Викуп нареченої сценарій, конкурси, оригінальний, прикольний, сучасний, незвичайний, цікавий, веселий на весіллі. Фото

Зовсім скоро весілля! Заздалегідь подбайте, як провести викуп нареченої, створити святкову атмосферу. Дуже хотілося б, щоб це щаслива подія залишилося в серцях молодят надовго.573379903bb2dc3eeeb4fa7e3652af3e Викуп нареченої сценарій, конкурси, оригінальний, прикольний, сучасний, незвичайний, цікавий, веселий на весіллі. Фото

Звідки з’явилася ця традиція

У давні часи, коли дівчину віддавали заміж, родичі вимагали за неї викуп (при чому сума була зовсім не маленька). Відбувалося це все з-за того, що сім’я втрачала робочу силу, в особі своєї дочки. Адже раніше дівчат, яких видавали заміж, віддавали у сім’ю чоловіка.fd4f7cc326d705d8ef1c2f41481966a8 Викуп нареченої сценарій, конкурси, оригінальний, прикольний, сучасний, незвичайний, цікавий, веселий на весіллі. Фото

В наш час зараз все по-іншому! Тепер, подружки молодят придумують, як цікаво провести викуп нареченої щоб задати тон святу. Саме з цього веселого заходу починається весілля!

Весь той викуп, який зібрали подружки нареченої, потім бере участь на банкеті. Щоб не було неприємних сюрпризів, слід заздалегідь обговорити всі нюанси проведення цього обряду.

Як провести викуп нареченої

Кілька порад, як правильно провести викуп нареченої, до чого підготуватися:

 • Подбайте про те, щоб нареченому було чим платити. Наприклад, наменяйте дрібних купюр. Але наречений повинен розраховуватися не тільки грошима! Це можуть бути цукерки, шампанське, вино, і навіть танець чи пісня, на що вистачить фантазії! Попередньо, поговоріть з нареченим — можливо, якісь випробування він не сприймає.d8a882eb5282076a754d95b2930e1cb6 Викуп нареченої сценарій, конкурси, оригінальний, прикольний, сучасний, незвичайний, цікавий, веселий на весіллі. Фото
 • Візьміть з собою «тару». Часто можна спостерігати картину, коли беруть участь в обряді носять в руках цукерки, пляшки, гроші і це не зручно. Пакети не дуже естетично виглядають, краще взяти кошики, велику вазу. Для креативних подружок нареченої — склейте самостійно велику коробку для викупу.
 • Якщо Ви ще не знаєте, де провести викуп нареченої, то відповідаємо: наречену наречений забирає з будинку її батьків. Якщо дівчина живе в багатоповерховому будинку, то на кожному поверсі проводять якесь випробування, красиво оформляють під’їзд.
 • Також, наречений повинен кликати свою кохану, щоб вона визирнула з вікна на вулицю. Якщо наречена живе на двадцятому поверсі — то не перестарайтеся! Трохи скоротите випробування, щоб весь викуп тривав не більш півгодини, не стомлюйте нареченого.8ffbe639409e1b29a90a1bb98feafdd3 Викуп нареченої сценарій, конкурси, оригінальний, прикольний, сучасний, незвичайний, цікавий, веселий на весіллі. Фото
 • Конкурси та випробування повинні бути веселими, радувати гостей і самого нареченого. Вони придумані щоб пішло все напруження, адже молоді, батьки, гості — всі хвилюються, а викуп розрядить обстановку, безпосередньо перед розписом.
 • Зробіть все, щоб наречений не вдарив обличчям у бруд! Якщо раптом він не знає вірш напам’ять, візьміть з собою книжечку з віршами. Якщо не пам’ятає день народження своєї свекрухи — приготуйте велику, помітну підказку. Пам’ятайте, викуп — це не іспит у школі!
 • Як модно робити викуп зараз

  В останні кілька років, прийнято вибирати тематику дійства. Якщо Ви замислюєтеся, як провести викуп нареченої оригінально, ось кілька варіантів тематик:

 • Може мати тематику пов’язану з професією нареченого чи нареченої (наприклад: військову, медичну, спортивну).
 • Це може бути ціле подорож, або ж зупиніться на який-небудь одній країні або місті (у стилі Чикаго, Японському стилі).
 • Розіграйте цілу казку — влаштуйте «острів скарбів», викуп в стилі «схід — справа тонка», в загальному, на що вистачить фантазії!d1c414a9f1956cd7fbf85882c31def71 Викуп нареченої сценарій, конкурси, оригінальний, прикольний, сучасний, незвичайний, цікавий, веселий на весіллі. Фото
 • Можна навіть взяти тематику «суд іде».
 • Існують також такі тематики, як провести викуп нареченої на весіллі романтично: «швидка допомога любові», «стріла купідона», «шлюби укладаються на небесах».
 • Як бачите, варіантів маса! Все залежить тільки від Вашої фантазії. Оформіть викуп нареченої красиво, не забудьте про відео та фото зйомку. Щастя молодим!

  Відео про те, як провести викуп нареченої

  Як організувати сучасний викуп нареченої. Як придумати сценарій викупу нареченої:

  Смішний викуп нареченої на весіллі, як провести цікаво:

  Викуп нареченої:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради