Горять щоки прикмета: ліва, права або обидві відразу

gorjat shheki primeta levaja pravaja ili obe srazu 7ddf998 Горять щоки прикмета: ліва, права або обидві відразу

Люди завжди наповнювали повсякденне життя різними знаками, забобонами, прикметами. Пророцтва, засновані на почервонінні різних частин тіла, виникли багато століть назад. Для наших предків ці явища були свідченням єднання з навколишньою природою, а також світовим інформаційним полем. Горять щоки – прикмета поширена. Кожен раз, коли подібні реакції організму виникають без видимих причин, люди намагаються знайти якесь пояснення. Найчастіше ці пояснення пов'язані з подіями недалекого майбутнього.

Чому горять щоки: ліва, права або обидві відразу

gorjat shheki primeta levaja pravaja ili obe srazu 9036a57 Горять щоки прикмета: ліва, права або обидві відразу

Основний сенс прикмети відбивається в древньої слов'янської прислів'ї: «Щоки горять, значить, люди кажуть.» Якщо раптово у вас запалала права, ліва або обидві сторони особи, значить, хтось обговорює вашу персону. І немає нічого дивного в тому, що будь-якій людині хочеться знати: в якому ключі ведеться стосується його бесіда. Адже люди можуть знайти десятки причин для того, щоб обговорити за спиною когось із своїх знайомих.

Трактування прикмети «горять щоки» в залежності від статі

Розшифровуючи можливі трактування забобони, слід пам'ятати, що тлумачення для чоловіків і жінок дещо відрізняються.

До чого горять щоки у жінок

  • для незаміжніх дівчат жар в області щік служить підказкою про те, що поруч є молода людина, що живить до неї ніжні почуття
  • якщо дівчина знаходиться у відносинах, марновірство «горять щоки» вказує, що кавалер розмовляє з кимось про свою обраницю; турбуватися дівчині нема про що: чоловік відгукується про неї в самих захоплених виразах
  • горить особа у зрілої або літньої пані – поганий знак, що передвіщає сльози і розчарування

До чого горить особа у чоловіків

  • якщо у юнака часто горить особа, люди вважають, що таємно або явно закохана в нього дівчина часто обговорює предмет своєї пристрасті з подругами
  • гарячий рум'янець на щоках може свідчити про те, в житті чоловіка починається складний період: йому доведеться розбиратися з численними проблемами і невідкладними справами; на жаль, скромний результат не виправдає великої кількості вкладених людиною зусиль
  • жар, що повторюється кілька днів поспіль, може попереджати про наближення сімейній сварці

Якщо горять щоки і вуха одночасно

gorjat shheki primeta levaja pravaja ili obe srazu d25608a Горять щоки прикмета: ліва, права або обидві відразу

Забобон про рум'янець і поколювання в області щік має безліч суперечливих пояснень. Найчастіше ця плутанина відбувається з однієї причини: обговорюючи виник жар, люди не беруть до уваги супутні фактори, які впливають на правильність розшифровки. Якщо ви хочете отримати точне передбачення, потрібно згадати, що печіння, яке виникло з лівого або правого боку, має свої власні пояснення, відмінні як один від одного, так і від тлумачення прикмети «горять щоки і вуха одночасно».

Крім того, корисно зіставити між собою тлумачення різних забобонів. Наприклад, якщо під час припливу до щік у вас ще й засвербіли брови, ймовірно, вам доведеться витримати неприємну розмову, під час якого ви можете втратити контроль над емоціями.

Печіння з лівого боку особи

Згідно з уявленнями наших предків свербіж, поколювання, печіння, яке відчувається в області лівої щоки, свідчить про те, що хтось згадує людини, відчуваючи при цьому неприємні емоції. Якщо жар накочує вранці або ввечері, значить, на вас ображається хтось із близьких людей. Щека «запалала» днем – чекайте неприємностей від вороже налаштованих колег.

Якщо горять відразу ліва щока і вухо, значить, за спиною вас засуджують за те, чого ви насправді не здійснювали. При цьому навряд чи мова йде про випадковий непорозумінні, яке легко подолати. Швидше за все, справа в тому, що заздрісники намагаються налаштувати оточуючих проти вас, розпускаючи правдоподібні плітки.

Горить і свербить права щока

Коли сильно горить права щока, прикмета пояснюється дещо інакше. Взагалі, всі сигнали, що з'являються з правої половини тіла, мають більш сприятливі трактування, ніж відчуття лівого боку. Це пояснюється давніми віруваннями, згідно з якими за правим плечем людини варто добрий дух.

Отже, чого слід очікувати, відчувши жар в правій щоці? Забобон каже, що хтось із близьких людей згадує вас, оскільки потребує вашої підтримки. Якщо одночасно горить праве вухо, скроню і щока, значить, розмови, які ведуться про вас в даний момент, мають позитивний забарвлення. Можливо, настав час зустрітися зі старим другом, який сумує за вам. Не виключено також, що прямо зараз, поки ви відчуваєте почервоніння правої щоки, керівництво обговорює ваші професійні досягнення.

Тлумачення прикмети «горять щоки» по днях тижня і часу доби

gorjat shheki primeta levaja pravaja ili obe srazu 05b2d4e Горять щоки прикмета: ліва, права або обидві відразу

Пояснення практично будь-який з відомих прийме враховують день тижня, а також час доби, в яке з'явилися незвичайні відчуття.

Понеділок

Чекайте сприятливих змін: давні справи нарешті зрушать з мертвої точки, що спричинить за собою поліпшення фінансового становища. Можливо, вас чекає нове знайомство, яке виявиться не тільки приємним, але і корисним.

Якщо жар виник з ранку, то майбутні зміни будуть супроводжуватися численними клопотами, проте кінцевий результат вас порадує. Печіння, що з'явилося в другій половині дня, свідчить про необхідність докласти значних зусиль, а це може викликати втому і тимчасову апатію.

вівторок

Якщо щічки горять у вівторок, за прикметою прогноз несприятливий: людини чекають сімейні сварки, непередбачені витрати або неприємності на роботі. Палаючі вранці щоки попереджають про те, що день закінчиться на негативній ноті. Горять щоки до вечора: найближчим часом вам доведеться пережити серйозний конфлікт, наслідки якого ще довго будуть давати знати про себе.

середа

Якщо в середу горять щоки, прикмета повідомляє про різні несподівані події. Жар з'явився вранці? Хтось із близьких піднесе вам несподіваний подарунок або влаштує приємний сюрприз. Щічки запалали днем – готуйтеся до зустрічі зі старими друзями. Вечірній жар попереджає про марних витратах і невеликих розбіжностях.

четвер

«Четвергового» прикмета обіцяє виконання бажань. Ймовірно, в недалекому майбутньому у вас з'явиться час для занять спортом або улюбленим хобі. Проблеми, які вас давно хвилювали, успішно вирішаться. Якщо щоки горять вранці, вас чекають приємні емоції і нові враження. Вечірній жар обіцяє, що незабаром у вас з'явиться довгоочікувана можливість відпочити від турбот.

п'ятниця

Палаюче в п'ятницю особа – важливий знак, що передвіщає підвищення вашої соціальної активності. Вам мають бути зустрічі з друзями, приємні поїздки. Може бути, ви отримаєте важливі новини, що стосуються ваших близьких. Якщо щоки запалали рано вранці – готуйтеся до прийому гостей. Якщо рум'янець заливає обличчя днем, значить, вийде зібратися всією родиною, провести приємний вечір в компанії дорогих людей.

субота

Жарко особі в суботу? Швидше за все, це попередження про зустріч з цікавим, харизматичним, а головне, впливовою людиною. Відверта і продуктивна розмова з новим знайомим матиме позитивні наслідки. Горить особа днем – до побачення; ввечері – до серйозного розмови на робочі теми.

неділя

Недільний рум'янець віщує прекрасний відпочинок у веселій компанії або довгоочікуваний дзвінок, який надзвичайно вас порадує. Якщо щоки палахкотять в ранкові години – чекайте приємну звістку від родичів. Якщо щоки горять ввечері, готуйтеся отримати запрошення в цікаву компанію.

Горить особа – прикмета багатогранна, має чимало різних трактувань. Однак будь-яка людина може досить точно розшифрувати послання, що не запам'ятовуючи при цьому довгий список тлумачень. Для цього достатньо зрозуміти, хто саме згадує вас і тоді стане ясно, чого слід очікувати в найближчому майбутньому. Почніть подумки перераховувати всіх своїх знайомих. Коли ім'я думає про вас людини буде названо, почервоніння на обличчі негайно почне спадати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради