Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

Красиві зачіски допомагають дівчатам виглядати стильно і виділятися серед однокласниць. Щоб економити час вранці, дівчаткам важливо навчитися робити зачіски самостійно і швидко. Перед тим як приступити до експериментів з волоссям, потрібно вивчити вимоги до зачісок, підходящим для школи, а також розглянути кілька популярних варіантів простих укладок.

Якою повинна бути шкільна зачіска для дівчинки?

У Росії діє Федеральний закон, де сказано, що кожна школа, за згодою батьків, має право встановлювати обмеження по відношенню до зовнішнього вигляду учнів. Висуваються вимоги, що відносяться не тільки до шкільної форми, але і до зачіски, так як вона доповнює охайний і діловий образ школяра. Особливу увагу до волосся рекомендується приділяти дівчаткам.

У шкільних правилах прописують такі вимоги:

 • Довге волосся повинні бути зібрані.
 • Допускається використання шпильок і інших аксесуарів.
 • Зачіска не повинна бути зухвалою.
 • Не можна фарбувати волосся в неприродні кольори.

В першу чергу зачіска не повинна заважати навчанню. Незручно писати або читати, коли перед обличчям звисають волосся. Науково доведено, що пасма перед очима (наприклад, довга чолка) негативно впливають на зір.

8b279bd5bbe6905b4af1e642f45e4f4b Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

Зачіска повинна бути безпечною. В школі проходять уроки праць і фізкультури. На технології легко забруднити довге розпущене волосся в клеї, а в спортзалі отримати травму, якщо локони випадково намотаются на спортивний снаряд.

Волосся потрібно збирати в акуратну зачіску. Бажано підбирати надійні варіанти укладки, які протримаються на голові весь день. Вибиваються пасма псують охайний і діловий образ, надають дівчинці неохайний вигляд.

Аксесуари до шкільної зачісці

До вибору аксесуарів потрібно підходити відповідально. Важливо, щоб вони не відволікали дівчинку від навчального процесу, були надійними і добре тримали зачіску. Краще купувати прикраси непомітних кольорів, з мінімальною кількістю додаткових деталей, таких як блискітки, намистини і стрази.

Вони можуть травмувати волосся під час рухливих ігор на фізкультурі, якщо локони заплутаються навколо цих елементів.

Нижче В таблиці можна розглянути приклади аксесуарів, що підходять для повсякденного носіння в школу, а також види прикрас, якими не варто користуватися.

c5fc3893d937038e6c676396bc639cd9 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

Назва Відповідний варіант Невідповідний варіант
Гумки Силіконові, м’які, без намистин і страз. Об’ємні, яскраві, з великою кількістю прикрас.
Заколки Пластикові та металеві «хлопавки». Невидимки, заколки «автомат» і «крокодил».
Обідки Вузькі, гладкі, пластикові або обшиті тканиною. Широкі, з великими декоративними елементами, що не підходять за розміром.
Стрічки Непомітний колір.

Силіконові гумки добре фіксують пасма, і зачіска залишиться охайною, навіть після уроку фізкультури. Об’ємні і яскраві гумки можуть відволікати дітей від уроку. Вибираючи шпильки, рекомендується віддати перевагу «хлопушці», тому що вона добре фіксує пасма і не відчувається на волоссі.

«Крокодил» і заколки «автомат» легко ламаються і можуть заподіяти травму дитині. Користуватися такими шпильками можна дівчаткам в старших класах, так як вони уважніше і швидко зможуть поправити розпатлану зачіску.

Прості зачіски для довгого волосся. Як дівчинці зробити самій собі в школу?

Зачіска для школи повинна бути не тільки красивою і зручною, але і легкою у виконанні. Від дзвінка будильника, до виходу з дому мало часу, тому потрібно підбирати варіанти укладки, які можна виконати швидко і самостійно.

Щоб робити зачіски самій собі, потрібно навчитися акуратно зачісувати волосся і плести класичну косу. Саме ці елементи є основою для створення різноманітних укладок.

Хвости

На довгому волоссі красиво і акуратно виглядають високі хвости. Для дівчинок у молодших класах підійдуть варіанти з використанням силіконових або м’яких синтетичних гумок, підібраних за кольором в тон до шкільної форми. Можна використовувати гумки з маленькими бантиками. Вони додадуть образу пустощів і оригінальності.

911ef5eaabbc6bd630dc6ba1c5d0e535 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

Якщо волосся дуже довгі, то можна перетягувати хвіст кольоровими гумками по всій довжині, розташовуючи їх на однаковій відстані один від одного. Так волосся не будуть розсипатися, і зачіска протримається охайною весь день.

Цікаво виглядають кілька хвостів, наприклад, 2 високих збоку.

Гумку слід розташовувати ближче до верхівки або потилиці. Таку зачіску можна урізноманітнити незвичайним проділом, наприклад, «зигзагом». Його нескладно навчитися робити самостійно. Знадобиться гребінець з рідкими зубцями. Пасма по черзі відокремлюють і перекидають на різні сторони від маківки до потилиці. Після затягування хвостиків малюнок зигзагом стане добре видно.

Для дівчаток в старших класах підійдуть високі хвости. Такі зачіски виглядають акуратно і стильно. Потрібно заплести звичайний високий кінський хвіст, і витягнути волосся від чола так, щоб отримати невеликий обсяг. Гумку можна замаскувати, відокремивши від хвоста тонку пасмо і обмотавши навколо підстави. Кінчик прядки зафіксувати невидимкою.

83d8705521b3d5efcf3d78f002edce81 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

Ефектно виглядають хвости з локонами. Для цього зібрані волосся поділяють на кілька частин і накручують на плойку. Можна не використовувати гарячу завивку, а заплести косу на ніч. Розплетені вранці волосся красиво витися.

Коси

Маленьким дівчаткам можна полегшити завдання і заплітати коси з хвостів. Так не доведеться вчитися плести акуратне основу. Коси розташовуються також як хвости. Безліч красивих зачісок можна зробити з 2 кіс, заплетених з боків.

Наприклад, коси – бублики:

 • Кінці піднімаються до основи і заправляються під гумку.
 • Можна зробити кошик, перекинувши одну косу через голову, а другу провести знизу, в районі потилиці.
 • Кінчики закріплюють бантами або шпильками.
 • 74fd9f420a57b598a7bb6a5bb270f784 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

  Дівчата постарше можуть навчитися плести кілька видів кос, наприклад, «колосок» або «французьку косу». Красиво виглядають такі варіанти як «дракончик» і «сердечка». Можна вплітати стрічки, і використовувати гумки з невеликими прикрасами. Класичний варіант коси виглядає ефектніше, якщо надати плетіння обсяг. Для цього в кінці плетіння потрібно акуратно витягнути пасма.

  Кіски

  Дрібні кіски можна вплітати в хвости і великі коси. Для дівчаток в початковій школі підійдуть цікаві варіанти плетіння великий коси з маленьких. Старшокласниць можна робити обідки з кісок. Волосся залишаються розпущеним, а пасма від особи заплітають в тонкі кіски по 3-4 від кожної сторони і з’єднують їх на потилиці. Виходить романтична і стильна зачіска.

  Пучки

  Швидкі і красиві зачіски можна зробити, зібравши волосся в пучок. Укладу можна робити з хвостів або кос. На маленьких дівчатках красиво виглядає варіант під назвою «ріжки». Пучки роблять з двох кіс, накручуючи довгі кіски на основу.

  6dae820fc29889ca627fb50d9ec29736 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

  Можна зробити пучки «петельки». Хвости заплітають з двох сторін, і не просовують волосся через гумку до кінця. Старшокласниці можуть робити як «ріжки», так і звичайний пучок на маківці. Краще віддати перевагу пучкам, зроблені з кіс, ніж з хвостів. Перший варіант виглядає охайніше і протримається увесь день, навіть після уроків фізкультури.

  Вузли

  З довгого волосся можна робити гарні зачіски з вузлами. Дівчаткам молодшого віку краще розташовувати вузли збоку, біля вуха, так легше плести.

  Найпростіший варіант – це подвійний вузол:

 • Волосся поділяють на 2 частини і зав’язують звичайний вузол, а потім ще один.
 • Кінці закріплюють гумкою знизу.
 • Старшокласниці можуть потренуватися робити декоративні вузли. Хорошим варіантом стануть зачіски з розпущеними волоссям, де пасма від особи збирають і зав’язують у красиві вузли ззаду, у вигляді обідка.

  Легкі зачіски на середні волосся для школярок

  Середніми вважаються волосся до плечей. Така довжина дозволяє робити багато цікавих варіантів укладання. Найпростішу зачіску можна створити використовуючи обідок. Волосся добре розчісують і прибирають обідком пасма, що падають на обличчя. Оскільки локони недовгі, вони не будуть заважати писати і читати.

  Хвости

  Швидкі і красиві зачіски на середні волосся можна плести із хвостів також, як і на довгих. Хвіст розташовують високо у верхівки або ближче до потилиці. На дівчаток, які навчаються в молодших класах красиво виглядають хвостики з боків, прикрашені невеликими бантиками.

  Для старшокласниць є цікавий варіант плетіння хвоста, який допоможе візуально подовжити волосся. Для цього їх потрібно розділити навпіл горизонтальним проділом. Верхню частину зібрати у високий хвіст на маківці, а нижню завести під основу першого хвоста так, щоб гумка не було видно. Верхній хвіст розправляють і розчісують.

  Коси

  Маленьким дівчаткам важко заплітати коси самостійно. На волоссі середньої довжини часто з’являються вибиваються пасма, які роблять зачіску неакуратною. Можна навчитися робити зачіски у вигляді кіс, без плетіння. Для створення гарної укладання потрібно кілька гумок. Волосся збирають у хвіст, і закріплюють гумку на невеликій відстані від підстави.

  У цьому проміжку волосся розсовують і просовують залишився хвіст всередину. Дії повторюються до кінця хвоста.

  d1e2828d6bb3b86728937c82d46c5b4d Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. ФотоНа фото показано, як зробити швидку і красиву зачіску в школу для дівчинки.

  Дівчата постарше можуть плести коси, прилеглі до голови. Наприклад, можна заплести «дракончика» або «французьку косу», що переходить від маківки в хвіст. Якщо заплести косу від потилиці до маківки, а решта волосся зібрати в пучок, то вийде гарна і стильна зачіска, що надає образу ділові нотки.

  Кіски

  Тонкі кіски можуть стати гарним доповненням до основної зачісці. Наприклад, щоб заховати гумку біля основи хвоста, можна відокремити пасмо і заплести маленьку кіску, яку обертають навколо гумки і фіксують шпилькою. Косичками можна прикрашати пучки і плести обідки, збираючи волосся від обличчя. Такі варіанти підходять для будь-якого шкільного віку.

  Пучки

  Для маленьких дівчаток можна підібрати цікаві варіанти пучків з пасом, скручене в джгути. Красиво виглядають пучки з використанням спеціальної сітки, яка надійно утримує волосся в зачісці.

  4e9c64acaa8ad393e43c4aca6d474a80 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

  Старшокласниці можуть використовувати спеціальний бублик, який підбирають під колір волосся:

 • Спочатку заплітають хвіст.
 • Потім протягують її через отвір в бублику.
 • Волосся акуратно розподіляють і затягують додаткової гумкою.
 • Залишилися пасма обертають навколо пучка.
 • Вузли

  Вузли з волосся середньої довжини більше підходять для дівчаток, учнів 7-11 класі. Для фіксації таких зачісок часто використовуються невидимки і шпильки. Зробити вузол без шпильок можна, для цього потрібно заплести низький хвіст, спустити гумку на 5-7 см вниз. Волосся за гумкою поділяють на 2 частини, а кінець хвоста протягують всередину і злегка затягують. Якщо гумка залишається видно, можна закрити її невеликим бантом.

  Швидкі і красиві дівочі зачіски своїми руками на коротке волосся

  Коротке волосся можна красиво укладати без додаткових аксесуарів. Невелика довжина дозволяє залишати локони в розпущеному вигляді, і вони не заважають навчальному процесу. Існує кілька способів урізноманітнити щоденні образи роблячи незвичайні зачіски на короткому волоссі.

  Хвостики

  Швидкі і красиві зачіски у вигляді хвостиків, на коротких волоссі виглядають незвично і оригінально. Дівчаткам у молодших класах можна заплести маленькі хвостики високо по боках. Старшокласниць підійдуть низькі хвости. Краще використовувати силіконові гумки, тому що вони добре фіксують тонкі пасма.

  Кіски

  Маленьким дівчаткам нескладно навчитися плести невелику косичку з пасом біля обличчя. Плетіння починається від лоба, а закінчується за вухом. Косичку можна розташовувати з будь-якої сторони, і фіксувати їй кінчик тонкої силіконовою резинкою.

  8e77903a4fbdaf388df1ce8792f232b5 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

  Учні в старших класах можуть заплести голландську косу. Для цього волосся поділяють проділом і починають плести коси від лінії росту волосся заводячи коси за вуха. Ближче до потилиці плетіння завершується. Обидві коси з’єднуються гумкою, а залишився хвостик ховають під плетіння і закріплюють невидимкою. Пасма з кіски акуратно витягують, надаючи зачісці об’єм.

  Зачіски з гумками

  Дівчатка з молодшої школи можуть навчитися робити ободок з гумок. Така зачіска допоможе зібрати волосся від обличчя і прикрасити образ в цілому.

 • Волосся поділяють на 2 частини.
 • Від лоба до скронь виділяють пасма по 1 з кожної сторони.
 • Решта волосся тимчасово фіксують шпилькою.
 • Плетіння починають з лівого боку. Зверху беруть тонку пасмо і зав’язують хвостик з гумки.
 • Потім додають ще 1 тонку пасмо і знову перекручують гумкою.
 • Плетіння закінчується за вухами.
 • З іншого боку, обідок плетуть аналогічно.
 • Решта волосся розпускають.
 • 5dd73a668118a4a561e836c3e9b153de Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

  У старших класах дівчатка можуть використовувати обідок із спеціальної еластичної резинки для створення грецької зачіски. На розпущене волосся надягають гумку, потім беруть по тонкій пасма і заправляють під обідок так, щоб гумка не було видно.

  Зачіски з бантами

  Швидкі і красиві зачіски можна доповнити бантами. Краще підбирати невеликі бантики, з мінімальною кількістю прикрас. Ними прикрашають короткі хвостики маленьких дівчаток. Хорошим варіантом стане бант на резинці. Такий аксесуар школярка легко зможе використовувати самостійно.

  Дівчата постарше можуть прикрашати зачіску бантами зі стрічок. На коротких волоссі добре виглядають коси-кошики з вплетеними тонкими стрічками, що залишилися кінці яких зав’язують в бант на одній із сторін. Можна зробити бант на маківці, якщо пропустити стрічку внизу, під розпущеним волоссям, а кінці зав’язати зверху.

  Зачіски з шпильками

  Красиві шпильки можна використовувати як проста прикраса. Наприклад, заколоти «невидимками» або «хлопавками» передні пасма за вухом з однієї або з обох сторін. Такий варіант підходить для школярок будь-якого віку. Старшокласниці можуть використовувати невидимки і заколки «крокодили» при створенні ободків з кіс або невеликих пучків.

  На коротких волоссі красиво виглядають дрібні шпильки «крабики». Ними можна прибрати пасма від особи. Волосся зачесують назад і фіксують «крабиками» по тонкій пасма на одному рівні, створюючи обідок. Важливо, щоб шпильки були одного кольору і без яскравих прикрас.

  6f91f556061e6bd4d8858b4107982948 Швидкі і красиві зачіски для дівчаток на середні, довгі волосся. Фото

  Маленьким дівчаткам не рекомендується робити таку зачіску, тому що під час активних занять на фізкультурі, шпильки можуть зламатися і заподіяти травму. Старшокласниці уважніше стежать за волоссям, тому зможуть контролювати свої рухи.

  Красиві зачіски можуть створювати школярки будь-якого віку. Прості варіанти, представлені вище, допоможуть виглядати стильно і швидко приводити в порядок волосся вранці. Можна придумувати свої варіанти красивих зачісок, головне, виконувати шкільні вимоги.

  Корисні відео про створення різноманітних зачісок для школи

  Топ-5 швидких зачісок в школу:

  22 прості і красиві зачіски на кожен день:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради