Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

У новий сезон, як і в минулому році, індустрія салонів краси робить акцент на модне природне мелірування. Ефект вигорілих на сонці волосся, плавні переходи відтінків або яскраве колорування стає все актуальнішою серед любительок поекспериментувати з кольором волосся.

Різні техніки мелірування

Модне мелірування успішно тримається в тренді і не здає свої позиції, а навпаки. Кожен рік ця техніка вдосконалюється, додаються ідеї, випробовуються нові методи. За допомогою різних технік такого фарбування можна досягти м’яких переходів кольору або за допомогою яскравих пасом досягти цікавих контрастів.

Кожен вид мелірування здатний допомогти створити унікальний образ. Дана технологія користується попитом вже більше десяти років, і не виходить з моди завдяки новим ідеям. Раніше висвітлювали прядки в блонд, але зараз існує різноманітність і інших варіантів, про які далі піде мова.

Яке мелірування вибрати?

Тут питання стоїть в індивідуальності кожної жінки. Також важливим є кольоротип зовнішності. Перед походом в салон, можна визначити заздалегідь які відтінки підходять тієї чи іншої зовнішності: теплі чи холодні.

Якщо хочеться безпомилково підібрати мелірування, то можна звернутися до професіонала-колористу, який підкаже людині, який тип фарбування підкреслить її красу і приховає недоліки.

Є ще варіант – подивитися фотографії зірок, які носять мелірування і схожі з вашим зовнішнім типажем. Додатково рекомендується ознайомитися з усіма техніками даного фарбування, щоб мати уявлення про те, що таке мелірування.

Класичне

Існує два типи традиційного мелірування: рідкісне і часте. Обрана товщина пасма вибирається в залежності від стану волосся. При роботі з даною технологією волосся фарбуються частково у світлий відтінок, який явно відрізняється від решти маси.

18b8782b9fc9595b5722e779aac48fa8 Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. ФотоНаймодніше мелірування — класичне.

Сам процес висвітлення трудомісткий – чим тонше і частіше вибираються пасма, тим складніше робота. Але, прийшовши до досвідченого майстра, можна отримати природний і гарний результат, який додасть образу елегантності.

За вдосконаленою технологією мелируются пасма не тільки одним кольором, а кількома. Таке забарвлення виглядає набагато природніша, ніж просто пофарбовані пасма в блонд.

Балаяж

Модне голлівудське мелірування заслужила любов серед жінок за короткий термін. Принцип нанесення фарбувального пігменту при фарбуванні волосся — мазками. Колорист огортає кожну пасмо в певній послідовності, так щоб скласти гармонійну колірну композицію.94d78f62ce45950587ec7dee748dd59a Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

Такий тип мелірування дозволяє домогтися максимального природного ефекту вигорілих пасм. Безсумнівно, плюс такої фарбування волосся практично не псуються. Фарбування балаяж робиться за певною технологією, яка з мінімальною шкодою впливає на волосяну структуру і м’яко огортає пасма.

Омбре

Згладжений ефект переходу від темних коренів до світлих кінчиків називається омбре. Таке фарбування можливо здійснити практично для будь-якого кольоротипу зовнішності. Омбре – техніка висветленія на кінчиках пасом за допомогою освітлювальної пудри. Вдалим фарбування вважається, коли майстер робить розтяжку кольору по всьому полотну волосся згладжуючи переходи кольору.

Омбре – техніка висветленія на кінчиках пасом за допомогою освітлювальної пудри.

Плюси такого фарбування в тому, що:

  • можна зберегти природний колір волосся біля коренів;
  • офарбивши кінці пасом у світлий колір можна надати зачісці об’єму;
  • є можливість скорегувати форму обличчя, висвітлив біля нього пасма;
  • стильний і модний образ, який не дозволить залишитися непоміченою.

Шатуш

Французький тип мелірування, який виконується шляхом розтяжки кольору волосяного полотну. Таке фарбування підійде практично кожній жінці, незалежно від віку. Розтягування кольору додасть лиск довгим і середньої довжини пасма.7fe5daa4e2af52b624b2111fb81ff5e7 Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

Головне правило такий фарбування – не створювати різких переходів від одного відтінку до іншого. Тільки досвідчений колорист може добитися ідеального природного ефекту. Таке фарбування можна порекомендувати тим, хто хоче домогтися візуального об’єму зачіски, у кого є сиве волосся, і хто не хоче радикально міняти колір волосся і псувати їх.

Мажимеш

Такий спосіб мелировки проводиться за рахунок якісного складу фарбувального пігменту, який не містить аміак, включає в себе корисні компоненти, масла і віск, що сприятливо впливають на структуру волосся. Фарба при виконанні мажимеша практично не псує волосся, на відміну від інших типів фарбування.

Фарба при виконанні мажимеша практично не псує волосся, на відміну від інших типів фарбування.

За рахунок м’якого впливу складу волосся освітлюються до природного ефекту, не задаючи різких переходів.

Два недоліки такого мелірування:

  • темне волосся практично неможливо висвітлити безаммиачным складом фарби. Тому мажимеш підійде тільки від природи світлим і світло-русявим жінкам;
  • ціна за фарбування якісним і сприятливо впливає складом на волосся буде значно вище, ніж інші фарбування.

Crazy color

Таке фарбування підходить для тих, хто хоче виглядати яскраво і відзначитися своєю неординарністю за допомогою помітного кольору прядок. Цей тип мелірування спочатку набрав популярність у Британії, а тепер набирає оберти в Росії.3412e1b91abea720aaa1a62c0230a0a5 Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

Божевільні відтінки підійдуть тільки яскравим і сміливим особистостям, а також тим, хто давно мріє створити оригінальний образ. Але для такої мелировки варто спочатку знебарвити пасма волосся, на які буде наноситися яскравий пігмент.

Каліфорнійське мелірування

Таке модне і чарівлива мелірування – одна з недавніх новинок. Популярність воно заслужило прямо з сонячної Каліфорнії. Саме там, у пляжних красунь красиво і грайливо вигорають прядки під променями. Таке мелірування підійде під будь-яку довжину волосся.

За сучасними технологіями щоб досягти природного ефекту при фарбуванні задіють кілька відтінків барвника. Каліфорнійське освітлення майстер виробляє без використання фольги або спеціальної термобумаги, головна умова – добре провітрюване приміщення.

Французьке мелірування

Фарбування волосся відбувається за рахунок запатентованої фарби природний тон волосся на 3-4 тони. Це сприяє створенню ефекту відблисків і обсягу. Майстер при виконанні даної техніки використовує щадний фарбувальний склад, який не псує кортекс волосся.

Не рекомендується проводити французьке мелірування на волоссі, забарвлених в темні кольори або хною.

Не рекомендується проводити таку техніку на волоссі, забарвлених в темні кольори або хною – ефект може бути мінімально помітний. Також французьке мелірування підійде жінці злягла з кучерявими волоссям. На прямих прядках така фарбування може виглядати злегка рябо.

Бразильське мелірування

Техніка увазі під собою природне каліфорнійське мелірування, але замість вигорілих пасм використовується плавний перехід від темних коренів до світлих кінчиків. Фарбування підходить для власниць русявих, темно-русявого волосся.637a6045c5552142bf39eb3d21730d4e Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

На занадто темних чи світлих прядках буде складно створити переливи. Краще проводити бразильське мелірування на натуральну колірну базу і ні в якому разі на хну або басму. Чим більше відтінків буде використовуватися при фарбуванні, тим розкішніша буде виходити ефект відблисків і натуральності.

Попільна і біле

Мелірування, яке буде безпрограшно виглядати на дівчат, що належать до кольоротипам зима чи холодне літо, а також на блондинок від природи. Попелястий колір сам по собі небезпечний і підійде не кожній. Також таким відтінком фарби можна зіпсувати весь образ – зробити обличчя сірим і непоказним.

Не рекомендується попільна мелірування жінкам від 30 років, тим, хто має почервоніння шкіри, рум’янець і рудоволосим дівчатам. Білі пасма ідеально підійдуть дівчатам зі світлою шкірою і світлими очима. Попелясті прядки розкішно будуть поєднуватися з темними, каштановим волоссям і холодним кольоротипом шкіри.

Модне руде

Нескладна техніка за рахунок того, що пасма не доводиться освітлювати до 9-10 рівня, тому повністю підійде темноволосим жінкам. Мелірування вогняними відтінками здатна освіжити образ, додати грайливості і промінчиків сонця в зачіску. Залежно від відтінків фарби можна отримати різні результати.

Бразильське мелірування підходить для власниць русявих, темно-русявого волосся.

Якщо на натуральні руде волосся зробити мелировку більш ясно-мідними пасмами, то можна підкреслити природний відтінок і створити ефект вигорілих пасм. Також руді пасма можна створювати на каштанових волосся тим, хто хоче внести незвичності в зачіску.

Колорування

Складне професійне фарбування, коли при виконанні використовується кілька відтінків (іноді до 15 кольорів) близьких один одному за тональністю. Виконуючи дану роботу, майстер розділяє волосся за зонами і кожну з них забарвлює певним барвником.b2686105985a67cb8bec86487675e327 Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

При такому фарбуванні не завжди потрібно обробляти фарбою все волосся. Часткове колорування передбачає під собою – фарбування, наприклад сивини у природний відтінок, не зачіпаючи натуральний пігмент решти волосся. При повному колорировании можна змінити колір зачіски кардинально.

Зональне мелірування

Якщо у клієнтки сухі і злегка ушкоджені волосся, то їй можна запропонувати модне щадне зональне мелірування. Виконується техніка як класичний варіант або каліфорнійський мелировки тільки на верхню зону волосся. Нижня волосяна частина залишається нефарбованої або забарвлюється щадним барвником.

Зворотне мелірування

Здійснюється на волоссі, які часто піддавалися звичайної мелировке і в зв’язку з цим став збоченим первинний ефект фарбування. За допомогою зворотного техніки можна відтворити той образ, який був спочатку. Також процедура рекомендується тим, хто хоче перейти від світлих пасм до темним волоссям.

Техніка виконання аналогічна класичній, тільки пасма фарбують у темний відтінок. Відрізняється зворотне мелірування безпечним переходом від одного відтінку до іншого без явного пошкодження структури волосся.

Брондірованіе

Дуже модне і набирає популярність мелірування. Слово «бронд» означає між блондом і брюнетом. Красиве поєднання світлих і темних прядок підійдуть тим дівчатам, які не можуть визначитися на яку сторону кольору перейти. При такому фарбуванні світлі пасма не повинні сильно відрізнятися з основною масою волосся, вони можуть бути світліше лише на пару тонів.

Попільна Мелірування, яке буде безпрограшно виглядати на дівчат, що належать до кольоротипам зима чи холодне літо, а також на блондинок від природи.

Техніка не передбачає будь-яких переходів. Волосся виглядають природно при поєднанні світлого і темного кольору. Фахівці рекомендують при фарбуванні не використовувати багато відтінків, для ефекту брондирования потрібно не більше трьох.

Модне фарбування «Сіль і перець»

Таке мелірування на увазі під собою графітовий колір волосся. Колір сивини все-таки рекомендується молодим дівчатам, яких цей відтінок не постарить. У виконанні така фарбування вважається складною. Домогтися сталевого відтінку буває не просто, а в деяких випадках практично неможливо. Тільки досвідчений колорист зможе зробити таку модну фарбування.0ef781d9e5c71b19259288cbc2605343 Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

Щоб домогтися сивого відтінку доведеться максимально висвітлити прядки і пофарбувати їх попелястим барвником. Дівчатам з темними або рудими волоссям, можливо, не вдасться домогтися такого відтінку. До того ж попіл дуже примхливий, і постійно змивається. Доведеться витратити чимало грошей на догляд та салони, щоб підтримувати таке фарбування в ідеальному стані.

Яке мелірування підійде в залежності від кольору волосся

Буває так, що жінка не може визначитися, в який колір пофарбувати волосся, щоб вони поєднувалися з кольоротипом зовнішності, стилем і характером. Для початку варто подивитися фото різних технік і типів фарбування. Також варто звернути увагу на структуру волосся, їх пошкодженість.87b3c7c3fbf1f3b925f2af667ae1e285 Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

Для темного волосся мелірування складно підібрати, ніж під світле волосся. Але не варто зневірятися, нові техніки фарбування існують і для власниць каштанових пасм.

На світлі волосся

Світловолосим дівчатам чудово підійде модне каліфорнійське фарбування. Головне, щоб контраст переходу кольору був максимально природним. Світле волосся можна мелировать темними пасмами. Також актуально буде зворотне мелірування – мажиконтраст.

На русяве волосся

Красу русявого волосся може підкреслити французьке мелірування. Пасма варто створювати в молочних, бежевих тонах або світло-коричневих, вони чудово підкреслять природний відтінок волосся. Також варто звернути увагу на подвійні або балаяж. М’які переходи від темного до світлого допоможуть пасмам заграти по-новому.

На темні волосся

Для коричневих, каштанових або чорних волосся в моді мелірування приглушених відтінків. При фарбуванні часто використовуються відтінки кави, молочного шоколаду, медові, карамельні. Брюнеткам не варто боятися зіпсувати свої шикарні локони тому, що часто майстри використовують щадні барвники, які освітлюють всього на пару тонів.

На руде волосся

Власницям мідних пасм можна порадити мажімеш, щоб злегка освітлити кінчики волосся і пасма біля обличчя. Також незвично буде виглядати класичне мелірування, коли руде волосся будуть поєднуватися зі світлими пасмами. Техніка омбре теж може надати неперевершеності мідним волоссю, якщо виконана професійно і з плавними переходами.

Особливості мелірування довгого волосся

Виконання різних технік фарбування на довгому волоссі вважається трудомістким і тривалим процесом. При виконанні фарбування варто вибирати тільки спеціальну фольгу для фарбування, так як просто харчова може скачуватися з обробленого волосся барвником.37c036b46cf4f7800310aa81cda0fac4 Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

Зональне мелірування виконується тільки на верхню зону волосся.

Довге волосся стилісти рекомендують мелировать щадними засобами. Фарбування омбре і балаяж для довгих прядок не вимагають постійного відвідування салону.

Тонкощі мелірування короткого волосся

Коротке волосся не складно піддавати забарвленням. Для жінок з коротким волоссям актуальні техніки: яскраві пасма, пір’я, французьке фарбування, каліфорнійське. Майстру легше виконувати складні техніки фарбування на коротких волоссі. Також самостійно можна зробити класичне мелірування за допомогою спеціальної шапочки з дірочками.

Дрібне або велике мелірування: що вибрати?

Тут все залежить від смаку і уподобань жінки. Велике мелірування добре буде виглядати на великих локони, а дрібна мелірування вийде у всій красі на прямих волоссі. Але багато що залежить від майстра-колориста, який буде виконувати техніку. Якщо він грамотно пофарбує волосся без вад і різких переходів, то обидва види мелировки будуть красиво виглядати.

Часте чи рідке мелірування: що краще?

Іноді при частому фарбуванні можна переборщити і образ може придбати нотку неакуратності. А якщо робити рідкісне і вибрати неправильної товщини прядки, то ефект вийде розмитим. Тут головна порада – вибрати підходящого майстра, який грамотно виконає техніку, не переборщивши з частим і не зіпсувавши образ рідкісним видами мелировки.3777f56705662cd53a2db9b9c070fbcb Модне мелірування на темне, русяве, світлі, коричневі, довгі, середні, короткі волосся, мелірування блонд. Фото

Модне і таке різноманітне мелірування не збирається поступатися однотонного фарбування та іншим видам фарбування. З кожним роком розробляються нові техніки та манери наносити фарбувальний склад. Такими темпами мелірування поступово перетворюється в художню роботу, що вимагає ретельності і певних навичок спеціаліста.

На сьогоднішній день кожна жінка бажає освіжити свій образ може знайти для себе відповідний тип мелірування. Головне, грамотно підійти до цього питання, проконсультуватися у майстра, щоб відображення в дзеркалі приносило радість від нової фарбування.

Відео про модному мелірованії

Модні техніки мелірування і їх поєднання:

Результати мелірування на русяве волосся: до і після:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради