Прикмети про сонечка в будинку: до чого залетів у квартиру восени або взимку

На Русі люди шанували божу корівку як посланця з небес. Здавна до яскравого жучку зверталися з різними життєвими питаннями. Люди проявляють симпатію і повагу до комасі, олицетворяющему літо. З сонечком пов’язано багато прикмет і повір’їв, деякі з них збереглися і досі.

341eb9ffb47ca68131d3139ce732337d Прикмети про сонечка в будинку: до чого залетів у квартиру восени або взимку

Що несе з собою вісниця з небес

Це комаха з родини жуків, що мешкає практично на всіх континентах. І скрізь ставляться до нього з теплотою і повагою. У Словаччині та Чехії комашка відома як сонечко, у Німеччині поширена назва «жучок Діви Марії», а на території Латинської Америки прийнято іменувати сонечком святого Антонія.

Віруючі люди шанують комаха як прислужника Богородиці. Оскільки наші предки асоціювали жучка з сонцем, то й очікували від божого посланця щедрого врожаю та сприятливої погоди. Протягом століть прикмети і забобони навколо жучка тільки примножувалися і накопичувалися. Але корова не завжди приносить людям радісні новини.

Червона, чорна, жовта або біла

Побачити божу корівку — щаслива прикмета. Відразу варто придивитися до кольору жучка. Зовнішній вид комахи допоможе детальніше витлумачити прийдешні зміни в житті:

 1. Червоний жучок з чорними цяточками несе благополуччя і зміни на краще.
 2. Чорна корова з червоними плямами — рідкість. Вона передвіщає успіх у всіх починаннях. За іншою прикметою, чорна комашка з червоними крапками попереджає про чатує небезпеки.
 3. Після зустрічі жовтого комах з чорними цятками можна чекати приємних сюрпризів.
 4. Комашка з білими плямами віщує радісні новини.
 5. Комаха без цяток принесе звістку про швидкої вагітності для жінок і про збільшення грошової прибутку для чоловіків.

2af5528bbb3cfdb609b0042f8c3a7a20 Прикмети про сонечка в будинку: до чого залетів у квартиру восени або взимку

Що говорить кількість точок на тілі

За кількістю цяточок дізнаються число місяців в році, які принесуть достаток і благополуччя. Жучок з сімома плямами вважається найбільш вдалим знаменням. Такий комашці ні в якому разі не можна нашкодити, так як вона принесе успіх у житті.

Не біда, якщо комаха не прикрашене безліччю плям, воно все одно подарує успіх. Кожна чорна цятка має значення:

 • Корівка з одним плямою принесе успіх у будь-яких починаннях.
 • Жучок з двома цятками символізує внутрішню і зовнішню гармонію.
 • Зустріч з комашкою, у якої три цятки, допоможе людині стати розсудливим, щоб прийняти правильне рішення у складній життєвій ситуації.
 • Божа корівка з чотирма точками вбереже від зустрічі зі злодіями та грабіжниками.
 • Як свідчить прикмета, п’ять чорних цяток на спинці комашки з червоними крильцями пробудять в людині таланти.
 • Зустріти жучка з шістьма цяточками означає, що людина буде успішним у навчанні.
 • Корівка з сімома точками віщує удачу у всіх справах.

Добра прикмета — зустріти відразу кілька жучків. Їх цятки, згідно з повір’ям, принесуть фермеру щедрий урожай і забезпечать благополуччя в домі.

Є повір’я, що дівчина, яка мріє про народження дитини, повинна підрахувати кількість цяточок на спині комахи. Це підкаже, скільки місяців залишилося до довгоочікуваної вагітності.

Прикмети про комаху в приміщенні

Сонечко в будинку — хороша прикмета. Комашка, залетевшая восени в квартиру до подружній парі, у якої немає дітей, принесе незабаром довгоочікуване поповнення. Якщо в будинку лунає дзвінкий дитячий сміх, значить, діти виростуть здоровими і дружними.

Якщо жучок залетів у квартиру або будинок, це свідчить про високих моральних підвалинах, які панують в родині. Помічено, що комаха частіше потрапляє в будинку з позитивною енергетикою. Не потрібно проганяти комашку, яка прилетіла в гості. Це може накликати нещастя на членів сім’ї. Досить посадити жучка на кімнатна рослина біля відкритого вікна, і комаха полетить сама, не затримавшись надовго в будинку.

Якщо сонечко залетіла в дитячу кімнату і опустилася на ліжечко, малюк виросте здоровим і щасливим. Комашка, яка сідає на подружнє ложе, пророкує міцні відносини і взаємну любов.

Жучок, що залетів в будинок вранці, посприяє пошуків давно загубленої речі. Поява комашки в квартирі днем віщує візит гостей. Повзе ввечері по підвіконню корівка — хороша прикмета, пророча приємне дозвілля в колі сім’ї.

debc8f34eac144bd4767d26fc5a991ab Прикмети про сонечка в будинку: до чого залетів у квартиру восени або взимку

Якщо в будинку хтось хворіє, сліди жовтого секрету, які залишило комаха, обіцяють швидке одужання. Такі ж мітки, залишені жучком на вікні, віщують візит далекого родича. Побачивши жовті сліди на столі, готуйтеся до зростання доходів.

Прикмети та повір’я сезонно

Якщо сонечко залетіла в будинок, незалежно від пори року, — це гарна прикмета. Але все ж сезон має значення, адже виявити комахи взимку або восени — велика рідкість.

Навесні

Поява в квартирі жучка навесні — сприятливий знак. В цей час року сонечка своєю появою провокують істотний приплив фінансових коштів. Це може бути надбавка до зарплати, несподівана премія або виграш у лотерею.

Влітку

За прикметою, якщо божа корівка прилітає в літню пору, потрібно очікувати кар’єрного зростання. Жучка необхідно акуратно посадити на долоню, винести на вулицю і відпустити. Якщо корівка полетить відразу — підвищення не за горами.

Восени

Зазвичай восени комахи, передчуваючи настання холодів, шукають теплі притулку. Якщо сонечко залетіла в будинок, готуйтеся до сюрпризу — сімейство чекає поповнення. Зустріч з комашкою на вулиці віщує дозвіл конфліктів у сім’ї.

83b3ba5110fddd990dec5484e5dd0112 Прикмети про сонечка в будинку: до чого залетів у квартиру восени або взимку

Взимку

Божа корівка взимку — рідкість, так як вони ховаються від морозів в корі дерев та в інших затишних куточках. Якщо жучок відвідав квартиру, найімовірніше, він ховався від холоду під підвіконням.

Після несподіваної появи комахи з червоними плямистими крильцями слід приготуватися до зустрічі, яка змінить долю. Корівки в зимовий період своєю появою в стінах будинку пророкують знайомство з людиною, який матиме вплив на особисте життя або кар’єру.

Існує альтернативна трактування прикмети. Сонечка залітають в квартиру, попереджаючи господарів про раптовий візит дорогого, але давно не гостив родича.

Ще одна прикмета свідчить, що прокинулася корівка, знайдена в квартирі взимку, — до швидкого одруження когось із дорослих дітей у сім’ї.

Куди комаха сідає

У літній час жучок зустрічається всюди. Нікого не здивує його присутність на дачній ділянці або лісовій галявині. Часто комах приваблює яскраве забарвлення одягу або аромат парфумів, тоді вони сідають на людину. Така подія не назвеш унікальним або значним.

Але іноді зустрічі з комахою відбуваються в нетипових місцях, наприклад, посеред галасливого мегаполісу. Часом виникає враження, що корівка попадається на очі неприродно часто: вдома, на роботі, в транспорті. В цьому випадку потрібно зосередитись і пригадати прикмети. Можливо, доля таким образам подає знак і хоче про щось попередити. Повір’я тлумачаться в залежності від того, на яку частину тіла комаха сідає.

На руку

Прикмета, коли сонечко села на руку, означає здійснення заповітної мрії. Поки комашка розгулює по долоні, загадують бажання. Ні в якому разі не струшують жучка — так можна змахнути удачу. Досить легко подути на гостю, щоб вона на своїх крилах донесла мрію до небес.

4162c92c163b00f341ad3d8c6b8e2292 Прикмети про сонечка в будинку: до чого залетів у квартиру восени або взимку

На голову

Якщо комаха раптом присіла на волосся, навіть не думайте зганяти комашку — після нетривалої прогулянки вона сама полетить. Сонечко сідає на голову людини, щоб обдарувати його удачею в будь-якій сфері життя. За прикметами після цього очікується кар’єрне зростання і процвітання в бізнесі, а всі життєві негаразди залишаться позаду.

На тіло

Залежно від частини тіла, яку уподобав жучок, можна визначити, які сюрпризи приготували долею:

 • Комаха село на плече — нейтральна прикмета. У людини все йде добре, йому не загрожує найближчим часом гірке розчарування або запаморочливий успіх. Ще одне трактування цього прикмети — зустріч з одним або підтримка від близької людини.
 • Коли корівка прилетить і сяде на спину, прикмета вказує на сприятливе вирішення складної життєвої ситуації. Якщо проблем немає, тоді комашка обіцяє щасливі зміни і прихильність фортуни.
 • Якщо комаха сідає на груди, воно дає зрозуміти, що людина сприймає життєві труднощі та негаразди занадто близько до серця. Слід з великим оптимізмом ставитися до подій.
 • Комашка, яка вибрала для посадки ногу, застерігає про перешкоди до досягнення мети. Але не варто засмучуватися, потрібно взяти себе в руки, трохи почекати, і все вийде.
 • Хороша прикмета, коли жучок повзе по одязі. Комаха попереджає про підготовлюваний приємний подарунок від коханого.

Навала сонечок

Збільшення чисельності цих комашок спостерігається восени — у вересні і жовтні можна побачити цілі колонії яскравих жучків. Це говорить про завершення теплих, сонячних днів і вказує на початок холодів. Зазвичай ці комахи ведуть одиночний спосіб життя, але на пошуки притулку вилітають колективно.

Восени комашок залучають бетонні і кам’яні будинки, що увібрали в себе тепло літа і ще не встигли охолонути. Багато божих корівок невеликими групами намагаються пробратися в людське житло, щоб оселитися там. Як свідчить прикмета: чим більше скупчення жучків восени, тим холодніше очікується зима.

ee7dd8901a52d75fe2d23d3133aa04fe Прикмети про сонечка в будинку: до чого залетів у квартиру восени або взимку

Прикмети для дівчат

Божу корівку, почитаемую нашими предками, досі сприймають як вісника майбутніх позитивних змін. Жучка з особливим теплом зустрічають незаміжні дівчата.

Прикмета свідчить: якщо пощастить знайти божу корівку у себе вдома, потрібно обережно затиснути її в долоньку і винести на вулицю.

Дівчата можуть використовувати жучка в ролі навігатора. Розтиснувши руку, треба подивитися, куди відправиться комаха. По траєкторії польоту можна визначити, звідки суджений з’явиться і де буде знайдена любов. Якщо плямиста комашка піднімалася відразу вгору до неба, значить, наречений знаходиться десь поруч.

Поява божої корівки знаменує позитивні зміни в долі людини. Тому, помітивши жучка, потрібно згадати хороші прикмети, налаштуватися на позитив і приготуватися до подарунків фортуни.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради