Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно-білі, кольорові візерунки, написи

За допомогою малюнка або ескізу на тілі людина може підкреслити риси характеру та індивідуальність. Наприклад, чоловіки часто наносять тату на плече, щоб підкреслити брутальність і твердість характеру.

Відмінності чоловічих тату на плечі від жіночих

Тату на плечі (чоловічі ескізи мають безліч варіантів і позначень) в порівнянні з зображеннями, нанесеними на інші частини тіла, відрізняється універсальністю. Воно підходить кожному незалежно від віку, сфери діяльності та необхідності дотримання дрес-коду.
Татуювання – це мистецтво, яке однаково подобається чоловікам і жінкам.

Проте естетичні вимоги їх різняться. Наприклад, жінки воліють елегантні візерунки і малюнки, які роблять акцент на витонченість натури. Чоловіки ж, навпаки, бажають загострити увагу на силі, волі і мужності. Відмінність цих вимог привело до поділу тату на жіночі і чоловічі.

Брутальні варіанти, поєднуючись з хорошим м’язовим рельєфом, можуть зробити малюнок «живим». З цієї причини велику популярність мають зображення живих істот і біомеханіка. Одна з основних особливостей чоловічих татуювань полягає також у тому, що з плеча вони можуть плавно переходити на інші частини тіла.

Жінки ж, які хочуть мати на своєму плечі татуювання, віддають перевагу більш акуратним і яскравим малюнкам. Велику роль для них відіграє чіткість меж зображення.

Плюси і мінуси

Тату з чоловічими ескізами можна наносити на різні ділянки тіла, однак частіше перевагу віддають плечу.

Вибір спирається на наступні причини:

 • Ця частина тіла має округлу і правильну форму, завдяки чому зображення стає реалістичним, виходить об’ємним і опуклим.9499ec0eaa07b3f2ad3191f69266a776 Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написи
 • Шкіра в цьому місці має хорошою щільністю, за рахунок чого процес нанесення стає майже безболісним.
 • Якщо виникне необхідність збільшити нанесений раніше на плече малюнок, це можна зробити в будь-який момент, звернувшись у тату-салон. Малюнок може бути продовжений практично у всіх напрямках – на руці, спині, шиї.
 • За рахунок розташування доглядати за татуюванням просто.
 • Майстер при нанесенні не буде стикатися з серйозними труднощами.
 • Якщо потрібно приховати зображення від навколишніх, це можна зробити за допомогою одягу, наприклад, футболки або сорочки.
 • Татуювання на плечі довше зберігають свою привабливість, адже шкіра в цьому місці має хорошу пружність і майже не змінюється з часом.

Де на плечі роблять татуювання?

Тату на плечі, чоловічі ескізи і малюнки якого представлені далі у статті, згідно з повір’ями приносить удачу (ліве плече) або благополуччя в родині і мудрість (праве плече).

Чи боляче набивати тату в зоні плеча?

Татуювання на плечі набивати боляче, так само як і на іншій частині тіла. Однак тут є переваги: процес набивання тату на плечі супроводжується неінтенсивній болем. Відчуття будуть схожі не на біль, а на дискомфорт. Це пов’язано з тим, що в зоні плеча знаходиться невелика кількість нервових волокон.

На інтенсивність відчуттів вплив надають наступні чинники:

 • професіоналізм майстра;
 • вживане обладнання;
 • тривалість процесу.

У кожної людини свій больовий поріг, тому те, що одному здасться безболісним, для іншого може стати мукою.

c6a53822ffc92482e3f2e6063cdf76bf Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написиІснує кілька способів зменшити біль. Наприклад, якщо зображення занадто велике, можна перед процедурою обробити тіло антисептиком. Нерідко майстри застосовують спеціальні знеболюючі засоби, засновані на лідокаїн і бензокаине.

Від використання ж анестетиків слід відмовитися, оскільки ці речовини:

 • надають наркотичну дію;
 • розріджують кров;
 • негативно позначаються на якості малюнка.

Вибір ескізу. Критерії та поради

Тату на плечі, чоловічі ескізи якого відрізняються різноманітністю тем і стилів, об’єднані безліччю характерних особливостей і функцій:

Функціональність Опис
Самовираження Малюнок на тілі підкреслює індивідуальність.

Зображення може мати відношення до:

 • професії;
 • хобі;
 • коханому музичного жанру;
 • висловлення життєвої позиції.
Підкреслення достоїнств Татуювання може надавати чоловікові брутальності, робити його образ вольовим. Це особливо важливо, коли людині потрібно бути впевненим у собі.
Сакральний зміст Тату може служити оберегом для людини. Воно може нагадати про найважливіші події, які грають коли-небудь ключову роль у долі.

Вибір стилістики, кольори, розміри

Все розмаїття тим чоловічих татуювань підрозділяється на кілька основних груп:966fe4e4c73d42a69ea0b250f9644f39 Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написи

Група Опис
Орнаментальні мотиви До цієї групи відносяться тату:
 • в стилі трайбл;
 • різні геометричні фігури;
 • мотиви стародавніх народностей.
Рослини Поширеними варіантами на тілі чоловіка вважаються:
 • дерево життя;
 • будяк;
 • листя марихуани.
Тварини Це може бути:
 • тигр;
 • вовк;
 • ведмідь;
 • фантастична істота, взяте з фольклору, наприклад, дракон.
Черепа Добре виражають брутальність чоловіків.

Це може бути:

 • відомий череп Катрини технології «Олд Скул»;
 • реалістичний малюнок, при нанесенні якого дотримуються правила анатомії.
Персонажі і кумири Це можуть бути:
 • герої художніх фільмів або книг. Такі татуювання недвозначно говорять оточуючим про свої уподобання;
 • портрети кумирів;
 • зображення портретів родичів, наприклад, дітей або дружини.
Сюжети Нерідко на тілі чоловіка можна бачити не просто зображення улюбленого персонажа, а цілий сюжет з твору. Наприклад, бій з улюбленого фільму.
Написи Багато увічнюють на своєму тілі цитати відомих мудреців. Хтось літерами на тілі повідомляє оточуючим про своє життєве кредо. Самий популярний тип татуювань-написів – імена близьких людей.

В залежності від того, яка буде обрана тематика, вона оформляється по-різному. Приміром, орнаментальні мотиви можна нанести із застосуванням одного чорного барвника. У одноколірного зображення є одна з основних переваг – графічність: тату, виконане одним тоном, виглядає незвично і красиво. Добре в чорно-білому варіанті будуть виглядати тату-написи.

Є тату, які виражають основну думку за рахунок великої кількості відтінків. Наприклад, зображення улюблених персонажів, а також різних тварин і рослин, які повинні відрізнятися яскравістю і декоративністю.

Якщо на тіло наноситься портрет людини або сюжетне полотно, то замовник сам може вибирати, яким буде зображення – кольоровим або чорно-білим.

Креативні, брутальні чоловічі татуювання на плечі. Дизайн та значення
Чоловічі тату на плечі представлені безліччю напрямків. Перед нанесенням будь-якого з них слід уважно вивчати характеристики і зміст зображення, щоб воно виглядало органічно і доречно.

Абстрактні сюжети

Нанесені на плече абстрактні сюжети мають перевагу перед іншими типами в тому, що починати їх можна з маленького зображення, потім поступово її збільшувати. У такому ескізі можна застосовувати різні мотиви орнаментів.6d971283a4e84c34fe52acb60d5f8d79 Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написи

Візерунки різних народностей можуть добре поєднуватися один з одним в одній великій композиції. Нерідко на тілі можна побачити знак «інь-янь», який символізує порозуміння та гармонію з оточуючим світом.

Геометрія

Геометричний стиль в тату-мистецтво з’явився недавно, проте встиг набрати популярність. На перший погляд такі зображення здаються гранично простими, але в кожному з них укладено сенс.

Наприклад, трикутник символізує прагматичність, енергійність, честолюбство і націленість на перемогу. Коло рекомендується носити людям, яким характерно миролюбність, хто прагне до добра і гармонії.

Тварини

До числа популярних образів належать представники фауни, які мають риси характеру, притаманні чоловікам. Це тигр, лев, вовк. Оскал звіра, символізує агресивність, немов говорить, що чоловік готовий битися і вміє відстоювати свої інтереси.

Також сильне тварина може виявляти спокій і не показувати оскалу. Це може бути дракон або фенікс. У такому випадку воно буде символізувати надійність і впевненість у своїх можливостях.

84bf9d0432d5d928fd19b69bbbc67eaa Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написиЧоловіче тату змії на плечі. Фото

Часто на плечах чоловіка можна бачити зображення змії. Це тварина – знак мудрості і підступності. Інший частий представник фауни на чоловічих плечах – вовк. Він уособлює силу і є символом самотності.

Комахи

Нерідко чоловіки носять на плечі зображення скорпіона. Це істота символізує войовничість і захищає від недоброзичливців.
Підходить для чоловіків і зображення павука. Комаха виглядає зловісно, однак може означати не тільки негативні якості (холоднокровність і скритність), але і позитивні (мудрість і працьовитість).

Написи, цитати

Якщо на плечі є яке-небудь слово, словосполучення або ціла фраза, це може бути значиме ім’я, життєвий девіз чи думку з улюбленого твору мистецтва – з фільму, книги або пісні. Шрифт напису може бути будь-яким, зазвичай використовується готичний. Перш ніж наносити те чи інше слово або фразу, необхідно перевірити правильність написання.

Біомеханіка

Сьогодні популярні татуювання, по своєму стилю відносяться до категорії «біомеханіка». Той, хто бажає мати на своєму тілі не просто мужній, але ще й актуальне зображення, сміливо може вибирати що-небудь з цієї області.7b375dcb1719a710b1d3d4ca46b41e97 Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написиf86f05594d28fc249537c965f0c3e06e Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написи

Виглядає це так, немов шкіра розходиться і під нею видно різні механічні елементи. У цій техніці нанесення велике значення має майстерність татуювальника. Якщо майстер буде недостатньо вправний, зображення вийде погано.
Ще одна проблема полягає в тому, що таку картинку складно переробити.

Фентезі і містика

Яскравими представниками фентезійного стилю татуювань є зображення казкових істот. Один з найпоширеніших прикладів – єдиноріг. Це міфологічна тварина є одним з найзагадковіших. Його зазвичай воліють носити на своєму тілі романтичні натури.

Вважається, що єдиноріг дарує натхнення творчим людям і допомагає створювати нові шедеври.

Ще один приклад – гаргулья. Ці суворі істоти покликані нагадувати про гріхи. Якщо на тілі чоловіка є зображення гаргула, значить, у минулому він зробив багато помилок, але до теперішнього часу усвідомив це.

Японські малюнки

Татуювання в східному стилі показують красу цієї культури. Традиційно в зображеннях присутні рослини, тварини і міфологічні персонажі. До популярним з них відносяться дракони, гейші, сакура, лотоси.

Слов’янські тату

Багатьом чоловікам притаманний патріотизм, тому вони вибирають слов’янські татуювання. Яскравими прикладами є давньослов’янські боги. f72643586930d7579ed047f4bc74d52e Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написиЦе може бути Перун, який є символом влади, могутності і нескінченної енергії або Велес, що символізує достаток і добробут.

Обладунки

Добре на чоловічому тілі буде виглядати тату, виконані у вигляді обладунків. Кожна така татуювання здатна підкреслювати мужність. Основна мета її нанесення – надання внутрішньої сили.

Цим підкреслюється духовна міць власника.
Додатково тату-обладунки можуть бути прикрашені різними символами, наприклад, рунічними знаками або лицарським гербом.

3D

Основна їх особливість – унікальність. Чоловіки віддають перевагу 3D-татуювань у вигляді травми. Чималу популярність мають складні абстрактні візерунки.

Кельтські візерунки

Кельтські візерунки неможливо сплутати з іншими: вони відрізняються заплутаністю малюнка. Однак, незважаючи на це, у них прихований глибокий сенс. Переплетені лінії, при першому погляді нагадують заплутаний лабіринт, в дійсності є символом непередбачуваності життєвого шляху.727b6590ae799f9390bc52c43ae6700c Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написи

Якщо придивитися, можна виявити, що ні одна з ліній ніде не починається і не закінчується. У цьому лінії схожі на саму життя, а утворюються при переплетенні вузли – це символ зв’язку землі і неба. Це, у свою чергу, відповідає зв’язку тіла і душі.

На плечах тих, хто віддає перевагу кельтському стилю, найчастіше можна бачити татуювання у вигляді великого хреста. Також в кельтських візерунках зустрічаються птахи, які є символом свободи і височини.

Жіночий портрет

Татуювання із зображенням дівчини на плечі – це втілення краси і грації. При цьому її можуть носити як самі жінки, так і чоловіки.
Портрет може доповнюватися іншими символами, від цього сенс татуювання буде змінюватися. В якості прикладу популярних жіночих портретів можна привести дівчину-войовницю, дівчину з крилами, дівчину в короні.

Ліс

Одна з найкрасивіших частин природи – це ліс. Тату у вигляді лісу може бути виконане в різних стилях. Від способу нанесення залежить її значення.923bac167107befb7c26efa8a9815d77 Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написи
Хвойний ліс зазвичай показує багатий внутрішній світ власника, окремо завдані хвойні дерева символізують вічну молодість. Березовий гай підійде романтику, сама по собі береза символізує залізний характер.

Троянда

Якщо на жіночому плечі ця квітка швидше асоціюється з ніжністю, то у чоловіків він носить більш агресивний характер. Троянда на плечі чоловіка вказує на силу духу, надійність і прагнення бути першим.

Стріла

Тату у вигляді стріли на плечі носять цілеспрямовані чоловіки. Це зображення символізує гостроту думки і вольовий характер.

Серце

Це найбільш впізнаване зображення в світі. Воно символізує чуттєвість, пристрасть і емоції. Чоловіки набивають тату у вигляді серця, коли бажають продемонструвати вірність своїм почуттям.

Тату для вегетаріанців

Якщо нанести на своє тіло татуювання захоче вегетаріанець, йому доведеться попередньо більше дізнатися про тату-салоні. У більшості фарб, які використовуються для нанесення тату, містяться компоненти тваринного походження.

Тату на плече, які не варто наносити

Тату на плечі (чоловічі ескізи у всі часи були популярні серед злочинців) в минулому столітті були відмінними знаками. Найчастіше такі зображення з’являлися на плечах не просто так: в кримінальній сфері в той час була сувора ієрархічна система, де кожній людині відводилась конкретна роль. Саме по татуюванню можна було зрозуміти, яке місце в системі займає людина.4f75e983dd18e47fa89e5b1db39eb631 Тату на плечі чоловічі. Ескізи, фото, чорно білі, кольорові візерунки, написи

Уникнути нанесення татуювання не міг жоден злочинець. Якщо хто-небудь не хотів носити зображення на своєму тілі, його змушували насильно. Це вважалося необхідним, щоб ніхто не міг приховати свій справжній статус у кримінальних колах.

Однак більшість ув’язнених носили своє татуювання з гордістю. Наприклад, нею не могли не пишатись злочинці, які займають найвищу позицію у цій ієрархічній системі. До таких належали авторитети і злодії в законі. На плечі вони носили «погони», які свідчили про їх «почесному» статус.
Нерідко на плечах злочинців у той час можна було бачити зображення дракона.

Це міфічна істота є символом влади, і носять його, як правило, ті, хто вже не раз побував за ґратами за тим чи іншим причин. Якщо у чоловіка на плечі було зображено серце і кинджал, значить, у в’язниці він потрапив, будучи неповнолітнім, і своє повноліття зустрів саме там.

В даний час тату на плечі носять приблизно 30% чоловіків і більшість з них не пов’язана з кримінальним світом. Однак якщо випадково зустрітися із злочинцем, можна зіткнутися з неприємностями, тому перед нанесенням того чи іншого тату слід ретельно вивчити його значення. Рекомендується віддавати перевагу нейтральним ескізами, які не викличуть конфлікту, заснованого на нерозумінні.

Татуювання – це відмінний спосіб самовираження. З її допомогою можна підкреслити індивідуальність особистості. Зазвичай зображення має сенс, є свого роду оберегом для власника. Також воно може нагадувати про важливі події, які були в минулому.

Основне призначення чоловічий татуювання – підкреслення тих якостей, які притаманні чоловікам. Правильно підібраний ескіз на плечі зробить представника сильної статі більш мужнім і брутальним.

Оформлення статті: Володимир Великий

Відео про татуювання на плечі

Процес нанесення тату на плече і груди:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради