Сонник: втратити собаку – до чого бачити уві сні жінці чи чоловікові

Сни в нашому житті – це не просто ланцюжок картин, а несвідоме вираження власних думок, відчуттів, емоцій. Не потрібно бути астрологом або психіатром, щоб зрозуміти прихований сенс побаченого. У запитанні до чого сниться втрата собаки, постараємося знайти аналогію з реальним життям, скористаємося сонником.

7258d04adfef5d9e90e972dca85d05dd Сонник: втратити собаку – до чого бачити уві сні жінці чи чоловікові

Тлумачення за зовнішнім виглядом втраченої собаки

Собака завжди асоціювалася з захисником, вірним, відданим другом, на якого можна покластися в скрутну хвилину, знаючи, що натомість тварині потрібно тільки ласка і любов. Тому втрачена уві сні собака, насамперед, може означати якусь непоправну втрату, майбутнє хвилювання, зміни в житті.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологВидение попереджає про настають проблеми в сім’ї, розладі з родичами, близькими знайомими. Одним словом, кардинальне перетворення в майбутньому.

Іноді уві сні міститься застережний інформація, а також дуже часто алегорично або явно виступають способи вирішення даної проблеми. Важливо вміти вірно витлумачити сон і зуміти інтерпретувати його.

 • В сонник Лоффа непривабливий вигляд собаки означає невдачі, хвороба. Загубився худий, брудний вихованець не обіцяє нічого хорошого – лише розчарування, фізичний або духовний недуг.
 • Якщо втекла холеная біла собака – це повинно заспокоїти. Ваші друзі поруч, але на короткий час покинуть вас. Але це зовсім не означає, що зв’язок між приятелями перерветься.
 • Рудий колір вихованця натякає на мінливість в особистому житті. У нових сонники зустрічається інформація, що втратити вогняну собаку, значить чіплятися за людину, якій не варто довіряти. За сонником Гришиній образ рудого вихованця асоціюється з коханими. Зникле з виду таку тварину принесе в кращому випадку розбрат, сварку у відносинах, а то і зовсім призведе до розриву. Тут слід вже замислитися про власну поведінку, швидше за все, ви були неуважні до дорогій людині і послужили причиною образи.
 • Забарвлення сірих відтінків маленької собаки вказує на те, що втрата виявиться незначною, не залишивши відбитка у вашому житті. Розлука пройде непоміченою.

Важливим фактом в тлумаченні сну виступає розмір і порода втраченої собаки.

 • Гонча хорт символізують обман, зрада з боку оточуючих людей. Марнота й гонитва – ось сенс їх існування. Вони не зупиняться ні перед чим у досягненні своєї мети. На шляху таких людей немає місця совісті і сорому. Втратити гончу собаку, значить зіткнутися в реальному житті з обманом, де оточення не посоромиться оббрехати і заробити за ваш рахунок.
 • Мисливська порода, навпаки, віщує удачу, сприятливу ситуацію, а також фінансову прибуток.
 • Якщо пропала велика сторожова собака – це зайвий раз доведе, що серед близького оточення є надійні, вірні друзі, на яких можна розраховувати у важку хвилину. Втрата великого розміру вихованця попереджає також про ослаблення підтримки високопоставленого особи. Гігантських розмірів тварина – свідоцтво, що у майбутньому чекає зустріч з людиною, яка заслуговує уваги і згодом стане хорошим другом.
 • Загубилася маленька собачка вкаже на проблеми серед вузького сімейного кола – розлад з дітьми або підлеглими.
 • Побачити в сні бродячого бездомного пса, значить зіткнутися з важкою задачею. Слід звернути увагу на свою поведінку. У гонитві за кар’єрним зростанням сталася підміна цінностей – сім’я більше не відчувають вашої уваги і тепла. У соннику за Вангу бродячий собака попереджає про проблеми серед близьких друзів і символізує ситуацію, коли оточуючі люди не хочуть привертати до себе вашу увагу, намагаючись впоратися самостійно.
 • Втрачений породистий вихованець вказує матеріальні затрати. Собака з довгою шерстю оповідає про те, що збиток буде значним і заповнити його буде проблематично. Якщо подібні сни з’явилися незадовго до великих фінансових операцій – краще почекати.
 • Декоративні акуратно зачесане тварини асоціюються з ніжними і вірними приятелями.

Тлумачення сну важливо враховувати характер і поведінку втраченої собаки. Дуже часто зовнішній вигляд, індивідуальні риси, поведінку тварини може навести на певний людський образ.

 • Якщо приснився втік ласкавий вихованець, то образ втраченої собаки оповідає про розставання з добрим і хорошим товаришем.
 • Роздратоване, рычащее тварина у сні означає, що той, кого ви вважали близьким іншому, зовсім не так привітний, як здається.
 • Втрата нездорової собаки не принесе нічого хорошого в житті. Незабаром вас чекає занепад сил і хвороби. Втік маленький хворий вихованець вкаже на прийдешні печалі, розчарування.
 • Втратити в сні скажену собаку означає зіткнення з найлютішим ворогом, який піде на все, щоб принизити і зганьбити. Якщо такий звір переслідує у видіннях, то це попереджає про залучення всіх сил на боротьбу проти несправедливості.

Дуже рідко сон про втрачену собаці відображає хвилювання господаря про власний чотириногого друга. У подібному занепокоєння немає прихованої загрози, і швидше за все, бачення не втілиться в життя. Якщо бачення про втрачену собаці відвідують тривалий час, то варто задуматися про власний душевний стан. Тривожне самопочуття у сні говорить про постійне сум’яття в реальному житті.

509ba96cdf0e432d8918d6357c616e00 Сонник: втратити собаку – до чого бачити уві сні жінці чи чоловікові

Хто загубив собаку

За сонником Магини символ втраченої собаки і пошуки її має універсальне значення. Пропажа означає сварку з коханою людиною, а спроби розшукати вихованця трактуються як способи примирення. Благополучний результат чекає в тому випадку, коли пропажа знайдено.

Бувають ситуації уві сні, які призводять сплячої людини до знахідку не свого тваринного, а незнайомого. Тоді в житті можна очікувати нових приємних знайомств.

Загублена у сні собака може вказувати не на образи оточуючих людей, а на особистісні риси сплячого. За твердженням Міллера така втрата має спрямувати людину на думку про втрати власної інтуїції і обережності у справах. Втратити собаку уві сні для жінки означає недолік щирості, життєвої мудрості та терпіння.

Чоловікам бачення в подібних випадках вказують на розтрачене мужність, сміливість, цілеспрямованість. Жінці слід уникати складнощів в сім’ї і на роботі. Лише знайшовши компроміс, вона зможе перебороти образи і по-іншому поглянути на ситуацію.

Тлумачення сонників

Щоб зрозуміти, звідки і від кого чекати звісток, потрібно звернутися до праць відомих фахівців.

 • Так у соннику Феломена зазначено, що образ втраченої собаки говорить про сумні події в житті людини, причиною яких виступить він сам. Пропажа тваринного попереджає сплячого про ризик здійснення ним протизаконного вчинку, за який доведеться гірко розплачуватися.
 • За Лоффом якщо сниться біла собака – це віщує розставання з вірним другом. А якщо подивитися в психоаналітичний сонник, то можна виявити, що втратити світлого вихованця – значить втратити власну щирість і простоту.
 • Ванга стверджувала, що зникнення білої собаки пророкує зустріч зі старим товаришем, з яким не бачилися багато років. Чорний колір тваринного вказує на те, що серед близьких є людина, якого довгий час вважали одним і в недалекому майбутньому він проявить себе в непривабливому вигляді. Причому зробить це явно і при всіх, оприлюднивши ваші особисті таємниці. За сонником Медеї втратити чорну собаку – це до везінню. Пощастить позбутися від людини з близького оточення, який в душі плекав злобу і ненависть.
 • У соннику Міллера можна знайти твердження, що втрачений маленький вихованець сниться до звільнення від незначних, дрібних турбот, зайвої суєти.

Якщо у видіннях присутнє відчуття того, що ви намагаєтеся знайти загублену собаку потрібно проаналізувати, скільки часу це тривало. Виявлене відразу тварина – знак, що всі негаразди можна подолати власними силами, вас чекає успіх і перемога над суперниками.

Тривалі пошуки, які не увінчалися успіхом, оповідають про нездійсненність мрій і марність намагань, коли в житті настають кардинальні зміни. Буває таке, що втрачений колись вихованець повертається сам. Тут може бути кілька тлумачень:

 • буде сварка з одним, але стосунки скоро налагодяться, причому з його ініціативи;
 • збудеться все, про що мріяли.

Фахівці в області сновидінь звертають увагу не тільки на колір, породу і поведінку втраченої собаки, але також на час, коли це сталося. Якщо сон приснився з четверга на п’ятницю, сплячої людини відвідають великі неприємності.

Таким чином, щоб правильно розтлумачити сновидіння і зрозуміти до чого сниться загублена собака необхідно у всіх подробицях пригадати бачення і проаналізувати до найдрібніших деталей. Адже саме в них може міститися підказка, звідки чекати прикрощів і як з ними впоратися.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради