Прикмети про голубів: до чого прилітає білий птах, що очікувати якщо побачили на вулиці, у дворі

Численні прикмети про голубів з’явилися невипадково. Улюблені птахи бога живуть поруч людьми вже дуже давно, з спостережень за пернатими були зроблені висновки. Найчастіше посланці небес несуть людям добрі новини, але трапляється сизокрылым пернатим стати і носіями неприємних звісток.

699aa4c688072ba6b1e6a4b8db6fc950 Прикмети про голубів: до чого прилітає білий птах, що очікувати якщо побачили на вулиці, у дворі

Голуб стукає в вікно

Прикмети про голубів віщують найчастіше щастя, удачу, багатство, любов. Але є ложка дьогтю в цій бочці з медом». Стук голуба у вікно вважається передвістям порушення планів, отримання повідомлення про чиюсь смерть. Але не варто однозначно трактувати подію.

Якщо ви не відчували страху, почувши стук, то голуб, швидше за все, приніс добру новину. Це може бути звістка про вагітність, або попередження про прихід гостей. У загальному випадку: якщо голуб б’ється у вікно, просто чекайте новин, необов’язково негативних.

Тривогу має викликати птиця, яка на льоту вдарилася об скло і впала замертво. Це подія народна мудрість трактує однозначно: до смерті. Але можна спробувати відвести біду: труп пернатого потрібно закопати подалі від будинку і думати, що просто стався нещасний випадок з птахом.

Якщо біла голубка пролетіла повз вікна кімнати, де лежить тяжкохворий – це передвістя швидкої смерті цієї людини.

Але погано це, чи добре, однозначно не можна сказати. Адже припиняться страждання безнадійно хворої людини і його родичів.

Голуб залетів у хату

У тлумаченні цієї прикмети про голуб теж часто зустрічається слово «смерть», але не варто піддаватися паніці. Існують різні обставини події:

 • Якщо пернатий гість поводився спокійно, політав, озирнувся і самостійно вилетів – можна думати про візит душі померлого родича. Просто сходіть до церкви і поставте свічку за упокій всіх, кого згадайте.
 • Якщо птах гасала по кімнаті, билася об стіни або навпаки забилася в кут – це погана ознака. Постарайтеся накрити її тканиною і випустити на вулиці. Будьте обережніше самі і проявіть підвищену увагу до родичів.
 • Якщо залетевшая на кухню голуб, сіла на обідній стіл – передвістя смерті господині. Швидше за все, придумали прикмету у виховних цілях: мовляв, у хорошої господині не стерильне істота не може опинитися на столі.

Не варто панікувати через залетевшей у вікно птиці. Коли навколо багато голубів, один з них просто випадково може залетіти в кімнату. Найбільшу проблему представляє хворий птах, який залетів і помер прямо у квартирі.

Голуб сів на підвіконня

Якщо прислухатися до забобонів про птахів, то голуб на підвіконні – хороший знак:

 • Пернатий сидить і чистить пір’ячко – передвістя вдалого дня.
 • Важливо крокує по підвіконню – ознака зустрічі з впливовою людиною.
 • Мирно сидить на карнизі – віщує взаєморозуміння і благополуччя в родині.
 • Сів на підвіконня до нежонатому хлопцеві – натяк на те, що пора робити коханій пропозицію руки і серця.
 • З’явився за вікном у самотньої дівчини – обіцяє зустріч «другої половинки», або отримання пропозиції, вийти заміж.

Якщо голуб веде себе на підвіконні неспокійно, кричить, безладно топчеться – потрібно насторожитися і задуматися, а чи все ви робите правильно.

Голуб нагадив

Голубиний послід на склі або капоті автомобіля, в будь-якому іншому місці – до отримання великих грошей.

d46981c7019335aad229e105ee308d1f Прикмети про голубів: до чого прилітає білий птах, що очікувати якщо побачили на вулиці, у дворі

Білий голуб

Якщо вам довелося побачити білого голуба на вулиці – це хороший знак. У вашому житті настав вдалий період. Голубки білого забарвлення – це рідкість, їх виводять селекціонери.

Незаміжню дівчину після зустрічі з білим голубом чекає швидке знайомство з гарною людиною, за якого можна вийти заміж.

До чого прилітає білий голуб

Птиці з білим оперенням завжди викликають захоплення, але іноді вони можуть провіщати нещасний випадок. Якщо до вас прилітає білий голубонько, не варто його проганяти. Спокійного пернатого потрібно погодувати, і тоді у вашому житті почнеться біла смуга. Ось що означає візит білого голуба з точки зору різних релігій:

 • отримання важливого звістки;
 • зустріч з душею померлого родича;
 • дотик до божественного суті;
 • швидке поява маляти в будинку;
 • успіхи в кар’єрі;
 • отримання прибутку, хорошого врожаю.

Білий голуб віщує швидку смерть одного з мешканців квартири – це випадок, коли пернатий незрозумілим чином потрапив у приміщення із закритими кватирками і дверима.

Білий голуб прилетів у двір, є кілька трактувань прикмети залежно від поведінки пернатого:

 • Птах сів на підвіконня близько до скла, веде себе спокійно – прообраз майбутньої радості. Не варто чекати грандіозну новину, але звістка обов’язково принесе задоволення.
 • Білий голуб, сидячи на підвіконні, б’є по склу крилами – це може бути передвістям біди. Така поведінка пернатого наштовхує на думку, що переселившаяся у птаха душа померлого родича не знаходить спокою, тому повертається додому і просить про допомогу або намагається про щось попередити.
 • Білий голуб притиснувся до скла і не бажає летіти – це свідчення того, що в квартирі живе дуже самотня людина.

Білі голуби прилетіли до будинку, де недавно з’явився новонароджений – це пророкує маляті велике майбутнє. Він стане обранцем долі для великих справ.

Побачити пару білих голубів

Пара голубів білого забарвлення, літаючих разом – красивий атрибут весільного торжества. Побачити таке видовище поруч з будинком – до щастя. Самотня дівчина отримує шанс зустріти кохану людину.

Дві воркуючі птиці на балконі чи на підвіконні віщують швидку весілля чи сватання. Якщо в ключі однією з птахів є травинка або пір’їнка – чекайте поповнення сімейства.

Якщо зграя білих пернатих веде себе неспокійно на балконі перед вікном – передвістя серйозної біди.

1c89867a7148654a9e381e90f53c64d1 Прикмети про голубів: до чого прилітає білий птах, що очікувати якщо побачили на вулиці, у дворі

Білий голуб на весіллі

Випускати на волю білосніжних голубів – старовинний весільний звичай. Кожній людині, яка дарує свободу птиці, вищі сили надають заступництво. Тим більше, під час весільного торжества цей акт має глибокий сенс – молодята отримують домашній затишок і щастя в родині. Голуби відрізняються вірністю один одному, підвищеною відповідальністю за потомство.

Подружжя будуть жити дуже дружно, якщо птахи будуть довго поруч на небосхилі. Звичайно, голуби можуть полетіти в різні сторони – це ознака розлучення. Але знавці народної мудрості радять сконцентруватися на хороших прогнозах, які автоматично виходять при звільненні пернатих.

Поведінка голубів на весіллі пророкує стать майбутньої дитини. Ворожіння здійснюють двома способами:

 • В польоті буде головувати голубок нареченого – передвістя народження хлопчика, якщо виявиться лідером пернатий нареченої – першою народиться дівчинка.
 • Іноді до лапок голубів прив’язують блакитні і рожеві стрічки. Потім спостерігають за польотом птахів.

До речі, сімейне щастя віщує і білий голуб, несподівано з’явився під час сватання або викупу.

Голуб сів на людину

Якщо птах миру села на вас, – це вже говорить про вашу обраності, але має значення, яке саме місце вибрав голуб для «приземлення»:

 • Пернатий «облюбував» вашу голову – символ величі людини. Вас чекають великі звершення, реалізація важливої мети. Ви легко досягнете високого положення в суспільстві.
 • Птах сів на праву руку – передвістя швидкої прибутку.
 • Голуб на лівій руці – попередження про зраду когось із близького оточення.
 • Голуб на плечі – ознака підвищення добробуту.
 • Посланець небес присів на ногу – до гарних новин.
 • Птах зачепила крилом під час польоту – підтвердження правильності прийнятого рішення.
 • Пернатий «врізався» у вас на льоту – передвістя незвичайних подій. Деякі знавці прийме рекомендують найближчим часом відмовитися від переміщень авіатранспортом.
 • Знахідка пера на дорозі – гарний знак. Її не можна залишати на дорозі. Заберіть з собою перо і удачу разом з ним.
 • Пернатий присів поруч з дівчиною або жінкою – повідомлення про вагітність.
 • В цілому контакт з голубом – добре знамення, яке може навіть «анулювати» погані прикмети.

  Пташка залетіла в кімнату – це поганий знак, але якщо вона торкнулася вас під час перебування в приміщенні – це нейтралізує погані передвістя. Не варто навмисне вистачати пернатого – ваші дотики не зараховуються.

  Голуб на кладовищі

  Кладовище – притулок містичних істот. Саме в цьому місці зв’язок з потойбічним світом стає відчутнішою. Будь-яка подія, що там відбувається, набуває особливе значення, служить для очевидців попередженням про майбутні нещастя або привертає увагу до деяких життєвим обставинам.

  Голуби, що зустрічаються на цвинтарі, подають знаки від духів близьких людей там похованих. Причому боятися цих птахів не потрібно, тому що навіть у такому місці голуби залишаються божими створіннями.

  Тлумачення різного поведінки пернатих на кладовищі:

  • Голуб постійно кружляє поруч, сідає на пам’ятник або могилу, потім знову злітає. Це характеризує людину, якого ви прийшли провідати, як чудову особистість з відмінними моральними якостями. Адже його душа оселилася в улюблену птицю Бога.
  • Голуб сумирно сидить на пам’ятнику. Це означає, що за вами пильно стежать з іншого світу, щиро турбуються про ваше життя і благополуччя.
  • Голуб тривожно розгулює по свіжій могилі родича – покійний намагається нагадати про незавершених на землі справах. Згадайте, може бути, ви забули виконати якесь прохання або розпорядження цієї людини.
  • Птах кружляє над головою, поки ви йдете до могили й назад – дух покійного в тілі голуба намагається попередити про майбутні неприємності. Не пропустіть цей знак, і гідно підготуйтеся до вирішення проблеми.

  Обов’язково погодуйте птахів, а потім відвідаєте церкву. Якщо вам всього лише наснився голуб на цвинтарі, сновидіння буде мати таке ж тлумачення, що і прикмети.

  Мертвий голуб

  Побачити труп птиці на дорозі – погана прикмета. Автомобілісти їй надають підвищене значення. Того, хто збив голуба, очікує аварія, тому потрібно підвищити увагу в дорозі.

  Але якщо птах валяється на тротуарі – для кого цей знак? Адже повз пройшли десятки людей. Невже тотально всіх чекають проблеми? Пройшли повз багато, а побачили знамення одиниці. Якщо видовище буквально «впало в око», це означає, що «шляху не буде», тобто вас чекають перешкоди у вирішенні питання.

  Зате мертвий голуб на порозі або балконі за прикметами попереджає про швидкої смерті або тяжкої хвороби когось із мешканців. Причому, знамення стосується не самого побачив труп птиці, а його близьких людей.

  Нюанси:

  • Останки птиці у дворі приватного будинку або на підвіконні (за межами житлової зони) – передвістя неприємних звісток, але не більше того. Позбутися від негативу для себе і своїх близьких можна, закопавши пернатого подалі від двору. Тільки не можна чіпати тіло птиці голими руками.
  • Голуб загинула на балконі, лоджії або вентиляційної труби – серйозне попередження про загибель, захворювання когось із родичів того, хто виявив тіло птиці або передвістя початку смуги невдач в житті.
  • Розтерзана птах підкинута навмисно – хтось справляє магічний ритуал, щоб накликати на вас біду.

  Очевидно, є багато прикмет про голубів. Якщо пильніше придивитися до представників крилатою фауни, навчитися робити правильні висновки – можна стати власником своєї долі, попередити нещастя, «відкрити двері» удачі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради