Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka108 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

2020 рік пройде під егідою Металевої Білого Пацюка. Вона вважається покровителем активних і порядних людей, тому астрологи радять у прийдешньому році відмовитися від всіляких проявів ліні і негативу. Важливо зберігати оптимістичний настрій, навіть незважаючи на те, що економічний прогноз для Росії не дуже райдужний: серйозних потрясінь, на щастя, не передбачається, але санкції не скасують, а до кінця року може посилитися прояв фінансової кризи.

А що чекає представників кожного знака зодіаку? Боятися чи чорної смуги, або готуватися до початку прекрасної епохи? Заглянемо в майбутнє і відкриємо завісу таємниці.

Овен

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka109 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Цілеспрямованим овнам постійно буде не вистачати сміливості для прийняття важливих рішень, однак руки опускати не можна! Єдиний вірний шлях – прагнення до досконалості! Тим більше, емоційний підйом представникам вогняного знаку забезпечений протягом усього року. Овнів також очікують раптові інсайти і поява на шляху «знаки долі», які не складе труднощів правильно витлумачити. Пощастить у коханні – сімейні пари можуть розраховувати на зміцнення шлюбу, а одинаки – на довгоочікувану зустріч з другою половинкою.

Телець

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka110 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Тельці від природи здатні непогано справлятися з життєвими негараздами, повинні використовувати свій дар для досягнення всіх поставлених цілей. Рік Пацюка обіцяє багато нових перспектив, захоплень, можливостей кар’єрного зростання. Успішні ділові переговори, схвалення начальства – це про Тельців! У сімейних відносинах все буде стабільно і без неприємних сюрпризів, і чим більше уваги Телець приділить своїм близьким, тим міцніше стане взаєморозуміння. Ця універсальна формула в прийдешньому році актуальна як ніколи!

Близнюки

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka111 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Матеріальна прибуток – ось що чекає Близнюків, але тільки за умови, якщо вони будуть відповідально підходити до роботи протягом усього року. Якщо не вистачає впевненості в собі, можна звернеться за порадою до близьких. Ще один важливий аспект – рішення необхідно приймати виважено, а ризикувати і форсувати події не варто. При такому підході вийде уникнути фатальних помилок, що випливають них проблем і розчарувань. Це ж стосується і любовних зв’язків – чим більш продумано будуть ходи Близнюків, тим успішніше складеться їхнє особисте життя.

Рак

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka112 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Зміни на краще чекають і Раків! Причому позитивні тенденції виявляться і в кар’єрі, і в стосунках. У 2020 Раки продемонструють всі свої прекрасні особистісні якості. У другій половині року астрологічний прогноз обіцяє налагодження відносин з начальством (у тому числі – підвищення по службі і значне зростання зарплати) і зміцнення сімейних уз. Особливу нагадування: ні за яких обставин не забувати піклуватися про своє здоров’я! Саме час для переходу до правильного харчування і формування корисних звичок – це допоможе рухатися далі, з оптимізмом відкриваючи незвідані горизонти. І, звичайно ж, вірте в щасливий випадок!

Лев

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka113 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Левам можна сміливо братися за нові довгострокові проекти – рік Щура відкриває чудові перспективи. Весь світ опиниться на боці Львів, якщо ті зуміють перемогти лінь і смуток на шляху до сміливих і масштабних цілей. Навіть колеги, з якими взаємодія складалося не зовсім гладко, покажуть себе з найкращої сторони, несподівано прийшовши на допомогу в скрутну хвилину. Щодо любовних справ, навпаки, слід проявляти максимальну обережність і не піддаватися скороминущим спокусам, — з-за них впадуть всі плани на стабільні і серйозні відносини.

Діва

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka114 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Вчитися дозувати навантаження і контролювати емоції Дівам доведеться. Правильний розподіл пріоритетів – ось їх девіз на цілий рік! Астрологи попереджають, що в гонитві за фінансовими благами ні в якому разі не можна ігнорувати потреби друзів і близьких. Що стосується фізичного стану, Дівам потрібно готуватися до перевтоми, простуд і перепадів настрою у новому році. Щоб мінімізувати неприємні відчуття, рекомендується переглянути режим дня і почати зміцнення імунітету. Зрештою, робота – не вовк, а міцні нерви і хороше самопочуття відновити вкрай проблематично.

Ваги

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka115 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Вічно балансуючі Ваги в 2020 році будуть розриватися між роботою і сім’єю. Їх завдання – знайти оптимальне співвідношення між цими сферами життя, тому що при догляді в роботу постраждає шлюб, а при зациклення на партнера – не вийде піднятися по кар’єрних сходах. У матеріальному плані найголовніше – не здійснювати необачних покупок, не давати великі суми в борг і не розраховувати на довгострокові вкладення. У приватному житті намічається грандіозна оновлення. Астрологи пророкують одиначкам нові відносини, а парам – відновлення романтичних почуттів.

Скорпіон

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka116 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Скорпіонам, будь-якою ціною добиваються поставлених цілей, краще приберегти свою хитрість і жорсткість до кращих часів, тому що символ року не схвалює самовпевнених і зарозумілих особистостей. Виграшна стратегія – шлях чесної праці, ніяких авантюр і максимум самовіддачі (допомога друзям і близьким, благодійність, підвищену увагу до другої половинки). Не забувайте про далеких родичів – спілкування з ними не тільки важливо з моральної точки зору, але й обіцяє отримання важливих новин, здатних вплинути в позитивному ключі на майбутнє всієї родини. Що стосується грошей, при можливості їх потрібно вкласти в нерухомість, але тільки не спустошуючи банківські рахунки повністю. Частина фінансів рекомендується відкласти.

Стрілець

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka117 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Грошові перспективи очікують Стрільців. Їм випаде прекрасний шанс використовувати свої творчі навички і заробляти з їх допомогою, але астрологи попереджають, що удача посміхнеться тільки впевненим у собі! Тим, хто ще не зв’язав себе узами шлюбу, надається можливість побудувати міцні відносини і навіть створити осередок суспільства. Головне, йти за покликом свого серця і не піддаватися депресивному настрою, намагаючись не втрачати жодної можливості – зірки, однозначно знаходяться на боці Стрільців, допоможуть опинитися в потрібний час у потрібному місці, завести корисні знайомства і зміцнити свої позиції на всіх фронтах!

Козеріг

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka118 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Представники стихії Землі притягнутий до собі благополуччя і стабільність у всіх сферах життя, хоча на початку року матеріальне становище зовсім їх не порадує. З червня справи підуть в гору, особливо у тих, хто готовий поглянути на звичні справи з іншого боку і реалізувати цікаві ідеї. У плані любові Козерогам однозначно пощастить – порядні, високо цінують домашній затишок і готові дарувати близьким радість, вони знайдуть сімейне щастя. А ті, хто вже перебуває в шлюбі, повинен правильно розставити пріоритети, щоб із-за матеріальних і кар’єрних домагань не порушити ідилію у відносинах з партнером.

Водолій

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka119 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Покровитель року не дуже сумісний з Водоліями, однак засмучуватися не варто. Секрет успіху дуже простий: щоб рік не здався безперспективним і виснажливим, досить розвивати в собі терпимість і прагнути до правильного способу життя, зберігати вірність і бути чесними. У плані здоров’я бажано дотримуватися всі рекомендації лікарів, але основне, що слід зробити – повністю відмовитися від шкідливих звичок (вживання алкоголю, куріння, пристрасть до фаст-фуду). Хороша новина – Водоліям можна розраховувати на побудову міцних відносин.

Риби

astroprognoz na 2020 god po znakam zodiaka120 Астропрогноз на 2020 рік за знаками зодіаку

Рибам необхідно старанно працювати, щоб до завершення року їх старання увінчалися успіхом і загальним визнанням. Збільшення доходів, розвиток бізнесу, зміцнення зв’язків з контрагентами, визнання заслуг – ось що чекає Риб в найближчому майбутньому. Якщо вийде стати постійними в сфері особистого життя, 2020 пройде під знаком романтики і надійності. Дрібні негаразди з близькими прогнозуються на осінь, але переживати абсолютно не варто, так як у великі скандали це не переросте. Здоров’ю загрожує стахановський працю: Риби повинні терміново переглянути свій робочий графік і скорегувати його, звівши до мінімуму виснажливі понаднормові виходи і відрядження.

Представникам всіх знаків Зодіаку астрологи рекомендують зберігати спокій, доброзичливий настрой і позитивне мислення в будь-якій ситуації. 2020 рік обіцяє цікаві зустрічі і приємні сюрпризи, емоційний підйом і інші бонуси для тих, хто з відповідальністю і любов’ю ставиться до собі та своїм близьким. Кожен сам обирає для себе, вірити астрологічними прогнозами чи ні, однак слід розуміти, що зірки, безсумнівно, допомагають вибрати правильний вектор руху, але ваша доля – тільки у ваших руках.

Що чекає Росію

Астрологічні прогнози, складені фахівцями на 2020 рік, дозволяють у загальних рисах дізнатися, чи варто чекати кардинальних змін в країні. У прийдешньому році нас чекає вдосконалення внутрішнього ринку товарів та послуг, що відбудеться в чому завдяки сохраняющемуся тиску санкцій (ймовірність, що їх скасують майже дорівнює нулю). Як кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло. Неминуча поява нової економічної моделі розвитку Росії, перехід до якої може досить відчутно зачепити фінансове благополуччя громадян. Що стосується політичного життя – тут очікуються позитивні зміни, пов’язані, в першу чергу, з відкриттям діалогу між народом і владою: чекаємо прийняття нових законів, що значно поліпшують і соціальну сферу, і екологічну обстановку. Катастроф державного масштабу, революцій і дефолтів боятися не треба – на щастя, нічого настільки страшного астрологи не припускають. В цілому, зірки віщують початок нового періоду в історії нашої країни, пов’язаного з закладенням фундаменту для щасливого майбутнього.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради