Французький стиль в апаратному манікюрі та педикюрі. Фото, техніка виконання, дизайн

Основна мета, яку протягом всього свого життя переслідує жінка – привернути увагу чоловіків і викликати захоплення подруг. Бездоганний образ – це не тільки підтягнуте тіло і гарне обличчя, на також ідеальні манікюр і педикюр.

На жаль, не всіх природа нагородила красивими міцними нігтями. Виправити ситуацію дозволяють різні технології нарощування нігтів. Підкреслити справжню жіночність рук, звернути на себе увагу, допомагає нарощування нігтів.4e86e2372b11e09b543e033b6cba30c2 Французький стиль в апаратному манікюрі та педикюрі. Фото, техніка виконання, дизайн

Сучасна методика нарощування нігтів

Два найбільш простих, але надзвичайно ефективних метод нарощування нігтів — це нарощування з використанням акрилу і гелю.

Варіант з використанням гелю і нешкідливих хімічних методів обробки, дозволяє надати практично будь-яку довжину нігтям за лічені хвилини. Серед негативних характеристик гелевого нарощування нігтів можна виділити їх ламкість. З позитивних рис нарощування нігтів за допомогою гелю виділяється природний зовнішній вигляд, що отримується в кінцевому підсумку.

Що стосується технології нарощування нігтів з використанням акрилу, то нігті, отримані з її допомогою, володіють високою міцністю і природним зовнішнім виглядом. Крім того, така методика нарощування нігтів гарантує їх стійкість протягом тривалого часу.

Існує також комбінований варіант нарощування нігтів із застосуванням відразу двох матеріалів. Така система нарощування нігтів дозволяє уникнути недоліків і збагатити обидві технології, взаємними перевагами.

Вибираючи засоби і методики нарощування нігтів, слід дотримуватися суворі принципи якості та безпеки, беручи до уваги навіть дрібні деталі. Нарощування нігтів використовуються тільки акрили і гелі, в яких мінімізована кількість шкідливих для здоров’я речовин.

Намагайтеся підбирати професійні матеріали, які не виділяють запахи, і, що не менш важливо, що створюють нігтьову пластину природного, тривалий час зберігається кольору.

Штучне нарощування нігтів — це оптимальний шлях до краси рук і ніг. У той час як природне відрощування нігтьової платини займає багато часу, сучасні матеріали і технології нарощування нігтів дозволяють зробити це за лічені хвилини і без яких-небудь наслідків.

Крім того, нарощування нігтів гелем або акрилом, порівняно з натуральними нігтями, не представляє ніякої небезпеки при їх поломці. В кінцевому підсумку, ламається штучний ніготь, який можна швидко і безболісно замінити новим.

Апаратний манікюр у французькому стилі

Нарощування нігтів — це відносно недорога, але ефективна методика прикраси рук і ніг. Нарощування нігтів знаходить все більшу популярність, як і манікюр, педикюр, далеко не випадково. Це пов’язано з тим, що все більше людей прагнуть до того, щоб досягти досконалості у зовнішності, зробити себе чарівним і виділитися з натовпу.

Процес манікюру полягає лише в тому, щоб поліпшити візуальні якості власних нігтів способом обробки і фарбування, в той час як нарощування нігтів не має обмежень у сенсі фантазії. Застосовуючи технології нарощування нігтів можна створити довгі нігті практично будь-яких форм, конфігурацій і розмірів.

Нарощування нігтів, не виключає можливості їх забарвлення і проведення комплексу процедур. Фахівці у сфері манікюру відтворюють таку фактуру нігтя і його форму, яку побажає бачити сам власник.

Апаратний педикюр у французькому стилі

Дуже актуальний зараз апаратний педикюр, який може швидко усунути різноманітні естетичні проблеми нігтів і шкіри ніг. Багато соромляться носити відкрите взуття з причини недоліків шкіри або якості нігтів. В апаратній педикюрі застосовуються хімічні засоби для розм’якшення гіперкератозу і обладнання у вигляді спеціальних фрезерувальних міні машин.

Завдавши на ніготь невелику кількість хімічного засобу, фахівець з апаратного педикюру надасть йому необхідну форму шляхом механічної обробки з використанням специфічних інструментів. Апаратний педикюр також охоплює лікування шкіри ніг від різних захворювань, погіршують зовнішній вигляд цієї частини тіла.

Протягом життя клітини шкіри відмирає, утворюється новий шкірний покрив, в результаті чого на місці його утворення шкіра стає товстою, негарно і до того ж, не сприяє здоров’ю людини.

Апаратний педикюр у французькому стилі — чудова техніка фарбування і обробки нігтів – витонченість і оригінальність. Саме тому французький манікюр використовується в більшості компаній зі сфери модельного бізнесу.

Техніка виконання французького манікюру

Основні риси, що виділяють французький манікюр з інших видів манікюру – це прямі кінці нігтів, пофарбовані лаком білого кольору, в той час як основна частина нігтя забарвлюється світлими відтінками у кілька шарів.54799fe7dd9c22f52fd79aec7d57a555 Французький стиль в апаратному манікюрі та педикюрі. Фото, техніка виконання, дизайнНа початковому етапі створення французького манікюру ніготь обпилюється прямолінійно, потім проводиться фарбування його краю з використанням спеціального аплікатора. Для природної розмальовки основної частини нігтя у французькому манікюрі використовуються переважно білі або світло-рожеві тони.

Весільний апаратний французький манікюр

Не меншою популярністю користується сьогодні і весільний манікюр, отримав таку назву виходячи з події, згідно з якими прикрашаються нігті.

Весільний манікюр передбачає поєднання тонів нігтя з тонами весільного плаття.

Нерідко у створенні весільного манікюру використовуються спеціальні прикраси або наносяться відповідні малюнки на нігті.

На створення весільного манікюру, як правило, не відпускається багато часу і робиться це напередодні торжества, тому велику роль на якість результату надає майстерність фахівця.6ba3405f2f615581a52cbb3441a189f1 Французький стиль в апаратному манікюрі та педикюрі. Фото, техніка виконання, дизайн

Весільний манікюр може передбачати використання акрилу або гелю, які сприяють усуненню недоліків власних нігтів. Весільний манікюр, при всьому цьому, не повинен бути надмірно виразним. На весіллі вітається оптимальна довжина нігтя, так як будь-яка необережність може призвести до його поломки.

Відео про апаратний манікюр у французькому стилі

Техніка виконання французького манікюру:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради