До чого свербить живіт — значення ознаки в залежності від локалізації свербежу та статі людини

Живіт вважається центром життєвої сили особистості. У ньому локалізована і позитивна, і негативна енергетика. Колись давно слово «живіт» мало значення «життя», тому багато засуджені люди «просили живота», тобто благали не позбавляти їх життя.

З точки зору езотерики, живіт — це уособлення енергетики людини, сили і здоров’я. Вважається, що якщо у людини раптово зачесався живіт, то це обов’язково щось значить. З сверблячкою в області живота пов’язано безліч повір’їв і прикмет, тому важливо правильно розшифрувати цей сигнал тіла.

Якщо свербить живіт у дівчат

Дівчата набагато забобонніші ніж чоловіків, тому вони дуже турбуються щодо тлумачення подібних прикмет. Головною причиною неприємних відчуттів в області живота вважається недостатня наповненість енергією.

3bff53413e2f721017710f30147a8312 До чого свербить живіт — значення ознаки в залежності від локалізації свербежу та статі людини

Найчастіше живіт свербить у дівчат, які перебувають у постійному стресі і напрузі. Зазвичай такі дами страждають із-за незадоволеності власним життям і нереалізованих бажань. Вони роками збирають в собі негативні емоції і не дають їм вийти назовні. Черевна порожнина накопичує в собі страхи, послаблюючи при цьому життєву силу. Тривале перебування в такому стані призводить до появи затяжної депресії і різних розладів нервової системи.

Якщо у зовсім юної дівчини зачесався живіт, значить, скоро в її житті настане важкий період. Швидше за все, вона буде сильно нудьгувати по своєму коханому, в якому трохи пізніше розчарується. Також у цієї прикмети є інше значення, передвіщає швидке заміжжя або вагітність.

Заміжній жінці прикмета обіцяє погіршення відносин з чоловіком, постійні скандали і непорозуміння. З часом шлюб зруйнується, подружжя перестануть відчувати любов по відношенню один до одного.

Свербіж живота у літньої пані може означати наступ складного періоду. На жаль, впоратися з труднощами їй ніхто не допоможе.

У вагітних дівчат часто свербить живіт з фізіологічних причин. Шкірний покрив таким чином реагує на швидке збільшення живота. Однак якщо свербіж не припиняється тривалий час, значить дитина народиться дуже примхливим. В майбутньому батькам буде важко переносити поганий і запальний характер малюка.

У хлопців

Подібні прикмети для чоловіків трактуються трохи інакше. Свербіж в області живота віщує хлопцеві погіршення фінансового становища. Інше тлумачення обіцяє невдачі в любовних справах.

62d67f4de49d5790af9b07577eb8c12b До чого свербить живіт — значення ознаки в залежності від локалізації свербежу та статі людини

Якщо свербіж зосереджений в області пупка, то прикмета має протилежне значення. Чоловіка чекає знайомство з впливовою людиною, а також просування по кар’єрних сходах. З часом бізнес почне процвітати, гроші — прибувати, особисте життя — вдало складатися.

Літні чоловіки відчувають свербіж живота, якщо їм не вистачає уваги або вони відчувають брак спілкування.

Прикмета в залежності від місця живота

Розшифровка прикмети багато в чому залежить від того, в якій області живота локалізується свербіж.

 • Пупок

Жінка, у якої сильно зачесався пупок, має великі шанси завагітніти найближчим часом. Свербіж пупка у молодої дівчини проявляється, якщо вона сумує за коханим. Чоловікові прикмета обіцяє успіх в бізнесі і справах.

 • Низ живота

Свербіж у нижній частині є передвісником несприятливих подій. Швидше за все, ці події будуть пов’язані з обманом з боку близьких друзів або родичів. Людині слід бути уважніше.

 • Верх живота

Якщо у людини засвербіло вгорі живота, значить скоро у його будинок приїдуть гості. Під час застілля не варто зловживати спиртним і переїдати.

 • Живіт свербить повністю

Сильний і нестерпний свербіж виникає під час наближення неприємних подій, труднощів і конфліктів. Якщо свербіж з’явився під час сну, значить людини чекають великі неприємності. Це пов’язано з підвищеною чутливістю до зовнішнім обставинам. Можливо, зрадить близький друг, від якого зовсім цього не чекаєш.

49cb1a04d27b0109f719b121be4f407c До чого свербить живіт — значення ознаки в залежності від локалізації свербежу та статі людини

По днях тижня

На питання, до чого свербить живіт, допоможе відповісти день тижня, коли це сталося.

 1. Понеділок. Прикмета віщує зустріч з дуже важливою і впливовою особистістю. Можливо, доведеться вирушити з нею в невелику подорож.
 2. Вівторок. Свербіж у цей день обіцяє неприємності. Людину чекають погані новини, а також можливі конфлікти в сім’ї.
 3. Середовище. Прикмета пророкує жінкам швидке знайомство з цікавим чоловіком, а згодом — бурхливий роман.
 4. Четвер. Можлива зустріч зі старими друзями або колегами, дружні застілля і посиденьки в їхньому колі.
 5. П’ятниця. Людину чекає вдалий день, коли він зможе виконати всі свої задумки.
 6. Субота. Свербіж передвіщає наступ труднощів, до яких необхідно підготуватися. Варто набратися мужності і терпіння, щоб пережити несприятливий час.
 7. Неділя. Найближчим часом людину чекає несподіваний сюрприз або подарунок.

Погляд на свербіж з боку медиків

Медицина — точна наука, яка не терпить ніякої містики. Медики мають свою думку і можуть пояснити поява свербежу в області живота зі своєї точки зору. Неприємні відчуття в черевній порожнині зазвичай сигналізують про виникнення деяких захворювань. З цієї причини фахівці радять при перших симптомах свербежу звертатися до лікаря.

Свербіж є першою ознакою таких захворювань:

 1. Алергія на різні рослини або продукти харчування.
 2. Шкірні захворювання.
 3. Нестерпний свербіж в черевній частині, а також в області спини і грудей вказує на порушення роботи печінки.
 4. Іноді неприємні відчуття з’являються при холестате. Найчастіше такі симптоми виникають у жінок, які раніше перенесли гепатит А або жовчнокам’яну хворобу.

Вірити в прикмети чи ні — справа кожного. Але прислухатися до них все ж варто, адже забобони перевірені не одним поколінням.

Як уберегтися від негативу

Всі думки людини мають властивість матеріалізуватися. Якщо ознака вказує на неблагоприятныq результат подій, то слід вірити в краще і слідувати підказкам долі. Чим менше людина буде переживати, тим вдаліше у нього складатимуться справи.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради