До чого сниться коричнева кінь жінці, чоловікові – сонник

Кінь з’являється в сновидінні як символ свободи, непокірного вдачі, прагнення вперед. І чоловікам, і жінкам благородна тварина обіцяє підйом по кар’єрних сходах, прояв здібностей у діловій сфері. Найчастіше коричнева кінь сниться представницям слабкої статі, відображає їх прагнення до саморозвитку, лідерства, зміцнення не тільки сімейного, але і ділового положення.

ba6231b8feb608cd3d38e97f9f7803fb До чого сниться коричнева кінь жінці, чоловікові – сонник

Загальне тлумачення

Майже по кожному соннику кінь коричнева – сприятливий символ. Головне значення сну – знайомство з особистістю, яка зможе суттєво змінити життя сновидця. А ось позитивними або негативними будуть зміни, залежить від деталей сновидіння.

Перше, на що слід звернути увагу при розшифровці нічного бачення, – зовнішнє стан коня:

 1. Сниться здоровий кінь коричневий, з блискучою шерстю, красивою гривою і вгодованими боками – сновидець може не сумніватися, що його здоров’я в повному порядку. Якщо є незначні патології, від них незабаром вдасться позбутися. І навіть важке захворювання, приклавши зусилля, вийде перемогти.
 2. Сниться хвора коричнева кінь, з ранами на тілі або виступаючими від голоду ребрами – сновидінню слід уважно стежити за самопочуттям, оскільки велика ймовірність розвитку серйозної хвороби. Сон підказує, що варто навідатися в лікарню, пройти медичне обстеження.
 3. Недоглянута, брудна, неприємно пахне кінь вказує на те, що сплячий, намагаючись досягти поставленої мети, робить необдумані дії, тим самим завдає шкоди оточуючим людям. Причому діє сновидець не навмисне, не розуміє, що люди за нього страждають.
 4. Доглянуте, чисте тварина сниться до вдалого завершення розпочатої справи.

Кінь постає перед сплячим на диби – в реальності слід чекати підступу на роботі або зрадницького вчинку з боку близької людини. Кінь б’є копитами сплячого, валить його на землю – є ризик звільнення з-за підступів когось із колективу.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикСновидец доглядає за конем, чистить її, миє, підковує, чухає гриву – настав час гарненько подумати над своїми вчинками. Можливо, настав час змінити нинішні життєві пріоритети.

До чого сниться коричнева кінь жінці – загальне тлумачення

Жінці коричневий кінь передбачає поліпшення в особистому житті. Можливо, вдасться створити стабільні відносини з протилежною статтю, вийти заміж.

Однак при тлумаченні сновидіння слід враховувати деталі:

 1. Дівчина, яка побачила уві сні, як вона скаче на коричневому жеребці, гладить його, наяву з нетерпінням чекає заміжжя. І її мрія скоро здійсниться.
 2. Коричнева кобила – відображення бажання жінки швидше народити дитину. Такий сон теж віщує швидке здійснення мрії.
 3. Пригощати кінь хлібом чи іншими ласощами – до швидкого вступу в шлюбний союз.
 4. Вагітна кобила – провісниця вагітності сновидицы. Ще сон може означати, що жінка приділяє мало уваги членам сім’ї.
 5. Бачити уві сні рожающую кінь коричневу – до поповнення в сімействі.
 6. Жінка в сновидінні доглядає за коричневим лошам, годує його, чистить – дитина, яка вже народжений чи народиться, буде щасливим.
 7. Дівчина сідлає коня – попереду кар’єрний ріст, робота стане способом самореалізації. Але якщо тварина брикає, не дає сісти в сідло, намагається скинути наїзницю, то кар’єрний шлях виявиться тернистим, і виною тому будуть підступи колег.
 8. Сновидица, яка уві сні їде в повозці, запряженій кількома коричневими кіньми, упустить шанс успішно завершити розпочату справу, що негативно позначиться на долі.
 9. Жінка бачить уві сні череду коричневих жеребців – в реальності доведеться вибирати між небагатим, але улюбленим і забезпеченим, або нелюбим чоловіком.
 10. Біжить або резвящийся на волі табун обіцяє сновидице знайомство з чоловіком, до якого виникне сильне сексуальне бажання. Проте сон попереджає, що необхідно стримувати себе, проявляти обачність, в іншому випадку є ризик зробити велику помилку.
 11. Жінка їде верхи на коні, упряженої віз із людьми, – в реальному житті сновидица бере на себе занадто багато турбот і чужих проблем. Сон натякає, що пора розвантажити себе, розподілити обов’язки між членами сім’ї, попросити допомоги у близької людини.
 12. Дівчина заарканила і осідлала коричневого жеребця серед табуна – скоро вдасться проявити ділові здібності. Головне, щоб вони були направлені в потрібне русло.
 13. Сновидица своїми руками вбиває красивого коричневого жеребця – в реальності зруйнує любовний зв’язок з-за помилкових дій.

До чого сниться коричнева кінь чоловікові – загальне тлумачення

Коричнева кінь чоловікові сниться як відображення волелюбності, прагнення до контролю всіх аспектів свого життя, до досягнення поставлених цілей.

Щоб правильно розшифрувати сон, сновидець повинен згадати його деталі:

 1. Граються на волі коні – відображення впевненості, цілеспрямованості, незалежного і високого статусу чоловіка.
 2. Кінь на прив’язі – сновидець залежний від чужої думки, почуває себе невпевнено, з-за чого реалізація планів перебуває під загрозою. Також сон може вказувати на низьку самооцінку людини, на його страхи перед майбутнім.
 3. Кінь щипає траву на пасовищі – чоловік зможе проявити таланти, реалізувати ідеї, впоратися з труднощами. Потрібно тільки взяти себе в руки і діяти.
 4. Чоловік у сні біжить за табуном, намагається його зупинити – в реальності є ризик погіршення фінансового стану, втрати робочого місця і суспільного статусу.
 5. Сновидець осідлав коричневого коня, пустив його галопом – скоро виникнуть обставини, які призведуть до покращення фінансового становища. Швидше за все, старий боржник поверне гроші або на роботі видадуть премію.
 6. Чоловік купує коня – наяву укласти вигідний контракт або купить цінну річ.
 7. Кілька коней чистою і просторою стайні – настав час реалізації ідеї. Причому можна сміливо братися навіть за справу, яка сновидець раніше вважав нездійсненним.
 8. Коричневий кінь кусає сновидця – до кар’єрного зростання та поліпшення фінансового становища.

Тлумачення різних сонників

Кожен сонник пропонує свою розшифровку сновидіння, в якому фігурує кінь.

Тлумачення Міллера

По самому популярному соннику коричневий кінь – символ стабільного положення і благополуччя. В житті давно не було успіху, але завдяки організованості та наполегливості сновидець зможе повернути втрачену радість і задоволення.

Пояснення Фройда

Знаменитий психолог вважав коричневу кінь підказкою для сплячого: пора розкритися, приступити до пошуку шляхів. В житті спостерігається застій, і пов’язаний він з тим, що сновидець не йде своїм шляхом, а наслідує оточуючим.

b0c0a1ba4ad9f040ce6d0c201240ae18 До чого сниться коричнева кінь жінці, чоловікові – сонник

Тлумачення Ванги

Ясновидиця вважала кінь недобрим знаком. Чоловік, якого тварина уві сні б’є копитом, занадто піднісся, забув своє колишнє місце. Сон попереджає, що не можна ставити себе вище інших, інакше великий ризик потрапити у халепу.

Сучасний сонник

Коричнева кінь в сновидінні – відображення радісною і повною пригод життя. Не варто прагнути до кращого, перенапружуватися: все найкраще вже досягнуто.

Східний сонник

Коричневий кінь або обіцяє знайомство з другою половинкою, або вказує, що сновидець зможе побороти в собі безвідповідальність і низьку самооцінку.

Сонник Велеса

Коричнева кінь сниться людині, якому доведеться виступати мирящей стороною в конфлікті між близькими людьми. Проблему вдасться вирішити малою кров’ю, до руйнування приятельських відносин вона не призведе.

Коричневий кінь – переважно сприятливий символ, що означає волелюбність, швидкий рух вперед, прояв кращих ділових якостей.

Сплячий сповнений сил, спокою, впевненості, готовий діяти і самовдосконалюватися. Особливо сприятливий сон для жінок, обіцяє їм шлюбний союз і поповнення в сімействі. Негативно трактується лише образ хворий, виснаженою, брудної коні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради