До чого сниться чорний кінь (кінь): жінці, дівчині, чоловікові – сонник

Образ чорного коня сонники не має однозначного тлумачення – з одного боку, тварина символізує життєві зміни в кращу сторону, а з іншого її забарвлення нерідко вказує на можливі невдачі. Зрозуміти сновидіння допоможуть додаткові деталі – поведінку тварини або її вигляд, а також стать і дії сновидця.

547b2cf265141ceb71c2c4ceb9553ea5 До чого сниться чорний кінь (кінь): жінці, дівчині, чоловікові – сонник

До чого сниться чорна кінь жінкам, дівчатам

Значення нічного бачення з участю чорного скакуна для представниць слабкої статі:

 • Їхати верхи – в реальності зустріти свою справжню любов. Обранець досить швидко зробить пропозицію сновидице, і цей шлюб буде наповнений гармонією і щирістю.
 • Прогулюватися з твариною біля чистого водоймища – до щасливого і довгого життя з другою половинкою. Стояти з чорним конем біля брудної води – в реальному житті відчувати незадоволеність від подружнього життя. Щоб зберегти шлюб, слід не боятися і поговорити про наявні проблеми з чоловіком.
 • Для незаміжньої дівчини образ коня темного забарвлення вказує на швидку зустріч чоловіка, з яким її чекає міцний і надійний шлюб. Якщо жеребець веде себе агресивно – уважно придивіться до обранця, можливо, він вам не вірний.
 • Якщо чорна здорова кінь приснилася вагітній жінці, її очікує народження міцного сина. Гладити тварину і відчувати радісні емоції – до удачі у всіх починаннях.
 • Якщо в сновидінні кінь має хворобливий і схудлий вигляд, в найближчому майбутньому можливі порожні грошові витрати. Крім того, рекомендується уважно придивитися до робочого оточення – в ньому завелися недоброзичливці, які намагатимуться зіпсувати життя сновидице.
 • Здоровий і міцний чорний кінь символізує міцне здоров’я і позитивні зміни в житті.
 • Якщо приснився чорний агресивно налаштований кінь, який мчить у бік сновидицы – у житті ви підсвідомо незадоволені своїм сексуальним життям. Не бійтеся проявити рішучість і самостійно внести різноманітність у відносини з другою половинкою.
 • Сон за участю чорного коня, який викликав страх, попереджає про необхідність відкласти всі ризиковані проекти, оскільки вони не дадуть позитивного результату. Якщо сновидица відчула позитивні емоції – в житті вона намагається приховати свої потаємні бажання, з-за чого не отримує повноцінного задоволення від життя.

  До чого приснився чорний кінь чоловікові, хлопцеві

  Трактування в різних сонники побаченої чоловіком у сні чорного коня:

 • Спокійне тварина, дозволяє підійти до себе і погладити – до підвищення заробітної плати, просування по кар’єрних сходах або укладання вигідних угод.
 • Перемогти в перегонах верхи на чорному коні – до удачі в будь-яких починаннях.
 • Отримати коня в подарунок – вступити в щасливий шлюб або отримати підвищення на роботі.
 • Якщо кінь веде себе агресивно чоловікові потрібно відмовитися від укладення угод з неперевіреними партнерами, оскільки вони з великою ймовірністю призведе до втрати значної суми або повного банкрутства.
 • Побачити коня чорного окрасу з крилами – до удачі у всіх справах. Якщо на тваринний є плями іншого кольору, сновидінню буде тривалий час везти у всіх починаннях.

  Спостерігати в сні за чорним конем, на якому сидить людина в темних шатах – до бідам на роботі або сварок з родичами.

  db079fde52ed25e7785fe09eb3f64f8a До чого сниться чорний кінь (кінь): жінці, дівчині, чоловікові – сонник

  Зовнішність коні

  Красива

  Сон передвіщає виконання заповітного бажання і настання у житті білої смуги.

  Стара

  В колі друзів або колег з’явився заздрісник – він за спиною розпускає чутки про сновидце, які можуть значно ускладнити подальше життя.

  Оседланная

  В реальності незабаром відбудуться події, які приведуть до погіршення здоров’я, втрату значної суми або звільнення. Щоб уникнути негативних наслідків, слід проявити рішучість і силу волі.

  Смирна

  Сновидця очікує матеріальне благополуччя і успіх у нових справах.

  Неслухняна

  Скандали з колегами, родичами або друзями посприяють проблем на роботі і надмірним емоційним навантаженням, здатною надовго вибити із звичної колії.

  Вагітна

  Чоловіка чекає зустріч судженої, у шлюбі з якою у нього буде багато дітей, а для жінок подібне нічне бачення символізує швидке народження малюка.

  e5431aa6ad5e45f06b20d7e68d382970 До чого сниться чорний кінь (кінь): жінці, дівчині, чоловікові – сонник

  Що робить кінь у сні

  Пасеться

  Кінь, спокійно жующий траву – до появи нового регулярного джерела доходу.

  Важливо, щоб грошові надходження добувалися чесним шляхом, в іншому випадку подібний заробіток стане причиною тривалих труднощів.

  Біжить

  Сновидець зможе досягти позитивного результату у розпочатих справах без значних тимчасових або грошових затрат.

  Встає на диби

  Якщо сплячий людина не може заспокоїти тварину – його чекає сварка з родичем або близьким другом, яка затягнеться на тривалий період. Прикладіть максимум зусиль, щоб уникнути подібної ситуації, оскільки вона спричинить серйозне погіршення самопочуття.

  Кусає

  Вас чекає стрімкий підйом по кар’єрних сходах і удача в будь-якому починанні. Також сновидець зможе довести до успішного кінця старі справи і отримати заслужену винагороду.

  Помирає

  Спостерігати за смертю тварини з боку втратити в реальному житті дорогої людини. Події слід прийняти, оскільки ви не зможете ніяк змінити ситуацію. Поранена тварина обіцяє неприємності на роботі, з яких сновидець зможе знайти гідний вихід.

  Тоне

  Затяжна чорна смуга нарешті закінчиться, і настануть позитивні зміни.

  Табун

  Безліч чорних коней пророкують успіх у будь-якій справі. Можете сміливо братися за нові проекти – вас чекає визнання начальства і грошову винагороду.

  Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикОдновременно придбати кілька коней – незабаром стати володарем великої спадщини. Якщо вірно розпорядитися отриманими коштами можна значно збільшити їх суму.

  Дії з конем

  Прасувати

  На підсвідомому рівні ви маєте потребу в турботі з боку родичів або вам не вистачає щирості у стосунках з коханою людиною. Постарайтеся більше часу проводити в колі сім’ї і натякніть другій половинці на ваші потреби.

  Годувати

  Родичі або близькі друзі гостро потребують вашої допомоги. Постарайтеся докласти максимум зусиль для вирішення їх проблем і вони, в свою чергу, при необхідності допоможуть вам.

  Зупинити

  В недалекому майбутньому ви зіткнетеся з неприємностями, але вам вдасться впоратися з ними без сторонньої допомоги.

  Для жінки сон, у якому вона намагається зупинити чорного коня, сигналізує про зраду з боку близької подруги. Від її вчинку не буде сильного шкоди, проте, він надовго залишить неприємний осад.

  Зловити

  Насилу заарканити коня темного забарвлення – в житті з’явиться недоброзичливець, який буде будувати підступи проти сновидця на робочому терені. Його вчинки потягнуть за собою втрату значної суми. Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендується постаратися завчасно вирахувати ворога і припинити його дії на корені.

  Скакати верхи

  Відчувати себе в сідлі впевнено – досягти бажаної мети. Якщо їзда дається важко – незабаром сплячий людина втратить щось дуже цінне для нього.

  Мити

  Рекомендується відмовитися від угод з неперевіреними партнерами, оскільки вони не призведуть до отримання прибутку, а, навпаки, створять серйозні проблеми.

  Підковувати

  Начальство покладе на плечі сновидця велика кількість справ, впоратися з якими буде досить складно. Щоб досягти позитивного результату слід виконувати роботу розмірено і без зайвої квапливості.

  Купити

  Придбати чорного скакуна за великі гроші – до втрати значної суми. Для нормалізації фінансового становища доведеться витратити багато часу і докласти максимум зусиль.

  Тікати

  Відчувати почуття страху, тікаючи від чорного коня – небезпека в реальному житті. Щоб уникнути безлічі проблем, потрібно завершити всі розпочаті справи.

  Тлумачення найпопулярніших сонників

  Розшифровка сновидіння з участю коня чорного забарвлення від відомих тлумачів:

 • Міллер. Породистий чорний жеребець символізує поліпшення фінансового положення сплячої людини. Спускатися з гори верхи на коні – до швидких розчарувань. Якщо кінь скинув вершника – до проблем зі здоров’ям, порожнім грошових витрат або погіршення відносин з близькою людиною. Поні чорного забарвлення символізує добробут і достаток.
 • Хассе. Їхати на чорному коні – брати участь в неприємному і ризикованому заході. Табун чорних коней попереджає про швидкі життєвих негараздах. Встав на диби скакун передрікає знайомство з впливовою особою, яка допоможе вирішити наявні проблеми. Підковувати кінь – зайняти високу і довгоочікувану посаду. Якщо кінь помер уві сні – в реальності сновидця очікують серйозні грошові проблеми.
 • Фрейд. Для представників протилежної статі бачити в сні чорну доросле коня означає пошук коханої. Для дівчини їхати верхи на коні темного забарвлення – до швидкого поповнення в сім’ї.
 • Ванга. Чорний кінь вказує на близькі неприємності у відносинах з другою половинкою або на роботі. Падіння з коня попереджає про можливий нещасний випадок у реальному житті. Якщо уві сні вас брикнула кінь – приділіть увагу своєму здоров’ю. Заспокоїти яка стала на диби тварина – до довгоочікуваного підвищення на роботі.
 • Образ чорного скакуна поєднує в собі міць, граціозність і велич. Сновидіння з цим тваринам часто вказують на необхідність докласти зусиль для досягнення поставлених цілей. Однак будьте уважні — багатство і успіхи на роботі не повинні вас возвеличити, інакше ви ризикуєте втратити розташування близьких людей.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради