Розмір візитки для друку в пікселях, см і мм: стандартний, євроформат

Розмір візитки для друку складає традиційно 5х9 см, 50х90 мм У європейських країнах, Японії, Скандинавії і США прийняті інші параметри. Ніхто не забороняє робити візитні картки нестандартними, наприклад, квадратними. Але стандартні розміри полегшують роботу і дизайнерам візиток, і виробникам візитниць.

Розміри візитних карток

Стандартний розмір візитки в сантиметрах дорівнює 9х5 см для Росії і 8,5х5,5 см для держав Євросоюзу. Візитна картка повинна добре поміщатися в візитницю і легко з неї вилучатись.

Стандартна

Звичайний розмір візитки в Росії становить 90х50 мм, або на 9 5 див.

razmer vizitki dlya pechati v pikselyakh, sm i mm: standartnyjj, evroformat15 Розмір візитки для друку в пікселях, см і мм: стандартний, євроформатНа лист А4 розміщується 10 або 12 карток, так як необхідно лишити місце для полів (принтер не захоплює деякі області з краю аркуша), а також запас на акуратне розрізання.

Госту або інших регламентних вимог для візитних карток у нашій країні немає.

Євростандарт

Евровизитка має стандартний розмір 85х55 мм, або 8,5 на 5,5 див. Євроформат трохи відрізняється від російського, але такі моделі теж зручні в застосуванні.

У скандинавських країнах співвідношення сторін дещо інше: 90х55 мм, тому картки виглядають подовженими.

Інші варіанти

В деяких зарубіжних країнах візитні картки виготовляються на основі стандарту ISO 7810 ID-1 (параметри банківських карт, ID-карт, водійських прав). Якщо візитка виготовлена за таким форматом, то пропорції сторін складають 85,6х53,98 мм (3,37 на 2,125 дюйма). Рідко використовується розрахунок виходячи з 1/16 аркуша формату A4 — 74х52 мм. Ще один рідкісний варіант – формат «Фото» – має співвідношення сторін 100х65 мм.

Американські візитні картки мають інший розмір – 3.5х2 дюйма, або в метричній системі 88,9х50,8 мм. Японські найбільші – 91х55 мм.

razmer vizitki dlya pechati v pikselyakh, sm i mm: standartnyjj, evroformat16 Розмір візитки для друку в пікселях, см і мм: стандартний, євроформатОригінально виглядають квадратні візитки розміром 50х50 або 100х100 мм. Звичайно, вони не ляжуть в візитницю так, як хотілося б, але заявлять про свого власника як про неординарну, творчу натуру.

Бувають вертикальні моделі. Вони мають стандартні розміри – 50х90 мм, просто текст на них нанесений в книжковому, а не альбомній орієнтації. Ще один спосіб підкреслити свою неординарність, але при цьому можна не виходити за рамки стандартів.

Пластикові візитні картки виготовляють схожими за розміром на кредитки: 86х54 мм Кути зазвичай роблять округленими, щоб пластик не порвав кишеню, гаманець або візитницю.

Вимоги до розміру візитки в макеті

Макет візитки – це файл, що повністю готовий до відправки в друкарський верстат. Дизайнер повинен опрацювати всі деталі шаблону, в тому числі габарити, щоб видрукувані візитки можна було розрізати без шлюбу, а якщо вони двосторонні – щоб зображення обов’язково збігалося.

Розмір візитки в пікселях

Стандартний розмір візиток в пікселях залежить від програми, яка використовується для розробки макету.

Який в пікселях розмір візитки для друку в друкарні:

Назва програми Розмір по ширині в пікселях Розмір по довжині в пікселях
Photoshop 591 1063
Adobe Illustrator 141,73 255,12

Дозвіл вимагається 300dpi (для чорно-білого зображення) і не більше 400 (для кольорової), в Фотошопі шар – тільки один.

Corel Draw і Paint використовуються для створення візитних карток рідше. У них задають розміри в міліметрах.

Додаткові умови

Якщо ви збираєтеся зробити макет візитки самі, то врахуйте, що:

  • Колірна схема використовується виду CMYK або Grayscale.
  • Розмір зображення повинен бути невеликим. Якщо ж картинка заплановано виходить за межі візитки, виліт в макеті повинен становити не менше 2 мм від краю.

razmer vizitki dlya pechati v pikselyakh, sm i mm: standartnyjj, evroformat17 Розмір візитки для друку в пікселях, см і мм: стандартний, євроформатВильоти і влеты – по 2 і 5 мм відповідно. Це потрібно, щоб розташувати всю інформацію (логотип, назву фірми, контакти) і не обрізати її при друці.

В якому форматі візитки друкують у друкарні

Обов’язково потрібно знати, який формат стандартно в візиток. Якщо надіслати в друкарню файл невідповідного розширення, ваше замовлення не віддрукують.

Оптимальні розширення (формати):

  • .cdr (програма Corel Draw використовується не вище 14 версії);
  • .ai, .eps (Адоб Ілюстратор);
  • .tiff .psd (Фотошоп);
  • .pdf;
  • .jpeg (без стиснення).

Стандартна папір для друку візитних карток

Для візиток підбирають тип паперу в залежності від того, яким напрямком займається володар візитної картки. Друкують на крейдяному, глянсовою, перламутровою, фактурної, оксамитовою, металік та інших різновидах. Більш важлива щільність – цей параметр повинен становити не менше 180 г/м2.

razmer vizitki dlya pechati v pikselyakh, sm i mm: standartnyjj, evroformat18 Розмір візитки для друку в пікселях, см і мм: стандартний, євроформат

Товщина паперу, відповідно, і візитної картки, становить від 0.26 до 0.76 мм, але найчастіше друкують на папері товщиною 0.3 мм

Вага однієї візитки легко розрахувати, знаючи, що тираж (1000 штук) важить 1.3 кг. Виходить, одна штука важить 1.3 грама.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради