Види металевих стелажів в Україні

Металеві стелажі — це практичні та надійні конструкції для зберігання речей в різних умовах. Вони складаються з металевих стійок та полиць, і незамінні для забезпечення порядку. Які бувають стелажі та як їх вибрати — розкажемо далі.

Призначення металевих стелажів

Стелажі допомагають ефективно використовувати простір, організувати порядок та зручний доступ до речей. За призначенням стелажі металеві https://uhl-mash.com.ua/ua/products/stelazhi_metalevi/ можуть бути побутовими, складськими, торговими та промисловими. Перші підходять для зберігання книг, посуду, інструментів, продуктів та іншого. Вони можуть встановлюватися в будь-якому приміщенні: в кухні, ванній, коморі, балконі, гаражі, погребі. Інші види широко застосовуються в магазинах, складах, офісах, архівах і т. д. Комерційні моделі дозволяють розміщувати товари, речі, документи та інше майно. На відміну від стелажів для дому, такі конструкції мають більшу міцність, тому витримують значне навантаження.

1 Види металевих стелажів в Україні

Різновиди металевих стелажів

В залежності від конструкції та функціоналу виділяють такі види:

  • Поличкові стелажі. Це найпоширеніший вид, що складається з вертикальних стійок і горизонтальних поличок. Поличкові стелажі можуть мати регульовану висоту поличок і кутові елементи.
  • Палетні стелажі. Це складська стелажна конструкція, призначена для розміщення та зберігання вантажу на палетах (піддонах). Даний вид складських стелажів характеризується високою вантажністю, тому може адаптуватися до різних типів товарів.
  • Архівнi стелажi. Це спеціальний вид поличкових конструкцій, що призначений для зберiгання документацii та архiвних матерiалiв. Вони оснащуються дверцятами, замками та перегородками.

У кожного виду стелажів є свої переваги. Як обрати той, що буде відповідати вашим потребам — читайте далі.

Поради по підбору якісного металевого стелажу

Перед тим, як купити металевий стелаж, варто враховувати кілька факторів, які впливають на його якість і функціональність. А саме:

  • Призначення і місце розташування. Врахуйте де і для чого планується використовувати стелаж, а також особливості приміщення: розміри, освітлення, температура, вологість тощо.
  • Матеріал і покриття. При виробництві використовуються різні види металу: оцинкована та нержавіюча сталь, фарбований метал тощо. Також важливо обрати антикорозійне покриття.
  • Навантаження i стабiльнiсть. Важливо, щоб стелаж витримував навантаження на полички i був безпечним та зручним в експлуатації.

2 Види металевих стелажів в Україні

Також зверніть увагу на комплектуючі — вони мають бути якісними та довговічними.

Де купити металевий стелаж у Києві та Україні

Потрібно розуміти, що не всі металеві стелажі однаково якісні й довговічні. Як не переплатити та отримати якісний продукт? Щоб покупка була вдалою, обирайте перевірених продавців. Радимо замовляти у виробника, який гарантує якість продукції. Компанiя УХЛ-МАШ пропонує широкий асортимент металевих стелажiв для рiзних цiлей. Зробити замовлення можна на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради