Оберіг Сварожич: значення колеса, тату, амулета – слов’янський символ Родимич для чоловіків

Сакральний знак Сварога покликаний дарувати божественне заступництво, захищати і зцілювати. Сварожич оберіг допомагає вилікувати душу і розум, знайти гармонію і рівновагу, вказати правильний напрямок для знаходження людського щастя, формує характер.

afc4950e98c9105b02b1a98bf9844eaf Оберіг Сварожич: значення колеса, тату, амулета – словянський символ Родимич для чоловіків

Значення оберегу сварожич

Амулет сварога являє собою символ нескінченності і постійного вдосконалення, відмова від минулих звичок і прагнення до нових знань. Сакральний талісман – незмінний супутник того, хто на шляху духовного розвитку готовий відмовитися від фізичних благ і слідувати велінням предків.

У центрі знака знаходиться людина, а перед нею відкривається нескінченна кількість доріг, яку вибрати вирішує він сам. Оберіг сварога вкаже правильний шлях лише тим, хто його шукає.

Сварог – вогненний символ Бога-коваля Сварога. Слов’янське божество послало людям на допомогу свого сина – сонце і подарувало земний вогонь. Коли-то полум’я багаття змінило життя всього людства. Так, і сьогодні значення оберегу пов’язано з проясненням думок і розуму, допомогою у всіх починаннях і захистом від усіх напастей.

 • Господар амулета здатний знайти гармонію душевну і тілесну, направити негативні думки на дорогу творення і добра, пошуку істини та досконалості.
 • Символ сварога дозволить зберегти не тільки від власних згубних звичок – надмірного розпиття спиртних напоїв, куріння зіль, азартних ігор, але і від негативних емоцій з боку інших людей. Носіям вогняного талісмана не загрожує псування і пристріт, конфліктні ситуації. Негативна енергетика обійде стороною.
 • Упертість, лінь, байдужість і депресія власника поступляться місце сміливості, рішучості й удачі. Оберіг підкаже, як правильно йти наміченим понад шляху, знайти упевненість і мудрість.
 • Життєві перешкоди і проблеми в сім’ї ніяк не відобразяться на подружньому устрій, навпаки, зміцнять шлюбні узи.
 • Сакральний знак сприяє розвитку творчих здібностей, розвиває інтуїцію, допомагає домогтися успіху на професійному терені.
 • Давній слов’янський символ має кілька різновидів, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і володіють унікальними властивостями і призначені для певного віку і статі.

 • Восьмикінцева зірка сварога – своєрідна нитка між трьома світами: загробним, реальним і божественним, символізує їх велич і красу. Оберігає від негативного впливу будь-якого з них, врівноважує їх вплив. Зв’язок всіх часів – минулого, теперішнього, майбутнього, здатна проявитися в будь-який період. Деякі езотерики стверджують, що амулет зірка сварога означав ще й злагоджену роботу всього організму: тіла, душі, внутрішнього духу. Слов’янський оберіг зірка можна носити чоловікам, жінкам і навіть дітям. Він допомагає впоратися не тільки зі складними обставинами, але і зцілити тілесні недуги, налагодити стосунки з людьми, з якими давно втрачено зв’язок.
 • Колесо сварога нагадує про кругообіг всього сущого, про нескінченному русі світобудови, про зміну часів та станів. Такий символ підкаже, як знайти матеріальний достаток і сімейне щастя, побудувати успішну кар’єру. Колесо сварога називають емблемою мудрості, довголіття та процвітання.
 • Символіка у формі квадрата вважається виключно чоловічим оберегом. Він розвиває працьовитість, майстерність, витривалість, сприяє професійному зростанню, протегує терпіння та важкої фізичної праці. Тому для представниць слабкої статі він не підходить. Виняток, коли жінка може скористатися таким амулетом, стосується випадків, якщо вона виконує кропітку ручну роботу.
 • 55d161772fced85dc3a3636c8f76f350 Оберіг Сварожич: значення колеса, тату, амулета – словянський символ Родимич для чоловіків

  Значення тату

  Дуже часто талісман оберіг сварога зображували на різних предметах домашнього начиння, вишивали на одязі, прикрашали військові обладунки та зброю. Допускається наносити знаки на тіло.

  Татуювання з символом сварога не слід виставляти напоказ, інакше вона втратить свою силу. Чоловік, який наважився відобразити сакральний символ демонструють прагнення осягнути канони світобудови, рішучість для досягнення поставлених цілей.

  Тату колесо свароже означає очищення від колишнього життя і поворот до нових пізнань і порядку. Зображення квадрата спрямоване на подолання труднощів, розкриття потенціалу. Наколки не слід наносити, поки майбутньому власникові не виповниться 33 роки.

  Значення у слов’ян

  Наші предки вірили, що оберіг Бога Сварога здатний змінити життя на краще, вберегти від нещасть, захистити від будь-якого зла, а також заручитися допомогою Богів.

  У слов’ян символіка вогню уособлювала безстрашність і витривалість: жінкам дозволяла вдало звільнитися від тягаря, чоловіків зберігала під час битв, дозволяла дітям рости хоробрими і справедливими.

  Дзеркальний символ Родимич

  Слов’яни вважали божественного коваля Сварога сполучною ланкою між поколіннями, здатними в потрібну хвилину закликати весь рід на захист і допомогу.

  Існує ще одна цікава різновид талісмана, наділена силою об’єднувати родову міць. Оберіг Родимич – дзеркальне відображення амулета сварогу:

  · він таїть у собі знання і заступництво сім’ї;

  · дозволяє передавати традиції наступним поколінням;

  · зміцнює силу духу і зберігає родинні зв’язки;

  · наділяє проникливістю і чуттям.

  Люди вірили, що початок усіх початків – це рід, який важливіше всіх Богів. Тому зображення, присвячене символу Роду, послужило основою для всіх слов’янських оберегів.

  Обидва знака у вигляді одного амулета мають подвійний підтримкою. Подібна символіка підходить дорослим, відбувся людям, які вже володіють певним життєвим досвідом і мудрістю. Родимич протипоказаний дітям.

  effd4bebb298c4abd5a83012291a2d43 Оберіг Сварожич: значення колеса, тату, амулета – словянський символ Родимич для чоловіків

  Кому підійде амулет

  Слід звернути увагу, що швидку допомогу оберіг сварожич надасть тим, хто опинився на розпутті, втратив сенс життя і заплутався в пошуках правильного рішення.

  Корисним підмогою колесо сварога послужить для спортсменів, екстремальних професій і ситуацій, що потребують спритності, сили та хоробрості. Вогненний символ збереже здоров’я, подарує впевненість і здатність уникнути небезпек.

  Знайти душевний спокій символічний знак допоможе публічним творчим людям, представникам керівних посад і соціальних груп: вчителів, лікарів, психологів. Завдяки оберегу надмірна віддача емоцій буде компенсуватися новими силами і враженнями.

  Як правильно носити

  Колесо сварога принесе користь лише тому, хто живе за законами совісті і творення. Людям, позбавленим чеснот, сакральним оберегом користуватися не варто. Позитивна енергія оберега здатна зруйнувати такого господаря.

  Для захисту від темних сил і життєвих негараздів оберіг краще носити в затишному місці у вигляді кулона на шию, підвіски в гаманці або сумці. Як нитки рекомендується використовувати натуральні матеріали: лляні або бавовняні волокна, ланцюжки з дорогоцінних металів.

  Користуватися амулетом можна тільки після обряду очищення. Не можна поєднувати кілька знаків одночасно, щоб уникнути несподіваних наслідків.

  Талісман сварога – символ небесного вогню, який ніколи не згасне і буде горіти до тих пір, поки буде потрібен людині.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради