Прикмети про чай: залишати недопитий, розбавляти холодною водою, пролити на стіл або на себе

Існує багато прикмет про їжу і питво. Це не дивно, адже від їжі залежить саме життя. Те, що людина споживає, прямо впливає на його тіло, енергетику, настрій. Багато дії, які здаються випадковими, насправді говорять про події в майбутньому. Це відноситься і до прикмет про чай. Це напій, який п’ють кожен день, за чашкою чаю влаштовують дружні посиденьки або обговорюють серйозні питання. Чай супроводжує людину вже кілька століть, тому і забобонів навколо нього — безліч.

1875c949fb9d2c143c3be10bc9dca206 Прикмети про чай: залишати недопитий, розбавляти холодною водою, пролити на стіл або на себе

Прикмети та повір’я про чай

Повір’я про цей напій пов’язані з багатьма сферами життя. В першу чергу це матеріальний достаток. Повна гуртка, з якої рідина чи не виливається, символізує безбідне життя. Тому поганою прикметою вважається недоливати чай. Не так страшно, якщо не вдається випити його повністю. У крайньому випадку, треба завести чайну чашку поменше. Навіть єдине порушення правила може накликати біду. Правда, є ще прикмета, що хлопець, «економить» окріп, одружується на дівчині з пухкими губами. Але якщо недоливати постійно, то тлумачення одне — постійна злидні.

На чаї, як і на кавовій гущі, можна гадати. Так, потрапили із заварника чаїнки — до новин. Можна також дізнатися і зміст звісток. Згідно з прикметами, якщо чаїнок виявилося парна кількість, то нічого поганого не повідомлять.

Багато марновірств пов’язані з любов’ю:

 1. Жінка та чоловік, разом наливають чай, в майбутньому полюблять один одного і заведуть дитини.
 2. Представники сильної статі повинні додавати вершки тільки після цукру, інакше ризикують втратити свою половинку.
 3. Згідно з англійської прикметою, якщо дівчина ставить чайник носиком до стіни, то буде самотня.

Часте збовтування заварювальні посуду призведе до сварки. Якщо ж чайничок один, а розливають з нього кілька людей, це теж поганий знак. Японське повір’я говорить, що наливати напій при закритій кришці — до смерті.

Є ще кілька цікавих прикмет:

 1. Якщо в чай потрапив шматочок хліба, це до приємним і несподіваним гостям.
 2. В напої знайдений волосся — до успіху і хороших змін.
 3. Муха — до удачі.
 4. Якщо в чай потрапили чаїнки, це до гостя жіночої статі, тверда паличка — до візиту чоловіки.

Пінка або бульбашки в чаї віщують фінансову стабільність. Щоб марновірство спрацював, потрібно випити пузиряться чай якомога швидше, навіть якщо він гарячий.

Чайну пінку в старовину люди збирали і втирали в голову. Якщо вірити прикметі, це допомагало поліпшити матеріальне становище, рятувало від головного болю, прискорювало ріст волосся. Особливо корисним в фінансовому плані вважався зелений чай, обіцяє великі гроші.

Випити з сіллю

Мало хто захоче пити такий чай. Але якщо хтось переплутав сіль і цукор і випадково насипав перше, то це можна вважати щасливим збігом обставин. Замість неприємності або сварки, чоловік відбувся солоним напоєм.

Інші прикмети радять бути більш пильним. Необережне слово чи дія призведуть до серйозних проблем. Вони в першу чергу будуть стосуватися любовних або сімейних стосунків.

154fd8d9e9de5764264028b930c9a394 Прикмети про чай: залишати недопитий, розбавляти холодною водою, пролити на стіл або на себе

Обпектися

Якщо вірити прикметам, то не потрібно чекати, поки чай охолоне. Навпаки, якщо людина обпалюється, коли п’є, це обіцяє зміни в житті. Вони обов’язково будуть приємними і принесуть багато нового, хоча і доставлять деякі клопоти.

Проте є у забобони та інше тлумачення. Той, хто обпікся, повинен бути обережним. З ним може статися нещасний випадок або інша неприємність.

Чим сильніший опік, тим небезпечніше може бути ситуація. Тому чаю зазвичай все ж дають трохи охолонути.

Облитися чаєм

Це не дуже приємна пригода обіцяє грошову прибуток, стабільність в житті, успіх у всіх справах. Добре, якщо чай був пролито в поспіху, а не з необережності. В іншому випадку це може накликати гнів вищих сил. Ще з давніх часів вважалося, що незграбні люди — марнотратні, і за це доля їх карає.

Крім того, тлумачення залежить від пролив:

 1. Незаміжньою дівчині прикмета обіцяє зустріч з другою половинкою. Протягом року вона піде під вінець, і шлюб складеться вдало.
 2. Пролив на себе чай неодружений чоловік — одружився на красуні з пухкими губами.
 3. Коли в «аварії» винні відразу і чоловік, і дружина, то скоро вони стануть батьками.

Пересолодити

Ця прикмета повністю протилежна тій, в якій йдеться про солоному чаї. Звичайно, солодкий напій на смак приємніше солоного. Але це обіцяє проблеми в майбутньому.

Зараз людина насолоджується занадто солодким напоєм, а після в його житті вже буде гіркоту. Тому завжди намагаються насипати трохи менше цукру в чашку, а деякі забобонні люди п’ють чай без будь-яких добавок.

Важливо не відволікатися під час приготування напою, щоб не перекласти цукор. Тут теж «спрацьовує» забобон про марнотратство і недбалості, за які людина може поплатитися в майбутньому. Зрозуміло, прикмета не працює для ласунів, які просто люблять чай солодше.

Поперхнутися

Коли чоловік захлинувся чаєм, це неприємно і навіть небезпечно, якщо він один. Таким чином вищі сили посилають знаки:

 • хтось із знайомих або родичів шукає зустрічі;
 • можливо, хтось прийде скоро в гості або просто з важливого питання;
 • в чужому домі — людина побуває там ще багато разів;
 • під час бесіди той, хто в цей час говорить, насправді бреше;
 • поперхнутися чаєм під час сніданку — до важливої зустрічі до полудня.

Але прикмета нічого не означає, якщо в цей момент чоловік дуже поспішав.

Розсипати чай

Суха заварка теж володіє магічною силою. Згідно приймете, розсипати її на стіл або на підлогу — до раптових новин або сюрпризу, причому не завжди до приємного. Швидше за все, хтось з домашніх потрапить в дивну, незручну ситуацію.

Можливо, виникне непорозуміння у відносинах зі знайомими або родичами, почнуться затяжні конфлікти.

Розсипану заварку вже не можна використовувати в їжу або зберігати. Всі чаїнки обережно змітають на чистий папір і потім спалюють.

Чужий — пити чи не пити

Езотерики не рекомендують вживати чай, який був налитий іншій людині. У першу чергу це стосується родичів або друзів. Це призведе до сварки між тим, хто випив, і кому належала гуртка. Прикмету можна пояснити з точки зору логіки. Раптово брати чужу їжу і питво — дивно і негігієнічно, особливо якщо в інших стравах недоліку немає. Тому «загарбник» буде неправильно зрозумілий.

Крім того, вважається, що так порушив заборону забере проблеми і негатив іншої людини. Адже напій, який вже відпили, зберігає в собі енергетику господаря.

Варто виймати ложечкою

Перед тим як пити чай, столові прилади краще прибрати з чашки. Це допоможе уникнути травм, адже ложкою можна випадково потрапити в око. Від окропу вона розжарюється і може обпалити, особливо якщо торкнеться губ.

З точки зору езотерики, ложечка в чаї — символ безгрошової життя. Гроші будуть буквально спливати від людини.

Цей столовий прилад може стати місцем зі світу духів. Для цього ложечка повинна лежати на блюдце, стикаючись зі столом або чашкою. В життя людини, який не виймає ложку з чашки, приходять злі сутності і намагаються зривати плани, псувати життя.

В залежності від того, хто п’є чай, прикмета тлумачиться наступним чином:

 1. Якщо чоловік не прибирає ложку, то він відганяє від себе фінансову стабільність. Грошей вічно не вистачати.
 2. Дівчина подібними діями створює щит, відлякуючий сильна стать.
 3. Для незаміжньої жінки ложечка в чаї загрожує бездітної життям.

2183b3cfe3349c2cd79906dfbe6005da Прикмети про чай: залишати недопитий, розбавляти холодною водою, пролити на стіл або на себе

В яку сторону заважати

Розмішування цукру в чаї символізує плин часу. Тому, коли людина робить це за годинниковою стрілкою, то він спрямовується в майбутнє, будує свою благополучну долю.

Помішування проти годинникової стрілки може затягнути в минуле або навіть повернути час назад. Але користі від цього не буде. Пішов, не повернути, а якщо людина занадто зациклюється на минулому, це витягає з нього сили і не дає вирішувати проблеми сьогодення. Крім того, заважати чай за годинниковою стрілкою зазвичай легше.

Що обіцяє пролитий чай

Така подія найчастіше трактується в негативному ключі. Згідно приймете, проливати чай на підлогу або на стіл — недозволене марнотратство, і людина, яка це зробила, наливаючи чай, ризикує накликати гнів небес. Вищі сили не заохочують незручність і недбале поводження з їжею, адже від неї залежить життя людей. З цієї ж причини в чашці не залишають ложку, адже при питті легко зачепити її і розплескати напій.

Прикмета, швидше за все, виникла ще в ті часи, коли чай був предметом розкоші.

Зараз пролита рідина може обіцяти отримання прибутку і грошову стабільність. Але на таке розраховують тільки у випадку, якщо людина пролив чай випадково і зазвичай в неакуратності не помічений.

Хто розлив напій

Для незаміжньої дівчини розплескати чай — до змін в особистому житті. Якщо у неї ще немає хлопця, то незабаром вона зустріне свою пару. І напевно їй зроблять пропозицію руки і серця.

Те ж саме відноситься і до ситуації, коли чай потрапляє на одяг. З’явилися плями — хороша прикмета, вона означає щиру і глибоку любов. Сліди від чаю на одязі — добрий знак і для неодруженого хлопця. Він скоро зустріне майбутню дружину, красуню з пухкими губами. Іноді чай розливають одночасно чоловік і дружина. Отже, варто чекати поповнення в сімействі.

e863af8d75f1a011ffb84595a9c1d693 Прикмети про чай: залишати недопитий, розбавляти холодною водою, пролити на стіл або на себе

За яких обставин розлитий напій

Тлумачення прикмети залежить від того, наскільки недбалий був чоловік. Пролився чай буде хорошим знаком, якщо все сталося випадково. Отже, вищі сили хочуть сказати про щось важливе. Швидше за все, винуватця чекає грошова прибуток, і в майбутньому він теж не буде ні в чому не потребуватимуть.

Балуватися з чаєм не можна. Стосується це і маленьких дітей.

Їжа — це життя людини, до неї потрібно відповідне ставлення. Ще в старі часи вважали, що расплескавшийся чай принесе багато бід, хвороб. Сім’ю чекають довгі роки злиднів.

Вилити напій на стіл

Спеціально робити так не можна. Порушений заборона може обернутися великою сваркою з кимось із близьких. Але, швидше за все, вона закінчиться перемир’ям, так що сильно турбуватися не варто.

Якщо чай на стіл пролили випадково, то це, швидше за все, до прибутку. Людина після подібного стає буквально магнітом для грошей. Ще краще, коли на пролитом чаї утворилася пінка. Якщо видно бульбашки, то очікують поцілунку з коханим або коханою. Неважливо, складалися люди до цього у відносинах.

Чому не можна залишати недопитий чай: прикмета

Коли людина просто так розтрачує смачний і цінний напій, то це обіцяє неприємності в майбутньому. Вищі сили не люблять марнотратства. Навіть під час бесіди з неприємним гостем, який прийшов без попередження, потрібно допивати весь напій. В іншому випадку в сім’ї настане криза, грошей не буде вистачати, вони стануть витікати в нікуди.

Незакінчена чаювання з колегою теж загрожує неприємними наслідками.

Якщо залишити рідина на самому денці, той, хто це зробив, найближчим часом провалить завдання від начальства. Догани або навіть звільнення у такому разі не уникнути. Посиденьки з начальством, після яких гуртка не залишилася порожньою, загрожують проблемами сімейного плану.

Поганою прикметою буде недопитий чай після спілкування з родичами:

 1. Якщо це батьки, то скоро людина розчарується в своїй половинці. Він або вона не підтримає в потрібний момент, показавши справжнє обличчя.
 2. Інша рідня — розуміння, що все, чим людина жила, помилково.
 3. Партнер — світогляд також може похитнутися.

Безбоязно залишити чай можна тільки при зустрічі з новим знайомим. Тоді людей трохи пізніше зіткнеться з кимось із старих приятелів.

Чому не можна розбавляти чай холодною водою

Багато дають напою охолонути заради того, щоб не зіпсувати його смак. Заборона на те, щоб доливати воду в чашку, має магічне значення. Трактування прикмети різниться в залежності від виду чаю:

 1. Чорний — сварка з дружиною або чоловіком. Швидше за все, конфлікт призведе до розлучення, тому що відносини далекі від ідеальних.
 2. Зелений — суперечки з колегами або начальством, якісь непорозуміння, зіткнення інтересів.
 3. Каркаде — родичі будуть незадоволені діями, спробують відмовити від чогось важливого, що теж призведе до сварку.
 4. Інший сорт — конфлікт з кимось незнайомим в людному місці.

Багато людей розбавляють чай, коли хочеться скоріше його випити. Тому езотерики радять не зациклюватися на від’ємному значенні забобони, тоді негатив вже не буде притягатися до людини.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Багато забобони можна нейтралізувати, навіть якщо вони обіцяють щось погане:

 • Просыпанную заварку просто спалюють разом з папірцем, куди її до цього зібрали.
 • Якщо дівчина поставила чайник носиком до стіни, що означає самотність, то вона потім може вилити на себе чай. Останнє — до швидкого заміжжя. Нове дію одразу ж виявиться сильнішим старого.
 • Чаїнки або гілочки в напої можуть означати гостей, причому нежданих. Їх можна відвести від будинку, якщо просто викинути зайвий сміття з чаю.

Є старе повір’я про те, що чайник можуть проклясти або заколдовать. Тоді він буде дуже довго закипати. Щоб відвести чорну магію, вогонь заново розпалювали з допомогою трьох порід дерева. У сучасному світі з цим складніше, але можна спробувати просто використовувати різні гілочки.

bddc1523e9cdeac2a9cf886178e335ff Прикмети про чай: залишати недопитий, розбавляти холодною водою, пролити на стіл або на себе

Чаювання здається цілком звичайним дією, яке люди роблять щодня на роботі, вдома, на відпочинку. Насправді воно має багато особливостей. Випадкові події, на зразок розлитого напою або опіку, можуть багато що сказати про майбутнє. Більшість прийме має добре значення, але все ж є і певні заборони та обмеження. Головне з них — не балуватися з їжею, адже вона важлива для людини. До їжі і напоїв потрібно ставитися з повагою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради