Прикмети про розбитий посуд (тарілка, кружка, ваза келих, бокал): чому не можна тримати в будинку, є з битого посуду

В народі кажуть – «розбитий посуд – на щастя». Але мало хто знає, що благополучність цієї прикмети залежить від того, яка саме посуд розбилася.

c4f9d0a86281bef8bfc70920caea1636 Прикмети про розбитий посуд (тарілка, кружка, ваза келих, бокал): чому не можна тримати в будинку, є з битого посуду

До чого б’ється посуд в будинку

Трактування прикмети, коли розбивається посуд, найчастіше означає, що це поганий знак. Якщо в будинку багато битого посуду – це говорить, що там накопичилося багато негативу. Сварки, скандали, крадіжка, зрада і зрада – появи негативних емоцій впливає на оточуючі речі, які б’ються або ламаються без причин.

Часто б’ється скляний посуд віщує хворобу родича, розставання з коханим або втрату великої суми грошей.

До чого б’ється посуд на роботі

Бити посуд на роботі – це явна ознака робочих невдач. Якщо кухонне начиння в офісі б’ється часто, звертайте увагу на те, які предмети розбиваються. Наприклад, якщо розбилася чашка – у вас є заздрісники, якщо тарілка – вами невдоволено начальство.

З’являються на посуді тріщини і відколи віщують плітки від недоброзичливців. Зверніть увагу на свої незакінчені справи, можливо, хтось хоче скористатися вашою помилкою, щоб зайняти робоче місце.

75577765ddc9c2eee3019478844fc2e6 Прикмети про розбитий посуд (тарілка, кружка, ваза келих, бокал): чому не можна тримати в будинку, є з битого посуду

Предмети посуду

Правильне трактування прикмети залежить від того, який предмет кухонного начиння б’ється.

Тарілка

 • Розбилася об підлогу – приємний знак. Вас чекає прихід несподіваних гостей і веселе застілля.
 • Побилася об стіл або іншу меблі – будьте економні і розважливі, найближчим часом є ймовірність необдуманих фінансових вкладень.
 • Тарілка розбилася під столом – скоро доведеться позичити гроші родича або близького друга.
 • Випадково тарілка розбилася – передвістя успіхів у діловій сфері.
 • Розбили тарілку під час скандалу – образи залишаться невысказанными.
 • Спеціально розбити це предмет посуду на весіллі – до щастя і гармонії в молодій сім’ї.
 • Наречена випадково розбила тарілку – новий шлюб дасть тріщину в недалекому майбутньому.
 • Побити тарілку в новорічні свята або день народження – рік буде вдалим і щасливим.
 • Побилося блюдце – прикмета віщує візит старого друга.

f3818f802f18b44ef54bfa97901b22b8 Прикмети про розбитий посуд (тарілка, кружка, ваза келих, бокал): чому не можна тримати в будинку, є з битого посуду

Гуртка

 • Розбилася об підлогу – скоро відбудуться несподівані і благополучні події.
 • Побилася об стіл або іншу меблі – остерігайтеся недоброзичливців і брехливих пліток.
 • Розбилася чашка під столом – провісник можливого злодійства, будьте обережні з грошима.
 • Випадково розбити чашку – до таємного шанувальника, який думає про вас.
 • Побилася дитяча чашка – на дитину вроки чи хтось побажав малюкові недобре.

Ваза

Вважається, що розбита випадково в будинку ваза – це на щастя. Якщо вона зроблена з дорогого матеріалу – прикмета трактується як очікування фінансових успіхів, якщо ваза проста – чекайте змін в особистому житті.

Якщо впала ваза з квітами – це до щастя, а якщо сама розкололася або тріснула від часу – чекайте сімейного скандалу. Прикмета, якщо ваза б’ється з-за кота, означає появу любовний зв’язок на стороні. Якщо розколовся кришталь – чекайте швидких новин, хтось навмисно буде вам брехати заради своєї вигоди.

43b7777f9adb548ac96f1fe934c61316 Прикмети про розбитий посуд (тарілка, кружка, ваза келих, бокал): чому не можна тримати в будинку, є з битого посуду

Келих або стакан

Обряд биття скляних келихів молодятами за старовинним повір’ям має негативної символікою – прозорість матеріалу символізує чистоту і цнотливість, а розбите на друзки скло віщує швидке розставання пари. Інша прикмета трактує священний весільний ритуал так – якщо повні келихи шампанського навмисно розбиті, значить, шлюб буде щасливий.

За прикметою, випадково розбитий стакан несе удачу його власнику. Наприклад, якщо повний склянку води випадково упустить бізнесмен – його чекає удача в справах про нерухомість. А ось якщо такий же стакан розіб’ється, впавши з рук успішної жінки – їй необхідно бути уважною до чоловіка, інакше з’явиться суперниця.

Важливу роль відіграє місце, де б’ються предмети. Наприклад, якщо посуд розбили в кухні – це віщує «ситий» будинок і хороші зміни в сім’ї. А якщо розбилася посуд в спальні – це поганий знак, який означає проблеми зі здоров’ям одного з членів сім’ї. Якщо кухонний предмет б’ється біля дверей будинку – терміново необхідно поставити свічку в церкві, про всій родині хтось погано говорить і бажає домочадцям зла.

Спеціально бити кухонні предмети не можна – це погана прикмета, яка обіцяє людині фінансову нестабільність і порожні витрати.

Чому не можна зберігати посуд розбиту

Тримати в будинку биту посуд не можна – вважається, що пошкоджена кухонне начиння приваблює негатив. Також не можна користуватися надколотой кухонним начинням і є з битого посуду – використовуючи її за призначенням, ви залучаєте в будинок бідність і непорозуміння між членами сім’ї.

580a4a27c8b6afa20a36e0a2914a62f1 Прикмети про розбитий посуд (тарілка, кружка, ваза келих, бокал): чому не можна тримати в будинку, є з битого посуду

Що робити з осколками

Незалежно від того, розбилася кухонне начиння до щастя або неприємностей, осколки треба відразу ж зібрати непотрібну ганчірку і викинути разом з нею. Вважається, що якщо зібрані викинути осколки в ганчірці – разом з ними з дому йде негатив і нещастя.

До чого сниться розбитий посуд

Тлумачення сновидінь з побитої кухонним начинням асоціюється з сімейним вогнищем і відносинами близьких в одному будинку. Сни про розбитому посуді трактуються сониками як провісники проблем у взаєминах.

 • Бачити старі кухонні предмети зі щербинками і тріщинами – до бідності.
 • Розбити уві сні склянку – суперечність з коханою людиною.
 • Бачити уві сні побиту фарфоровий посуд не ображайте старих друзів.
 • Розбити чистий посуд – до ненавмисної образі сплячого.
 • Бачити уві сні розбиту скляний або кришталевий посуд – до неприємностей і серйозного конфлікту в сім’ї.
 • Для хворого сплячої людини бачити уві сні розбиту кухонне начиння – до швидкого одужання, бачити тріснуту – до погіршення стану. Якщо жінка уві сні побачить дрібні осколки битого посуду – до розчарування, чоловікові той же сон обіцяє проблеми на роботі.

  d2e95e14a98a8d3694f4f877bbf77ec4 Прикмети про розбитий посуд (тарілка, кружка, ваза келих, бокал): чому не можна тримати в будинку, є з битого посуду

  Заміжньої дівчини колоті предмети дають знати, що з вагітністю доведеться почекати, а сон з розбитою посудом віщує важкі пологи.

  По соннику Міллера, взяти в руки розбиту тарілку означає схопити удачу. Падіння і биття тарілки уві сні предзнаменует короткий успіх. Брудні столові прилади говорять про неблагополучному майбутньому, а чисті – про настання сприятливого періоду.

  Сонник Фрейда менш прихильний до снів про розбитих кухонних предметів. У ньому ця ознака означає проблеми сексуального характеру у сплячого. Наприклад, для жінок такий сон обіцяє захворювання статевої сфери, а чоловікам дає знак остерігатися недобросовісних партнерок. Бачити в сні скляні б’ються предмети по соннику трактується як знак хорошого сексуального здоров’я.

  Сонник XXI тлумачить сни про розбитому посуді як добрий і хороший знак. Особливо якщо сняться б’ються порожні предмети – це передбачення швидкого фінансового благополуччя. Розбився сервіз уві сні передвіщає підтримку впливового покровителя.

  Доля людини одноосібно залежить від нього самого, тому не варто занадто боятися візьме про розбитий посуд. Подивіться на це більш практично – колота посуд все одно розіб’ється, адже є вже тріщина. А осколки від зовсім розбитого посуду – це непотрібний сміття в будинку, який варто викинути подалі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради