Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020-21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Довге волосся у чоловіків – віяння сучасної моди. Але мало просто мати довгі локони, важливо вміти правильно їх укласти. До того ж в даний час існує величезна безліч варіантів чоловічих зачісок з хвостами, косами й кучерями.

Яким чоловікам підійдуть зачіски з довгим волоссям

Чоловічі зачіски з довгим волоссям виглядають стильно і незвично тільки при наявності густого волосся. Такі зачіски підійдуть тим чоловікам, чиї волосся відрізняються жорсткістю. Такі зачіски рекомендуються при хвилястого і кучерявого волосся, і тим, хто має стирчать вухами (якщо хочуть їх прикрити).b336328febbfbdf7b765d6eb32c74797 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Для молодих чоловіків кращі варіанти з чубком. Зачіски без чубчика рекомендовані всім віковим категоріям.

Кому варто відмовитися від довгого волосся?

Відмовитися від довгого волосся краще тим чоловікам, які не готові або не бажають приділяти багато уваги волоссю. Адже необхідно регулярно стежити за зовнішнім виглядом волосся: вчасно мити, застосовувати засоби для укладання, своєчасно підстригати. Не варто відрощувати довжину і чоловікам з негустими і тонкими волоссям.

Плюси і мінуси довгих волосся у чоловіків

До переваг довгого волосся можна віднести:

 • Різноманіття можливих зачісок.
 • Щодня можна робити нову укладання або зачіску.
 • Чоловічі зачіски з довгим волоссям допомагають своїм власникам самовиражатися. Саме завдяки можливості створювати різні укладання щодня чоловік виглядає індивідуальністю на тлі інших.364403487aaa061bd58ec480a13e529d Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото
 • Довговолосі чоловіки відвідують перукаря значно рідше, ніж чоловіки з коротким волоссям.
 • Короткі волосся рекомендується мити щодня, тому що вони забруднюються швидше, ніж довгі. Це відбувається із-за природної секреції сальних і потових залоз, але крім природних рідин волосся забруднюють хімічні речовини з атмосфери, пил і пилок рослин. Оптимальна частота миття голови – 1 раз в 2 дні. Звичайно ж, якщо волосся жирний за добу, незалежно від довжини, їх варто мити по мірі необхідності. Сухі волосся перукарі рекомендують мити 1 раз у 2-3 дні.
 • Плюсом зачіски з довгим волоссям є її актуальність. В останні кілька сезонів на подіумах все частіше з’являлися моделі чоловіки з довгим волоссям. Причому їх волосся були прямими і кучерявим, і об’ємними, і гладкими.

Крім переваг, довге волосся мають і недоліки:

 • Насамперед, необхідно стежити за здоров’ям волосся, вчасно підстригати посічені кінчики. У зимовий час потрібно вкривати волосся від морозу, а в літній використовувати засоби, що захищають від ультрафіолетових променів і висушування.
 • Але крім уваги до здоров’я волосся, потрібно стежити за акуратністю зачіски, тобто вчасно розчісувати волосся, поправляти.
 • Недоліком зачіски з довгим волоссям можна вважати і те, що вона підходить тільки власникам густого волосся. Якщо від природи чоловік не наділений такими волоссям, довгі тонкі і рідкісні локони будуть виглядати неохайно. Кращим варіантом для рідкого волосся є коротка стрижка.

Як вибрати чоловічу стрижку на довге волосся, враховуючи форму обличчя

Чоловічі зачіски з довгим волоссям варто підбирати виходячи з форми особи.

Овальна форма обличчя вважається найбільш пропорційною. Чоловікам з такою формою обличчя рекомендуються зачіски з чубчиками. Стилісти і перукарі не радять створювати обсяг на лобі (піднімати волосся), щоб не зробити обличчя круглим.

Також чоловікам з довгим волоссям підходять волосся, прибрані тому, гладко зачесане або зібрані в пучок або хвіст. Не рекомендуються зачіски з об’ємом на маківці, так як вони загострюють» обличчя.

Кращі зачіски:

 • Андеркат.
 • Канадка.
 • Стрижки з чубчиком.

Для чоловіків з круглою формою обличчя кращі асиметричні і багаторівневі стрижки з укладанням волосся на одну сторону. Варто уникати чубчика, так як вона ще сильніше округлює особа.0c483398a9b0cc2288a2b017193d3e85 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Чоловікам з квадратною формою обличчя рекомендуються стрижки з чубчиком, але можна і без неї. Для довгого волосся краща проста укладка тому або гладке зачесывание. Чоловікам з кучерявим волоссям можна відрощувати волосся до довжини каре і створювати безладну, вільну, скуйовджену зачіску.

Для чоловіків з трикутною формою обличчя кращі стрижки з чубчиком. Не варто вибирати зачіски з обсягом і довгими волоссям з боків, краще, коли довгі пасма розташовані на маківці. До обличчя трикутної форми також добре підходять стрижки з зачесом або чубчиком на одну сторону.

Для чоловіків з особою серцеподібної форми підходять всі можливі стрижки з довгими волоссям. Важливо тільки підкреслити ширину лоба. Стилісти рекомендують і чубчика, і зачоси назад або на одну сторону.

Чоловіче каре на довге волосся

Серед чоловічих зачісок з довгим волоссям особливе місце займає стрижка каре завдяки своїй універсальності. Стрижка підходить чоловікові будь зовнішності.40cc534c8f7351fbccf1d6a18a8d2c97 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Існує 2 виду каре:

 • Градуированное.
 • Подвійне.

Градуированное каре найбільш переважно для кучерявого волосся. Подвійне каре відрізняється наявністю двох рівнів довжини. Стрижка створюється перукарем за допомогою каскадної техніки.

Драбинка (каскад) на довге волосся

Каскад досить популярний серед знаменитостей. Його можна спостерігати у Бреда Пітта, Джареда Лєто і Кріса Хемсворта. У стрижці поєднується верхній ярус більш коротких пасом з нижнім ярусом більш довгих.

Стрижка означає будь-яку довжину волосся — як нижче мочки вуха, так і за плече. Спадаючі більш короткі пасма чудово підкреслюють овал обличчя. При наявності високого чола рекомендований варіант каскаду з чубком.

Стрижки в стилі гранж на довге волосся

Стрижки в стилі гранж одні з найбільш модних, стильних і незвичайних. Такі стрижки досить популярні серед молодих людей. Зачіски в стилі гранж увазі кілька розпатлане, хаотично розташовані пасма. Відмінно поєднуються зі стилем Casual, тому що є його втіленням.8839e00b99ec592293e36d5e24fea14d Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

У стрижці застосовуються довгі чубчики, які потім можна підняти за допомогою засобів для укладання. Нерідко виголюють віскі, залишаючи довгі пасма волосся на маківці і чубчику. Також зачіски в стилі громадян забарвлюються окремі пасма, наприклад, тонкий локон чубчика або проводять колорування всієї зачіски.

Основною відмінною рисою всіх зачісок у стилі гранж є відсутність чіткого проділу і нерівномірна довжина пасм.

Зачіски з хвостами на довге волосся

Хвіст є однією з самих практичних і популярних зачісок для довгого волосся.

Варіантів створення зачіски безліч:

 • Можна зав’язати хвіст на маківці або трохи вище шиї.
 • Популярна зачіска з двох хвостів. Волосся поділяють на потилиці горизонтальним проділом. Верхню нитки зав’язують на тім’ї або маківці, а нижню трохи вище шиї. В результаті виходять два хвоста – високий і низький. Така зачіска найбільш ефектно виглядає на волоссі довжини каре.
 • Найлегше зібрати волосся в низький хвіст.a5ee69d15f2d0d21f961f53a26f78335 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

При створенні зачіски потрібно використовувати укладальні засоби для волосся. При низькому хвості рекомендується наносити трохи фіксуючого гелю або лаку, щоб уникнути випадання пасм. Але для природного вигляду зачіски стилісти рекомендують трохи розтріпати кінці волосся.

Стрижка андеркат («undercut»)

Андеркат з довгим волоссям трохи відрізняється від класичного виду, тому що передбачає сильне подовження волосся. З боків, з боку скронь волосся остригаются коротко іноді повністю збриваються, а довгі пасма залишаються на маківці, потилиці і чубчику.

Іншим, також популярним варіантом стрижки є плавний перехід від довгих волосся на маківці до більш коротким (але не менше 3-4 см) волосся на потилиці.cf5422cabd0cd3466e4c306bbdd00b47 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Ця стрижка рекомендована чоловікам з прямими і досить жорсткими волоссям, так як вона вимагає хорошого об’єму. Обсяг легше створити саме на щільних жорстких волоссі. Але професійний перукар може зробити стрижку і на хвилястих волоссі.

Укладати волосся рекомендується назад, залишаючи обсяг на маківці. Але можна робити укладку на одну сторону, або формувати «чубчик», закріплюючи лаком, також можна зробити ірокез.

Пучок для довгого волосся («man bun», «top knot»).

Чоловічі зачіски з довгим волоссям дуже різноманітні. Однією з наймодніших в даний час є пучок.

Зачіски «man bun» і «top knot» дуже схожі між собою, адже обидві вони являють собою пучки.

ddd377bb32fe71e3d646b840e3ad91a6 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. ФотоЧоловіча зачіска з довгим волоссям Man Bun

При довгому волоссі без особливої стрижки пучок збирають на маківці, а також на потилиці або трохи вище шиї. Тобто пучок може бути високим, середнім і низьким. Пучок збирають і при стрижці британка (або «undercut»). Зазвичай він розташовується на маківці.

5f6c29967573aaed6f78a1d7289225dd Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фотоtop knot

Даний вид зачіски створювали такі знаменитості, як Орландо Блум, Джаред Літо, Леонардо Ді Капріо, Джоаким Ноа.

Відтворити зачіску самостійно зовсім нескладно. По-перше, необхідно визначитися з тим, де буде розташовуватися пучок. Після цього волосся ретельно розчісують, збирають і зав’язують хвіст. З хвоста формують пучок і закріплюють другий гумкою. Або ж можна зібрати волосся, сформувати пучок і закріпити однієї гумкою.

В даний час зачісці не потребують особливої гладкості і акуратності, тому при причесывании можна залишити кілька коротких пасом біля обличчя або трохи наїжачити сам пучок.

Стрижка маллет («mullet»)

Стрижка маллет була особливо популярна в 70-ті роки. З тих пір вона була трохи перетворена і в даний час виглядає трохи інакше, ніж первісний, «класичний» варіант. Але основні риси незмінні – коротко стрижені волосся на скронях, чубку і маківці і довгі пасма, які починаються з потилиці. Класичний варіант передбачає довжину пасом 9 див.8cbf61e8f21948e98d1bfe49af0ad8d3 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

В одних випадках необхідно вистригти чубчик, в інших обходяться без чубчика, просто укорочуючи волосся спереду.

Довгі чоловічі стрижки з асиметрією

Серед чоловічих зачісок для довгого волосся виділяються асиметричні стрижки. Зазвичай в таких стрижках створюють асиметричні чубчика. Також до асиметричним зачіска відноситься каре з подовженням на одну сторону.

Найбільш переважні асиметричні зачіски для чоловіків з круглою формою обличчя. Також згладити і врівноважити за допомогою таких стрижок можна особи з надмірно великими вилицями і важкою щелепою.

До асиметричних стрижок відносяться зачіски з різноманітними чубчиками, укладеними на одну сторону або мають нерівномірну довжину, каскади, зачіску з боковим проділом або незвичайним проділом (наприклад, проділом «галочка»). Також до асиметричних стрижок відносяться зачіски з поголеними скронями і довгим волоссям, укладеними на одну сторону.

Стрижка з подовженим потилицею

У стрижках з подовженим потилицею волосся на чубчику, маківці остригаются досить коротко, а на потилиці волосся остригаются менше і мають велику довжину.4e6c94959e5c415de92958a2d303caf1 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Зачіски можуть бути з чубчиком або без неї, з поголеними скронями або поголеними візерунками на скронях.

Чоловічі коси та їх різновиди

Серед чоловічих кос виділяються три види:

 • Французькі.
 • Африканські.
 • Дреди.

Коси – один з найбільш зручних видів зачіски для довге волосся. Є ті коси, які не слід взагалі розплітати, є і ті, які розплітати потрібно.

Французькі косички

Французькі коси для чоловіків по техніці плетіння не відрізняються від жіночих кіс. Вони мають вигляд «колоска».32ed2047134c5fc8b74246c1447df0d2 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Французькі коси можна не розплітати тривалий час, приблизно до 10 днів, якщо вони сплетені досить туго і акуратно. Але можна заплітати кожен день різні коси. Плести косу можна починаючи від чубчика, захоплюючи пасма по всій голові. А можна зібрати волосся внизу в хвіст і заплести косу.

Не так давно перукарі крім звичайних французьких кіс, стали робити коси, вплітаючи в них кольорові шнури або якісь прикраси.

Африканські кіски

Найбільш популярними з африканських кос є боксерські кіски або брейди. Такі коси заплітаються по всій голові у вигляді візерунків і малюнків. Зачіска популярна серед спортсменів. Заплетену голову можна мити, тому що вплетені в зачіску спеціальні закріплюють нитки з канекалону, які зміцнюють коси. Але миття слід проводити не частіше 1 рази в тиждень.68ff3336029283399d866ac6dda5740c Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Класичні африканські коси також плетуться з використанням канекалоновых ниток. Для плетіння застосовують канекалон, схожа за кольором на натуральні волосся, або навпаки, нитки яскравого кольору.

Дреди, чоловічі зачіски з дредлоками

По техніці виконання дреди не є косами. Вони являють собою туго збиті пасма волосся. Подібні зачіски робили і африканці, і кельти, звалюючи і скріплюючи волосся вапном. В даний час спосіб створення дредів відрізняється від первісного.

Виділяється 2 види дредів:

 • Небезпечні.
 • Безпечні.

Небезпечні відрізняються тим, що не расплетаются і виконуються з власного волосся. Якщо чоловік більше не бажає носити такі дреди, то волосся повністю зрізують.b0ad400b7a30775cbdc8b8978e5c353f Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото

Безпечні дреди виконуються з штучного матеріалу. Його акуратно валяють і потім сплітають з пасмом волосся. Штучні пасма можуть мати натуральний відтінок, а можуть бути дуже яскравими. Безпечні дреди при необхідно можна розплести. Доглядати за зачіскою з дредів дуже складно. Мити голову рекомендується не частіше 1 разу в 7-10 днів.

Особливості укладання і догляду за довгим чоловічими волоссям

Довге волосся дуже потребують правильного догляду для збереження природного блиску і здоров’я:

 • Кінці волосся слід своєчасно підстригати. У догляді за волоссям особливе місце займає розчісування. Кращими гребінцями для волосся вважаються дерев’яні гребені та щітки, так як вони не порушують волокнисту структуру волосся і не електризують їх. Не варто використовувати пластмасові гребінці, тому що вони дуже сильно електризують волосся.861427ef4c57840a46f56ad0661b16d1 Чоловічі зачіски з довгим волоссям 2020 21. Модні з поголеними скронями, боками, чубчиком, круті і стильні. Фото
 • Шампуні необхідно підбирати індивідуально, виходячи з типу волосся. Для пушащихся волосся рекомендуються спеціальні маски. Так само в додатковому догляді потребують слабкі, тонкі, тьмяні, схильні до перетину волосся. Для всіх типів волосся рекомендовані масла.
 • Можна наносити «легкі» незмивні масла на чисті волосся. Вони полегшують розчісування, згладжують кератіновие лусочки і захищають від впливу температури, ультрафіолету.
 • У якості відновлювальних процедур рекомендується наносити на волосся масляні маски. Вони глибоко відновлюють структуру волосся, роблять їх більш гладкими і менш пушащимися.
 • При використанні фена, плойки та інших теплових приладів для укладання волосся попередньо слід наносити термозахисні склади.
 • Для зачісок з фарбуванням всіх волосся або окремих пасм, а також при колорировании важливо підтримка кольору. Для освітленого волосся необхідно використовувати засоби, що підтримують колір і позбавляють від прояву жовтизни, наприклад, відтінкові шампуні.
 • Також для миття фарбованого волосся необхідно використовувати спеціальні шампуні, що оберігають від вимивання фарби і потьмяніння кольору.
 • Особливо необхідно відзначити засоби для укладання. Для створення об’єму необхідно використовувати муси й пінки для фіксації – гелі і лаки. Але не варто застосовувати дуже часто лаки, так як вони сильно иссушивают волосся.
 • Для додання довгим волосся без використання спеціальних засобів необхідно сушити волосся феном, опустивши голову вниз. Також можна злегка начісувати волосся тонким гребінцем.
 • Для створення кучерів можна використовувати і плойку, і бігуді середнього розміру.

Довге волосся для чоловіків в даний час — модний тренд. З кожним роком з’являється більше варіацій чоловічих зачісок. Тому кожен чоловік зможе підібрати красиву і практичну зачіску для себе з урахуванням особистих переваг і особливостей зовнішності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради