Сонник ? Корова нападає або буцає рогами ?

Корова – позитивний образ у снах, але тільки не бодающаяся. Агресивне, нападники тварина попереджає про появу в близькому оточенні недоброзичливця, готового зруйнувати спокійну і утихомирену життя сновидця. Сон, в залежності від деталей, може мати різні тлумачення, тому для правильної розшифровки необхідно згадати подробиці сюжету.

21deadb68fa6a2ab7dcc280e33a72ea7 Сонник ? Корова нападає або буцає рогами ?

До чого сниться корова, яка б’ється – загальне тлумачення

Головна трактування сну – бодающаяся скотина попереджає про швидку появу недоброзичливця. Також образ корови може означати, що серед знайомих вже є людина, якого почав обтяжувати контакт зі сновидцем. Причому небажання контактувати пов’язано не з нудьгою, а з чорною заздрістю.

Недоброзичливець зовні привітний, але в його душі кипить злість і роздратування, він постійно думає про те, як би насолити сновидінню.

Іноді сон, в якому корова б’ється, вказує не на недоброзичливця в оточенні, а на негативні риси характеру самого сплячого.

Роздратований і нестриману поведінку може призвести до втрати робочого місця або до розриву відносин з коханою людиною. Сон натякає на необхідність управляти своїми поривами, стримуватися у неприємних ситуаціях, практикувати методи самозаспокоєння. Це дозволить уникнути конфліктів на роботі і в сім’ї.

Корова, гонящаяся за сновидцем, намагається вкусити, пророкує приїзд небажаних гостей. Швидше за все, причиною візиту буде прохання позичити грошей. Причому сподіватися на те, що гості повернуть борг, не варто. Тому найближчим часом не варто запрошувати до себе нікого.

А якщо гості прийдуть без запрошення, то спілкуватися і взаємодіяти з ними потрібно обережно, щоб не зіпсувати собі настрій.

Людині, тікає уві сні від розлюченого корови, в реальності в найближчі дні не варто братися за яку-небудь справу. Воно виявиться невдалим. Іноді сновидіння вказує на низьку самооцінку, готовність принижуватися, на відсутність у сновидця почуття власної гідності.

Але якщо спящему вдається втекти і сховатися від тварини, то можна сподіватися на збільшення доходу або спадкування великого майна.

Людина, уві сні убив агресивну скажену корову каменем або іншим важким предметом, в реальності швидко і жорстко припинить спроби недоброзичливців заподіяти йому шкоду. Після несподіваної контратаки вороги довго будуть приходити в себе, більше не стануть затівати недобре проти сновидця.

Вкрай негативне значення має сновидіння, в якому фігурує агресивний, готовий напасти бик. Слід готуватися до серйозних неприємностей, які можуть торкнутися ділові відносини або торкнутися всіх сфер життя.

bdd45f1d89f6c0e9478d95aa796d0f87 Сонник ? Корова нападає або буцає рогами ?

Нападає корова з великими рогами

Якщо сновидінню в очі кидаються великі роги нападаючої корови, то в реальності слід готуватися до неприємних подій і подолання труднощів.

Велика голова сердитою корови з рогами попереджає про бідність. Сновидінню доведеться трудитися в поті чола, братися за будь-яку роботу, щоб забезпечити родину найнеобхіднішим.

Якщо людина уві сні вистачає нападники тварину за роги, щоб зупинити, то в реальному житті його чекають фінансові труднощі. Іноді сон попереджає про високий ризик стати жертвою грабіжників.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЕсли у нападаючої корови роги вимазані кров’ю, то в реальності сновидець готовий діяти напролом, йти по головах, щоб домогтися поставлених цілей.

Тлумачення сну для жінки, чоловіки

Розшифровуючи сон, сновидець повинен враховувати свою статеву приналежність:

  1. Агресивна корова для жінки – образ ворога. В житті сновидицы небудь з’явиться новий ворог, або нагадає про себе старий недоброзичливець, спраглий помсти за попередні підступи і конфлікти. Якщо тварина наздоганяє тікає сновидицу, готується встромити рогу в спину, то в реальності в оточенні є особа жіночої статі, яка ховається за маскою люб’язності і доброзичливості, а насправді готується вчинити підлість.
  2. Психолог Фрейд інакше розтлумачував сюжет для жінки, за його соннику корова нападає – це трансформація спогадів про минуле негативному або ганебному сексуальному досвіді. Сновидица намагається стерти з пам’яті подія, але воно міцно засіло в пам’яті. Якщо ж жінка не стикалася з інтимним ганьбою, то, на думку психолога, сновидіння розшифровується інакше: сновидица постійно думає про те, щоб урізноманітнити сексуальні відносини, але соромиться розповісти партнерові про своїх сміливих бажаннях.
  3. Для чоловіка сон, у якому на нього раптово нападає спокійна корівка, – попередження про необхідність проявляти обережність в амурних справах. Серед жінок, з якими у сновидця був інтимний зв’язок, тобто з вигляду серйозна і гідна особа, здатна добряче зіпсувати життя.

Бодающаяся корова – тлумачення в залежності від забарвлення шерсті

При тлумаченні сновидіння необхідно враховувати, якої масті було розлючену тварину:

  1. Чорна корова – один з найбільш містичних і страшних образів в толкователях. Тварина такого забарвлення – символ великої біди, важкого захворювання, яке може закінчитися смертю. Аналогічно трактується образ чорного бика.
  2. До чого сниться, буцає руда корова – це попередження про можливу пожежу. Якщо сплячий тікає від рудого тварини, то в реальності безпосередньо зіткнеться зі стихією. Причому про пожежу можна говорити не тільки в буквальному, а й переносному значенні. Побачив сон людини, наприклад, може захопити полум’я любовної пристрасті, яке буде таким сильним, що змусить здійснювати бездумні і дивні вчинки.
  3. Бодающаяся корова світлого забарвлення – символ щастя і успіху. Сплячого чекає фінансовий ріст. А світлі бики, зчепилися між собою, обіцяють досягнення достатку і благополуччя в надзвичайно короткий термін. Але якщо людина вб’є тварина зі світлою шкірою, то в реальності з власної дурості зруйнує благополуччя, яке створював довго і наполегливо з допомогою родини і близьких людей. Причому провокаторами дурних вчинків стануть скупість та заздрість.

Тварини буцаються між собою

Тварини, які нападають один на одного, мають зовсім інше значення, ніж корова, бодающая людини. Якщо наснилося стадо, особини в якому мирно жували траву на пасовищі, але раптово стали кидатися один на одного, то можна сподіватися на швидкий підйом по кар’єрних сходах.

Але потрібно враховувати нюанси, які можуть зробити значення сновидіння негативним. Так, якщо тварини в ході запеклої боротьби заподіяли один одному серйозний фізичний шкоду, який привів до крововтрати або загибелі однієї особи або обох, то кар’єрне зростання буде несправедливим.

Для досягнення поставлених цілей сновидець піде по головах, буде діяти на шкоду оточенню, змусить близьких людей і колег засмучуватися і переживати.

Якщо увагу сплячого залучать великі криваві рани на тілі потерпілого в боротьбі тварини, то значиму роль у вищеописаних події буде грати родич або хтось із членів сім’ї сновидця. Кров у сні – це вказівка на родинні стосунки. Причому це може бути роль як жертви подій, так і помічника сновидця в досягненні поставлених цілей.

aed834ba1f1efb3c828b87f81c27e62a Сонник ? Корова нападає або буцає рогами ?

Тлумачення по сонникам

Кожен сонник пропонує свою розшифровку сновидіння, в якому фігурує бодающаяся корова.

Розшифровка Міллера

По самому популярному сонником, буцає корова – не варто просити у одного гроші. Віддати борг не вийде, а добра дружба буде зруйнована.

Трактування Надії і Дмитра Зими

Корова б’ється – навчитеся тримати себе в руках, не гнівайтесь з будь-якого приводу. Нервовий і нетерпимий характер може стати причиною руйнування бізнесу.

Великий сонник

Бодающаяся корова – образ конкурента жіночої статі, підготовлюваного піднести неприємний сюрприз.

2b7b25f2432682ed3b0bba5dbdcc5c72 Сонник ? Корова нападає або буцає рогами ?

Велесов сонник

Тварина буцається – в гості прийде людина з лихими думками. Слід тримати вухо гостро, гість затіває щось недобре.

Китайський сонник

Корова б’ється – до неприємних побутових клопотів, негараздів.

Сонник XXI століття

Агресивна корова нападає – хтось затіває проти сплячого недобре.

Сімейний сонник

Корова буцнув сплячого – до грошової прибутку або отримання спадщини.

Розлючений, бодающаяся корова – негативний символ. Сон або попереджає про недоброжелателе серед оточуючих людей, або вказує на нестриманий, гнівливий, нетерпимий характер самого сплячого. Найближчим часом не варто запрошувати до себе гостей, брати гроші в борг, дратуватися і злитися на роботі і в сім’ї.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради