Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

Головне знаряддя праці для перукаря – це ножиці. Професійні ножиці для перукаря мають певні відмінності від побутових. Це стосується матеріалу лез і ручок, методу заточування.

Які необхідні ножиці перукаря

В арсеналі сучасного перукаря є три типи інструментів:

 • прямі;
 • філіровочні;
 • гарячі.

Перший пункт є у кожного майстра. Саме з допомогою таких ножиць підстригаються волосся. Вони бувають з прямою або конвексной заточуванням. Прямий варіант заточується під кутом 45-50 градусів і відмінно підходить для початківців перукарів.

Конвекційний вид заточування передбачає змінний градус заточування близько 38 градусів, що дозволяє робити найбільш тонкі порізи.

83ca9c4f5976aefae700facf93d41ef9 Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

Філіровочні ножиці необхідні для филировки й тушевания волосся. Такі інструменти мають зубці на двох полотнах. Багато новачків вибирають двосторонні філіровочние ножиці, так як під час стрижки менше ризику зрізати більше волосся, ніж очікувалося. Однак односторонні ножиці мають полегшений хід, що дозволяє проводити стрижку з мінімальним стресом для волосся.

Гарячі ножиці мають на увазі наявність в інструменті нагріваючого елемента. Температура 90ОС дозволяє уникнути пошкодження структури волосся і запобігає їх посічені.

Кращі виробники ножиць для перукарів

На сьогоднішній день виробників інструментів для перукарів досить багато. Кращими, на думку фахівців, вважаються інструменти зроблені німецькими, італійськими та японськими брендами. Кожен з виробників має досить широку лінійку ножиць, які оптимально підійдуть як для новачків, так і для професійних майстрів.

Топ-5 кращих ножиць для перукарського мистецтва

Серед німецьких брендів особливо виділяються Jaguar. Ножиці для перукаря професійні такого виробника відрізняються високою якістю матеріалу, заточуванням і надійністю.

Виробник пропонує тривалу гарантію на свої вироби.

Ножиці відрізняються строгим ергономічним дизайном, не вимагають особливого догляду і відрізняються довговічністю. Мінімальна вартість таких ножиць починається від 5 тисяч рублів. Дані ножиці не потребують частої заточуванні, так як холодна гарт і конвекційна заточка зберігають гостроту і твердість інструмента тривалий термін.

25914fe52709d49967552d37ce38c66f Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

Японські інструменти для стрижки користуються особливою любов’ю. Багаторічні традиції роботи з металом і, переважно, ручна праця дозволяють створити ідеальні ножиці для справжнього мистецтва. Бренд Tayo відомий в Росії всього десять років, але за кордоном його інструменти вже давно були визнані кращими.

Моделі ножиць Tayo відрізняються високими показниками ергономічності і зносостійкості.

Незважаючи на популярність бренду розцінки на ножиці цілком демократичні – від 3 тисяч рублів. Професійні ножиці марки Joewell є одними з найдорожчих і водночас купуються. Столітня історія бренду і висока якість роблять їх необхідними в арсеналі найбільш преміальних стилістів. Леза ножиць заточуються виключно вручну.6aefb1fff9d82286108ce9b198f00692 Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

Ціна на ножиці становить від 10 тисяч рублів. Ще один німецький бренд володіє чималою кількістю шанувальників. Mertz відрізняється гіпоалергенним напиленням і декоративними елементами на інструментах. При виготовленні використовуються высокоуглеродные сплави. Заточування проводиться вручну. Виробник пропонує будь-які види ножиць для різного рівня майстерності.

Особливо наголошується зручність інструментів. За класичні ножиці доведеться заплатити від 3,5 тисяч рублів. Kiepe – маловідомий італійський бренд, який успішно завойовує російський ринок. Професійні ножиці виробника підходять для перукаря будь-якого рівня і спрямованості.

Вироби Kiepe володіють відмінною якістю металу, найчастіше при виготовленні використовується японський метод заточування сталі.

При високій якості ножиці мають досить низьку вартість – класичну модель можна придбати всього за 2 тисячі рублів.

Японські професійні ножиці

Японські ножиці на думку експертів є кращими для перукарського мистецтва. При їх виробництві використовуються як традиційні методи обробки, загартування і заточування матеріалу, так і сучасні технології. Такий підхід дозволяє досягти ідеального балансу зручності, краси та довговічності інструменту.0192042446da7f992dfbcaf3e3cf2cd9 Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

Особливістю японських професійних ножиць є плавне заокругленість кінчиків.

Вузькі і гострі кінці ножиць зустрічаються або в самих бюджетних моделей, або у зроблених за спеціальним замовленням. Японські ножиці відрізняються ідеальною гостротою, яка не вимагає надмірно частого заточування. Саме до них належить термін «гострий, як алмаз». Завдяки ручній збірці такі інструменти відрізняються особливою надійністю, яка недоступна при використанні автоматики.

Філіровочні ножиці

Без филировочных ножиць неможливо зробити модельну стрижку. Тому серед перукарського інвентарю ці інструменти займають важливе місце.

При їх виборі слід враховувати деякі характеристики:

 • Розмір зубів. Ножиці бувають з дрібними і крупними зубцями. Кожен з цих видів підходить для конкретного виду стрижки або густоти волосся клієнта. Ножицями з великими зубцями можна швидко зняти досить великий об’єм волосся. Однак при недостатній густоті краще використовувати ножиці з дрібними зубцями – так можна надати додатковий об’єм і поліпшити структуру зачіски.f99b583cfa104fdaa74b145a573ae649 Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни
 • Розташування зубів також відіграє чималу роль в зручності роботи і якості стрижки. Буває одностороннє і двостороннє розташування зубців. Двостороннє розташування дає не дуже зручний хід, різкий. Недосвідчений майстер може вихоплювати великі неакуратні клок при стрижці. Одностороннє розташування робить стрижку плавною і допомагає охопити велику площу волосся.
 • Зручність ручок. У деяких моделях на філіровочние ножиці йдуть накладки, для зручного хвату інструменту. Також можлива наявність упору для мізинця, що полегшить навантаження на руку.
 • Гарячі ножиці для волосся

  Гарячі ножиці – один з інноваційних інструментів для перукаря. Завдяки прогріванню лез ножиць, використання такого інструменту дає можливість за кілька процедур повністю позбутися від проблеми посічених кінців і оздоровити локони. При цьому довжина найчастіше залишається колишньою.2f6dde9d2a26b85c9c3f5f4ffdfe0ea2 Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

  Основною перевагою використання гарячих ножиць є «запаювання» волосся і гладкий зріз, що навіть при сухому типі волосся допомагає позбутися від посічених кінчиків. Варто пам’ятати, стригти цими ножицями можна тільки сухі волосся. Послуга «гарячої» стрижки дуже затребувана, тому такий інструмент необхідно включити в арсенал.

  Перукарські ножиці для слайсинга

  Для ідеального зрізу в техніці «слайсинг» необхідно вибирати ножиці з гострою кромкою. Оптимальними ножицями для такої стрижки будуть інструменти з конвексной заточуванням. Леза подібних інструментів опуклі, товщина ріжучого краю відповідає товщині волосся. Як правило, ножиці з таким заточенням мають полотнами прямий, зігнутої або шаблевидної форми.

  Ножиці для ковзаючого зрізу волосся

  Ножиці для ковзаючого зрізу зазвичай виробляються японськими майстрами. Особливий тип заточування дозволяє фактично збривати волосся по ходу леза. Для такого виду стрижки леза поліруються, а внутрішня сторона заточується за спеціальною технологією. При цьому ріжуче полотно досить широке, леза дугоподібні.

  При використанні ножиць для ковзаючого зрізу перукар не повинен зазнавати труднощів.

  Перукарські ножиці для лівші

  Майстри-лівші нерідко страждають при використанні інструментів, призначених для правшів. Нестандартне положення руки викликає м’язову втому і, відповідно, зниження працездатності. У деяких випадках новачкам не вдаються певні елементи стрижки з право-ручними ножицями. При цьому всі відомі виробники подбали про інструменти спеціально для лівшів.e433639d86f5b1aaee91b4ef96111a07 Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

  Основною відмінністю професійних ножиць для перукаря-лівші є розташування лез. Ліве лезо ножиць знаходиться над правим, а отвір для великого пальця внизу.

  Де купити перукарські ножиці

  Купувати ножиці слід тільки в професійних магазинах. Бажано ознайомитися з документами на товар і дозволами на продаж. Часто під виглядом німецького або японського бренду виявляється недорога азіатська репліка, яка буде відрізнятися гіршою якістю і прослужить набагато менше.

  Варто звернути увагу на ціну, якщо вона істотно нижче, ніж у перевіреного продавця, це гарантує придбання підробки.

  Скільки коштують ножиці для перукаря

  Вартість професійних ножиць не може бути надто низькою. Це стосується і японських і німецьких брендів. За прямі ножиці в залежності від виробника доведеться віддати від 1300 рублів за виріб найдешевшого бренду до 33 тисяч рублів від іменитої марки. Філіровочні стоять вже від двох до 35 тисяч рублів за одиницю.

  Гарячі ножиці бренду Ягуар можна придбати за 63 тисячі рублів. При купівлі професійних інструментів новачкові необов’язково купувати дорогі вироби. Досить буде придбати хорошу робочу пару «прямі-філіровочние» в межах 8 тисяч рублів. А вже з зростанням майстерності та клієнтської бази набувати преміумні ножиці.

  Що необхідно врахувати при покупці професійних ножиць

  В першу чергу важливо зручність в роботі. Тому новачкові небажано купувати ножиці в інтернет-магазинах. Важливо відчути наскільки інструмент «лягає» в руку, комфортність роботи. Наприклад, асиметрична (ергономічна форма ручок дозволяє працювати довше без втоми.7d3e884c3b050e0c72af79d75a69f44c Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціни

  Є різні варіанти насадок на ручки, які підвищують зручність та безпека при контакті шкіри з металом. Важливим аспектом вибору ножиців є матеріал виготовлення. При виробництві інструментів повинна використовуватися високовуглецева сталь, яка піддається максимальної загартуванню, і відповідно, є більш твердою і міцною.

  Також до складу можуть входити елементи, які підвищують фізико-технічні дані стали, наприклад, ванадій, молібден. Ножиці покриваються титановим або хромовим напиленням, що не тільки збільшить термін служби, але і запобіжить появу алергії на метал.

  Не менш важливо вибрати правильно заточений інструмент. Стандартна заточка має кут від 40 до 50 градусів і оптимальна для тупого зрізу. Дуже гладка кромка, виконана за допомогою спеціальної технології Конвекс дозволяє робити ідеальний зріз, у тому числі ковзний і володіє меншим кутом – 38 градусів.

  9f05c99cab8343f0cebcd4940a5b7f1e Ножиці для перукаря професійні. Як правильно вибрати, які краще купити: японські, філіровочні, гарячі. Відгуки та ціниВибираючи ножиці для перукаря професійні, слід орієнтуватися на зручність ними в роботі.

  Ножиці повинні плавно закриватися і відкриватися.

  Це залежить від особливості гвинта. У деяких моделях є можливість самостійно регулювати натяг гвинта, що допоможе в стрижці волосся певного типу жорсткості і структури. Вартість інструментів преміум-класу не буває занадто низькою. Більша частина навіть самих простих на вигляд, проте, професійних ножиць для перукаря, коштує від 20 тисяч рублів.

  Відео про професійних ножицях для перукаря

  Як правильно вибирати ножиці:

  Відеоогляд професійних перукарських ножиць Mizutani ACRO Z і Schorem Master:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради