Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Всім добрий день. Існує дуже давня і стара традиція — гадати на Різдво Христове. Адже так можна зазирнути у майбутнє і дізнатися про майбутнє, майбутнє нареченого, про свої бажання і т. п.

Гадати, звичайно, краще всього в ніч на 7 січня та в період святок. Вважається, що в ці дні передбачення найбільш точні і дуже часто збуваються.

Різдвяні ворожіння називаються святочними. Вони відбуваються в період святок, які тривають 2 тижні, починаючи з Святвечора (6 січня), закінчуючи Хрещення (19 січня).

Найпотужніший день для пророкувань вважається Святвечір — в ніч з 6 січня на 7. А передбачати майбутнє можна на картах, дзеркалах, свічках, папері, воді, книги і багато на чому іншому.

fcd99320ccb353209ad5d3e7a688c23b Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Сьогодні я хочу надати вам найпопулярніші способи ворожіння. І так як в основному дізнатися своє майбутнє хочуть саме дівчата, тому буде дуже багато передбачень про заміжжя і любов.

Але перш ніж приступити безпосередньо до самих ритуалів, спочатку ознайомтеся з правилами різдвяних ворожінь.

Як правильно гадати на різдво?

 • У кімнаті, де буде відбуватися дія має бути тихо. Звуки, шум можуть розірвати нитку контакту зі Всесвіту;
 • Протягом ритуалу не можна схрещувати руки і ноги, так як тоді інформація буде надходити не в повному обсязі;
 • Під час проведення обряду знімайте з себе всі кільця, ремені та інші предмети, які на вас зав’язані. Так само волосся слід розпустити;
 • У приміщенні не можна використовувати ніяке освітлення, крім свічок;
 • Не забудьте зняти з себе натільні хрести та прибрати всі ікони з кімнати;
 • Вибирайте місце для вчинення дій «нечисте». Раніше найвдалішим місцем вважалася лазня.

Зверніть увагу на те, що якщо ви не вірите в містику, то всі передбачення будуть фальшивими.

Ворожіння на Святки і Різдво на майбутнє

А тепер давайте спробуємо отримати відповіді на хвилюючі вас питання. Поворожимо на майбутній рік.

Дізнаємося, яка буде життя

У глибоку непрозору ємність кладуть різні предмети, наприклад шматочок золи, цукор, кільце, цибулю і т. д. Потрібно по черзі витягати предмет, хто що витягне, той і буде в майбутньому. Зола — погане життя, цукор — солодка життя, кільце — вихід заміж, цибуля — до сліз, чарка — веселе життя, золоте кільце — багата життя і т. п.

Дізнаємося про долю з тіні

Дуже простий і популярний спосіб. Потрібно взяти аркуш паперу і гарненько зім’яти його. Потім покласти на блюдце і підпалити. Коли лист майже згорить, з допомогою свічки зробіть його відображення на стіну. Розгляньте отриману тінь і спробуйте дізнатися у ній своє майбутнє.

Дізнаємося про життя родичів

Потрібно ввечері, під час вечері, ходити по вулиці і дивитися у вікна сусідів. Якщо ви побачите голови, що сидять за стіл, то це означає, що родичі всі будуть живі. Якщо ж не побачите голів, то з родичами можуть статися нещастя.

Дізнаємося, що нас очікує в майбутньому по воску

В гуртку розтопіть віск, а налийте молоко в блюдце і поставте біля порогу квартири або будинку. Потім промовте наступні слова: «Домовий, хазяїн мій, прийди під поріг попити молочка, поїсти воску». І з останніми словами вилийте в молоко розтоплений віск. Далі уважно спостерігайте за тим, що відбувається. Якщо віск застигне у формі хреста, то чекають вас у новому році якісь хвороби. Якщо хрест тільки покажеться, то в наступному році ваші фінансові справи йтимуть не дуже добре, а в особистому житті здолають неприємності, але не дуже серйозні. Якщо зацвіте квіткою — одружуйтеся, вийдете заміж або знайдете коханого. Якщо побачите звіра, будьте обережні: з’явиться у вас якийсь недруг. Якщо ж віск потече смужками, чекають вам дороги, переїзди, а ляже зірочками — чекайте успіху на службі, навчанні. Якщо утворюється людська фігурка, ви знайдете одного.

72cfe8a03501704f317e9bbfd99034ff Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Дізнаємося про майбутній рік шляхом підслуховування

Треба встати під вікна сусідів або під їх двері і підслуховувати їхні розмови. Якщо вони з’ясовують стосунки і б’ють посуд, значить у вас буде дуже «веселий рік», а якщо ви почуєте тишу, значить, і ваш рік буде спокійним і гармонійним.

Дізнаємося про майбутнє за допомогою яйця

Отже, візьміть свіже яйце. У ньому зробіть маленьку дірочку. Обережно вилийте вміст у склянку з теплою водою. Коли білок згорнеться, подивіться на отриману форму. Залежно від форми, вгадуйте своє майбутнє. Вигляд церкви означає вінчання, кільце — заручини, куб — труна, корабель — відрядження (чоловікові) або повернення чоловіка з відрядження (жінці). А ось якщо у вас білок опуститься на дно, то бути в будинку пожежі.

Дізнаємося про те, що цікавить по книзі

Тут все просто. Візьміть книгу, краще всього духовного змісту. Не відкриваючи її, подумки поставте собі питання, на які хочете отримати відповідь. Далі загадайте номер сторінки і рядки зверху або знизу. Потім розгорніть її читайте в загадане місці. Прочитане і є ваша відповідь на запитання.

Дізнаємося про майбутнє по кавовій гущі

Зваріть собі каву і випийте його. Далі накрийте чашку блюдцем і перекиньте тричі вгору і вниз. Ваша гуща повинна розповзтися по дну, при цьому здадуться різні фігури. За ним і гадайте. Побачите контур собаки — до дружби, контур лісу — до багатства, хрест — терпіння, а вінок — слава. Побачите сходи, значить досягнете бажану мету, тінь людини — приємне побачення, а тінь будинку — до достатку. Контури церкви або дзвони означають повернення додому, а ось олень вкаже на швидку дорогу.

077385f0945f2ee9a782af724881fb1b Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Дізнаємося про прийняття важливого рішення по волоссю

Підходить для жіночої статі. В безвітряну і місячну ніч відріжте пасмо власних волосся. Спаліть їх на вогні і простежте за тим, як вони будуть горіти. Якщо волосся загоряться все і відразу, значить, вас чекають зміни на краще і в будь-якому наміченому справі буде успіх. Якщо вони будуть горіти й диміти, то в житті будуть зміни. Якщо волосся яскраво і довго горять, значить ви щось велике придбаєте. А от якщо вони будуть довго тліти й не спалахувати, то це до біди, до попередження про неприємності або хвороби.

Дізнаємося про своє бажання за шкаралупі горіха

В таз налийте воду. По краях ж тазу приклейте паперові смужки. На них заздалегідь напишіть події, наприклад, весілля, гроші, поїздка, робота і т. п. Візьміть половинку шкаралупи волоського горіха і в ній закріпіть недогарок церковної або іменний свічки. Свічку запаліть і підштовхніть шкаралупу до середини тазу. Далі шкаралупа повинна сама підпливти до однієї із смужок. До якої смужці підпливе «кораблик», то і очікує в майбутньому.

Однак загадане збудеться, якщо паперова смужка при контакті зі шкаралупою загориться від полум’я свічки.

Дізнаємося про майбутнє, використовуючи ніж

Візьміть дерев’яну круглу дошку або виріжте круг з картону діаметром 30 см З боків напишіть відповіді на часто задають питання: так, ні, обережно, кохання, гість, зустріч, сльози, подорож і т. д. Тепер у центр кола покладіть звичайний куханый ніж і подумки поставте запитання. Поверніть ніж навколо своєї осі три рази. На яке повідомлення вкаже вістрі ножа, то й буде відповіддю на ваше запитання. При цьому одне з трьох повідомлень це сам відповідь, а два інших причина або наслідок передбачуваної події. Якщо після обертання ножа зупиняється між двох повідомлення, то ворожіння слід повторити заново.

5fb5753d4f2fa9475d2edfdf36b23a25 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Різдвяні ворожіння в домашніх умовах на судженого уві сні

Найбільш затребувані передбачення пов’язані з подією виходу заміж для дівчат і будь-якої інформації про їх судженого. Тому давайте окремо розглянемо ритуали про майбутнього чоловіка, які відбуваються в сні.

1. На вечерю з’їжте що-небудь солоне. А коли будете вкладатися в ліжко, то промовте наступні слова: «Суджений, ряджений, до мене прийди, мене напувай». Так, у вашому сні прийде наречений і подасть вам води.

2. Ще перед сном можна прошепотіти наступні слова: «Понеділок з вівторком, середа з четвергом, субота з неділею. П’ятниця лише самісінька, як і я одиночна. П’ятниця — свята матіца, до мене повернись, хто мене любить, той у сні приснися». Уві сні з’явиться образ судженого.

3. З нової колоди карт виберіть 4 короля і покладіть їх під ліжко, при цьому притисніть їх своєю туфелькою (каблуком) і скажіть наступні слова: «Суджений – ряджений, чекаю тебе вбраною. Прийди – покажися, на мене подивись». Лягайте спати і чекайте віщий сон.

4. Гуляючи по вулиці, відламайте по одній маленькій гілочці з тополі, осики і берези. Будинки перев’яжіть їх висмикнутою ниткою одягу, який ви носите. Цей букет перед сном сховайте під подушкою і скажіть наступне заклинання 3 рази: «Балидефф, Асалби, Абумалефф». Той, хто вам присниться – ваш суджений.

5. Так під подушку можна покласти мило, гребінець і поясок. А на сон вимовити слова: «Суджений, ряженный, приходь до мене — умивати мене, зачісувати та оперізувати».

6. Під ліжко поставте чашу з варенням і вимовіть слова: «Вся солодкість у мене». Вам уві сні присняться ті залицяльники, які мають по відношенню до вас самі серйозні наміри.

7. Лягаючи спати вимовіть слова: «Лежу молода на Сіонських горах, 3 ангела святих у мене в головах. Перший бачить, другий скаже, третій долю мою передбачить». Побачений сон запам’ятайте у всіх подробицях і подивіться його значення за сонником. Вам буде надана підказка про те, вийдіть ви заміж в цьому році чи ні.

8. Якщо ви ночуєте на новому місці, то проведіть наступний обряд. Перед сном скажіть: «Сплю-лягаю на новому місці, приснися наречений своїй нареченій».

f1282c021b78a4674cd76068ad4f021f Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

9. Покладіть під подушку дзеркало, гребінець і гілочку з банного віника. Перед сном прочитайте зазыв: «Суджений-ряджений, приходь паритися в лазні».

10. Наберіть букетик з 12 різних трав (зробити це треба заздалегідь). На кожну гілочку загадайте різне значення (вийти заміж, бути однією, зустріти майбутнього чоловіка, отримати кілька пропозицій шлюбного характеру і т. д.), можна навіть написати на папірцях і обмотати ними гілочки. Букет покладіть в головах і вимовіть слова: «Суджений-ряджений, приходь зі мною гуляти, в полі трави збирати». Вночі має наснитися наречений, а на ранок навмання витягніть будь-яку гілочку і по ній судіть про те, що станеться протягом року на «любовному фронті».

11. Біля ліжка поставте 2 склянки з водою, а поперек покладіть дерев’яну ложку або лопатку. Вимовіть слова: «Суджений – ряджений, до мене прийди, мене через місток переведи».

12. Візьміть 3 листочків лаврушки, на них напишіть заповітні імена, на чию допомогу ви будете звертатися в процесі ворожіння: Ананій, Азарій, і Мисаїл. Сховайте їх під подушкою. Лягайте так, щоб у полі видимості було вікно. Промовте перед сном: «Лягаю з понеділка на вівторок, дивлюся-дивлюся на підвіконня. Хто долею готован мені, нехай присниться в моєму сні».

13. Покладіть під подушку ялинову гілочку і вимовте перед сном: «Спати лягаю я в понеділок, кладу собі в головах ялинник. Суджений, ряджений, приходь вбраний».

14. На папірці напишіть ім’я юнака, поцілуйте це слово нафарбованими губами так, щоб залишився слід. Покладіть папірець на маленьке дзеркальце і приберіть під подушку. Лягайте спати і промовте заклинання: «З понеділка на вівторок я дивлюся на підвіконня, хто мріє про мене, нехай присниться мені уві сні».

15. Перед сном покладіть під подушку чотирьох королів і промовте: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той приснись мені у сні». Якщо присниться піковий король — жених буде старим і ревнивцем, король червоний означає молодого і багатого, хрестовий — чекай сватів від військового або бізнесмена, а бубновий — від бажаного.

c0b98d6340c1b8ec32b3a2f3918aa0e4 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Ворожіння під Новий рік і Різдво на чарках

Такий спосіб дає змогу дізнатися про з виттям майбутньому, використовуючи склянки або чарки. Процес обряду не становить складнощів і з ним впорається навіть починаючий ворожбит.

Ознайомтеся з даними ритуалом.

50c75a4ed77b3189f792aba46f125cd1 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

d0c6a4123d39509d9824e50e19f6f8d9 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

b556f718f229f8591856277409a1cc05 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

959b12fd3849f141c6b0ff45bc0570e2 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

922e14d60981d3d36763979dfc0ed3ea Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Щоб поворожити на чарках, треба взяти 6 однакових стопочек немає-і кожну наповнити: цукром, сіллю, водою, горілкою, покласти кільце, будь пшоно.

Кожній учасниці по черзі зав’язуйте очі. Вона повинна вибрати одну стопку. В залежності від того, яку вона обере стопку, такий рік і буде її чекати. Цукор — солодкий безмежний рік; сіль — сльози; вода — звичайний рік; горілка — буде багато гулянь; кільце — весілля; пшоно — рік буде гармонійним.

Як можна поворожити на різдвяні свята на картах таро

Також дуже популярні і карткові передбачення, особливо з використанням колоди карт таро. З їх допомогою можна зазирнути у майбутнє, дізнатися про почуття; отримати поштовх, знак; навчитися пізнавати світ і самого себе.

Для вас я підготувала класичні способи розкладів карт таро:

 • Розклад 12 будинків;

48d84387a46d9ee852a772ff37dce507 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

 • Розклад на 23 карти;

5b429346591ff44ae2845de5a0c4cd06 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

 • Розклад на перспективу;

adf9b23a484ab05f3a6528a56e58d3d8 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь ddb72035c2eb7c5cd120c03dcb42344f Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

 • Розклад на відносини.

1e3c362e566292029e66c063214f1ce9 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Крім колоди карт таро, можна використати і звичайну колоду, але брати треба нову.

 • В різдвяну ніч під подушку покладіть бубнового короля і загадайте людини, за якого хочете вийти заміж. Що присниться в цю ніч, то і збудеться.
 • Візьміть нову колоду і добре її перетасуйте. Далі діставайте по одній карті і вимовляєте слова: «Для себе, для дому, для серця, для душі». Якщо ви вибрали всі червоні картки – пощастило, удача не відвернеться і буде поруч іти весь рік. Якщо ж всі чорні – треба готуватися до серйозних перешкод. В цей рік краще не будувати планів. Якщо попалися і чорні, і червоні картки — означет мінливе майбутнє. Карти «для серця»: червовий туз – велика любов; туз пікової масті – удар; бубновий – багатство; хрестовий – хороша кар’єра.

5b5c1852d84df0ab7243bef8ab7b2b78 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Ворожіння на Різдво Христове 2020 на любов

А для тих хто самотній і дуже хоче зустріти свою другу половинку, такі передбачення. За допомогою них ви дізнаєтеся, знайдете ви любов у прийдешньому році.

 • Якщо ти самотній, але страшенно хочеш зустріти свою справжню любов, то опівночі підійди до найближчої церкви і 12 разів обійти навколо неї. Цей ритуал зруйнує самотність і допоможе знайти любов.
 • Візьміть велику ємність з водою. При цьому наберіть воду вранці і поставте її в кімнату на весь день. Ввечері у воду додайте жменю попелу, цукор і сіль. Все акуратно перемішайте. Коли рідина «заспокоїться», то киньте у воду свій волосся і волосся чоловіка, на якого гадаєте. Поставте цю ємність на вікно і залиште до наступного ранку. Вранці ж подивіться на волосся: якщо вони поєдналися між собою, то цей чоловік ваша доля і скоро ви вийдете за нього заміж; якщо ж волосся знаходяться у різних боків ємності, то розлуки не минути. Поганий знак, якщо один з волосся потоне. Це говорить про те, що той, кому вона належить, у недалекому майбутньому захворіє.
 • На вулицю винесіть ємність з водою. Навколо цієї ємності повинні встати незаміжні дівчата. Кожна повинна взяти в руки по кілька прутиків або гілочок. Далі одна з дівчат повинна підійти до ємності і кинути у воду прути, потім розмішати воду. Коли вода заспокоїтися, потрібно подивитися на результат. Якщо дівчині судилося піти під вінець у цьому році, із прутів складалася перша буква імені судженого. Якщо гілочки плавали хаотично, то це говорило про те, що в цьому році дівчина залишиться незаміжньою. Такий обряд повинна пройти кожна дівчина і дізнатися про весілля і звуженого.
 • На Різдво дівчина повинна накрити стіл у порожньому будинку. Покласти на стіл всі прилади, крім вилки і ножа. Потім закрити всі вікна і двері, сісти навпроти місця, приготованого для гостя і сказати наступні слова: «Суджений-ряджений, прийди до мене вечеряти». При цьому дівчина повинна бути одна в будинку. Далі чекайте. Не забувайте, що висвітлювати кімнату можна тільки восковими свічками. Коли суджений прийде до вас, він видасть звук: різкий порив вітру, стукіт у двері чи вікно. При цьому ви повинні завжди сидіти і не вставати зі свого місця. Далі дух з’явиться перед вами у виді того, за кого ви вийдете заміж. Він буде розмовляти з вами і задавати питання. Вам ні в якому разі не можна на них відповідати. Сидіть спокійно і ніяк не реагуйте, а просто запам’ятовуйте зовнішність. Потім раптово задайте питання: «Як звати?». Гість назве ім’я майбутнього нареченого. Потім дух полізе в кишеню за подарунком, не дивіться на подарунок і ні в якому разі не приймайте його, інакше дух забере вас із собою. Тому як тільки гість поліз у сумку, скажіть: «Цур, мене» і перехрестіться. Дух відразу ж випарується.

dc4529518e3eacd2b6a9ca22ec15979a Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

 • Наступний ритуал проводите вночі до появи першої зірки на небі. Вийдіть на вулицю і встаньте на перехрестя. Загадайте ім’я свого нареченого і подумки уявіть його образ. Тепер накресліть навколо себе коло, використовуючи крейду. Встаньте по центру і прислухайтеся. Якщо ви почуєте спів, сміх, радісні розмови, то в цьому році ви підете під вінець із загаданою чоловіком. Якщо ж ви почуєте ридання, крики, сварки, то дружиною в цьому році вам не стати.
 • Цей обряд проводите в компанії подруг. Візьміть котушку з нитками, свічку і лінійку. Відріжте кожній учасниці нитку. При цьому всі вони повинні бути однаковими по довжині. Коли у кожній дівчині нитка, то одночасно підійдіть з нитками до свічки і одночасно підпаліть нитки. У кого нитка догорить першою, та й піде під вінець. Якщо у кого-то нитка зовсім не згорить, а згасне, це означає, що весілля її буде зовсім не скоро.
 • Візьміть коробок від сірників і два сірники. Вставити сірники з боків коробки так, щоб вони стояли один навпроти одного. Перша сірник — це ви, друга — ваш загаданий конкретний чоловік. Підпаліть сірники. Якщо в процесі горіння обидві сірники повернулися друг до друга, це говорить про те, що людям судилося бути разом. Якщо ж цього не сталося, то пара може розпастися.

e40fc91cce43eee356718b236e0a7ce8 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Різдвяне ворожіння на бажання під подушку

Тепер поворожимо знову на сон прийдешній. Для мене це найбільш оптимальні способи, щоб дізнатися про своє майбутнє.

Якщо ви зібралися гадати, використовуючи подушку, то виконуйте наступні правила:

 • необхідно розпустити і ретельно розчесати волосся;
 • зняти всі прикраси, особливо золоті;
 • ворожити слід у гордій самоті, щоб ніщо не відволікало увагу;
 • розмовляти з друзями/родичами про передбачуване ворожінні не можна — це може негативним чином вплинути на результат;
 • подушку треба перекласти в протилежну сторону, перестлать простирадло нижньою стороною вгору, одягнути навиворіт нічну сорочку;
 • по можливості за 3 дні до ритуалу дотримуватися посту (не їсти смаженого, жирного, копченого).

Отже, перед сном напишіть на 12 аркушах бажання і сховайте їх під подушку. Лягайте спати. Вставайте рано вранці і дістаньте за три листка по черзі — ці бажання збудуться.

Замість бажань ви можете написати чоловічі імена і скрутити папірці. Вранці витягнути один листок і прочитати написане ім’я. Це ім’я буде належати вашому майбутньому чоловікові.

А ось передбачення не пов’язані зі сном, але теж про бажання.

Візьміть жменю зерен в ліву руку і стисніть долоню в кулах, потім вголос скажіть своє бажання. Після порахуйте кількість зерен у руці. Якщо парна кількість зерняток – бажання збудеться, непарне – не зараз.

Якщо у вас в будинку є кіт, то скористайтеся його допомогою. Загадайте бажання і запросіть кота до себе. Якщо вона переступить поріг кімнати правою лапою, бажання збудеться, лівою – ні.

19d69cd37815a9004eddd860af12ed73 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Також, щоб дізнатися про своє бажання, можна використовувати такі обряди:

c74354ef8ab08d87e2f59f407af9249e Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь 49539674c100d8148c7e82ae8a6785ba Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Ворожіння на Різдво в святвечір

Як я казала раніше, найбільш точна дата для того, щоб дізнатися про своє майбутнє, є в ніч з 6 на 7 січня. Тому якщо у вас вийде, то намагайтеся гадати саме у Святвечір.

Ось вам ще ряд цікавих обрядів:

Опівночі візьміть ніж і вийдіть з ним на вулицю. Підійдіть до замету і почніть різати сніг ножем, при цьому вимовляючи слова: «чорт, Чорт, не мовчи, чорт, чорт, підкажи, який мені чоловік попадеться, сміятися чи плакати доведеться?». Потім замовкніть і уважно прислухайтеся до гавкоту собак. Якщо почуєте злісний гавкіт, значить чоловік суворий і похмурий. Якщо собака буде весело гавкати, то й чоловік попадеться веселий і добрий. Якщо ж ви почуєте собаче завивання, то ваше заміжжя буде недовгим і молода дружина дуже швидко овдовіє.

Вийдіть вночі з дому і в повній темряві виберіть з дровітні одне поліно. Не роздивляйтесь його і не міняйте на інше, якщо воно важко витягується. А прийшовши в будинок, як слід роздивіться його. Гладке і рівне поліно — хороший і гарний наречений. Шорстке поліно — некрасивий, але працьовитий чоловік. Товста і хороша кора — багатий звужений. Обідрана кора — бідний наречений. Товсте поліно — великий і сильний майбутній чоловік. Поліно c сучками — велика родина. Криве поліно — старий наречений або має фізичні недоліки.

Візьміть дві воскові свічки. Одну свічку запаліть, а ось шматочки інший покладіть в ложку і нагрійте її над палаючою першої свічкою. Розтопіть шматочки у віск. Цей розплавлений віск швидко вилийте в склянку з холодною водою. При світлі свічки розгляньте отриману фігуру, вона вкаже вам на майбутнє.

4ae8425c06a7ff05f34d0a27a2b5abe2 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Візьміть банку і насипте в неї будь-яку крупу або зерно. Над цією банкою тримайте ліву руку долонею вниз. Подумайте і задайте питання яке вас цікавить. Далі лівою рукою візьміть жменю крупи і висипте її на стіл. Тепер перерахуйте число зерен. Парна кількість вказує на позитивну відповідь — «Так», непарне — «Ні».

Вночі, коли всі заснуть, візьміть золотий ланцюг і потріть її між долонь. Потримайте в правій руці, а потім потрясіть і киньте на підлогу. Якщо у вас утворилося коло — до неприємностей, смуга — до везінню, вузол — до труднощів і хвороб, трикутник — до любовних успіхів, бант — до весілля, змія — до зради, серце — до любові.

Сядьте навпроти дзеркала зі свічкою в абсолютно темній кімнаті в самий розпал півночі. В кімнаті крім гадающего більше нікого не повинно бути. Запаліть свічку і уважно дивіться у відбивну поверхню. Хвилин через 5 вона потьмяніє. А потім за склом з’явиться образ судженого, а точніше диявол, який прийме його обличчя. Дівчина повинна сказати : «Цур, мене!» Нечисть зникне.

Візьміть звичайний стакан з гладкою поверхнею і обручку. У склянку налийте воду, приблизно на 0,5 обсягу. Кільце опустіть на дно склянки і починайте вдивлятися в нього. В результаті дівчина повинна побачити в колечку свого судженого.

8bbbfa8ac29b25547adb4ce9849c4305 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Ворожимо на нареченого, використовуючи папір і свічки

Для того, щоб дізнатися таємницю про свого нареченого, зробите будь ритуал з нижче запропонованих або вище описаних:

 • Візьміть аркуш паперу, сковороду і свічку. Папір зімніть і подумки подумайте про нареченого. Покладіть папір в сковороду і підпаліть полум’ям свічки. Коли папір догорить, то висвітліть її свічкою і розгляньте отриману тінь, при цьому листочок можна повертати. Обриси вкажуть вам на майбутнє з вашим нареченим;
 • Візьміть ємність і залийте її до середини сіллю або цукром. В ній додайте 2 свічки і окресліть крейдою навколо миски коло, щоб з’єднати вашу пару. Одночасно запаліть ці свічки. Тепер спостерігайте за свічками. Якщо одна з них згорить швидше, ніж інша, то той, кому належить перша свічка, буде веденим в цих відносинах. Якщо полум’я рівне, спокійне, без іскор і відносини будуть міцними і тривалими. У разі, коли одна зі свічок згасне любов швидко зникне у вашому союзі. Якщо ж вогник звивається, є сажа та дим, то ці відносини не принесуть вам щастя, ви часто будете сваритися і лаятися;
 • На зраду. Процедуру проводите опівночі. Заздалегідь купіть в церкві 2 абсолютно однакових свічки. Потім виберіть з них, яка буде ваша, а яка — вашого чоловіка. Нацарапайте на них відповідні імена. Приготуйте дві чаші з сіллю. Поставте в них свічки. Намалюйте крейдою коло навколо чашок так, щоб вони були в самому центрі. Вимовте 3 рази наступні слова: «Вогонь, ти скрізь буваєш, все на світі знаєш, розкриваєш таємниці, брудне очищаєш! Виведи, вогонь, на чистоту думки-справи раба Божого (ім’я вашого коханого) в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа! Амінь, амінь, амінь!» Після проголошення слів запаліть свічки. Далі подивіться на полум’я і спостерігайте. Якщо ваша свічка погасне першої, значить ваш коханий вам зраджує, принаймні, в думках. Якщо свічки будуть горіти рівно і довго, значить ваш партнер чесний з вами;
 • Приготуйте папір, миску з водою, шматочки свічки і половинки волоського горіха. З аркуша паперу виріжте невеликі смужки і напишіть на них імена тих, хто вас любить. Далі наклейте ці листочки на різні частини миски з внутрішньої сторони. Налийте воду, щоб вона дістала до записок, але не намочила їх. Тепер візьміть порожню шкаралупу горіха і прикріпіть до неї маленьку запалену свічку. Опустіть шкаралупу у воду. Шкаралупа повинна самостійно доплисти до записці і запалити її полум’ям свічки. Чиє ім’я буде на записці, той і є ваш коханий. Якщо полум’я свічки не запалить ні один папірець, значить в цьому році вам не пощастить у коханні.

Або скористайтесь іншими обрядами, в яких участь папір і свічки не приймають.

 • Вийдіть опівночі на вулицю і запитати ім’я у першого зустрічного. Саме так зватимуть вашого судженого;
 • Візьміть кілька цибулин і позначте кожну з них ініціалами букв гадающих. Посадіть цибулини в землю. Чия цибулина раніше всіх дасть паросток, та дівчина і вийде першою заміж;
 • Візьміть обручку і киньте його на підлогу. Якщо воно котиться до дверей, значить, дівчині скоро заміж, а чоловікові — у відрядження. Можна трактувати як відхід з дому;
 • По боках сірникової коробки вставити два сірники і підпаліть їх. Якщо згорілі головки будуть звернені один до одного, значить «загадані» хлопець і дівчина будуть разом;
 • Насипте в одну тарілку зерно, а в іншу налийте воду. Поруч поставте дзеркало. Занесіть півня. Якщо півень підійде до дзеркала, значить наречений буде красивим і ніжним, до зерна — багатим, а до води — схильний до пияцтва;
 • Дівчата повинні по черзі кидати валянок на дорогу і за напрямом «носка» валянка дізнатися сторону, в яку вийдуть заміж.

040c6d8b3e1a5dc08cc5163a041ca900 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Різдвяні ворожіння в домашніх умовах на воску і воді

Ну а тепер ще раз детальніше розглянемо варіанти прогнозів на воску з використанням води. Я вже розповідала вам як на ньому можна поворожити, а зараз скину побільше роз’яснень з цим фігурам.

В тазик або глибоку чашу наберіть прохолодну воду. В руку візьміть воскову свічку. Запаліть свічку і почекайте, щоб розтопити трохи воску. Потім віск вилийте у воду. Повинна вийти постать або кілька фігур. Вона передбачить вам майбутнє.

Кільце або вінок – швидке заміжжя;
Змій чи труна — поганий знак;
Лебідь і гриб — благополуччя та успіх;
Багато дрібних фігур — відмінний знак, фінансове благополуччя;
Яблуко — достаток і успіх;
Яйце — страхи.

Також зверніть увагу і на полум’я під час ворожіння. Якщо свічка запалала з першого разу і вона стабільно горить, це добрий знак. Якщо свічка шипить і іскрить, вас чекає новину чи важливе повідомлення. Свічка, яка погано загорілася і горить ледь-ледь — поганий знак. Якщо свічка не хоче запалюватися, то краще в цей день взагалі не гадати.

Ну а ось вам інші значення можливих отриманих фігур:

1bff37811d562572520409e9c8256c43 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

c02081556014815220fc56e0cd1a81fa Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

1279a80c58c9f0aac37a94f78b575673 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

0965175140a82e8fc30e9555dd5972ac Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

477f6e6fa96ecf163f7b32f44450e9c4 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

b06cc270509ef092a41e158de181837e Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

15d3c52114e8334b4398f5b8ba376084 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь
57a071358242fe549ea714c9984f889f Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

de2c7c590d7eb69e00807e0324d7541a Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

6699da6e1b95846a9a39c29762e01806 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

afecab1ddbc0619d1b4b24521ee0fee5 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

995dc8b9c4abf8b6c8115a0c9fc939be Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Як поворожити на гроші і удачу в Різдво 2020

Тепер запропоную вам цікаві способи передбачень, за якими ви дізнаєтеся, благополучним чи буде ваш рік, прибутковим чи ні.

Візьміть велику посудину з водою і кілька камінців. Подумайте добре про своє бажання про гроші, а потім киньте в воду камінчик. Якщо на поверхні води з’явиться парне число кіл, то бажання збудеться.

Візьміть Біблію або іншу духовну книгу. Подумайте про цікавлячий вас фінансовому питанні. Далі загадайте 3 цифри — номер сторінки, верхній і нижній рядків. Потім відкрийте задуману сторінку, знайдіть загадані рядки і прочитайте написане. Вловіть зміст фраз, це і є ваша відповідь.

Візьміть 7-9 сірників і спаліть їх до жаринок. Киньте угольки в склянку з водою, при цьому думайте про те, навіщо потрібні гроші. Якщо вуглик не потоне, то чекайте благополуччя і багатства.

А також подивіться відео-сюжет, в ньому ви дізнаєтесь про ще один спосіб ворожіння на гроші.

Різдвяне ворожіння на народження дитини

Далі дізнайтеся про своє майбутнє потомство — чекає вас поповнення. А так само спробуйте відкрити завісу за визначенням статі діточок.

 • Візьміть кільце і опустіть його в склянку з водою, голкою ж проткніть вовняну тканину. Тепер підвісьте кільце або голку на нитку і повільно опустіть біля руки, на кого ворожать. Якщо кільце або голка будуть здійснювати кругові рухи, то народиться дівчинка, якщо маятникоподібні — хлопчик, якщо предмет не рухається — дітей не буде.
 • У чашу (чарку) налийте чисту воду і киньте в неї обручка, поставте на мороз. Вранці ж подивіться як замерзла вода. Якщо поверхня води рівна, то найближчим часом у жінки дітей не буде. Якщо поверхня нерівна, то уважно розгляньте її. Побачите горбки — це до хлопчика, а западини — до дівчинки. Скільки горбків і западин нарахуєте, стільки і буде у вас дітей.
 • Всуньте в голку білу нитку. Візьміть нитку за кінець правою рукою, а кінчик голки направте на центр долоні лівої руки на невеликій відстані від неї. Подивіться на голку. Якщо вона похитується поперек долоні, значить буде дівчинка, якщо вздовж — хлопчик. Якщо голка зупинилася, а потім знову почала гойдатися, значить вона хоче сказати про поле наступної дитини. Дочекайтеся, коли голка взагалі перестане робити які-небудь дії, а до цього часу рахуйте кількість дітей і визначайте (запам’ятовуйте) їх стать.

1b553a6bf13fb8f11dd26e181c4b1275 Ворожіння на Різдво в домашніх умовах. Підбірка різдвяних ворожінь

Ворожіння на Різдво для дітей: відео-підбірка

Ну і на завершення хочу запропонувати кілька сюжетів по прогнозам для дітей, їм же теж цікаво взяти участь в таких ритуалах.


А взагалі пам’ятайте про саме головне — у всіх ворожіння треба бачити один позитив, а якщо вам обіцяє якесь не дуже приємна звістка, то просто не вірите в нього і воно не збудеться. Всіх вам благ!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради