Лізе пух з пуховика: 3 Перевірених способу позбавитися від проблеми

Скільки б не коштувала, з яких матеріалів не була виконана, завжди є ризик того, що з нею щось трапиться чи з’являться якісь дефекти, будь це зимова чи літня верхній одяг.

Якщо з куртки почав лізти пух, потрібно вжити ефективні та своєчасні заходи щодо усунення проблеми.

Лізе пух з пуховика, що робити в такому випадку? Можна знайти безліч порад і рекомендацій з цього приводу, але давайте розберемо найбільш ефективні з них, які повернуть одязі привабливий зовнішній вигляд.

Причини, по яким лізе пух

Виділяють кілька факторів, які роблять зовнішній вигляд верхнього одягу непривабливим. З основних причин появи білих ворсинок на куртці з натуральним наповнювачем можна відзначити:

  • Найпоширенішою причиною, з якої вилазить наповнювач з пуховика, є одинарна підкладка, яка використовувалася при пошитті виробу;
  • Крім цього, наповнювач починає вилазить в тому випадку, якщо виробу підкладка виконана з тонкої тканини. Під час використання матеріал стоншується, і на внутрішній стороні куртки з’являються білі ворсинки;
  • Якщо наповнювач з’являється зовні, то це свідчить про порушення технології пошиття одягу. Також це може статися із-за того, що для виготовлення пуховика застосовувалися нитки низької якості;
  • В основному, причиною, по якій пух лізе з куртки, є неправильний догляд. Під час прання повинен бути обраний делікатний режим, а в барабан потрібно покласти 3-4 м’ячика для гри в теніс. Застосування цих заходів дозволять уникнути проблеми.

3 надійних способу позбавитися від проблеми

Існує три ефективних способи, які допоможуть вирішити проблему і повернути річ в «початковий стан».

Замінюємо підкладку

Якщо з пуховика сильно лізе пух і річ стала зсередини вся біла через з’явилися ворсинок, тоді необхідно провести заміну підкладки.

В якості матеріалу для підкладки потрібно використовувати твк, перкаль або інше. Він повинен мати високу щільність, щоб проблема не повторилася знову.

Для цього потрібно повністю розпороти куртку: відокремити рукави, спинку і полички. Основна складність полягає в тому, щоб рівномірно розподілити пух на завершительных етапах роботи.

Важливо! Самостійна заміна підкладки без навичок шиття не рекомендується. Якщо ви не вмієте шити, тоді не намагайтеся розпороти пуховик самостійно, так як це може остаточно зіпсувати річ. Зверніться до професіоналів.

Підшиваємо додаткову підкладку

Для цього варіанту тканина підбирається тим же способом, що й для попереднього. Для того, щоб підшити додаткову підкладку не потрібно відпорювати наявну, потрібно пришити зверху іншу тканину, яка має більш високу міцність.

Застосовуємо пилосос і обробляємо антистатиком

Якщо наповнювач почав лізти відразу ж після покупки речі, тоді йому потрібно дати трохи полежати. У деяких випадках це допоможе виправити дефект: пух вляжеться і перестане з’являтися зовні.

Якщо спосіб виявився неефективний, використовуємо пилосос. З його допомогою витягуємо весь стирчить наповнювач з пуховика.

lezet pukh iz pukhovika: 3 proverennykh sposoba izbavitsya ot problemy19 Лізе пух з пуховика: 3 Перевірених способу позбавитися від проблеми

Варто зауважити, що пух може полізти знову. Для того щоб це запобігти, перед виходом у куртці на вулицю обробіть її антистатиком будь-якої марки виробництва.

Спосіб дозволить частково вирішити проблему, так як незабаром ворсинки знову будуть з’являтися на куртці і описані дії доведеться повторити.

Цей спосіб допоможе людям, які не знають, що робити в подібній ситуації, що б швидко вирішити проблему.

Неефективні способи

До неефективних методів боротьби з появою білих ворсинок можна віднести:

Обробка куртки водовідштовхувальним засобом для взуття. Такий метод може вирішити проблему, але зовнішній вигляд виробу буде погіршений і через деякий час ворсинки знову почнуть вилазити назовні.

Обробка лаком для волосся зіпсує виріб остаточно. По-перше, на куртці можуть залишитися плями, і вона придбає неприємний запах ацетону.

Профілактичні заходи

Ради по догляду та експлуатації пуховика допоможуть підтримувати одяг в хорошому стані протягом тривалого часу:

  • Щоб не ліз пух, періть верхній одяг при температурі не вище 40 градусів. При виготовленні виріб просочується спеціальними захисними речовинами, які від високої температури втратять свої властивості;
  • Якщо прання проводитися в пральній машині, виберіть спеціальний режим. Приміром, «пухова ковдра». Таким чином, шви зберігати свою цілісність і пух не почне лізти і псувати зовнішній вигляд одягу;
  • Сушіння речей, які мають натуральний наповнювач, повинна проводитися в кімнаті, яка добре провітрюється;
  • Для того щоб наповнювач не збився і на одязі не почали з’являтися білі ворсинки, перед пранням покладіть в барабан кілька тенісних м’ячиків;
  • Перш ніж почати носити куртку, після покупки обробіть її антисептиком.

Профілактичні заходи дозволять зберегти привабливий зовнішній вигляд пуховика і запобігти проблему, за якої лізе пух.

Пропоную вам поділитися власним методами, які ви використовуєте для боротьби з появою білих ворсинок.

Крім цього, підписуйтесь на наші спільноти в соціальних мережах, щоб дізнатися більше про те, як правильно доглядати за одягом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради