Чи можна носити або міряти чужі кільця, що буде, якщо надіти

Здавна кільце було найпопулярнішим аксесуаром. Вважалося, що вишукана річ, що прикрашає пальці рук, вбирає енергетику людини, стає талісманом і оберегом власника. Віра в містичні властивості прикраси стала причиною виникнення прикмет, пов’язаних з цим предметом. Зокрема, в народі говорили, що не можна носити чужі кільця. Повір’я дійшло і до наших днів.

2aee88facfc1f6a85f5b7b3c21b564fd Чи можна носити або міряти чужі кільця, що буде, якщо надіти

Чи можна носити чужі кільця

З давніх часів кільце вважається хранителем енергетики власника. Сучасні езотерики навіть стверджують, що символічна сама форма виробу — коло. Вважається, що таким чином колечко як би «запечатує» всередині себе частинку енергії господаря, яка може передатися іншій людині, якщо той одягає чуже прикраса.

Щоб зрозуміти, чи можна носити не своє кільце, потрібно, перш за все, звертати увагу на те, хто є власником витонченої штучки:

 1. Для жінок вважається несприятливою ознакою носити кільця, які належали родичам з боку чоловіка. Це часто призводить до втрати власного погляду на життя. Нова господиня прикраси починає мислити абсолютно протилежним чином.
 2. Не рекомендується надягати кільце, якщо раніше його носила мати чоловіка. Це призводить до сварок і розбіжностей в сім’ї.
 3. Аксесуар, що належить рідній сестрі, — магніт для успіху в професійній сфері. А колечко зовиці або двоюрідної сестри — заборонена річ, так як притягує хвороби і різні проблеми зі здоров’ям.

Це загальні прикмети, що стосуються носіння чужих прикрас. Однак значення надається не тільки власнику, але і матеріалу, з якого виготовлено виріб, а також призначенню аксесуара.

Весільні

З носінням і приміркою чужих обручок у народі пов’язано безліч забобонів. Вважається, що така дрібниця здатна вплинути на характер і навіть долю людини. Тому рекомендується звертати увагу на стан, зовнішній вигляд і матеріал, з якого зроблена прикраса:

 1. Позолочене колечко асоціюється в народі з нездатністю тримати слово. У такому випадку у людини з’явиться схильність до невиконання обіцянок, він здобуде славу несерйозною особистості.
 2. Вважається, що чуже обручку із золота здатне надати впевненості в собі і підвищити самооцінку.
 3. Кільця зі срібла абсолютно безпечні і можуть використовуватися іншими дівчатами. Такі прикраси не накопичують позитивну або негативну енергію.
 4. Не можна надягати на палець церковне обручку. Така річ без праці впізнається по напису «Спаси і збережи», розташованої на внутрішній стороні виробу. Одягаючи його, людина ризикує взяти на себе чужу долю з усіма неприємностями і негараздами, призначеними для іншого.

e75a979da2a6c626c5c0e37b865e4fe0 Чи можна носити або міряти чужі кільця, що буде, якщо надіти

Золоті

Аксесуари з жовтого дорогоцінного металу вважаються символом багатства і добробуту. Тому багато переконані, що носити чужі кільця із золота — хороша прикмета. Така річ допоможе:

 • залучити в будинок гроші;
 • просунутися по кар’єрних сходах;
 • знайти хороші джерела доходу.

У той же час деякі езотерики застерігають від носіння чужих золотих коштовностей. Благородний жовтий метал відомий властивістю вбирати енергетику власника. І невідомо, як вплине на людину носіння чужого виробу. Може бути, що він візьме на себе всі негаразди і нещастя, відведені долею для іншого

Срібні

Поширене переконання, що кільця зі срібла вбирають енергетику власника і можуть завдати шкоди новому господареві. Прихильники цього повір’я стверджують, що чуже срібне кільце одягати не можна. І така заборона є кілька причин. У разі повторного використання коштовності іншою людиною можливо:

 • погіршення взаємин з партнером;
 • поява неприємностей у родині;
 • невдачі у професійному та особистому житті;
 • сварки та конфлікти з оточуючими.

Можна передавати у спадок

Часто кільця, персні та печатки стають сімейними цінностями. Особливо якщо це вироби з благородних металів. Такі прикраси передаються від мам і бабусь до дочкам і онукам, несуть в собі всю енергетичну інформацію про конкретної сім’ї.

Золоті і срібні коштовності предків цілком «безпечні» для представників наступних поколінь. Дівчина може безбоязно носити мамине колечко, прикраса не принесе нічого поганого.

Бабусині аксесуари, які прикрашають пальці жінки, що символізує продовження роду. Вважається, що особа, яка вдягнула таке кільце, найближчим часом завагітніє.

Часто сімейні коштовності стають справжніми талісманами, які приносять удачу і які оберігають від нещасть.

Чому не можна міряти чужі кільця

У давні часи прикраси на пальцях рук дозволялося носити лише заміжнім жінкам. Молоді ж дівчата не могли дозволити собі такої розкоші.

У наші дні ситуація змінилася. Кільця стали повсякденними аксесуарами, які використовуються представницями жіночої статі майже всіх віків. Для багатьох людей коштовності стали щасливими талісманами.

Молоді дівчата люблять обмінюватися прикрасами і часто беруть напрокат колечка подружок. Однак езотерики застерігають від такого обміну і вважають, що не варто навіть просто міряти чужу річ. Адже аксесуари заряджаються енергетикою господині — як позитивною, так і негативною. Потрапивши в чужі руки, нехай навіть і тимчасово, такі речі здатні вплинути на життя людини. І далеко не завжди цей вплив носить позитивний характер.

Що буде, якщо одягти чуже колечко

У наші дні багато хто знають, що особисті прикраси людини стають як би одним цілим з господарем. Особливо це стосується аксесуарів для рук. Предмети круглої форми вважаються хранителями енергетики власника. Якщо така річ використовується іншою людиною, енергетичний запас може вплинути на нового власника.

Твердження про вплив чужих коштовностей на життя і долю нового господаря відноситься, насамперед, до виробів, отриманим у спадщину чи відданим родичами. Однак прикмета працює і у випадках тимчасового використання, наприклад, якщо дівчина просто приміряє колечко подруги.

Езотерики і люди, які вірять у магію і прикмети, не радять брати належать іншим прикраси. Не варто навіть просто міряти їх. За народним повір’ями, якщо надіти нехай і ненадовго чужу коштовність, можна:

 • залучити в своє життя неприємності;
 • зіпсувати стосунки з оточуючими із-за частих конфліктів;
 • зіткнутися з труднощами і складними життєвими ситуаціями;
 • придбати проблеми, які матимуть вплив на майбутнє життя.

Чому не можна знімати з чужого пальця

Кругла форма кільця здавна вважалася магічною. Така прикраса вбирало та зберігало інформацію про власника, про схильність, прагнення, позитивних і негативних рисах характеру. А форма виробу забезпечувала циркуляцію цих відомостей, запечатуючи їх всередині і не даючи виходу. Часто прикраса для пальців рук називали зберігачем долі людини.

Ще в давнину вважалося несприятливою ознакою знімати чуже колечко і приміряти річ на себе. Люди вірили, що такими діями легко накликати:

 • сварки та конфлікти в сім’ї;
 • погіршення відносин з друзями;
 • проблеми на роботі, непорозуміння з колегами;
 • фінансові труднощі.

Крім того, зняти чуже кільце — значить, взяти на себе долю господаря прикраси. Людина, яка надійшла таким чином, ризикує залучити в своє життя, труднощі та події, уготовані долею іншого.

Якщо витончений аксесуар отриманий у подарунок, то потрібно звернути увагу на того, хто підніс презент. Приймати прикраси від позитивної людини можна. Напевно подарунок робиться з хорошими намірами. Однак краще все ж очистити кільце від чужої енергетики. Для цього рекомендується потримати виріб під струменем прохолодної проточної води.

У разі якщо подарунок робиться не зовсім приємною людиною, краще не ризикувати і продати коштовність або передарувати іншому.

Аксесуар, що прикрашає пальці рук, — енергетично сильний предмет. Ще наші предки остерігалися надягати чужі кільця, вважаючи це поганою прикметою. Забобони прийшли і в сучасне життя. Можливо, у таких забобонів є підстави, і краще дійсно не брати навіть в тимчасове користування чужі колечка, особливо виготовлені з дорогоцінних металів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради