Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

Зміст

Не всі жінки мають хорошу фінансову базу, щоб витратити багато грошей на фарбування волосся. Ця стаття докладно розповість про те, як якісно самостійно пофарбувати волосся на дому в різних техніках, які нюанси існують і як фарбувати волосся за правилами колористики.

Що потрібно для фарбування волосся в домашніх умовах

Самої пофарбувати волосся, відмовившись від відвідування перукарні, зможе будь-яка жінка.

Базовий набір для проведення процедури вдома наступний:

 • спеціальний пеньюар або непотрібна футболка;
 • пензлик для фарбування;
 • пластикова миска для розведення, змішування фарби;
 • поліетиленові рукавички;
 • фольга (для деяких видів фарбування);
 • барвник;
 • гребінець гребінь.

b22a334d7176345a7ca91a0a29eb548e Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

Зараз в будь-якому магазині косметики можна придбати цілий набір для фарбування волосся, в який вже входить пензлик і ємність для фарби.

Типи барвників. Який вибрати для домашнього фарбування?

Вся фарба для волосся класифікується за видом хімічної реакції та способу застосування:

 • Перманентна (аміачна) фарба (має у складі лужна речовина). Відрізняється високою стійкістю і агресивним впливом на волосся.
 • Полуперманентная фарба (у складі фарби не використовується аміак, тільки його похідні). Відрізняється така фарба більш дбайливим впливом на волосся під час фарбування. Є недоліки: при освітленні такий барвник буде неефективний, а колір буде вимиватися в рази швидше.
 • Обесцвечивающая фарба (не утворює нового кольору, яскравості і знебарвлює волосся, нейтралізуючи і знищуючи будь пігменту у волосі, як натуральний, так і отриманий шляхом фарбування раніше).
 • Тонуюча фарба (містить пігмент прямої дії, великі молекули не проникають всередину волосини). Створює на волоссі потрібний відтінок, не відрізняється стійкістю.
 • Рослинна фарба (не синтетична, виробляється з природного барвника).

0a881902a6572a3c186a9cd36971647e Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

Для домашнього фарбування волосся можна вибрати будь-який з перерахованих вище видів барвників.

Основне питання, яке постає перед покупцем: якого ефекту необхідно досягти?

 • Для зміцнення волосся і щадного фарбування відмінно підійдуть рослинні фарби, такі як хна, басма. Мінус їх використання в невеликому спектрі кольорів, а також труднощі в нанесенні, так як рослинні компоненти набувають кашкоподібну консистенцію.
 • Знебарвлюючий барвник ідеальний при створенні всіх відтінків блонда.
 • Тонуюча фарба відмінно підійде тим, хто вже пофарбував волосся в блонд, так як допоможе надати бажаний відтінок і позбутися від жовтизни.
 • Вибирати перманентний барвник варто тоді, коли хочеться, щоб колір вийшов стійким і насиченим. Полуперманентный ж менш стійкий, тому для тимчасової зміни кольору без сильного пошкодження структури волосся підійде саме він.

Щоб правильно вибрати відповідну фарбу для волосся, необхідно знати всі особливості складів і правила їх використання.

Блондирующие барвники

Блондирующие барвники потрібні, щоб освітлити волосся на кілька тонів, знебарвлювати їх (зруйнувати пігмент, який знаходиться в волосі). Препарати для блондування волосся: «Блондор» від виробника «WELLA», «Блондоран» від фірми «LONDA», «Ігора Блондор» від «SCHWARZKOPF», та інші.

Всі вони розбавляються 4-6-9-12% окислювачем, з допомогою якого проходить реакція на волоссі. Концентрацію з 6% окислювачем застосовують, коли освітлити волосся необхідно до 2 тонів; з 9% – коли освітлення до 3-3,5 тонів; з 12 % – коли освітлити потрібно до 5 тонів і при фарбуванні у фользі.

e99f53d96e5db2fdc20b3bb659b8e586 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

Під час блондування або освітлення волосся необхідно враховувати:

 • Початковий стан і властивості волосся;
 • час витримки;
 • кількість складу, нанесеного на волосся;
 • температуру, при якій йде освітлення (з підігрівом або без нього).
Розряд волосся Властивості Вміст перекису водню
Знебарвлення Освітлення Зниження щільності зовнішнього шару волосся
1 Товстий волосся: дуже жорсткий, стеклистый 12% 12% 10%
Середня жорсткість 12% 10-12% 8-10%
М’який і пухкий 10% 8-10% 6-8%
2 Середній волосся: дуже жорсткий, стеклистый 12% 10-12% 8-10%
Середня жорсткість 10% 8-10% 6-8%
М’який і пухкий 8% 6-8% 4-6%
3 Тонкий жорсткий волосся 10% 8-10% 6-8%
Середня жорсткість 8% 6-8% 4-6%
М’який пушкове, пухкий 6% 4-6% 3-4%
4 Зіпсований волосся, пофарбований, піддавався раніше хімічній завивці 3-6% 3% 2-3%

До 1-3 розряду відносять волосся, які жодного разу не відчували вплив хімічної завивки, не піддавалися фарбуванню, мають натуральний колір. При фарбуванні волосся 4 розряду використовують щадні речовини і спеціальні кондиціонери.

Хімічні барвники

Хімічних барвників більшість, вони складаються з двох елементів: фарба+окислювач. Окислювач допомагає висвітлити натуральний пігмент для впровадження штучного. Хімічні барвники ідеально підійдуть для зафарбовування сивини, дуже стійкі, що не змиваються.

060b2ac6d5aee7aa96af5d15c813ceb7 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовахНа фото показано, як пофарбувати волосся в домашніх умовах.

Напередодні фарбування таким барвником бажано не мити волосся 2 дні, а безпосередньо перед нанесенням складу необхідно добре підготуватися. Склад потрібно змішати до однорідної маси і відразу приступати до нанесення. Утеплюючий ковпак використовувати не потрібно.

Фізичні барвники

Фізичні барвники – те ж, що тонують і відтінкові барвники. Склад злегка осідає на кутикулі, не проникаючи глибоко в структуру волосся і не руйнуючи природний пігмент, так як у складі відсутня перекис водню. Такі кошти не є стійкими і змиваються через 2-3 миття голови.

Природні барвники

До природних барвників варто відносити не тільки хну і басму, але і відвари ромашки, чаю, цибулиння, волоського горіха та інші. Вони можуть використовуватися тільки на натуральних волоссі, а також не завдають шкоди та збитків станом волосся, навпаки – лікують, роблять волосся шовковистим і м’якими. Природні барвники наносять виключно на вимите волосся, на відміну від хімічних.

Чого не варто робити при фарбуванні волосся?

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах, і чого не варто робити, можна дізнатися в переліку найбільш поширених помилок:

 • Фарбувати волосся тоді, коли куплена фарба, без проби. Інструкція в будь-якій упаковці фарби говорить: необхідно проводити тест на алергічну реакцію і на фарбування. Фарба може лягти не так, як очікують покупниці, тому краще провести тест на невеликій пасма волосся. Виправляти отриманий колір вийде дорожче без тесту.
 • Вибирати фарбу по картинці. Результат буде залежати від исходника і його стану. Навіть товщина волосся здатна вплинути на колір, який буде в результаті. Спиратися слід на цифри і символи, зазначені на упаковці. Перша цифра буде вказувати на основний тон, друга – властивості фарби.

9d8383941ac7eca6a01d85888a584600 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

 • Нехтувати захистом шкіри. Жирний крем на відкриті ділянки шкіри, які схильні до небажаного впливу фарби, врятує ситуацію.
 • Мити голову напередодні фарбування.
 • Фарбувати волосся поверх стайлінгових засобів.
 • Перетримувати фарбу на волоссі. Фарба безліч разів тестувалася, перш ніж потрапити на прилавки магазинів, тому час витримки в інструкції зазначено неспроста. Дуже тривалий вплив барвника може нашкодити волоссю.
 • Використовувати сильні окислювачі для знебарвлення волосся. Через незнання можна спалити як волосся, так і шкіру голови, тому перш ніж приступати до використання обесцвечивающих порошків, необхідно ретельно підготуватися.
 • Розділяти волосся металевим гребінцем. Метал реагує з окислювачем у фарбі, після чого фарба може повести себе непередбачувано.

Підготовка волосся до фарбування

Перш ніж приступити до нанесення спеціального барвного складу, необхідно підготуватися:

 • Волосся не можна мити кілька днів (крім використання природних барвників). Шкіра голови збагатить волосся натуральними маслами, які буду захищати волосся від сильного впливу хімії.
 • Надіти спеціальний пеньюар або непотрібний одяг, фарба може зіпсувати речі.
 • Розчесати волосся, щоб позбутися від грудок волосся і пилу.
 • Використовувати масло або жирний крем на відкриті ділянки, які небажано піддавати фарбування.
 • Не використовувати за кілька жней до фарбування стайлінгові засоби і бальзами для волосся, так як вони закривають лусочки волосся і не дають пігменту проникнути вглиб волосся.

Як правильно пофарбувати короткі, середні та довгі волосся самій собі

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах, і який барвник вибрати стає зрозуміліше, однак довжина волосся також визначає складність процедури. Короткі волосся пофарбувати набагато простіше, ніж волосся середньої довжини і довгі. Для початку необхідно підготуватися до фарбування, а потім розводити фарбу, як зазначено в інструкції.

Для короткого волосся можна використовувати половину тюбиків, інакше складу буде занадто багато. Пофарбувати коротке волосся можна за допомогою гребінця: склад наноситься на гребінець рівномірним шаром, а потім необхідно ретельно розчесати все волосся.

Витримати час потрібно те, що виробник зазначає в інструкції, звичайно це 30-40 хв. Слідом, коли склад був витриманий на волоссі потрібну кількість часу, волосся необхідно промити шампунем і нанесіть бальзам-ополіскувач, який найчастіше знаходиться в коробці з фарбою.

042125462a048eb789cc9388af8c4154 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

Волосся середньої довжини і довгі самостійно пофарбувати вже складніше, але не є непосильним завданням, а технологія фарбування абсолютно ідентична:

 • Етап підготовки найважливіший у будь-якому фарбуванні.
 • Підготовка фарбувального складу (змішування вмісту двох тюбиків, що знаходяться в упаковці). Для довгого волосся виробники рекомендують брати дві коробки фарби.
 • Розпочати фарбування волосся.
 • Допомагаючи розділяти волосся гребінцем, необхідно ретельно профарбувати коріння волосся, віскі, лоб і потилицю. Потилицю може допомогти пофарбувати родич, чи можна нанести невелику кількість фарби на рукавичку і почухати, помасажувати волосся на потилиці.
 • Далі необхідно відокремлювати по черзі кожну пасмо, злегка промащувати за допомогою спеціального пензлика фарбувальним складом і прочісувати частим гребенем, для рівномірного розподілу фарби.
 • У завершенні залишки фарби можна наносити на рукавички і пройтися по всьому волоссю, масажуючи їх, але не шкіру голови!
 • Витримати запропоноване в інструкції час.
 • Змити фарбувальний склад водою, промити волосся шампунем і нанесіть бальзам-ополіскувач або маску для фарбованого волосся.
 • Як пофарбувати коріння волосся

  Щоб якісно пофарбувати коріння волосся самостійно, потрібно встати або сісти перед дзеркалом і, розділяючи волосся по проділах гребінцем, наносити пензликом фарбу на волосся (на обидві сторони проділу).

  Далі робиться наступний проділ через маленьке відстань і знову склад наноситься на обидві частини. Починати фарбування слід з середини, просуваючись спочатку до одного скроні, а потім, перекинувши волосся на інший бік, рухатися від середини до протилежного скроні.

  Як пофарбувати кінчики волосся

  Кінчики волосся пофарбувати найпростіше, адже їх легко побачити самостійно, без чиєї-небудь допомоги. Фарбу необхідно розподілити пензликом по кінчиках і добре прочесати гребінцем з частим гребенем.

  Фарбування кількома тонами

  Як пофарбувати волосся в декілька тонів, так і додати свіжості образу допоможе мелірування, подвійні та інші техніки фарбування з використанням декількох фарбувальних складів. Любительки займатися фарбуванням волосся у себе вдома починають панікувати, так як це досить складні види фарбування для новачків, а значить потрібно знати про те, як правильно нанести фарбу.

  Використовуючи 2 тони можна самостійно зробити мелірування будинку. Для цього знадобляться 2 контрастних або близьких по тону, але різних на пару відтінків, барвника.

  Класичне мелірування

  Необхідно нарізати фольгу смужками так, щоб кожна з них перевершувала довжину пасма волосся на 2-3 див. Заготовки повинні бути досить широкими, їх краю доведеться загнути з двох сторін. На всіх заготовках загинається кишеню приблизно на 1 см, щоб далі наноситься склад не стікав на суміжну пасмо волосся. Проділ краще робити зигзагоподібний справа наліво.

  738bf8cb73ac0272ae4d0d2cd544d255 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Використовувати можна загострений кінчик пензлики для фарбування.

 • Справа наліво вибирають пасмо для мелірування по верхніх зубцях проділу, під нього підкладається фольга загином до коріння, пасмо опускається на фольгу, а потім наноситься рідка фарба. Рухатися потрібно від кінчиків до коренів волосся.
 • Фольгу зручніше притримувати долонею або спеціально дощечкою, яку використовують в салонах, далі фольга загинається з боків, щоб закрити пасмо і смужка згинається навпіл (2 рази для довгого волосся).
 • Оброблені пасма закалываются спеціальними щипцями, щоб вони не заважали нанесення складу на інші пасма.
 • Після витримки часу, зазначеного на складі, необхідно змивати фарбу. Починати з першої пасма: зняти фольгу, промити. І так далі пасмо за пасмом, це допоможе уникнути потрапляння складу на сусідні волосся.

  З шапочкою

  На голову необхідно надіти гумову шапочку з безліччю маленьких отворів, через які, скориставшись для в’язання гачком, потрібно буде витягнути пасмо волосся, які піддаються фарбуванню. Після того як всі пасма витягнено, нанести на них освітлюючий склад, стежачи за тим, щоб він затікав під гумову шапочку, а краще наносити склад, відступаючи 1-1,5 см від кореня.

  Освітлення волосся

  Таке фарбування проводиться в декілька ступенів, між якими проходять дні і навіть тижні. В домашніх умовах освітлювати волосся слід спеціальними засобами, такими як блондор, змивка, супра. Всі ці речовини агресивно впливають на волосся з-за великого вмісту хімічних речовин, які руйнують натуральний пігмент у глибині волосяного стрижня.

  Враховувати при освітленні слід товщину волосся і їх структуру, чітко витримувати час, інакше вони можуть виявитися спаленими, а відновити їх буде вкрай важко. Для русявих і білого волосся, що хочеться зробити світліше на 1-2 тони, можна використовувати і народні засоби, такі як мед, кефір, лимон або оцет.

  a70de06db8c3f5284143d4e8438f6066 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Що освітлити волосся в домашніх умовах необхідно запастися спеціальними складами для освітлення і нанести на волосся, як звичайну фарбу, витримати час, змити. Часто освітлювачі використовуються з фольгою, щоб зберігати тепло, яке викликає хімічна реакція. Під впливом температури швидше проходить процес, проте потрібно мати на увазі, що так можна спалити волосся.

  Фарбування волосся хною і басмою

  Хна і басма мають мінімальний спектр відтінків, так як створюються з натуральних речовин. Басма дає синьо-зелений відтінок, тому рідко використовується в чистому вигляді і зазвичай змішується з хною. Хна ж подарує жінці яскравий і насичений червоний колір, його відтінки. Після фарбування хною або басмою змінити колір волосся не вийде, доки вони повністю не відросте.

  Натуральний барвник може привести до несподіваного результату під впливом аміаку з покупних фарб.

  Басма і хна – це порошки, які розводять гарячою водою до отримання однорідної кашки. Кашка повинна бути теплою, тому в процесі замішування вона встигне охолонути. Занадто рідку консистенцію робити не слід – буде текти по обличчю, але й не можна допускати утворення сухих грудок. Фарбувати потрібно одразу ж, як і фарбою, починаючи від коренів і закінчуючи кінчиками.

  5806e13da8515bf0bbe18fa2a78ad0a9 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Витримується хна зазвичай близько години, так як натуральному барвнику складніше проникнути в структуру волосся. Важливо стежити, щоб суміш, по мірі висихання, не забруднила інші місця, так як при попаданні води вона залишить плями і її не можна буде видалити. Шкіру лоба і вуха потрібно перед фарбуванням рясно намазати жирним кремом, інакше потім фарба може триматися тижнями.

  Техніка омбр в домашніх умовах

  Варіант фарбування в 2 тони, такий як омбре, дещо простіше в плані виконання, ніж інші складні фарбування. Щоб отримати плавний перехід з кольору в колір, краще використовувати не контрастні відтінки. Варіанти можуть бути різні: темні корені, світлі кінчики, і навпаки.

  Техніка фарбування:

 • Розпочати фарбування омбре варто з того, що необхідно визначитися з кордоном, де буде закінчуватися той або інший відтінок. Краще всього вибирати кордон на лінії підборіддя, але ніяк не близько коріння, інакше буде ефект «відросло волосся».
 • Підготуватися до фарбування: надіти захищає пеньюар, рукавички, підготувати фарбу і гребінець.829387789f55f286c2309cfe4ea11357 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах
 • Освітлити нижню частину волосся до кордону, використовуючи спеціальну освітлюючу суміш. Трохи вище межі волосся краще закріпити гумкою, а нижче зробити невеликий начісування – це дозволить зробити перехід більш м’яким.
 • Витримати час і змити освітлюючу суміш.
 • Нанести фарбу, якою повинні бути пофарбовані кінчики по всьому осветленному ділянці і трохи вище.
 • Витримати і змити.
 • Фарбування волосся тоніком. Вибір тоніка і інструкція

  Тонік, він же відтіночний шампунь, доступний і сприяє зміні кольору волосся на пару тонів в лічені секунди без особливої шкоди. Основні цілі тоніків: позбавити від жовтизни світле волосся, освіжити натуральний колір, допомогти в підтримці кольору попередньо пофарбованих волосся.

  Вибирати тонік краще такий, у складі якого будуть лікарські трави, які будуть живити і зволожувати волосся. Колір тоніка краще підбирати на кілька тонів темніше свого, так результат буде помітний. Наприклад, світло-русявого кольору волосся не забарвляться тоніком в рожевий блонд, так як для такого відтінку потрібний більш світлий фон.

  5aab2ab9ba36228bebb4b9c922e7bf74 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Найпопулярніші тоніки:

  • «Тоніка» Роколор (найпопулярніша).
  • Тонік від фірми ” Estel з ефектом кондиціонера для волосся.
  • Відтіночний мус Schwartzkopf.
  • Cutrin.
  • Kapous та інші.

  Перед застосуванням необхідно сполоснути волосся водою і промокнути його рушником для усунення зайвої вологи. Невелика кількість тоніка видавити в окрему ємність і як звичайну фарбу, обробити волосся від коренів до кінчиків.

  Витримати вказаний в інструкції час. Тоніки йдуть без коробок, тому інструкція вказується на етикетці із зворотного боку банки. Для додання блонду легкого відтінку також можна розвести невелику кількість тоніка у воді і прополоскати розчином волосся.

  Як пофарбувати волосся відтіночним бальзам

  Проводячи фарбування волосся відтіночним бальзам, не вийде добитися радикальної зміни кольору, так само, як і з застосуванням тоніків. Однак відтіночний бальзам без праці додасть сяйво і бажаний відтінок волоссю: зробить їх трохи темніше, світліше або позбавить від жовтизни. Правила фарбування відтіночним бальзам точно такі ж, як і при використанні тоніків.

  Час витримки варіюється від 10 до 20 хв.

  Фарбування волосся пастельними крейдами

  Самостійно пофарбувати волосся на дому в яскравий колір, на один раз, можна і з використанням пастельних крейди. Подібні продаються, як в канцелярських магазинах для малювання, так і в косметичних цілях для волосся.

  dc324cdaead0034359c0eda69ef0916c Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Достатньо відокремити пасмо волосся і потерти крейду про неї. Більш ефективним буде застосування, якщо крейду попередньо злегка змочити водою. Пасмо після застосування крейди треба прочесати гребінцем. Небажано користуватися таким методом часто, так як пастельні крейди сильно сушать волосся.

  Закріплення кольору після фарбування

  Щоб після фарбування волосся колір зберігся надовго, його необхідно закріпити спеціальними засобами. Наприклад, у коробках з фарбою завжди присутній бальзам-ополіскувач, яким потрібно скористатися відразу після фарбування волосся. Він зволожує волосся і закріпить колір.

  Зберегти відтінок після використання натуральних барвників, таких як хна і басма, допоможе ополіскування відваром кропиви або розчином оцту. Щоб зберегти новий колір надовго, потрібно рідше мити голову, використовуючи при цьому спеціальні шампуні і кондиціонери для фарбованого волосся. Щоб зберегти красивий відтінок блонда необхідно регулярно тонувати волосся.

  Кращі марки фарб для домашнього використання. Огляд, ціни, склад

  Косметична сфера надає сучасним жінкам величезна кількість різних фарб для волосся. Ціни варіюються від 100 грн. до 1000.

  Loreal recital preference

  Ціна даного продукту варіюється в районі 500 руб. Виробник заявляє, що фарба заснована на сильних фарбувальних пігментів, що дозволяє їй довше утримуватися в структурі волосся. Фарба стійка, має щадними властивостями.

  66b45fcea7266e1b229ed4b922fe1a28 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Робить волосся шовковистим і блискучим, так як містить вітамінний комплекс в своєму складі. Також основними компонентами фарби є: вітамін Е і ультрафіолетові фільтри. Завдяки такому складу волосся захищені від вицвітання, несприятливих впливів навколишнього середовища, а також посилюється їх зростання.

  Garnier color naturals

  Цінова категорія кошти — мас-маркет. Середня ціна — 200 руб. Фарба володіє сильним запахом аміаку, але добре зафарбовує сивину. Бальзам, який знаходиться в коробці з фарбою, використовується один раз.

  619498f10c1efbb608f30113b11cb8dd Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Спеціально розроблений склад пігментів забезпечує глибоке проникнення в структуру волосся, роблячи колір насиченим і яскравим. У складі присутні та природні компоненти, які живлять і захищають локони. Кремоподібна консистенція фарби, завдяки чому здійснюється комфортне нанесення складу.

  Schwarzkopf color mask

  Дана фарба коштує близько 500 руб. Створена вона була для домашнього фарбування волосся. Фарба володіє приємним ароматом, виключаючи їдкий запах аміаку. Результатом фарбування таким засобом стане насичений і глибокий колір, а також сліпучий блиск волосся. Підсумковий колір максимально відповідає заявленому на упаковці.

  65e0f76fd52d48361766fdd0d2ad3816 Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Color Mask від Schwarzkopf містить формулу потрійного догляду за волоссям: забарвлює крем з зміцнюючий ефект Аміно-Протеїн-Актив, крем для прояву кольору «Легке Розчісування», бальзам для догляду «Вітаміни та Масла».

  Wella wellaton

  Цінова категорія від 60 до 100 руб. Незважаючи на свою дешевизну, фарба додає волоссю красиві відтінки, заявлені виробником. Вона має кремову текстуру, легко наноситься і не тече. Маска робить волосся гладкими і злегка блискучим. З зафарбуванням сивини фарба впорається на 100%. Вона може викликати у деяких жінок пухнастість волосся.

  L’oreal casting creme gloss

  Ціна даної фарби варіюється в районі 300 руб. Виробник заявляє, що фарбувальний склад не містить аміаку, а, отже, повинен бути більш безпечним і щадним.

  28cf3db7d5793e8925527b7f1772aacd Як пофарбувати волосся омбре, у два кольори, тоніком. Фото, покрокова інструкція в домашніх умовах

  Формула бальзаму містить у собі наступні компоненти:

  • мед (для сяючого блонда);
  • ягоди годжі (для червоних відтінків);
  • горіх (для сяючих відтінків брюнет);
  • кокос (для насичених відтінків брюнет).

  Фарба володіє приємним ароматом, надає м’якість і блиск волоссю.

  Сьогодні існує безліч фарбувальних складів, щоб без витрачання величезних коштів самостійно домогтися приголомшливого кольору волосся. Огляд найпопулярніших фарб і їх видів дозволить кожній жінці підібрати для себе ідеальний варіант.

  Автор: Вікторія Хелая

  Цікаві відео про фарбування волосся в домашніх умовах

  Фарбування волосся в техніці балаяж в домашніх умовах:

  Правила самостійного фарбування волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради