Як зареєструватися на Алиэкспресс

Торгова майданчик Aliexpress придбала широку популярність завдяки величезному вибору товарів та вигідними пропозиціями щодо їх купівлі.
У цій статті ми докладно розповімо вам , як зареєструватися на Алиэкспресс.

Процедура реєстрації

Реєстрація, як правило, починається з переходу безпосередньо на сайт Aliexpress.
Реєстрація на сайті проводиться абсолютно безкоштовно.
Покрокова інструкція по реєстрації в російськомовній версії порталу наведена нижче.

Щоб почати процес реєстрації, у правому верхньому куті натискають на слово «Реєстрація».

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress Як зареєструватися на Алиэкспресс

Після переходу з’явиться форма, яку слід заповнити.
Реєстрація в Алиэкспресс виконується наступним чином: поля заповнюються на латиниці, а коментарі до них зроблені російською мовою.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress1 Як зареєструватися на Алиэкспресс

Слід послідовно заповнити всі поля:

  • e-mail, який згодом буде використовуватися для зв’язку з клієнтом;
  • ім’я і прізвище пишуть на латиниці. Бажано вказати дані у форматі, що використаний у закордонному паспорті, особливо в тих випадках, коли мова йде про написання шиплячих і свистячих звуків (ш, ж, щ, ц та інших). Якщо частина букв ввести на кирилиці, то продавець, якщо його комп’ютер не сприймає даний алфавіт, просто не зрозуміє, з ким має справу;
  • вводиться пароль;
  • виконується повторне введення пароля;
  • при введенні символів, запропонованою системою, картинки слід враховувати регістр букв;
  • тепер потрібно натиснути кнопку «Створити профіль».

На електронну адресу, вказану у формі, прийде лист.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress2 Як зареєструватися на Алиэкспресс

У тексті листа буде кнопка «Активувати профіль».

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress3 Як зареєструватися на Алиэкспресс

Її слід натиснути. Відбудеться перехід на сторінку верифікації e-mail.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress4 Як зареєструватися на Алиэкспресс

На ній з’являться два написи. Перша – це привітання, а друга – засвідчує підтвердження електронної адреси, вказаної при реєстрації.

Реєстрація на Алиэкспресс завершена! Можна приступати до покупок.

Коли вдалося зареєструватися на сайті можна уточнити своє місцезнаходження і валюту, більш зручну для розрахунків. Згодом сервіс буде автоматично вказувати ціни на товари саме в цих грошових одиницях.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress5 Як зареєструватися на Алиэкспресс

Також передбачена реєстрація на Aliexpress через соціальні мережі: через ВКонтакте, Gmail і Facebook. Якщо немає бажання надання доступу системі до акаунтів в соцмережах, краще цю схему не використовувати.

Рішення проблем

Незважаючи на те, що адміністрація магазину для полегшення доступу на майданчик зробила так, що клієнти на Алиэкспресс російською мовою успішно реєструються, все одно іноді виникають проблеми.

Наприклад, іноді користувач не розуміє, чому він не може зареєструватися, хоча всі поля, включаючи повтор пароля, заповнені вірно. Система періодично видає помилку ідентифікації символів, введених з запропонованої роботом, картинки. Дана проблема виникає не тільки на сайті Алиэкспресс. Вихід: пробувати знову і знову. Якщо є сумніви щодо правильності прочитання символів, зображення, потрібно натиснути кнопку «Оновити код». Тоді з’явитися інший варіант. Число таких спроб не обмежена.

Якщо все ж не виходить зареєструватися, слід звернутися в службу підтримки сервісу. Фахівцям потрібно викласти суть проблеми, тоді вони напишуть, як зареєструватися на Алиэкспресс з урахуванням ситуації, що виникла.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress6 Як зареєструватися на Алиэкспресс

Коли виконується перехід за посиланням «Служба підтримки», відкривається сторінка, на якій слід натиснути кнопку «Онлайн чат», розташовану в лівому нижньому кутку.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress7 Як зареєструватися на Алиэкспресс

У вікні, заповнюються відповідні поля.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress8 Як зареєструватися на Алиэкспресс

Початок роботи

Коли на Алиэкспресс завершена реєстрація, з’являється стартова сторінка, на якій можна побачити панель управління аккаунтом покупця.

kak zaregistrirovatsya na aliehkspress9 Як зареєструватися на Алиэкспресс

«Мій Aliexpress» є особистим кабінетом, у якому знаходяться всі дані про діяльність власника: придбання, оплата, доставка, спори та інше.

«Мої замовлення» відкриває доступ до відомостей про вчинені замовлення.

«Центр повідомлень» відкриває панель, на якій відображається листування з представниками магазинів і службою підтримки. Тут відбувається спілкування між всіма учасниками угоди та представниками порталу. Сервіс дозволяє спілкуватися з «віртуальним агентом», доступним в цілодобовому режимі. Йому можна та потрібно задавати питання, особливо якщо щось не буде виходити.

«Мої бажання» являють собою закладки, куди відправляють посилання на цікаві товари. Вкладка відкриває доступ до цього переліку з будь-якого пристрою.

«Улюблені магазини» зберігають відомості про обраних продавців.

«Мої купони» – це місце зберігання інформації про купони, що дають знижки, одержані від адміністрації Алиэкспресс.

«Мої бали» показують кількість балів, які були зароблені або нараховані за участь у різноманітних промо-акціях.

«Мій Alipay» виробляє перехід на сторінку власної платіжної системи Aliexpress. Принцип його роботи такий же, як і в Paypal. Коли на Aliexpress реєстрація завершена на даному сайті вказують інформацію про платіжну картку. Тут все також, як і на Aliexpress російською мовою. Якщо є бажання, можна зареєструватися у цій частині системи, але це вже не обов’язково.

Що робити після реєстрації

Після реєстрації, потрібно обов’язково заповнити адресу. Щоб ви зробили це правильно, ми написали статтю про те, як заповнити адресу доставки на Алиэкспресс.

Також, варто зареєструватися в одному з кращих сервісів кешбека на Алиэкспресс. Це допоможе вам повернути частину витрачених грошей при будь-якій покупці.
При цьому, всі знижки, купони і акції, також будуть діяти.

Описана вище схема, як зареєструватися на Aliexpress, показала, що процедура дуже проста. З плином часу описаний алгоритм реєстрації на сайті може змінитися. Однак все одно можна буде легко, на інтуїтивному рівні, визначити, як правильно зареєструватися.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради