Побачити лелеку: прикмета – пролетів над головою, сів на дах будинку, зустріти на дорозі, прилетів у двір

У давні часи лелека вважався священним птахом. Народні повір’я, що склалися в ту пору, дійшли і до наших днів. Прикмети про лелек здебільшого світлі і добрі. Приліт цих птахів обіцяє радість і приємні новини, по їх поведінці наші предки навчилися передбачати погоду і передбачати майбутні події.

c6a9071414c686ff102e895060088f4c Побачити лелеку: прикмета – пролетів над головою, сів на дах будинку, зустріти на дорозі, прилетів у двір

Коли селиться на даху

Якщо ви помітили, що лелеки вирішили оселитися біля вашого будинку або прямо на його даху – це до добра. У народі кажуть, що ці птахи завжди вибирають місця з хорошою енергетикою.

 • Якщо лелека сів на дах будинку і почав вити гніздо – прикмета обіцяє благополуччя. Неприємності будуть обходити ваше житло стороною, в ньому більше не буде сварок і розбратів, взаємини між домочадцями налагодяться, сімейні проблеми зникнуть.
 • Приліт лелеки обіцяє покращення фінансового становища. Згідно з прикметами, вас чекає ситість, достаток і стабільний дохід.
 • Якщо ви побачили, що на даху вашого будинку оселилася ціла родина лелек – прикмета пророкує удачу і щастя на весь наступний рік.
 • У народі кажуть, що лелека, що мешкає на даху, захищає будинок від попадання блискавки під час грози. Раніше жителі сіл спеціально створювали всі умови, щоб з приходом весни лелеки селилися на дахах їхніх будинків.
 • Згідно з іншою прикметою, побачити лелеку, який облаштовує своє гніздо на даху однієї з господарських будівель – до позитивних змін, причому стосуватися вони будуть тих, хто мешкає у цьому приміщенні. Якщо це курник, то птах почне нестися краще, як загін для корів – чекайте збільшення надоїв.
 • Вважається, що сім’я, у дворі будинку якої лелеки облаштували своє житло, буде жити в гармонії і взаєморозуміння. Прикмета обіцяє, що відносини між домочадцями будуть будуватися виключно на любові, повазі і душевної прихильності. І незважаючи на те, що ці птахи приносять у дім не тільки тишу і спокій, але і фінансове благополуччя, матеріальної залежності один від одного його мешканці відчувати не будуть.
 • Важливо пам’ятати, що проганяти лелек і розоряти їхні гнізда вкрай не рекомендується. Цим вчинком ви притягнете величезні проблеми на всіх членів вашої сім’ї без винятку. А вбивство птиці, як і її малюків, прирівнюється до наведення порчі на смерть!

  d16826bac72217eefddedfa7b77efcd7 Побачити лелеку: прикмета – пролетів над головою, сів на дах будинку, зустріти на дорозі, прилетів у двір

  Коли пролітає повз

  Лелека в небі – символ успіху. І якщо ви побачили, що птах ширяє над вами – чекайте великої удачі. Згідно з прикметами, це може обіцяти такі події:

  • Помітили, як лелека летить над головою – прикмета передрікає приємну зустріч.
  • Якщо він ширяє над будинком, а потім залітає прямо у двір – по прикметі, незабаром на вашому порозі з’являться довгоочікувані гості.
  • Пролетівши трохи, лелека сів біля дороги – до побачення з родичами.
  • Якщо молодята в день свого весілля подивилися на небо і побачили лелеки – прикмета обіцяє, що їхнє спільне життя буде сповнене щастя, любові, гармонії і достатку.
  • Ширяє в небі лелека, обіцяє вдале завершення будь-яких справ. Усі ваші плани здійсняться найкращим чином, причому найближчим часом. Будьте впевнені, що поля в цьому році подарують багатий урожай, а всі члени родини будуть жити в добробуті та достатку.

  Для майбутніх батьків

  Є також думка, яка говорить, що якщо лелека ширяє над певним будинком, то незабаром у нього з’явиться дитина. Існують й інші повір’я, що обіцяють швидке поповнення в родині.

 • Коли лелека переходить дорогу дівчині, цілком можливо, що зовсім скоро вона стане мамою.
 • Хорошою прикметою є політ цієї граціозної птиці над головою бездітної пари, яка мріє про спадкоємця. Їх бажання з великою часткою ймовірності виповниться.
 • Такі ж події передрікає лелека, що мешкає на даху будинку, в якому проживає молода сім’я.
 • У народі кажуть, якщо жінка довгий час не може завагітніти, то їй слід пожити в будинку, на даху якого оселилося сімейство лелек. При цьому ночувати там їй бажано до того моменту, поки у птахів не вилупляться малюки.
 • Якщо лелека літає над будинком вагітної жінки, то це є свідченням того, що її дитина неодмінно буде щасливою.
 • Для здоров’я

  Якщо людина страждає від важкої хвороби, то для нього пролітає над головою лелека також стає щасливою прикметою. Це говорить про те, що є надія на повне одужання.

  У народі кажуть, що лелеки здатні подарувати міцне здоров’я на цілий рік і забути про проблеми з ногами. Для цього навесні слід бути особливо уважним, і як тільки ви помітите першого лелеку, відразу ж прямуйте в ту сторону, в яку він полетів.

  Для весілля

  Коли лелеки в небі бачить дівчина, яка мріє вийти заміж, то це обіцяє їй зустріч з потенційним нареченим. Повір’я обіцяють весілля вже в поточному році. Тільки важливо, щоб птах летіла назустріч. Таке значення має прикмета, коли жінка бачить пару білих лелек в гнізді.

  Для роботи

  Якщо ви зайняті важливою роботою, намітили певні цілі або вирішили зайнятися бізнесом, то коли м’ч пролетів над головою лелека обіцяє вдалий результат задуманого. Ваші плани реалізуються найкращим чином, робота буде виконана продуктивно, і це обов’язково принесе непоганий прибуток. Ризики виправдаються, фінансовий успіх гарантований.

  Однак якщо ви побачите птицю з пошкодженим крилом, то в такому випадку краще переглянути свої плани і не приймати поспішних рішень. Ваш бізнес і стан справ врятує тільки добру справу: допоможіть пораненої птиці, нагодуйте її і відпустіть з миром.

  8055a58fe9e86fe2da954c3350b7b896 Побачити лелеку: прикмета – пролетів над головою, сів на дах будинку, зустріти на дорозі, прилетів у двір

  Коли попереджає про небезпеку

  Побачити, як пролітає лелека в небі або ж починає вити своє гніздо на даху вашого будинку – це дуже хороший знак. Проте птахи можуть приносити і не найсприятливіші известия.

  • Поганим знаком стає ситуація, коли лелеки раптом залишають гніздо, облаштоване на даху. Це свідчить про те, що незабаром може статися пожежа. І цьому є цілком логічне пояснення: птахи відчувають наближення біди і намагаються заздалегідь покинути небезпечне місце.
  • Коли лелеки відлітають з насидженого місця, але при цьому починають будувати нове гніздо поблизу – це також недобре знамення. Великого горя така поведінка птахів не обіцяє, але все ж говорить про те, що господарів чекають переживання і безліч дрібних неприємностей.
  • Також лелеки покидають свої гнізда, коли відчувають наближення стихійного лиха. Це може бути повінь, землетрус або ураган.
  • Ці птахи не виносять сварок і скандалів, а тому часто залишають будинки з поганою енергетикою. І якщо це сталося, варто задуматися про власну поведінку і постаратися виправити ситуацію в сім’ї.

  Прикмети на погоду

 • Лелеки часто збиваються в зграї в самому кінці літа – до холодної дощової осені.
 • Птахи залишилися до самого Спаса – прийдешня зима буде теплою і м’якою.
 • Птахи літають над своїм гніздом – завтра очікується сильний вітер.
 • Сидять нерухомо – прикмета віщує дощову погоду.
 • Якщо ж пернаті при ясному небі намагаються триматися біля водойм – завтра піде дощ, якщо вони збираються в сухих місцях – хороша погода протримається ще кілька днів.
 • Прикмети про лелек обіцяють багато хорошого і допомагають підготуватися до неприємностей. Оберігайте добрих вісників і не ображайте їх, так як, в іншому випадку ви ризикуєте самі накликати на свою хату біду.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради