День дочки в 2020 році: історія свята, як зазначають

 День дочки в 2020 році: історія свята, як зазначають

Щороку все більше людей змінюють свої життєві цінності, приділяючи спілкування з родичами більш тривалий час. Чи знаєте ви, що на сьогоднішній день у календарі є певна дата, під час якої вся країна може відзначити день дочок.

Історія виникнення свята

Вперше свято відзначили ще в Сполучених штатах Америки. Однак у США свято має трохи іншу назву і, відповідно, призначення: День синів і дочок. Багато фахівців відзначають, що сталося таке розходження з-за зміни влади, і з-за неправильного перекладу. Відомо, що саме в цей день в році батьки можуть привести своїх вихованців в офіс, або в те приміщення, де працюють самі. Сенс такого звичаю зрозумілий: так дорослі вчать дітей цінувати і поважати чужу працю, а також показують, якою нелегкою працею дається заробіток грошей. Якщо б такий звичай проводився в нашій країні, то це називалося днем «відкритих дверей».

Чи варто говорити, що для діточок подібний захід стане одним з найбільш пам’ятних, адже коли ще з’явиться можливість відчути себе настільки «дорослими»? На роботі у мами чи тата проводять повноцінні екскурсії, де розповідають, чим займається компанія. По закінченню робочого дня малюків представляють самому головному начальникові, який, у свою чергу, дякує діток за участь у виконаній роботі.

 День дочки в 2020 році: історія свята, як зазначають

День дочок і синів в Америці відзначають, щоб переконати своїх громадян і маленьких малюків у тому, що увагу потрібно приділяти абсолютно кожному члену сім’ї. Дипломовані фахівці-психологи запевняють, що першочергове завдання такого свята — привернення уваги держави до проблем розподілу дітей за статевою ознакою. Подібні заходи націлені на те, щоб пояснити підростаючому поколінню методи освоєння різних професій, а також розібратися в необхідності правової та юридичної консультації з трудових питань.

Свято в Індії

В Індії точно так не оминули свято сім’ї. День дівчаток у спекотній країні спецій відзначають 24 січня. Великий вплив на появу цього свята зробило товариство боротьби за права представниць прекрасної статі. В цей день в країні навіть запускається автоматична спеціалізована програма, за якою кожен житель Індії зможе привітати своїх дочок.

Звичайно ж, слід розуміти, що основна причина виникнення такого свята — проблема нерівності жінок і статева дискримінація в країні. Чи знаєте ви, що така проблема проявляється практично у всіх сферах життя, будь то прийом на роботу, отримання освіти, вступ у шлюб і так далі.

 День дочки в 2020 році: історія свята, як зазначають

Коли відзначається сімейне свято?

У Росії це свято припадає, як правило, на самий кінець квітня. Більш точної інформації поки що ще немає.

Однак у календарі на 2020 рік вже відзначені інші важливі сімейні свята:

 • 12 січня – День дочок.
 • 1 червня – День дітей. Чудовий привід провести день разом з дітьми в парку атракціонів.
 • 11 серпня — Національний день синів і дочок.
 • 25 вересня — Національний день дочок у Сполучених штатах Америки.
 • Остання неділя вересня — День дитячого фонду ООН.
 • 11 жовтня – Всесвітній День дівчаток. Свято з’явилося тільки недавно: його затвердили тільки в 2010 році, однак це відмінний шанс порадувати своїх діток невеликими подарунками.

Як проходить захід

Обов’язково стежте за кількістю заходів у своєму місті. Як правило, в цей день соціальні працівники проводять масові семінари, де говорять про складнощі в сім’ї та про те, як їх уникнути. Крім того, соціальні працівники зможуть підказати малозабезпеченим сім’ям, як потрібно вирішувати проблеми соціалізації дитини і підлітка в суспільстві. Після таких бесід багато батьків, як правило, повністю переоцінюють свою сформовану життєву ситуацію, і навіть намагаються зрозуміти дитину. У результаті батьки приділяють набагато більше уваги і турботи своїм вихованцям.

Ні для кого не секрет, що на подібних заходах розмовляють про проблеми жінок в сучасному світі. Багато батьки зможуть задати питання про недалекому майбутньому в системі освіти, охорони здоров’я, сімейного життя, а так само шлюбу.

 День дочки в 2020 році: історія свята, як зазначають

Звичайно ж, жодне міське свято не обійдеться без урочистих концертів. Якщо ви будете ретельно стежити за афішею в місті, то зможете побачити і відвідати:

 • спортивні конкурси з пам’ятними призами;
 • танці;
 • виступи зірок естради;
 • запальні конкурси;
 • марафони.

Обов’язково враховуйте, що день Дочки — це суто сімейне свято, яке просто необхідно провести в колі своєї родини. Варто заздалегідь продумати програму із заходами, які будуть цікаві не тільки вам, але і вашій дитині. Абсолютно не важливо, як саме ви проведете цей день, головне — що дочка відчула вашу турботу і прагнення показати якомога більше цікавого в житті вашого міста.

 День дочки в 2020 році: історія свята, як зазначають

Якщо ви вже знаєте, як ви відзначите такий сімейне свято, почніть потихеньку готуватися до нього. Купувати подарунки для дітей — це рішення повинно залишитися за вами. Пам’ятайте: негласне правило про те, що «важливий не подарунок, а увага» з діточками, на жаль, не завжди працює. Пропонуємо вам звернути увагу на наступний список ідей для презентів маленьким вихованкам:

 • радіокеровані моделі;
 • розфарбування по номерах;
 • сучасні гаджети;
 • говорять ляльки, які вміють сміятися;
 • м’які іграшки.

Коли будете вибирати подарунок, обов’язково враховуйте не тільки вік дитини, але і її хобі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради