Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Вченими доведено, – важливо починати кожен день з позитиву і гарного настрою. Психологи запевняють, організм людини не тільки фізично – після повноцінного відпочинку уві сні, а й психологічно налаштовується на подолання труднощів кожного нового дня циклічно. Тобто ввечері настає занепад моральних сил, а з самого ранку, за умови, що людина виспався, він відчуває прилив енергії. Тому, як правило, багато людей відразу з ранку думають, чим зайнятися сьогодні, як провести день плідно. А якщо відправити позитивне фото на тему «Доброго ранку!» коханому або близькій людині, то і він добре почне новий день.

Психологи визначили наступні принципи життя для правильного морального настрою з початку дня.

1. Прокидайтеся рано!

На думку лікарів, важливо висипатися і прокидатися рано кожен день. Медичні дослідження показали, що з ранку у людини відбувається підвищеної діяльності нейронів, за рахунок цього настройка на плідну роботу внутрішніх систем набагато вище, ніж увечері.dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene 80ab156 Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Це добре і з практичної точки зору, тому що відомо, що годинник з 19.00 до 22.00 є самим продуктивними годинами для сну.

  • З 19.00 до 20.00 цінність сну становить 7 годин за цей 1 годину;
  • З 20.00 до 21.00 цінність сну становить 6 годин за цей час;
  • З 21.00 до 22.00 цінність сну становить 5 годин за цей час.

І так далі в бік зменшення. А це значить, якщо спати в ці години, – то людина буде і повноцінно висипатися і час для неспання у нього буде більше, ніж в протилежному випадку. А якщо взяти це правило за один з принципів життя, то виходить, що час життя людини збільшується, адже, замість простого сну, він щось робить, живе активніше.dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene 70c3c0e Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Недарма всі наради, як правило, проводяться з ранку, тому що в цей час у людей максимально активізовано мозкова діяльність.

Фото «З Добром утром!», Розісланий колегам і близьким друзям, обов'язково підніме їм настрій, і налаштує на позитивний лад.

2. Ранкова зарядка

Користь ранкових фізичних вправ для людини – так само доведений факт! Зарядка позитивно впливає на головні групи м'язів тіла, за рахунок чого відбувається підвищення тонусу.

dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene 3ed977b Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Вибір комплексів вправ широкий, починаючи від йоги і закінчуючи звичними для всіх разминочними вправами – розминкою, махами ногами і руками, присіданнями, хитанням преса і подібними.

3. Водні процедури

Прийняття душу з ранку – не просто гарна гігієнічна процедура. Контрастний душ зміцнює стінки судин, активується кровообіг і усуваються застійні процеси в організмі, що сприяє бадьорості на цілий день.

dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene eef1cfb Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Фото «Доброго ранку!», Зроблене в душі і відправлене коханій людині, додасть позитиву і налаштує на романтичний настрій на цілий день.

4. Правильний сніданок – запорука хорошого дня!

У фізіологічному плані запорукою гарного дня є правильний сніданок – легкий і поживний. На думку дієтологів, саме ранковий прийом їжі дає організму заряд енергії, який допоможе впоратися не тільки з фізичними, а й з емоційними навантаженнями, адже мозок людини так само, як і інші органи, потребує корисних поживних речовинах, що надходять з їжі.

dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene b53a65b Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Правила сніданку прості:

  1. За півгодини до прийому їжі необхідно випити півлітра теплої кип'яченої води з 1 ст. л лимонного соку.
  2. Страви сніданку повинні бути легкими і поживними. Як правило, до такого харчування підходять каші зі злакових культур, свіжі фрукти і овочі.
  3. Не варто переїдати і перестаратися з кавою, цукром і сіллю.dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene c3ba65f Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

5. Подарувати позитивний настрій близькій людині

Фахівці з сімейної психології відзначають, що знаки уваги дуже цінуються сучасними людьми, особливо, якщо справа стосується близької чи коханої людини.dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene 8bf727f Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Відправлене у вигляді СМС-повідомлення або в чаті соціальної мережі фото, на тему «Доброго ранку!», Обов'язково подарує його одержувачу приємні моменти.

dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene 501926c Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

Позитивно підбадьорюючи колег, можна відправити фото з ранкової пробіжки або апетитного сніданку. Це точно підвищить настрій.

dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene 62e6365 Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині

6. План дій на день

Мудра людина завжди планує свій день, а не діє хаотично. Якщо перед сном скласти план дій на наступний день, тоді легше виконувати те, що заплановано! Спочатку потрібно вказати найважливіші справи, а потім другорядні.

7. Медитація

Коротка ранкова медитація допоможе трохи розслабитися і зібратися з думками перед тим, як починати новий довгий і цікавий день. Багато древні вчення говорять про те, що медитація є основою для хорошого самопочуття.

dobroe utro foto pozitivnoe pozhelanie ljubimomu muzhu zhene 1334899 Добрий ранок! Фото, позитивне побажання коханому чоловікові, дружині Доброго ранку може зробити правильна 10 хвилинна медитація!

Необхідно виділити на цю справу 10-15 хвилин щоранку. Усамітнитися в заздалегідь провітрюваному приміщенні, повністю розслабитися, і не думаючи ні про що, сконцентруватися на власному диханні і звуці тиші. Медитацію можна проводити і під розслаблюючу музику, вона не завадить. Якщо проводити подібний ритуал регулярно, то швидко піде тривожність, переживання, тіло знайде спокій і рівновагу з почуттями та емоціями.

Життя активного людини сповнена позитивних моментів. Якщо жити правильно, це дає не тільки моральну, а й практичну фізичну користь у багатьох відношеннях.

Психологи запевняють, доброго ранку обіцяє хороший день! Тому так важливо мислити позитивно і дарувати позитивний настрій близьким і рідним людям, як наприклад, чоловікові або дружині. А позитивні фото доброго ранку залишаться хорошим спогадом про прекрасно прожитий день.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради