До чого свербить спина — значення ознаки в залежності від місця свербежу

Ситуацію, до чого свербить спина, можна розглядати з кількох сторін. З медичної точки зору, це може бути захворювання, а з точки зору народних прикмет, щось зовсім інше і сторона езотерики має своє знамення. Але безперечно це можна розцінювати як певний сигнал, до якого треба вміти слухати і знати, про що ж символізує цей знак.

Щоб визначити, що ж все-таки означає свербіж у спині, потрібно знати прикмети наших старців, а для точного визначення зіставити такі фактори: де свербить, який день тижня і стать людини. Адже народні прикмети і приказки ґрунтуються на великому досвіді, спостереженні, до яких варто прислухатися.

Якщо у дівчини свербить спина

Для того щоб точно визначити, до чого свербить спина у дівчини, потрібно звернутися до прикмет наших предків і таємним магічним підказок езотериків:

 1. Якщо у дівчини свербить під шиєю, то такий знак не обіцяє нічого хорошого – це може означати, що дівчині належить важка фізична робота або збільшення відповідальності на робочому місці, сімейні труднощі, додаткові незаплановані витрати.
 2. Якщо свербіж локалізовано вище лопаток – такий знак обіцяє невеликі труднощі, з якими дівчина впорається легко, народні прикмети про це знаку нічого серйозного не обіцяють.
 3. Якщо свербить права чи ліва, але тільки одна лопатка – цей знак обіцяє погіршення погоди, наприклад, до дощу.
 4. Якщо ж сверблять обидві лопатки, для власниці це сприятливе знамення, варто очікувати зустріч з новою любов’ю, почуття легкості закоханості.
 5. Свербіж в попереку — прикмета погана, ознаменовується як поганий, похмурий знак, що віщує чорну смугу в житті, це може стосуватися як роботи, так і особистих відносин. Винятком ж буде наявність родимки в цій області, тоді можна не турбуватися, так як родимка буде оберегом, якимсь відведенням від усіх бід дівчини.
 6. Свербить в області куприка — це символ неприємностей, варто побоюватися нещастя, хвороби.

cab778b12df71cdebb538e99adb50911 До чого свербить спина — значення ознаки в залежності від місця свербежу

До чого свербить спина у чоловіків

Щодо чоловіків народні прикмети у більшості не означають чогось серйозного, скоріше це дрібні неприємності і зміни, які в майбутньому звернуться для чоловіка в хорошу сторону. У прикмети важливу роль відіграє вік чоловіка та сімейне становище, перебуває він у відносинах чи ні:

 • Для молодих хлопців знак, коли свербить спина, означає що мають негаразди в стосунках з другою половинкою, чоловік може бути засмучений вчинками дівчата, можливо навіть з-за зраду в коханні.
 • Для чоловіків зрілого віку така прикмета може бути ознакою неприємних моментів у житті і зачепити сферу здоров’я, роботи, сім’ї, особливо якщо свербить в області лопаток.
 • Чоловікам вільним, не обтяженим подружніми відносинами, прикмета обіцяє невдачі, непорозуміння у відносинах і особистого життя.

До чого сверблять плечі

Плечі належать до верхньої частини спини, сюди відносять плечі і шию. Тлумачення таких знаків в езотериці безпосередньо пов’язані з емоційним фоном людини, особливо у чоловіків. Що стосується народних прикмет, коли сверблять плечі, це можна витлумачити так:

 1. До далекій дорозі – якщо сверблять плечі, в народі кажуть, що належить далека дорога, подорож, відрядження.
 2. Свербіж в області плечей також означав неприємні звістки, печаль.
 3. Сверблять плечі – готуйся до клопотів, рутині, до справ, навалив на плечі.
 4. Ще коли сверблять плечі, доля обіцяє печаль, смуток, розчарування.

Якщо розглядати перший випадок, то цей знак можна розтлумачити як в прямому сенсі – це відрядження, подорож, поїздка до друзів або родичів, які живуть в іншому місті або країні, так і в переносному, наприклад це може означати пошуки самого себе, свого призначення. І якщо сверблять лопатки разом з плечима, то пошук буде довгим і важким.

До чого свербить лопатка

Лопатки відносять до середньої частини спини і тлумачення, коли свербить права чи ліва лопатка, може ознаменувати деякі зміни в життя. Щоб правильно витлумачити подія, слід звернути увагу на ту частину спини, в якій свербить:

 1. Якщо свербить спина між лопатками – ця прикмета обіцяє проблеми зі здоров’ям, може підвищитися тиск, захворіти голова, або ж бути предвестьем необґрунтованих печалі і смутку.
 2. Також якщо не перестає довгий час свербіти між лопатками, прикмета обіцяє зміни в погоді в погану сторону, затяжні дощі. У зимовий період це може означати різкий перепад температури.
 3. Свербіння в лівій лопатці – до зміни погоди, у народних прикметах це тлумачать як провісник поганих новин.
 4. Свербить права лопатка — чекай зміни погоди в кращу сторону, наприклад, дощ зміниться ясною, сонячною погодою. Езотерика пов’язує цей знак з бідами, особливо пов’язаний цей знак із спілкуванням. Коли свербить права лопатка, слід чекати небезпеки з боку оточення, в ньому є недоброзичливці, які здатні на підступні вчинки.

0117b35f76bf8c156a0b83e5796b3340 До чого свербить спина — значення ознаки в залежності від місця свербежу

До чого свербить поперек

Для точного трактування цього моменту потрібно врахувати ознаки, за якими можна розпізнати, що конкретно означає це знамення:

 • Свербить верхня частина — чекай прибутку в майбутньому, і чим сильніше і нав’язливішою свербіж, тим більше прибутку варто очікувати.
 • Якщо свербить в нижній частині попереку – прикмети обіцяють послаблення здоров’я, втрату сил, може дати про себе знати стара болячка або розвинутися хронічне захворювання.

Свербіж в попереку завжди пов’язували з прийдешніми неприємностями, і чим нижче свербить поперек, тим важчі наслідки майбутньої події. Також свербіж в попереку пов’язували і з зміною погоди, дощу, снігу взагалі до появи опадів.

До чого свербить куприк

Куприк — ця сама нижня частина спини, дуже чутлива і пророкує події досить точно.

Якщо засвербіло в області куприка, варто чекати несприятливих подій як в особистому житті, так і на роботі. Така прикмета обіцяє в собі труднощі в роботі, неприємні моменти, пов’язані зі спілкуванням людьми, самотність, накопичення невирішених проблем і питань, які вимагають негайного вирішення.

ca6e55fde82e32632c5c1a99c00815ef До чого свербить спина — значення ознаки в залежності від місця свербежу

Як же захистити себе від бід, пов’язаних з таким предвестьем? На це народна мудрість говорить, коли зачесався куприк — терпи, постарайся не чесати, пройде, і всі біди пройдуть, а якщо в області, де свербить, є родимка, то це вважається оберегом від лиха, трактованих цим передвістям.

Як тлумачити прикмету по днях тижня

При виникненні відчуттів в тілі, коли свербить та або інша область спини, шиї та плечей, їх трактують по днях тижня. Має значення, в який день з’явився свербіж, так можна підготуватися до майбутніх несприятливих подій:

 1. Понеділок: чи варто чекати звісток неприємного характеру, в цей день тижня прикмета завжди пов’язувалася з неприємними новинами, будь вони з газет чи телебачення.
 2. Вівторок: також обіцяє собі знамення поганих новин, але на відміну від понеділка вівторок пов’язаний з фінансами, тут варто насторожитися людям, які мають кредити або інші фінансові зобов’язання.
 3. Середа – неприємності на роботі, кар’єрі.
 4. Четвер: цей день варто готуватися до можливих грошових витрат через сформованих труднощів.
 5. П’ятниця: Якщо знаки сигналізують в цей день тижня, прикмети радять берегтися про своє здоров’я, так як спина попереджає про можливі майбутні захворюваннях.
 6. Субота: У цей день тижня прикмети обіцяють в собі клопіт, далеку дорогу, складності.
 7. Неділя: Відчуття свербежу в області спини завжди пов’язані з несприятливими подіями, такими як депресія, стреси, також це обіцяє чорну смугу в житті.

Не потрібно приділяти уваги прикметами, якщо почесалось один раз пройшло. Передвісником певної події може бути лише ситуація, коли свербіж довго не проходить, і бажання почухати тільки збільшується і нав’язливо мучить.

Як вберегтися від негативних передчуттів

Уберегтися від подій, предзнаменованных цими прикметами, може будь-яка людина. Чому віриш, те й станеться — це відноситься до людей недовірливим. Таким людям потрібно позбутися нав’язливо поганого мислення, спрямувати її на позитивний лад, це допоможе нейтралізувати події, пов’язані з повір’ями.

Уберегти себе можна з допомогою такого оберега як срібло. Цей метал, що володіє великою силою, спрямованої на захист від промислу темних сил.

2523f49d78e25e750fc3186ed51ab1d0 До чого свербить спина — значення ознаки в залежності від місця свербежу

Ще з давніх часів відома магічна сила цього металу, він буде оберегом від поганих снів. Срібло прикладали до зудящим частинах тіла, після чого потрібно вірити, що темні сили більше не потривожать і забезпечено захист від недобрих подій.

Свербить спина — прикмета завжди була передвісником проблем і неприємних подій в житті людини. Значення залежить від дня тижня, статі людини, характеру свербежу та його локалізації. Оберегом від негативних передчуттів може служити срібло і позитивне мислення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради