутнього оберега – кращий захист від всіляких проблем і негативу. Насправді це не так. Талісман забороняється носити на собі постійно, з цієї причини татуювання вкрай небажана.

Припустимо нанести на тіло найпростішу чотирикутну різновид, але навіть у цьому випадку рекомендується спочатку зробити малюнок звичайною ручкою або хною, походити так кілька днів. Якщо самопочуття залишиться хорошим, відносини з оточуючими не погіршаться – тоді можна звернутися до майстра за постійної тату.

Написаний на тілі оберіг не пускає чужу енергію до господаря. Але проблема в тому, що не тільки негативно забарвлену, але і позитивну – любов, турботу, ніжність, співчуття. В результаті людина сама створює навколо себе захисний кокон, який більше шкодить, ніж допомагає.

Деякі езотерики запевняють, що нічого страшного в цьому немає, оскільки Шолом Жаху необхідно кожен раз активувати, інакше він буде простим прикрасою. Їх противники припускають, що пот може впливати на символ за типом слини, тоді знак буде активний майже постійно.

Значення Шолома Жаху для слов’ян було величезним. Оберегу приписували безліч магічних властивостей і особливостей. При цьому існувало чимало рекомендацій щодо правильного виготовлення, активації, використання талісмана. Агисхьяльм виділявся серед інших подібних символів силою впливу. Зневажливе і недбале ставлення до цього знаку могло серйозно нашкодити непосвяченій людині.

pinit fg en rect red 28 Оберіг Шолом Жаху: значення скандинавського символу агисхьяльм у словян, що написано в колі амулета

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: