Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

Для сучасних модниць чорний манікюр на короткі нігті є одним з найбажаніших у кабінеті нейл-майстра. Різноманітність дизайнерських технік дозволяє класичному чорному манікюру перевтілюватися в самі незвичайні модифікації і дивувати оточуючих.

З якими відтінками поєднується чорний в манікюрі?

Чорний колір сам по собі є монотонним і тому може успішно використовуватися і як базовий тон, а також стати основою для будь-яких малюнків. В залежності від випадку і стилю життя рекомендується обирати різні поєднання чорного з іншими квітами.

Існують класичні тандеми чорного і червоного, золотого, срібного. Саме на чорному кольорі метали (золото і срібло) виглядають найбільш яскраво й дорого. Такі поєднання ідеально підійдуть для офісних життя або для дівчат, що віддають перевагу стриманий стиль в одязі.5a217fe33263d7564b0c19abd7b3242f Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

Однак в останні 5-7 років в нейл-індустрії чорний колір використовується для контрасту з яскравими відтінками. Модні поєднання чорного з рожевим, бежевим, синім і навіть кислотними кольорами, типу фуксії, яскраво-зеленого і жовтого.

Унікальність чорного в тому, що він чудово гармонує і з природним кольором нігтьової пластини, тому настільки актуальний дизайн з чорними і не зафарбованими кольором ділянками нігтьової пластини.

Чорний манікюр на короткі нігті

Фахівці вважають, що найбільш прийнятною формою вільного краю для чорного манікюру на коротких нігтях є форма мигдаль або класична квадратна форма.

Для чорного манікюру ідеальної довгої є нігті, вільний край яких не перевищує чотирьох міліметром. Чорний манікюр на великій довжині виглядає часто дуже помітно і недоречно для повсякденного життя.

Крім самостійного використання чорного кольору його можна використовувати як підкладку для таких технік дизайну, як: втирка, «котяче око», лиття або градієнт. Чорний колір нігтів виглядає стильно для будь-якого способу від готичної принцеси до витонченої леді в маленькому чорному платті.

Чорний французький манікюр

Такий манікюр буде актуальний для любителів французького манікюру, які хочуть урізноманітнити свій звичайний спосіб і привнести щось незвичайне в звичний нейл-дизайн.

3eb2785a35ca672725b0424f25c30aa1 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, срібломЧорний манікюр на короткі нігті з французьким манікюром, візуально подовжить нігті

У французького чорного манікюру є ряд вагомих переваг:

 • Можна використовувати улюблений колір, при цьому, не перевантажуючи всю нігтьову пластину чорним .
 • Такий манікюр не буде дуже помітним для щоденного походу в офіс, а також зможе стати елегантною деталлю у вечірньому образі.
 • Техніка французького манікюру передбачає виділення кольором тільки тонкої лінії вільного краю — це стане ідеальним рішенням для тих, хто відмовлявся від чорного лаку в манікюрі, вважаючи його занадто похмурим.
 • Чорний французький настільки простий у виконання, що його з легкістю можна повторити і вдома.
 • Такий манікюр може стати гарним і витонченим аксесуаром, якщо до нього додати трохи елементів дизайну, наприклад дрібних страз або металевого лиття.
 • Багато майстрів нігтьового сервісу рекомендують власницям коротких нігтів такий дизайнерський прийом, так як незабарвлена кольором частина нігтьової пластини візуально збільшує ніготь.

Місячний манікюр в чорному кольорі

Місячний манікюр є у своєму роді класикою. Таку техніку манікюру відрізняє виділення зони перед кутикулою, повторюючи анатомічні лінії нігтьової пластини, що робить його досить природним.

Для прихильниць місячного дизайну представлена покрокова інструкція чорного манікюру для короткостриженеого нігтів:

 • Ніготь готується до роботи: обрізається або просто відсувається кутикула, надається форма вільного краю, а також знежирюється поверхню нігтьової пластини.
 • Напівкруглий трафарет розташовується біля основи кутикули округлої стороною до вільного краю. Для ідеального результату прилягання трафарету має бути повним.
 • Трафарет ділить ніготь на дві частини, верхня частина оформляється чорним лаком. Після повного висихання лаку трафарет знімається, вільна лунка може залишитися нефарбованої або ж заповнюється будь-яким кольором, наприклад золотим. Також лунку можна викласти дрібними стразами або ж зробити яскравий колірний акцент по лінії згину.
 • Покриття глянсовим або матовим топом.
 • Чорно-білий дизайн

  Дизайн в чорно-білій гамі виглядає строго і водночас цікаво, а можливості виконання настільки різноманітні, що дозволять будь власниці чорно-білого манікюру виглядати індивідуально і стильно.475c0657170ae263ed5049c18397c6a7 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Біло-чорний дизайн умовно можна підрозділити на два типу:

  • Коли обидва контрастних кольори розташовані на одній нігтьової пластини. Прикладами такого дизайну можуть стати градієнтний, графічний, місячний, водний або французький манікюр.
  • Коли деякі нігті на руці мають чорну базу, а деякі білу. Такий дизайн може бути представлений у чергування білого і чорного, коли один або два нігтя на руці мають світлу базу а всі інші темну.

  Яскравим і ультрамодним прикладів ідеальної колаборації чорного та білого є мармуровий манікюр.

  Геометричний дизайн на чорних нігтях

  Строгість і однозначність чорного кольору дозволяють йому стати ідеальним базовим тоном в будь-якому геометричному дизайні.

  Для нанесення графічного дизайну професійні майстри використовують кисті різної товщина і довжини, а також спеціальні пігментовані фарби для малювання.

  Якщо немає можливості відвідати фахівця, а самостійно промальовувати складну графіку не виходить, то використання трафаретів допоможе новачкові.eaf1a7791062a34964145bee219e4525 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Представляємо інструкцію по створенню чорного графічного манікюру на короткі нігті за допомогою трафаретів:

 • Підготувати нігті: обпилювання і вирівнювання вільного краю, обрізання кутикули, задирок.
 • Нанесення бази дозволить вирівняти нігтьову пластину, поліпшити носкість лаку. І захистить нігтьову пластину від жовтизни, часто з’являється після пігментованих лаків.
 • Наноситься лак чорного кольору, після висушування проводиться повторне нанесення, щоб колір був пігментовані і без залисин. Трафарети розподіляються на нігтьової пластини в залежності від того, який результат очікується.
 • Покриття топом, за бажанням нанесення масла на кутикули.
 • Варіанти графічного дизайну можуть бути різноманітні. Наприклад, за допомогою декількох трафаретів-трикутників, розміщених вертикально один за одним з рівним проміжком можна створити модний дизайн «ялинка». Графічні елементи можуть бути підкреслені за допомогою градієнтного переходу або мати різні кольори на чорній основі.

  Квіти на чорному кольорі

  На контрастному чорному кольорі лаку відмінно будуть виглядати зображення будь-яких кольорів.fe335dbaf07dc46dcb9a5b27f2806960 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Квіти можна вибрати за бажанням: це може бути розсип дрібних квіток, пелюсток або один великий, добре промальований квітка. Крім звичних бутонів можуть бути зображені ягоди, наприклад на чорному тлі відмінно виглядає кетяг червоної горобини.

  Які б не були обрані квіти, основною умовою є наявність добре пігментованою фарби середньої густоти. Тільки спеціальні матеріали для розпису дозволять перекрити чорний колір основи і зробити малюнок чітким і насиченим. Нейл-майстри рекомендують промальовувати квіткові зображення тонкою кистю з чорним лаком.fce830db4103e55b89b111b9c001e40b Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Обов’язково по закінченню розпису слід покрити роботу топовим покриттям. Якщо за задумом глянцеві квіти розташовуються на матовому тлі, то за допомогою тонкої кисті покриваються тільки малюнок.

  Чорний колір і втирка

  При техніці втирання нейл-майстри рекомендують попередньо на нігтьову пластину накладати базу у вигляді чорного кольору. Таким чином, втирка будь-якого відтінку ставати набагато більш насиченою.

  Також гармонійним є дизайн, в якому поєднуються і нігтьові пластини з втиркой і чорні. Розкішно виглядають вензелі з втиркой, розташовані на чорному тлі. Фахівці не рекомендують перевантажувати нігті вензелями і прикрасити тільки один-два на кожній руці, а решта залишити в чорній класиці.e0fe559b784f3ead6bb809d0a9baf637 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Рекомендується звернути увагу, що при втиранні пігменту у топ з липким шаром виходить більш однорідне покриття, так званий ефект дзеркала.

  a68f571cd1bca4f871099c808757d542 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  А при втиранні на липкий шар виходить більш багата пігментація, при цьому візуально покриття ставати менш однорідним. Втирки можна використовувати в поєднанні не тільки з чорним гель лаком, але і з звичайним лаком для нігтів, однак у другому випадку чорний колір може проступати через пігмент втирки.

  Чорний манікюр з блискітками

  На чорній підкладці ефектно виглядають блискітки будь-якого розміру: від великих глітерів до дрібнодисперсного пилу-блиску. Ось вже кілька сезонів на піку популярності утримується розтяжка блискітками на чорному лаку від одного кінця нігтьової пластини до іншої, причому з убуванням щільності блискіток. Такий нейл-ефект нагадує блискучий градієнт.f6df7f4bada206215ac8b3d216f90822 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Також блискітки на чорному тлі здатні виділити дизайнерську техніку, типу французького або місячного манікюру.

  Леопардовий окрас в поєднанні з чорним

  Леопардовий або тваринний дизайн багато говорить про своїй власниці, адже таке покриття для пристрасних і впевнених у собі натур. Але як і з будь-якими яскравими дизайнами, леопардовий малюнок буде не доречний в будь-якій ситуації і не для кожного образу.df6820e16fd89ae0b2af2fc1f2583a30 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Тому нейл-майстри пропонують полегшені версії тваринного дизайну:

  • Імітацією леопардового забарвлення можна відзначити тільки один ніготь на кисті, в той час як всі інші нігтьові пластини будуть залишатися стримано чорними.
  • Леопардові плями можуть бути розташовані на невеликій ділянці нігтя, залишаючи більшу частину площі нігтя чорної.
  • Промальовування плям глянцевим топом на матовому тлі також додасть родзинку звичного манікюру.

  Чорний манікюр з смужками

  Смужки можуть бути строго горизонтальними або вертикальними, паралельними один одному або лежати під різними кутами, створюючи хаотичність в дизайні. Смужки можна зробити різних кольорів або створити консервативний манікюр з мінімумом відтінків.

  Самі смуги не обов’язково повинні бути строго графичными, вони можуть мати неоднорідний контур, імітуючи, наприклад, забарвлення зебри.1f8246172f7acaeb70918045dc4e3340 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Фантазія професіоналів безмежна, а для домашнього застосування манікюру з смужками представлений наступний покроковий урок:

 • Підготовка рук і нігтів.
 • Нанесення беспигментной бази.
 • Перекриття нігтьової пластини чорним кольором. Ретельна просушування.
 • За допомогою тонкої кисті або прямих трафаретів на ніготь наносять лінії.
 • Всі закріплюється топом.
 • «Горошок» на чорних нігтях

  Горошок на чорному може бути монохромним, наприклад, тільки білі, або тільки червоні точки, або скласти кольорову розсип з найрізноманітніших відтінків. Також «горошок» на чорній підкладці може розташовуватися не хаотично по нігтьовій пластині, а складати якийсь малюнок з точок.dd5c9c558f9d50157a4b2c45d803a5bc Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Наносяться «горошини» спеціальним дотсом. Цей інструмент являє собою довгастий металевий наконечник з кульками різного діаметру на піку. В залежності від діаметра кульки змінюється і ширина точки. На сьогодні у продажу є цілі набори дотсов для створення неповторного «горохового» дизайну в домашніх умовах.

  Градієнт з участю чорного

  Для тих, хто вважає що чорний колір виглядає дуже похмуро може бути запропонована вишукана альтернатива – градієнтний чорний дизайн.

  Градієнтний чорний дизайн може бути виконано в графічній техніці за допомогою декількох рядів переходить колірного відтінку чотирикутників. Популярний градієнт з декількох ступенів, повторюють зворотний місячний манікюр і, звичайно ж, найпоширеніший тип градієнта — серпанок.62877da73585bc47f912920c99719184 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Покрокова інструкція чорного манікюру на короткі нігті в техніці набивний градієнт (серпанок):

 • Підготовка нігтьової пластини і кутикули до фарбування.
 • Нанесення базового покриття.
 • Нанесення чорного лаку-основи на всю нігтьову пластину, при необхідності прокраска другим шаром.
 • На спеціальну губку або чисту губку для миття посуду наноситься лак, який буде набивним і чорний лак-основа. Набивним кольором може бути будь-який лак, крім чорного.
 • Губкою з лаками рухами опрацьовується весь ніготь. Таким чином, створюється плавний перехід між двома кольорами.
 • Закріплення результату топом.
 • Чорний манікюр зі стразами

  Ще одним чудовим прикрасою для чорного фону є декорування нігтів стразами. Такий манікюр стане ідеальним аксесуаром для вечірнього виходу або новорічної вечірки.26d8d443e97338db71de2601b816b1c1 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Майстри нігтьового сервісу поділилися кількома рекомендаціями щодо чорного манікюру зі стразами:

  • Навіть якщо дуже хочеться, не слід всипати стразами всі десять пальців рук, досить розмістити композицію зі страз на парі пальців.
  • Рекомендується вибрати стрази найменшого діаметру — це дозволить створити більше блиску і зробить манікюр більш акуратним.
  • На чорному тлі стрази будь-якого кольору будуть виглядати актуально, але найбільш класичними є камені нейтрального кольору.
  • Найбільш виграшно виглядають поєднання декількох нейл-технік зі стразами на чорному тлі.

  Чорний з червоним в манікюрі

  Особливу елегантність і пристрасність уособлює манікюр в чорно-червоній гамі. Можливо такий манікюр не самий відповідний для офісного дрес-коду. Але за те, що з ним жінка явно не залишиться непоміченою.

  Такий колірний тандем може бути представлений у техніці градієнт, матовий і глянсовий контраст, малюнок на чорному тлі або чорне мереживо на червоному тлі. Варіацій може бути безліч.

  Золото на чорному

  Поєднання золотого і чорного виглядає солідно і нетривіально. Такий манікюр рекомендується залишити для свята або виходу в світ, на кожен день він може бути занадто вигадливим, хоча це справа смаку.3f58b22b9c93a1dd7badbaf5243d5f03 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Поєднання золотого і чорного буде актуально в будь-якій техніці виконання від градієнта до золотого лиття на чорному тлі.

  Чорний з сріблом

  Союз чорного з срібні також привабливий, як і тандем чорного з золотим. Крім цих двох кольорів можна застосувати і інші лаки, наприклад білий.7a237dfe14a52b0a825a625313198990 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Ненав’язливо і стильно виглядає срібна розтяжка на чорному лаку.

  Матовий чорний манікюр

  Справжнім проривом в нейл-індустрії стало топове покриття з матовим фінішем. Особливо незвично і дорого виглядає бархатисте покриття на чорному лаку.db8cc7b08639c4b517d5a92596332304 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Щоб урізноманітнити дизайн за основу можна взяти чорний лак і доповнити його елементами інших квітів, і вже в ув’язненні все це покрити матовим лаком.

  Поєднання матового і глянсового в чорному

  Поєднання матового і глянсового фінішу вже саме по собі є закінченим дизайнерським рішенням. Однак цю композицію можна доповнити різноманітними прикрасами, типу страз або глітерів.

  Модним і яке не втрачає актуальності протягом останньої пари років є матовий чорний манікюр з глянцевим вільним краєм.41082c919a083d75c08a1d0a7ca3d002 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Інструкція по нанесенню чорного матово-глянцевого манікюру на короткі нігті:

 • Підготовка нігтьової пластини.
 • Нанесення прозорого базового покриття і подальша просушування.
 • Нанесення двох шарів чорного лаку і просушування. Досвідчені професіонали радять наносити лак як можна тонше і добре давати просушитись кожному шару, адже при поганій просушування нижніх шарів покриття буде неакуратним і незабаром почне руйнуватися.
 • Покрити всю нігтьову пластину топом з матуючим ефектом. Дати просушитись.
 • За допомогою трафаретів або тонкої кисті топом з глянцевим фінішем виділити вільний край нігтя, імітуючи французький манікюр.
 • Чорний манікюр з об’ємними елементами

  Особливу привабливість для очей створює чорний манікюр з 3д-елементами. Об’ємний дизайн стане родзинкою і здивує оточуючих своєю унікальністю. Найбільш популярними об’ємними елементами для чорної підкладки є дизайн зміїна шкіра, краплі роси і кільце з страз і бульонок.a9e174d03c030bef8236d9747a0e3db0 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Техніка зміїна шкіра базується на почерговому розміщення довгастих крапель топового покриття, що створює бажаний оптичний обсяг і схожість зі зміїною шкірою, а окантовка крапель металевим лаком зробить дизайн воістину королівським.

  Чорний «Котяче око»

  З допомогою техніки котяче око можна створити безліч дивовижних дизайнерських варіацій. Особливо цікаво цей дизайнерський хід виглядає на основі з чорного лаку. Саме завдяки темній підкладці ефект котячого ока посилюється в рази. Техніка проста і зрозуміла навіть для новачка.effa61bba2cb88850102ba177138e8a4 Чорний манікюр на короткі нігті. Фото, дизайн геометрія, зі стразами, новинки з блискітками, втиркой, лунками, смужками, сріблом

  Нижче пропонуються покрокові рекомендації для нанесення чорного котячого манікюру на короткі нігті:

 • Нігтьова пластина підготовляється і знежирюється.
 • Наноситься базовий прозорий шар.
 • У два шару наноситься чорний лак для нігтів.
 • Поверх чорного лаку наноситься шар котячого покриття.
 • Максимально близько, але при цьому не торкаючись поверхні підносять йде в наборі магніт, через пару секунд магніт можна прибирати. Магніт притягує частинки металу, що знаходяться в складі лаку і утворюють блискучу лінія, що нагадує котяче око.
 • Отриманий результат закріплюється прозорим лаком.
 • Чорний колір може стати не тільки фоном для котячого дизайну, але і доповнити його, чергую нігті з котячої технікою і просто пофарбовані лаком.

  Відео про чорному манікюрі

  Чорний манікюр:

  Підбірка ідей чорного дизайну нігтів:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради