Що буде якщо довго чи часто дивитися в дзеркало?

Народні прикмети розцінюють як дзеркало незвичайний предмет, так як воно є обов’язковим атрибутом містичних ритуалів. Однак у повсякденному житті – це лише можливість побачити себе з боку.

Особливо часто і довго люблять дивитися на своє відображення в дзеркалі представниці прекрасної статі. При цьому забобонні люди вкрай не рекомендують цього робити. У чому ж криється причина?

441f9c1145892b8fbea099552557480b Що буде якщо довго чи часто дивитися в дзеркало?

Чому не можна довго дивитися у дзеркало?

Якщо взяти до уваги властивості, які приписують дзеркалу забобонні люди, то причини стають очевидними. У народі кажуть, що цей предмет вбирає інформацію, і це далеко не завжди добре.

 • Якщо довго дивитися в дзеркало, воно може викрасти частинку душі. У давнину говорили, що при тривалому спостереженні за своїм відображенням, людина, точніше, його душа, поступово переноситься в задзеркаллі і в результаті може там загубитися.
 • Дзеркало – хранитель інформації. І якщо довго дивитися на нього з поганими думками, то через деякий час предмет відобразить їх і поверне людині накопичений негатив, причому з подвоєною силою.
 • Не можна довго дивитися через дзеркало в очі. Згідно з прикметами, це призводить до втрати життєвої енергії. А якщо при цьому в дзеркалі відображаються ще й інші люди, ви ризикуєте отримати порцію негативу і від них.
 • Вкрай не бажано проводити багато часу перед дзеркалом, коли хворієте. В іншому випадку через деякий час хвороба повернеться і, можливо, з ускладненнями. Крім того, вважається, що якщо довго дивитися в відбивну поверхню після того, як у нього виглядав хвора людина, то недуга перейде до вас.
 • Людина, яка любить довго милуватися відображенням, ризикує швидко постаріти. Існує версія, що відбиває поверхня витягає красу, молодість і життєві сили.
 • Згідно з прикметами, небезпечно довго дивитися в дзеркало з настанням темряви. Вважається, що по ту сторону відбиваючої поверхні знаходиться паралельний світ. Вночі в ньому правлять темні сутності, і чим довше людина буде вдивлятися у відображення, тим сильніше буде підживлювати енергією злих духів та подарує їм можливість вийти із задзеркалля.
 • Якщо на протязі довгого часу будете дивитися на відображення – відчуєте втому. При цьому помітно погіршується пам’ять і фізичний стан в цілому.
 • Коли дивитесь у дзеркальну поверхню, програмуйте себе на позитив. Яку інформацію відправите, такий результат і отримаєте!

  Особливо активно накопичують негативну енергію дзеркальні поверхні, встановлені у ванній кімнаті і спальні. У той час як позитив несуть в собі відображають поверхні, які знаходяться в передпокої і вітальні. При цьому бажано, щоб їх форма була круглої або овальної.

  Чому не можна часто виглядати в дзеркало?

  Існує прикмета, яка здатна пояснити, що буде, якщо дивитися в дзеркало занадто часто. В цьому випадку людина ризикує захворіти» самозамилуванням. В результаті він більше не побачить правду про себе і не зможе оцінювати своє відображення об’єктивно.

  При частому спогляданні свого відображення людина підживлює власне его, яке згодом починає маскувати недоліки, роблячи їх невидимими, непомітними. Таким чином, з’являються всі шанси втратити самого себе, власне «Я», яке після знайти і повернути дуже складно.

  Всі прикмети без винятку не радять довго дивитися в відбиваючі поверхні. Бути може, до них варто прислухатися? Адже не дарма з цим предметом пов’язано так багато забобонів.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради