Прикмета: зламався натільний хрестик, до чого це і що робити

Люди схильні переживати при пошкодженні будь-оберегів. Правда, справжня паніка у більшості настає в ситуації, коли зламався хрестик. До чого це — прикмети тлумачать неоднозначно. Далеко не завжди вони віщують біду.

220c64534e7e00dbfe4426e31cd8f864 Прикмета: зламався натільний хрестик, до чого це і що робити

Загальне тлумачення прикмети

На думку церковнослужителів, якщо зламався натільний хрестик, в цьому немає нічого страшного. Це всього лише предмет, який з часом може зіпсуватися. Особливо часто пошкоджують його діти. Обумовлено це підвищеною активністю, неаккуратностью. Турбуватися не варто. Людини оберігає ангел-охоронець, а не талісман.

Правда, за народними прикметами це вважається поганим знаком. Поломка хреста означає, що чинився магічний вплив. Талісман його відображає, відволікаючи при цьому біду. Необхідно як можна швидше посилити захист. Інакше людина може стати жертвою чорних магів.

До чого зламався золотий або срібний

Якщо на шиї ланцюжок рветься, відламується вушко хрестика чи він виявляється поламаний навпіл – це означає, що людина знаходиться під впливом негативної енергетики. Варіацій тлумачення прийме при цьому виділяють декілька:

  • людина сама виступає джерелом негативної енергії. Можливо, він відчуває злість, таїть образу, збирається зробити поганий вчинок. Оберіг на це одразу ж реагує. Варто задуматися і привести думки в порядок;
  • втрата захисту. Потрібно бути обережніше, підготуватися до можливих ударів долі;
  • настають неприємності. На людину спрямована потужна хвиля негативу. Не виключено, що в оточенні є заздрісники, які намагаються втілити в життя свої підступні плани. Рекомендується припинити спілкування з нещирими людьми. Життя незабаром зміниться в кращу сторону. Позитивні зміни не змусять себе довго чекати.

1ae9c6b08131eeee1d86627d943a81e3 Прикмета: зламався натільний хрестик, до чого це і що робити

Тлумачення в залежності від обставин

При тлумаченні прийме слід враховувати, напередодні якихось подій сталася поломка оберегу і якими деталями вона супроводжувалася. Трактування при цьому буде дещо відрізнятися:

  • потемнів незадовго до того, як зламатися. Атмосфера, в якій знаходиться людина, дуже агресивна. Слід проаналізувати відносини з колегами та рідними. Найімовірніше, вони недоброзичливі і напружені. Якщо вчасно не розрядити обстановку, незабаром можуть виникнути проблеми зі здоров’ям;
  • загубився відразу після поломки. Варто переглянути свої дії, добре обміркувати останні події. Не виключено, що було обрано неправильний напрямок. Тому постійно виникають труднощі;
  • зламався перед далекою дорогою. У цей момент від поїздки краще відмовитися. Вона буде супроводжуватися неприємностями, невдачами. У шлях слід відправитися через кілька днів;
  • талісман впав з шиї. В житті настане тривожний період. Доведеться неабияк похвилюватися за рідних і близьких;
  • вислизнув з рук. Доведеться перенести серйозне захворювання.

Що робити зі зламаним

Зламаний хрест не рекомендується викидати і зберігати вдома. Краще всього віднести його до церкви. Якщо ж такої можливості немає, то слід закопати цей предмет в землю. Обирають для цього малолюдную територію.

Якщо оберіг виготовлений з цінних металів і підлягає реставрації, немає ніякої необхідності від нього позбавлятися. Потрібно віддати його в ювелірну майстерню, а після цього освятити в церкві.

При пошкодженні цілісності ланцюжка, а не самого хреста, цей предмет кладуть біля ікони. Скриньки для його зберігання не підходять.

Поломка натільного хреста за прикметами тлумачиться по-різному. Як правило, вони сигналізують про наявність негативної енергетики. Оберіг при цьому захищає людину від негативного впливу. Поламаний потрібно відразу заміняти на новий. За рахунок цього проблем вдасться уникнути.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради