Чи можна дарувати рукавички чоловікові і жінці: прикмети

Одяг в якості подарунка завжди треба подавати з обережністю. І справа не тільки в розмірі. Такі предмети краще вбирають енергетику людини. Якщо речі підібрати неправильно, то можна сильно вплинути на долю.

Людина, що вирішила подарувати рукавички, може зіткнутися не тільки з труднощами вибору моделі і розміру. Цей аксесуар з давніх часів символізує людські відносини. Чоловік, який отримав їх, може згадати традицію кинути рукавичку в обличчя при виклику на дуель. Є й інші нюанси при виборі такого подарунка і його отриманні.

757c410c285d2b7a8bc4d113ea6be0b3 Чи можна дарувати рукавички чоловікові і жінці: прикмети

Чи можна подарувати рукавички

Перше, що потрібно врахувати при виборі презенту, — це символізм аксесуара. Раніше рукавички часто використовувалися для вираження емоцій, ставлення до людини. Коли їх кидали в обличчя, це означало виклик на дуель, а удар по щоці виявляв презирство.

Якщо рукавички підносили жінці, то це вважалося чи не пропозицією руки і серця. Одягаючи їх, вона показувала, що віддає свою долю в руки обранця. Якщо це робив чоловік, то весь процес набував сексуальний підтекст.

На долонях знаходяться лінії долі. Рукавички часто стикаються з шкірою, тому можуть на них впливати та змінювати майбутнє людини. Саме на цей предмет одягу найчастіше наводять псування.

Існує ще кілька прикмет про те, чому не варто дарувати рукавички:

  1. Це може привести до сварок в родині, навіть розриву відносин.
  2. Сам дарувальник посвариться з тим, кому зроблений подарунок.
  3. Якщо аксесуар до цього носив інший чоловік, то новий господар отримає все негативне від нього, включаючи риси характеру.
  4. Якщо дарувати річ чорного кольору, це загрожує фінансовими проблемами. Людина не буде отримувати нагороду за свої труди.

Сварки почнуться напевно, якщо подарувати рукавички другу або колезі. Не так небезпечно робити це по відношенню до родича.

Кращий варіант — сюрприз коханій людині. Це буде щирим визнанням в любові, символом чуттєвих стосунків. Таке тлумачення сталося тому, що закохані тримають один одного за руки, з’єднуючи долі.

Припустимо подарунок чоловікові

У багатьох випадках подаровані рукавички сприймають негативно через зв’язок із давніми традиціями. Особливо це стосується чоловіків. Отримавши такий подарунок, він може подумати, що дарувальник натякає на негативні почуття. Але тільки у випадку, якщо це колеги, друзі або знайомі.

Інша справа, коли такий подарунок чоловікові дарує кохана дівчина. Якщо вірити старим повір’ям, це може розглядатися як згода на шлюб. Але зазвичай дарують не куповані речі, які напевно вже хтось міряв. Краще, якщо чоловічі рукавички зроблені своїми руками або виготовлені на замовлення. Тоді в них буде вкладено позитив, який і задумувала передати кохана.

Якщо річ дарує інша людина, то прикмета говорить про майбутню далекій дорозі. Це не буде відпустка або приємна подорож. Швидше за все, очікується тривале відрядження і розлука з родиною.

e6a9c16be55242e62b197dcb2f143d7d Чи можна дарувати рукавички чоловікові і жінці: прикмети

Чому не можна дарувати жінці рукавички

Для представниці прекрасної статі стильний і продуманий аксесуар може стати гарним подарунком. Але багато хто сприйме його як знак особливої уваги або визнання в романтичних почуттях. До того ж річ, яку надягають на тіло, буде занадто інтимним подарунком.

Вважається, що чоловік таким чином натякає на розрив відносин. Забобон може спрацювати, навіть якщо дарувальник не хотів нічого поганого. Інше тлумачення такого презенту — ставлення, як до домогосподарки.

Крім того, дарувати рукавички жінці не варто з наступних причин:

  • згідно приймете, дівчина довго хворіти;
  • при носінні аксесуара зміниться доля жінки, може наступити чорна смуга в житті;
  • почнуться сварки з обранцем.

Ще одна вагома причина — складності у виборі рукавичок. І розмір, і вигляд повинен підходити жінці. Якщо дарувати таку річ, то спочатку потрібно узгодити це з дамою.

Як усунути негатив

Так як подаровані рукавички, згідно з прикметами, будуть поганим знаком, їх викуповують. В якості плати підійде будь-яка маленька грошик. Тоді весь негатив нейтралізується.

На рукавички часто наводять порчу, але для захисту необов’язково викидати аксесуар. Досить окропити річ святою водою, а потім прочитати молитву «Отче наш».

Є й інші способи очистити подарунок:

  • водою з сіллю;
  • полум’ям свічки;
  • сонячним або місячним світлом.

c2db651482a016a1c8973b21c586b0d2 Чи можна дарувати рукавички чоловікові і жінці: прикмети

Іноді можна відразу зрозуміти, що на річ, отриману в подарунок, накладена порча. Потрібно прислухатися до власних відчуттів. Якщо річ чомусь не подобається і того ж здається дуже важкою, то можна сміливо говорити про негатив. Якщо рукавички отримані від когось неприємного, то їх рекомендується спалити. Аксесуари, які хтось носив, краще взагалі не брати.

Самі по собі рукавички — хороший подарунок, якщо підібрати з розумом. Але кожна деталь одягу, яка знаходиться так близько до тіла, може впливати на долю власника. Тому не всім дарують такий аксесуар. Кращий варіант — подарунок коханій людині. Тоді інтимність і романтичність подарунка буде до місця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради