Бажаємо улюбленої доброго ранку: приклади в прозі і у віршах, доречні картинки і гифки

Людини, який зустрічає ранок привітанням коханої, без перебільшення можна назвати щасливим. Правда, не всі щасливці цінують це крихке стан душі, вважають само собою зрозумілим, звичним.

Між тим мільйони людей на планеті прокидаються в повній самоті, ніхто не вітає їх з новим днем і їм самим нікому сказати: «Доброго ранку, кохана». Навіть якщо ви не належите до останніх, обов’язково прочитайте, як можна красиво побажати доброго ранку дівчині у віршах чи прозі, листівкою або картинкою. Можливо, вже завтра вам це все знадобиться.

Які картинки і листівки краще використовувати

Навіть якщо кохана прокидається не поруч з вами, вона, напевно, чекає вашого привітання. Виправдайте ж її надії.

 1. Ви можете відправити їй красиву картинку або листівку з стокових фотографій в інтернеті з відповідним написом.
 2. Завантажити і відправити картинки або листівки «З добрим ранком, з новим днем, кохана» можна і з соціальних мереж, їх там безліч.
 3. Оригінальним ходом буде не красива картинка і навіть не музична листівка, а фотографія світанку, знята власноруч, яку ви підпишете: «Доброго ранку, кохана».

Для надання уваги коханої будь-які засоби хороші.

Як побажати дівчині доброго ранку у віршах

Закоханим серцям знайоме стан ліричності, коли постійно хочеться співати або читати прекрасні вірші. В такому настрої багато присилають коханій дівчині вірші з побажанням хорошого, доброго ранку:

1.

З ясним ранком, з днем чудовим,
Ніжним, світлим, мелодійним,
З жарким сонцем, але приємним,
З кавою свіжим ароматним.

2.

Ранку світлого бажаю,
Промінчик сонячний зловлю,
Відпущу в твоє віконце,
Нехай побігає трошки!

На готових малюнках в мережі часто бувають віршовані написи на тему «доброго ранку, кохана», немає жодної проблеми їх знайти. Якщо ви самі чудово пишете вірші і можете придумати оригінальне привітання, це буде тільки плюсом.

zhelaem lyubimojj dobrogo utra: primery v proze i v stikhakh, umestnye kartinki i gifki28 Бажаємо улюбленої доброго ранку: приклади в прозі і у віршах, доречні картинки і гифки

Приємні слова з ранку – запорука гарного дня

Які гифки можна відсилати

Мерехтливі або рухомі картинки – гифки – на тему «доброго ранку, кохана» теж існують у величезній кількості. Вам залишається тільки вибрати найбільш гідну, щоб по-справжньому підняти своїй дівчині настрій:

 • якщо ваша дівчина вегетаріанка, на гифке не повинно бути зображення м’ясного сніданку;
 • улюблена сидить на дієті – не дратуйте її гифками з тортиком або пишною булочкою;
 • дівчина не любить собак – не шліть їй прикольних, на ваш погляд, гифок з собачками;
 • ревнивої дівчині небажано слати гифки з зображеннями красивих жіночих осіб.

Квіти, пейзажі, метелики, чашка кави – такі зображення найчастіше зустрічаються на гіфці, і вони цілком припустимі для побажання з добрим ранком коханій дівчині.

Незвичайні варіанти побажань для дружини

Зберегти теплі почуття один до одного у шлюбі – справжнє мистецтво, але при бажанні їй можна навчитися. Той, кому дороги відносини, намагається кожну зручну хвилину їх підтримувати і, звичайно, не пропустить жодного дня, щоб не сказати «доброго ранку, кохана дружина».

Необов’язково використовувати кожен раз одні і ті ж слова, деякі обходяться коротким «привіт, кохана», хтось просто мовчки обіймається.

Якщо ви прокинулися раніше дружини і потрібно її розбудити, можна надіслати їй діфку, картинку або музичну листівку з побажаннями доброго ранку жінці. А можна ризикнути і голосно прочитати у її ліжку вірші:

З добрим ранком, рідна, кохана,
Моя бджілка ти невтомна,
Ти ж знаєш, ти найголовніша,
у моєму житті ти вічно бажана!

Якщо у відповідь на цей сміливий вчинок у вас запустять подушкою – значить, у вашій сім’ї все в повному порядку.

zhelaem lyubimojj dobrogo utra: primery v proze i v stikhakh, umestnye kartinki i gifki29 Бажаємо улюбленої доброго ранку: приклади в прозі і у віршах, доречні картинки і гифки

Дуже важливо підтримувати романтику в сімейних відносинах

«Доброго дня» своїми словами у прозі

Побажати гарного дня можна і в прозі, головне, щоб слова йшли від серця, – ваша улюблена це відчує. Ось з якими побажаннями можна привітати з добрим вранці дівчину своїми словами.

 1. Бажаю тобі чудового ранку, нехай день буде сповнений щастям, радістю та суцільними успіхами.
 2. Гарного, приємного дня тобі, кохана, хай він принесе тільки позитивні емоції, успіх і радість, хай втілить всі бажання і плани, буде насиченим і плідним.
 3. Хочу побажати тобі гарного дня, щоб він приніс тобі зустрічі тільки з приємними людьми, тільки успішні справи, цікаві новини і хороші події, люблю тебе, кошеня.

Дівчина, заряджена ранковим позитивом від гарних побажань, обов’язково обдарує вас своєю посмішкою та хорошим настроєм з усіма витікаючими наслідками.

Красиві фрази з побажанням для жінки

Улюбленою жінці можна завантажити і відправити красиву картинку або діфку з побажаннями, власноруч написати вірші чи побажання в прозі.

 1. З новим ранком тебе, кохана! Нехай воно переросте в прекрасний, насичений подіями день, нехай ці події принесуть тобі тільки радість, і весь світ осяється твоєю посмішкою.
 2. Бажаю тобі провести цей день так, ніби у тебе сьогодні день народження – нехай тобі посміхаються перехожі, радісно зустрічають колеги, заохочує начальство, а твій чоловік чекає після роботи з букетом квітів.
 3. Прокидайся, кохана, без тебе сонце не грає своїми промінчиками, не радісно співають птахи, клени не ворушать своїми листочками. Прокидайся і вдихни життя в занудьгував по тобі мир!

За великим рахунком неважливо, яким способом ви поприветствуете улюблену жінку, головне, щоб вона зрозуміла: ви думаєте про неї і хочете зробити приємне.

zhelaem lyubimojj dobrogo utra: primery v proze i v stikhakh, umestnye kartinki i gifki30 Бажаємо улюбленої доброго ранку: приклади в прозі і у віршах, доречні картинки і гифки

Приємні слова для коханої

Як побажати доброго ранку чоловікові

Чоловіки не менше жінок потребують ласкавих словах і теплих привітаннях. Щоб задати настрій коханій на весь день, привітайте його з ранку, побажайте успішного дня і нагадайте, як ви його любите.

Побажання доброго ранку друзям і знайомим

Бажати гарного дня і зранку можна не тільки коханим, але і друзям, знайомим, колегам. Це робиться не тільки для дотримання етикету, але і для підтримки добрих відносин з людьми і дружньої атмосфери в колективі.

Висновок

 1. Побажання доброго ранку і дня коханій дівчині, жінці або жінці – відмінний спосіб підняти їй настрій і зміцнити дружні відносини.
 2. З стокових зображень можна вибрати красиві листівки з побажаннями у віршах і в прозі, а можна привітати улюблену своїми словами.
 3. Не важливо, якими способами бажати доброго ранку своєї коханої, головне, щоб вона відчула вашу любов.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради