Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою

Розвеселити хлопця, який подобається, можна не тільки при особистій зустрічі, а й по листуванню. Зробити це можна добрим словом або за допомогою картинки, відео, смайлів, жарти. Така своєчасна підтримка допоможе не тільки позначити свою симпатію людині, але й надати йому сил для подолання життєвих труднощів, а також зміцнити емоційний зв’язок з ним.

Як порадувати хлопця, який подобається, на відстані по листуванню

Розвеселити хлопця по переписці – завдання, найбільш актуальна для дівчат, які перебувають на відстані зі своїм коханим протягом тривалого часу. Психологи часто порівнюють чоловіків з дітьми. Це пов’язано з тим, що як одні, так і інші швидко втомлюються від одноманітності в стосунках або спілкуванні в цілому.

Щоб підігрівати інтерес хлопця, рекомендується будувати свою переписку з ним з урахуванням рекомендацій фахівців:

 • Дівчатам рекомендується розповідати чоловікові про всі дрібниці, що відбуваються в житті. Вранці можна повідомити про свої плани на день, в обід поділитися своїм настроєм, а ввечері розповісти про те, як пройшов день. Ця рекомендація допоможе залишатися партнерам в курсі справ один одного, а також підтримувати ритм життя коханої людини. Розмовляти можна перебуваючи в дорозі або в перерві під час робочого дня. Це допоможе створити відчуття для хлопця, що він потрібен, що його люблять і пам’ятають про нього щохвилини. Описувати в таких розмовах можна як значущі події, так і дрібниці, з яких складається день, наприклад, красиві місця в місті або те, як дівчину прийняв новий колектив на роботі. kak razveselit parnja po perepiske v vk telefonu sms kotoryj nravitsja primery esli on grustit emu skuchno net nastroenija 0c69e9e Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою
 • Дзвонити і писати повідомлення молодій людині дівчині слід щодня. Великі перерви в спілкуванні сприяють віддаленню партнерів один від одного. У цьому питанні важливо знати міру. Занадто часті СМС можуть почати дратувати хлопця, так як протягом дня він швидше за все також зайнятий роботою або якимись важливими справами.
 • Уникати надмірного контролю. У розмовах важливо розповідати про себе, періодично задаючи питання співрозмовнику загального характеру. Зайвий контроль може призвести до того, що чоловік почне приховувати факти зі свого життя від дівчини, що спричинить за собою ослаблення емоційного зв’язку і віддалення партнерів один від одного.
 • Періодично висилати свої фото. Чоловіки люблять очима, а це значить, що навіть на відстані важливо підігрівати його інтерес до своєї персони.
 • Робити несподівані подарунки. Це не обов’язково має бути щось дороге. Чоловікові буде приємно отримати увагу в будь-якому випадку.
 • Не рідше 1 разу на тиждень необхідно організовувати несподівані зустрічі. Це може бути як несподіваний візит в будинок хлопця, так і зустріч його з роботи або спонтанне пропозиція сходити в ресторан повечеряти.

Прикольні СМС, щоб не сумував

Щоб підняти хлопцеві настрій, можна написати йому прикольне СМС. Найкраще скласти текст для повідомлення самостійно. Якщо ідей для складання електронного послання своєму чоловікові у дівчини в даний момент немає, можна скористатися готовими варіантами з Інтернету.

Такі шаблони можна адаптувати під конкретну ситуацію, а також характерні риси особистості молодої людини. Якщо вподобаних варіантів СМС буде кілька, їх можна зберегти в текстовому документі на комп’ютері, щоб через деякий час знову порадувати свого чоловіка веселим посланням.

Для зручності відправки повідомлень існують спеціальні сервіси, в яких зробити це можна за допомогою комп’ютера та Інтернету. Перед відправкою повідомлення важливо уважно ознайомитися з умовами. В іншому випадку адресант доведеться витратити на одну СМС 200-300 руб. kak razveselit parnja po perepiske v vk telefonu sms kotoryj nravitsja primery esli on grustit emu skuchno net nastroenija a9e63be Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою

Одними з найпопулярніших шаблонів для СМС, використовуваних дівчатами в якості основи для свого майбутнього послання, є:

варіант СМС коротка характеристика
Здрастуй. Я SMS, якому доручено передати тобі мільярд найсолодших і ніжних поцілунків! Таке повідомлення можна використовувати, якщо дівчина з хлопцем знаходяться в любовних відносинах. Якщо молода людина, якого потрібно розвеселити, є для дівчини іншому, слово «поцелуйчики» можна замінити на «обійми».
Милий, піди з моїх думок. Заважаєш працювати. Таке повідомлення доречно відправляти в середині робочого дня, як нагадування молодій людині про те, що його люблять і чекають з ним зустрічі.
Ти віриш, що можна втратити голову, закохавшись з першого погляду? Або мені треба ще раз попастися тобі на очі? Таким SMS дівчина може не тільки підняти настрій молодій людині, а й натякнути на симпатію зі свого боку. При відправці цього послання важливо продумати всі можливі варіанти відповідей хлопця. Це допоможе запобігти незручну ситуацію, якщо одержувач повідомлення не відповість дівчині взаємністю.
Як справи у першого хлопця на селі? Це СМС можна адресувати молодій людині, незалежно від того, які стосунки між ним і дівчиною – дружні або любовні.

Розвеселити в Вк

Розвеселити хлопця по переписці можна не тільки за допомогою СМС, але і під час спілкування ВКонтакте. Перевагою використання такого методу є можливість залишити своє послання не тільки в особистому повідомлення, але і зробити визнання публічно (написавши текст на стіні аккаунта молодої людини).

Підняти чоловікові настрій ВКонтакте можна декількома способами:

 • Описати реальну (або вигадану) забавну історію, яка сталася з самою дівчиною або кимось з її знайомих днями.
 • Надіслати подарунок з прикріпленим до нього веселим повідомленням. Незважаючи на те, що в абсолютній більшості випадків подарунки ВКонтакте платні, коштують вони не більше 50 руб.
 • Переслати смішну картинку з фразою, яку зрозуміє молодий чоловік. При відсутності відповідного варіанту у відкритому доступі, зробити таку картинку можна самостійно на безкоштовних сайтах.kak razveselit parnja po perepiske v vk telefonu sms kotoryj nravitsja primery esli on grustit emu skuchno net nastroenija d1fc10b Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою Розвеселити хлопця по переписці можна, відправивши йому прикольну листівку
 • Переслати смішне відео або ролик, відповідний інтересам конкретного молодої людини. Відео можна вибирати з вже раніше завантажених ВКонтакте або завантажувати самостійно з інших ресурсів.
 • Надіслати відео-звернення особистого характеру. Дівчина самостійно записує відео. Якщо для запису такого звернення дівчина занадто сором’язлива і затиснута, можна записати голосове звернення, озвучивши визнання або розповівши таким чином жарт.

Вибирати структуру послання рекомендується у відповідність з алгоритмом:

 1. Зрозуміти, чи повинно повідомлення мати підтекст любовного характеру, бути визнанням або просто виступати в якості дружньої підтримки.
 2. Визначити мету повідомлення (підтримати, розвеселити, зізнатися в почуттях і так далі).
 3. Вибрати доречне час (наприклад, обідня перерва у молодої людини).
 4. Знайти шаблон, який можна використовувати в якості основи для майбутнього послання (якщо дівчина планує відправляти в повідомленні ВКонтакте текст).

Варіантами текстових звернень в соціальній мережі можуть бути:

Варіант повідомлень ВК коротка характеристика
Заради тебе я зроблю все, навіть разом з тобою буду дивитися, як 22 мужичка бігають в шортах за одним м’ячем по полю. У скільки сьогодні футбол, кажеш? Якщо тема футболу не цікавить конкретного молодої людини, повідомлення можна переписати, завуалювавши також інший вид спорту або гру на приставці.
Вітання! Як твоє самопочуття: нерви, серце, пульс, живіт, спина? Як справи, мій дорогий чоловік? Таке повідомлення можна відправити ВК як одному, так і молодій людині або чоловікові. Воно не тільки підніме настрій, але і спровокує докладну відповідь, підкресливши значущість чоловіка в очах своєї другої половини або подруги.

Що відправити в вотсап?

Розвеселити хлопця по переписці можна не тільки в соціальних мережах і при СМС-листування, а й в спілкуванні за допомогою месенджерів. Одним з найпопулярніших додатків для спілкування серед сучасних користувачів смартфонів, є What’s App.

З його допомогою можливо не тільки надсилати текстові повідомлення, але і піднімати настрій свого співрозмовника за допомогою картинок і відео особистого характеру. Перевагою спілкування такого формату є опція автоматичного збереження медіа-контенту в галереї користувача.

Незважаючи на те, що всі повідомлення в месенджері захищені шифруванням (за заявою творців додатки), одного разу вже виникала ситуація, коли листування людей викладалися в загальний доступ в Інтернет. Виходячи з цього, скидати молодій людині фото інтимного характеру вкрай не рекомендується. kak razveselit parnja po perepiske v vk telefonu sms kotoryj nravitsja primery esli on grustit emu skuchno net nastroenija d368f30 Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою

Складати текст для послань в вотсап потрібно з урахуванням основних принципів:

 • Не рекомендується писати повідомлення чоловікові і одночасно займатися побутовими справами. Це сприяє розсіюванню уваги, через якого дівчина може втратити значну деталь з розмови зі своїм опонентом.
 • Не варто наділяти повідомлення в месенджерах прихованим змістом. Молода людина може прочитати повідомлення поспіхом і не просто не зрозуміти його сенс і образити дівчину своєю байдужістю, але навіть розсердитися на адресанта.
 • Не потрібно чекати відповіді від хлопця після відправки йому повідомлення. Молода людина може бути зайнятий на роботі або планувати зателефонувати дівчині пізніше і запросити її на вечерю.

Найбільш популярними фразами, які можна використовувати в якості текстових або голосових повідомлень, що відправляються через месенджер, є:

варіант повідомлень коротка характеристика
Приїжджай додому якомога раніше, рідна. Там тебе чекають ласощі, обнімашкі і одна наймиліша … (ім’я дівчини) – пріставашка. Це послання не тільки піднімає настрій чоловікові, змусивши його посміхнутися, але і викличе в ньому теплі почуття по відношенню до дівчини. Завдяки позитивним емоціям чоловік швидше за все захоче зробити приємне своїй другій половині, наприклад, після роботи заїде купити квіти своїй дівчині.
Мені здається, наші відносини дозріли для переходу на наступний етап і стали більш серйозними. Може заведемо маленького … кошеня? Це повідомлення можна розділити на кілька частин і відправити останню частину, коли в чаті відобразиться позначка про те, що співрозмовник набирає повідомлення. Таким чином чоловік випробує цілий спектр емоцій, завдяки чому змістить фокус з негативного настрою на більш позитивний.

Ідеї для телефонного діалогу

Розвеселити хлопця по переписці складніше, ніж в телефонній розмові.

У другому випадку при більш тісному контакті дівчині вдасться відчути настрій свого співрозмовника, і своєчасно скоригувати заданий спочатку тон діалогу (наприклад, якщо чоловік, перебуваючи в пригніченому стані, почне злитися на те, що дівчина жартує і сміється замість того, щоб співпереживати і надавати моральну підтримку). kak razveselit parnja po perepiske v vk telefonu sms kotoryj nravitsja primery esli on grustit emu skuchno net nastroenija c0a4955 Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою

При веденні діалогу по телефону дівчині слід звертати особливу увагу на реакцію молодої людини. Якщо його поганий настрій зберігається навіть після декількох зроблених спроб розвеселити, не слід продовжувати спілкування в цей момент.

Коли чоловік мовчить, відповідає коротко або злиться і починається грубити, найкраще якомога швидше завершити розмову, а потім дати йому час самостійно прожити емоції. Хлопці, на відміну від дівчат, менш охоче діляться своїми переживаннями, вважаючи за краще тримати їх всередині і справлятися з ними поодинці.

Ідеями для початку телефонної розмови з молодою людиною можуть бути:

варіант діалогу коротка характеристика
Дорогий, ти сумний? Я ось дзвоню, щоб підняти твій настрій. Май на увазі, якщо не вийде це зробити так – приїжджай, я підніму все, що лежить! Це повідомлення з сексуальним підтекстом рекомендується використовувати в спілкуванні зі своїм хлопцем або чоловіком. Думки про приємне продовження вечора скрасять стан молодої людини і посилять його бажання якомога швидше опинитися вдома.
Улюблений, у мене прохання. Забери мене, будь ласка, після роботи / навчання / магазину! А то я, здається, забула сьогодні свою літаючу мітлу будинку. Така розмова змусить чоловіка посміхнутися і на якийсь час відволіктися від сумних думок. Умінням посміятися над собою дуже цінно для дівчини. Знаючи, якими образливими можуть бути жінки, молода людина швидше за все не упустить можливості заохотити свою кохану за продемонстровану в розмові самоіронію.

креативні ідеї

Хлопця швидше за все вдасться розвеселити, реалізуючи на практиці креативні ідеї. Зробити це можна як за листуванням, так і в особистому або телефонному спілкуванні. kak razveselit parnja po perepiske v vk telefonu sms kotoryj nravitsja primery esli on grustit emu skuchno net nastroenija ae3116e Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою

Готові варіанти можна знайти в Інтернеті і адаптувати їх під інтереси конкретної людини і особливості конкретних відносин:

креативні ідеї коротка характеристика
«Зайка скучила» Цей варіант передбачає запис дівчиною відео-послання, адресованого своєму хлопцеві.

Для його реалізації необхідно:

 1. Продумати ідею послання.
 2. Одягти костюм зайця. Якщо костюма немає під рукою, можна вирізати тільки вуха (подовжені овали) з картону або кольорового паперу, а потім намалювати фарбами морду тварини (вуса, ніс і так далі).
 3. Написати текст послання на папери або комп’ютері. Повідомлення не повинно бути затягнутим, щоб чоловікові не набридло його дивитися.
 4. Записати відео-звернення, озвучуючи прописаний текст з різною інтонацією, жестами та мімікою.
 5. Надіслати відео молодій людині.

В якості альтернативи цього варіанту можна використовувати спеціальні маски, автоматично накладаються на обличчя дівчини при використанні програми.

Вірш / пісня / казки Несподіваним сюрпризом для чоловіка стане вірш або пісня, самостійно написані дівчиною. При відсутності релевантних навичок замовити твір можна в спеціальних кампаніях, в яких фахівці з заданим замовником умов реалізують повноцінні проекти. Вартість таких послуг варіюється від 3000 до 7000 руб. При відсутності фінансової можливості і невмінні створювати вірші можна скласти коротку казку, головними героями якої стануть дівчина і хлопець, які перебувають у відносинах, і що носять такі ж імена, як і учасники конкретної пари.

Вибирати креативну ідею рекомендується строго відповідно до інтересів та уподобань хлопця, якому дівчина хоче підняти настрій.

Наприклад, якщо молода людина романтик, відео-звернення з інтимним підтекстом не тільки можуть не підняти настрій, але і погіршити ситуацію тим, що чоловік сфокусується на думки про надмірну різницю в інтересах і мисленні зі своєю другою половиною.

незвичайні варіанти

Незвичайними варіантами того, якими словами можна порадувати хлопця по переписці, є:

Незвичайні варіанти текстових повідомлень коротка характеристика
«- Привіт, я тут подумала, що тільки 3 речі здатні підняти мені настрій. Вгадаєш, які?

– … (відповідь молодої людини).

– Смс з банку про надходження грошей на рахунок, сонячна погода і дзвінок або повідомлення від тебе ».

Такий варіант діалогу буде доречний як при спілкуванні між хлопцем і дівчиною, які перебувають в любовних відносинах, так і між тими, хто є друзями. Це ненав’язливий легкий формат спілкування людей, здатний підняти настрій і зміцнити емоційний зв’язок між опонентами.
«Ти такий мужній, брутальний і владний. А я – маленька, слабка і потребує надійному плечі поруч. Будь завжди зі мною, будь ласка. З тобою мені нічого боятися і нема про що турбуватися ». Ці слова змусять молоду людину посміхнутися, а також примножать його впевненість в собі. Відчувши себе привабливим, чоловік знайде сили, необхідні для того, щоб справлятися з життєвими труднощами і проблемами, що виникають на шляху.

kak razveselit parnja po perepiske v vk telefonu sms kotoryj nravitsja primery esli on grustit emu skuchno net nastroenija faf5118 Як розвеселити хлопця по переписці в Вк, телефону, СМС, який подобається. Приклади, якщо він сумує, йому нудно, немає настрою За листуванні дівчатам буває складно висловити свої емоції, підтримати або розвеселити хлопця. Це пов’язано з тим, що, не бачачи виразу обличчя свого опонента, не завжди вдається точно інтерпретувати його настрій і реакцію на конкретні слова.

Незважаючи на існуючий ризик погіршити стан молодої людини, несвоєчасно змінивши спрямованість розмови, в абсолютній більшості випадків слова підтримки, незалежно від їх форми, значно покращують настрій чоловіка і зміцнюють емоційний зв’язок зі своєю обраницею.

Відео: як закохати хлопця по переписці

Як правильно листуватися з хлопцем, щоб закохати його в себе:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради