Аеродинаміка автомобілю Honda CR-V

Покращена аеродинаміка Honda CR-V

Вузькі А-подібні стійки компенсують великий об’єм плечей і обрамляють встановлене заздалегідь вітрове скло над акуратно втопленими важелями склоочисників. У поєднанні із ретельно опрацьованим переднім бампером повітряні перешкоди зменшуються в районі передньої кромки. Гладка лінія даху з плавниковою антеною доповнена кожухами під двигуном та під підлогою, які забезпечують плавний потік повітря над та під CR-V, що знижує опір та покращує стійкість.

crv 2020 front 1024x704 Аеродинаміка автомобілю Honda CR V

Краї заднього бампера мають контурну форму до центру автомобіля, закінчуючись різкими складками з кожного боку. У поєднанні з помітними кромками для лінз задніх ліхтарів, що розташовані вище по кузову, ці складки сприяють чистому відводу повітряного потоку від бічних сторін. Функціональний спойлер у верхній частині задніх дверей додатково зменшує перешкоди у задній частині. Загальне зниження аеродинамічного опору порівняно з попередньою моделлю CR-V також зменшує ефект гулу від кузовних панелей та выштамповок, що сприятливо позначається як на паливній економічності, так і на тиші в салоні.

Повітрозабірники у передній частині під хромованим значком Honda на носі оснащені системою активного закриття решітки радіатора Honda для підвищення ефективності палива. За замовчуванням система тримає решітки жалюзі максимально закритими, навіть при русі по місту, щоб поліпшити аеродинамічні характеристики. Детальніше можна дізнатися на сайті https://honda.ua/.

Інтер’єр преміальної якості

Сильний горизонтальний акцент у розташуванні панелі приладів і фасції посилює відчуття простору в салоні. Гладкий дизайн створює відчуття міцності та солідності, а різноманітні тактильні матеріали підсилюють атмосферу преміум-класу.

По всій ширині салону проходить велика і майстерно пошита панель з м’якими накладками, розділена чорним глянсовим акцентом, а верхні частини дверних панелей оснащені м’якими накладками для комфорту водія та пасажира. Honda збільшила простір у передніх нішах для ніг, піднявши найнижчі частини панелі приладів.

Гладка та вишукана обробка з ефектом дерева, нанесена на дверні карти та нижню частину приладової панелі, надає природного кольору. Блискуча металева обробка прикрашає обідки вентиляційних отворів, обробку рульового колеса, дверні ручки та панель клімат-контролю, надаючи їм сучасного вигляду. Стандартна оббивка сидінь преміум-класу – чорна плюшева тканина, а для моделей вищого класу пропонується високоякісна еластична шкіра на вибір: чорна або кольору слонової кістки.

Honda раціоналізувала розташування екранів у порівнянні з попереднім поколінням CR-V, тепер на додаток до 7-дюймового інформаційного інтерфейсу водія (DII), розташованого на рульовому колесі, є лише один центральний сенсорний екран. Розташування ручок керування також було спрощено, включаючи простий кластер для керування кондиціонером, розташованим під сенсорним екраном.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради