Розширення «Нічний режим» темна тема для Firefox і Chrome

rasshirenie nochnojj rezhim temnaya tema dlya firefox i chrome90 Розширення «Нічний режим» темна тема для Firefox і Chrome

Dark Reader — популярне розширення для браузерів Google Chrome і Firefox, розробником якого є наш співвітчизник Олександр Шутов.

Основна ідея браузерного розширення — перетворити будь-який дизайн веб-сайту в темний. Робиться це з метою полегшення читання, особливо вночі, коли читати яскраві сайти стає важче.

Темні теми для браузерів досить популярні, і користувачі, які хочуть використовувати темні теми на відвідуваних сайтах, мають кілька варіантів:

  • Установка розширень браузерних
  • Установка темних тим

Dark Reader — це розширення з відкритим вихідним кодом, яке доступне для Chrome, а тепер також для Firefox. Мета якого зміна колірної схеми будь-якого сайту, який ви відвідуєте. Якийсь нічний режим для Firefox і Chrome.

rasshirenie nochnojj rezhim temnaya tema dlya firefox i chrome91 Розширення «Нічний режим» темна тема для Firefox і ChromeDark Reader: розширення темна тема для Firefox і Chrome

Розширення додає значок на панель інструментів Firefox, за допомогою якого ви можете активувати функцію затемнення сторінок і змінювати налаштування доповнення.

Розширення підтримує два основних режими: перший автоматично змінює тему будь-якого сайту на темний, а другий — ручний. Він включає темну тему тільки для певних сайтів, які ви попередньо додасте.

Включати темну тему на сайтах можна також за допомогою комбінації клавіш Alt-Shift-A.

Dark Reader відображає деякі параметри при активації меню. Ви можете перемикатися між темним і світлим режимами і змінювати значення яскравості, контрастності, відтінків сірого та сепії.

rasshirenie nochnojj rezhim temnaya tema dlya firefox i chrome92 Розширення «Нічний режим» темна тема для Firefox і ChromeDark Reader: розширення темна тема для Firefox і Chrome

Перемикання в меню шрифтів відображає параметри для зміни типу шрифту, але не інші значення, пов’язані з шрифтом, такі як розмір.

В останній вкладці, списку сайтів, перераховані всі сайти, додані до розширення. Там ви також можете переключитися з «застосувати темну тему до всіх сайтів» «застосувати її тільки до сайтів, які ви додали».

Dark Reader — це потужне розширення, яке забезпечує в темний режим для будь-якого сайту, який ви відвідуєте в Firefox і Chrome.

Завантажити розширення Dark Reader ви можете за цим посиланням:

  • Dark Reader для Firefox
  • Dark Reader для Chrome

Все просто і зручно, включив і працює на всіх сайтах. Сподіваюся, в майбутньому ми зможемо бачити це розширення і російською мовою. А так само з кнопкою включення / вимикання або з вбудованою функцією авто-включення / відключення по часу, наприклад, щоб можна було налаштовувати початок роботи нічного режиму (наприклад, 21:00) і його кінець (наприклад, 8:00).

На цьому поки все. Сподіваюся, що тепер ваші очі не дратуються і їм стало приємно працювати з комп’ютером особливо в темний час доби.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради