Томат сорти Лицарський турнір: характеристики, достоїнства, опис агротехніки, відгуки

Лицарський турнір — красноплодной томату для відкритого грунту. Історія його походження туманна. Але судячи з опису, сорт досить перспективний для вирощування по всій придатною для с/х території РФ. Ознайомтеся з особливостями, плюсами і мінусами цього томату.

tomat sorta rycarskijj turnir: kharakteristiki, dostoinstva, opisanie agrotekhniki, otzyvy57 Томат сорти Лицарський турнір: характеристики, достоїнства, опис агротехніки, відгуки

Опис сорту: історія та особливості

Виробник насіння Лицарський турнір — новосибірська агрокомпанія Сибірський сад. Це перевірений і позитивно зарекомендував себе оригінатор. Однак точна приналежність томата до його селекції невідома. У Держреєстр селекційних досягнень РФ даний чистий сорт не значиться. Серед вітчизняних садівників посадковий матеріал поширює саме СибСад.

Увага! За кордон томати відправляються під брендом Knight Tournament. Дилером виступає українська компанія Organic Seeds. Свої або новосибірські насіння вона продає — невідомо.

Оригінатор обіцяє високу врожайність, але не називає її точний обсяг. Ранній Урожай. Зазначено салатне призначення томату. Але зазначається, що плоди гарні у вигляді соків, пюре, соусів. Перероблена маса виглядає яскраво і апетитно. Помідори невеликі, тому можуть використовуватися і в цельноплодном консервуванні.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Колір зрілого плода Характеристики плода
Ранньо-стиглий (85-90 днів) Детермінанти-нантный (40-50 см) Салатний Для відкритого ґрунту 120-150 Не вказана оригінатором Яскраво-червоний Округла форма, гладка поверхня

Переваги і недоліки томатного сорту

Виробник заявляє про сверхраннем дозріванні врожаю: 85-90 діб у відкритому вигляді грунті — дійсно відмінний показник. У середній смузі і подібних по клімату регіонах томат вирощують у теплицях. Урожай в цьому випадку дозріває приблизно в той же час.

Інші переваги червоного томату:

 • Висока схожість насіння — близько 90%. Для проростання необхідне тепло близько +20…+25 ?С.
 • Компактний акуратний розмір куща. Таким він залишається навіть без пасинкування. Формувати рослина не потрібно.
 • Дружне дозрівання томатів.
 • Красивий зовнішній вигляд врожаю. Високий вихід помідорів товарної якості.
 • Можливість тривалого зберігання і перевезення.
 • Увага! Незважаючи на низький зріст, бажано розмістити поруч з кущами невеликі держаки для опори.

  Раннє дозрівання дозволяє культурі уникати загрози фітофторозу, але від інших помідорних недуг профілактику краще провести. Які хвороби можуть загрожувати рослинам, дізнайтеся з цієї статті.

  tomat sorta rycarskijj turnir: kharakteristiki, dostoinstva, opisanie agrotekhniki, otzyvy58 Томат сорти Лицарський турнір: характеристики, достоїнства, опис агротехніки, відгуки

  Відгуки дачників і особливості агротехніки пасленовой культури

  Томат вирощують тільки розсадою. Посів в контейнери проводите за 50-60 діб до переміщення молодих кущів на постійне місце в саду. Фахівці радять розташовувати не більше 5 кущів на 1 кв. м. Мінеральні добрива допоможуть рослині стати продуктивніше.

  Рада. Для поліпшення якості плодоношення застосовуйте спеціальні препарати-стимулятори для зав’язування томатів.

  Судячи з відгуків, цієї червоноплідної різновиди не менше 4 років. Але зустріти її обговорення городниками-любителями на просторах інтернету складно. Фото стиглого врожаю теж мало. На одному з форумів приватний селекціонер, виробник і розповсюджувач садивного матеріалу (нік Петрівна, Київська обл.) називає томат соковитим і стійким до хвороб. Однак за часом дозрівання відносить його до середньостиглих.

  В анотації для англомовних покупців на сайті Органічних насіння томат також називають середньостиглих. Позначені і приблизні терміни початку плодоношення — 100 днів. В якості способу вирощування вказана теплиця. В іншому характеристики збігаються з культурою від СибСада.

  Цей сорт ще не став затребуваним в садівничих колах. І сам виробник поки не робить ставку на дану різновид, не просуває її і не представляє детального опису. Очевидно, до томату варто придивитися, але робити вибір на його користь, потрібно з обережністю.

  Сибірський сад: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради