Яка сумісність в любові, ліжка та шлюбі чоловіків знаку Телець з жінками різних знаків зодіаку

Як складеться доля чоловіка, який народився в період з 21 квітня по 21 травня, якщо він з’єднається з жінкою аналогічного знаку? У яких стосунках їм буде комфортніше разом – у вільній любові чи шлюб? Варто звертати увагу на дівчат, що належать іншим знакам зодіакального кола?

Відповіді на ці питання розкривають гороскопи сумісності, які бажано почитати при знайомстві з дівчиною. Сьогодні ми пропонуємо дізнатися, яку сумісність чоловіка Тельця з жінками свого та інших сузір’їв обіцяють астрологи.

Характеристика сумісності з жінкою, народженої під знаком Тельця

kakova sovmestimost v lyubvi, posteli i brake muzhchin znaka telec s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka17 Яка сумісність в любові, ліжка та шлюбі чоловіків знаку Телець з жінками різних знаків зодіакуПерш ніж підібрати наречену чоловікові знаку Телець відповідно до астрологічної сумісності, виділимо основні характеристики цього типажу. Чоловіки, народжені під цим сузір’ям, в більшості своїй відрізняються такими якостями, як:

 • сила і наполегливість;
 • лаконічність в розмовах і грунтовність у справах;
 • незворушність в суперечці і переконаність у своїй правоті, що межують з упертістю;
 • наполегливість в досягненні своїх цілей;
 • відсутність страху перед труднощами;
 • деяка повільність у рухах, нітрохи не заважає їх життєвої активності;
 • любов до краси, комфорту, затишку і престижу, відноситься не тільки до умов життя і побуту, але і до вибору партнерки.

При всій своїй уявній приземленості чоловік знаку Телець досить романтичний у любові і здатний на красиві і незабутні залицяння, тому лідерам сумісності з цим знаком – жінкам, народженим під знаком Тельця – нічого не залишається, як поступитися під його натиском.

Представниці прекрасної статі, що належать до цього сузір’я, як правило, сильні і цілісні натури, які точно знають, чого хочуть, і прикладають до досягнення мети максимум зусиль.

Впевненість у собі і практичність жінки знаку Телець притягують до себе чоловіків-Тельців, як магнітом, немов виправдовуючи абсолютну зодіакальну сумісність в любові на 100%. Це велика рідкість, коли настільки висока сполучуваність зберігається і в шлюбі. Для союзу Тельців це буде означати подвоєне завзятість і відмінний результат.

Любов, постіль, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Якщо дівчина сподобалася чоловікові знаку Телець, виявиться не Тельцем за гороскопом, це зовсім не означає, що він повинен негайно з нею розлучитися, адже у нього може бути непогана сумісність і з іншими знаками. З якими ще дівчатами, крім народжених під сузір’ям Тельця, чоловіка цього знаку може бути комфортно – дізнаємося з наступного огляду.

Скорпіон

Це неймовірно, але у союзу чоловіка, який народився в місяць Тільця, і жінки знака Скорпіон, 100-відсоткова сумісність і в любові, і в шлюбі. Астрологи називають цей тип відносин «силою, помноженої на 2» і додають, що представники знаків відмінно поєднуються в будь-яких сферах. Їх зближають:

 • абсолютна сексуальна і побутова сумісність;
 • вміння не тільки любити, але і з повагою ставитися один до одного;
 • самостійність і одночасно взаємна турбота;
 • сила характеру і романтичність з боку чоловіка і неймовірна жіночність з боку дівчини, якій пощастило народитися «Скорпіоном».

Багатьом парам є чому повчитися у цього союзу, де дружина спокійно віддає кермо влади сильній статі і всіляко підтримує його кар’єрні устремління.

kakova sovmestimost v lyubvi, posteli i brake muzhchin znaka telec s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka18 Яка сумісність в любові, ліжка та шлюбі чоловіків знаку Телець з жінками різних знаків зодіаку

Ці знаки відмінно поєднуються і доповнюють один одного

Близнюки

Чоловіки знаку Телець і жінки, народжені під сузір’ям Близнюків, рідко створюють міцні союзи, що обумовлено вкрай низькою сумісності у шлюбі – 20% і 70% – в любові. Цю жінку важко надихнути на постійне стояння біля плити, а Тельцю важливо не тільки красиво жити, але смачно і правильно харчуватися. Звичайно, він може прекрасно готувати і сам, але все-таки воліє робити те, що у нього виходить краще дружини – заробляти гроші. Здавалося б, що ще потрібно жінці, але тільки не Близнюкам.

 1. Її дратує постійна зайнятість партнера, вона ревнує, коли він змушений вести довгі телефонні розмови або їхати на ділові зустрічі.
 2. В її свідомості виникає почуття власної меншовартості, пригніченості з боку чоловіка (хіба вона мріяла все життя провести на кухні?), і це стає причиною частих конфліктів.
 3. Не любить з’ясування відносин Телець не витримує, і шлюб розпадається.

Якщо чоловік знаку Телець по-справжньому закоханий у свою неспокійну дівчину, «який прилетів» із сузір’я Близнюки, йому варто подумати, як зберегти настільки непрості стосунки, незважаючи на слабку зодіакальну сумісність. А жінці, яка народилася з 20-х чисел травня по 21 червня, корисно задуматися, чи так погано бути берегинею вогнища справжнього чоловіка.

Рак

Ось хто не буде нудьгувати біля вікна, нетерпляче чекаючи чоловіка, а використовує кожну хвилину для підтримки затишку в сімейному гніздечку – жінка, яка народилася під сузір’ям Рак. Вишивка та в’язання, кулінарні шедеври та ідеальна чистота – ось на що йде час жінки-домоседки. Але вона обов’язково буде винагороджена люблячим чоловіком, шлюбний союз з яким обіцяє 100-відсоткову сумісність. І не дивно: адже в цій жінці він знайде все, про що мріяв, представляючи сімейне життя.

Нічого страшного, що в любові сумісність чоловіка, народженого під зірками Тільця з жінкою знаку Рак трохи нижче – 90%, недолік пристрасті цілком окупиться единомыслием взаєморозумінням й абсолютним подружжя.

Якщо парі Телець-Рак доведеться разом працювати над одним проектом, можна не сумніватися – результат буде більш ніж задовільним. Астрологи називають цю пару «двоє в одному човні», куди б вони не пливли – до сімейного щастя або до успіху своєї корпорації.

Ваги

kakova sovmestimost v lyubvi, posteli i brake muzhchin znaka telec s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka19 Яка сумісність в любові, ліжка та шлюбі чоловіків знаку Телець з жінками різних знаків зодіаку100-процентна сумісність ніжною, товариською і чуттєвої дівчата знака Ваги і любителя комфорту і задоволень чоловіка знаку Телець обумовлена спільними уподобаннями:

 • смачно поїсти;
 • красиво одягнутися;
 • модно обставити квартиру;
 • побувати на популярних курортах;
 • придбати престижний автомобіль.

Бажання володіти матеріальними благами у цієї пари поєднується з умінням доставляти один одному задоволення в ліжку, з-за чого астрологи називають такий тип відносин «мистецтвом насолоджуватися життям».

У шлюбному союзі з цією дамою виявиться, що вся її удавана м’якотілість була спрямована на те, щоб завоювати серце чоловіка, яким вона буде поволі керувати. Але робити це вона буде дуже майстерно і майже без шкоди для шлюбних відносин, виправдовуючи 90-відсоткову сумісність в шлюбі. Чоловік-Телець навіть не помітить, що основним своїм досягненням в житті він зобов’язаний саме їй, своїй половинці, люблячої все прораховувати наперед.

Водолій

Непогана сексуальна сумісність (80%) дає шанси цій парі – Водолію і Тельцю (жінці та чоловікові, відповідно) утворити любовний союз. Але для вступу в шлюбні узи їм доведеться пошукати інші точки дотику, крім чуттєвості, адже дещо ексцентричну даму, народжену під сузір’ям Водолія, складно прив’язати до сімейного вогнища. Наявність великих інтересів поза домом і невелике завзяття займатися веденням господарства може стати непереборною перешкодою для побудови дружній і щасливій сім’ї.

Астрологи визначають сумісність цього шлюбу у 50%, натомість пророкують чоловікові знаку Телець і жінці знака Водолій сумісність і взаєморозуміння в дружбу, а також яскраві емоції вільної любові. Якщо чоловікові знаку Телець просто хочеться весело провести час, жінка, яка народилася в місяць Водолія, – це саме той, хто йому потрібен.

Лев

kakova sovmestimost v lyubvi, posteli i brake muzhchin znaka telec s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka20 Яка сумісність в любові, ліжка та шлюбі чоловіків знаку Телець з жінками різних знаків зодіакуЛевиця, яка знає собі ціну і досягає успіху завдяки своїй енергійності, на перший погляд, годиться Тельцю чоловічої статі лише опоненти. Насправді, амбітна жінка знака Лев вельми симпатична чоловікові, народженому під зірками Тельця, своїм прагненням зробити з квартири палац, а з сірого життя – свято, хоча їх сумісність в шлюбі невелика – лише 70%. Але на розкішні перспективи він не пошкодує грошей. Навпаки, він буде із задоволенням спостерігати, як чуттєва Левиця втілює його приховані бажання в життя.

Вміння вести господарство стане в нагоді цій парі не тільки в шлюбі, але і в співпраці, якщо їм трапиться бути колегами. Якщо ж їх уб’ють стріли Купідона, сексуальна сумісність досягне 90%, незважаючи на постійну боротьбу чоловіки знаку Телець і жінки знака Лев за лідерство навіть в питаннях любові.

Овен

Не ідеальний союз, але цілком допустимий, якщо гіперактивна жінка знака Овен примириться з неквапливістю чоловіка, народженого в місяць Тельця, сумісність яких в любові і шлюбі однакова – 80%.

Девіз Тільця «повільно, але вірно» буде неодноразово ставати причиною конфліктів, адже жінці квітня хочеться всього і відразу. Якщо ж вона повірить у свого коханого і дасть йому час проявити себе з кращого боку, їхній союз може тривати довго і навіть бути щасливим. Просто Тельцю слід відразу показати, «хто в домі господар» і не дозволяти себе квапити. У сексі представники обох знаків енергійні і сладострастны, так що особливих проблем у цій сфері не передбачається.

Головне, не виносити мозок Тельцю протягом дня, щоб у ліжку не довелося дивитися тільки на його втомлену спину.

Козеріг

Цей союз двох земних знаків – жінки знака Козеріг і чоловіки знаку Телець буває дуже гармонійним, доходячи до 100% сумісності у шлюбі і до 80% у любові. У цьому немає нічого дивного, адже пара багато в чому єдина:

 • в практичності;
 • в умінні терпіти;
 • у наполегливості, цілеспрямованості;
 • у любові до природи, комфорту і затишку;
 • у відданості сім’ї та її цінностей.

Стабільність і взаєморозуміння – ось як можна охарактеризувати атмосферу цієї сім’ї. Але не 100-процентна сумісність в любові змушує задуматися – чи так все добре у цій пари в інтимному житті? Практичний досвід говорить, що стабільні сім’ї рідко відрізняються пристрасністю у сексі, але їх це цілком влаштовує і ніхто з пари не шукає нових вражень на стороні. Якщо Тельцю потрібна супутниця життя для ідеального шлюбу, дама-Козеріг – відмінний вибір.

Діва

kakova sovmestimost v lyubvi, posteli i brake muzhchin znaka telec s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka21 Яка сумісність в любові, ліжка та шлюбі чоловіків знаку Телець з жінками різних знаків зодіакуАстрологи оцінюють сумісність Діви і Тельця всього на 70% в любові, але шлюбні узи бачать більш вдалими – 90% шансів на щастя. У чому секрет їхнього сімейного благополуччя? У тому, що вони обидва до нього прагнуть і докладають зусиль до забезпечення достатку і комфорту.

 1. Відповідальність і працьовитість Діви, помножені на завзятість і хазяйновитість Тельця, створюють той самий образ показовою сім’ї, який чоловік цього знака виплекав у душі з самого дитинства.
 2. В їхньому домі завжди чітко розподілені обов’язки, діти привчені до охайності і самостійно наводять порядок у своїх кімнатах.
 3. Главу сім’ї завжди чекають смачну вечерю, елегантна, але зручний домашній одяг і можливість відпочити на самоті. Спокій батька, який повернувся з роботи, суворо охороняється.

Про що ще може мріяти чоловік-годувальник? Хіба що – про бурхливої сексуальної пристрасті на тлі всієї цієї ідилії? Але, як правило, він її і не шукає, якщо мудра дружина знаходить способи підсолодити їх інтимне життя.

Стрілець

Жінці знака Стрілець непросто змиритися з домостроївськими цінностями чоловіка-Тельця, хоча його хазяйновитість і любов до порядку їй співзвучні. Небажання Стрільця розлучатися зі своєю свободою навіть в шлюбних узах призводить до того, що міцність їх шлюбу не перевищує 40%.

Який же Телець погодиться жити під одним дахом з жінкою, не віддана йому до останньої клітинки тіла і душі? Вона навіть в любові не здатна визнати його абсолютного права на чільну роль (наприклад, може відмовити в сексі, якщо її турбують проблеми з батьками, дітьми або подругами), в той же час сама не прагне урізноманітнити сексуальні відносини. В результаті їх сумісність в любові ледь дотягується до 70%, стаючи одним з численних чинників розриву.

Риби

Тендітна на вигляд жінка-Риби була б не проти сховатися від життєвих негараздів за спиною благонадійного чоловіка, народженого під сузір’ям Тельця. Він же в свою чергу може бути зачарований її безпорадністю, думаючи, що знайшов у ній ту, кого він хотів би захищати все життя. Але часто ця думка виявляється хибною і навіть фатальною.

Чоловіка-Тельця потрібна абсолютна відданість і прозорість у відносинах, Риби ж потайливі і внутрішньо незалежні, і це буде причиною занепокоєння прямолінійного чоловіки.

Недомовленість і неясність – не для нього, але і жорсткість по відношенню до коханої неможлива, тому він буде просто мовчки страждати від її віддаленості. Тим не менш астрологи оцінюють сумісність цих типажів в любові і шлюбі 80%, вважаючи, що при наявності справжньої любові з обох сторін вони зуміють бути щасливими.

Висновок

 1. Гороскопи пророкують парі Тельців 100-відсоткову сумісність в коханні та шлюбі.
 2. Настільки ж високі шанси на гармонію в спілок Тільця (чоловік) зі Скорпіоном (жінкою), сумісність цих знаків також абсолютна і в шлюбі, і в любові.
 3. Непогану сумісність обіцяють чоловікові знаку Телець любовні та шлюбні стосунки з жінками, народженими під знаками Ваги (100% в любові і 90% у шлюбі) або Рак (100% у шлюбі і 90% в ліжку).
 4. Найменша сумісність знаків у Телець (чоловік) і Близниці (жінка) – всього 20% в любові і 70% у шлюбі.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради