Прикмети про білого голуба: до чого прилетів у двір, побачити на вулиці

З птахами пов’язано безліч прикмет, адже людей захоплює і дивує краса цих істот і здатність літати. На поведінку пернатих теж звертають увагу, адже дивацтва вказують на важливі події. Одні з найбільш знакових — прикмети про білий голуб. Ця птиця нечасто зустрічається у місті, але відразу привертає погляди. Вона здавна вважалася символом миру, чистоти, тому її поява зазвичай обіцяє щастя. Але із-за кольору білий голуб асоціюється з душею померлого, тому пов’язане зі смертю.

b9c4b804b044db0d0f1d7e67cc3ea65b Прикмети про білого голуба: до чого прилетів у двір, побачити на вулиці

Що уособлює образ білого голуба

Згідно Біблії, ця птиця принесла Ною оливкову гілку. Це був знак, що Великий потоп закінчився, і люди можуть знову ступити на землю. З тих пір білий голуб уособлює собою хороші вісті, порятунок. Його часто використовують благодійні організації в якості символу.

Завдяки білому кольору птах також стала асоціюватися з чистотою, невинністю. Таких голубів часто випускають на весіллях, щоб принесли молодятам щастя. Те ж саме роблять іноді і на інших святах.

Однак у багатьох культурах білий голуб придбав інше значення. Як і інші пернаті, він вважався втіленням душі померлої людини, яка прилетіла провідати близьких. Тому птах не завжди вісник щастя, особливо якщо залетіла додому. З-за цієї зв’язку з світом мертвих виникли негативні прикмети.

До чого прилітає білий голуб

Зустріч з таким рідкісним птахом — важлива подія. Швидше за все, вона — знак долі, на який потрібно звернути увагу. Якщо голуб зустрівся на вулиці, то прикмета тлумачиться в позитивному ключі:

  • отримання важливого известия, швидше за все, гарного;
  • прояв божественних сил;
  • народження дитини (юна душа вже хоче зустрітися з батьками);
  • підвищення на роботі;
  • гарні врожаї в найближчий рік.

Інше значення прикмета набуває, коли птах поводиться дивно, наприклад, б’ється у вікно, літає біля людини.

Найгірше — побачити птаха в будинку, коли вікна і двері закриті. Тоді це напевно передвістя швидкої біди. Також у вигляді птахів є душі померлих родичів.

У двір

Якщо білий голуб прилетів до житлового будинку, потрібно поспостерігати за поведінкою. Найчастіше птах віщує щастя. Коли спокійно ходить по двору, людям нічого бояться, ніякої біди не станеться. Голуб, сів на підвіконня, принесе на крилах хороші новини. Можливо, це дрібниця, але вона порадує. Крім того, ця прикмета говорить про швидке весілля.

Гірше, якщо пернатий вісник б’ється у вікно крилами. Значить, скоро хтось із домашніх помре. Якщо подібне сталося вже після похорону, то душа покійного хоче повернутися в сім’ю, щоб завершити якусь справу. Можливо, варто помолитися за її упокій, пом’янути. Коли голуб прилетів у двір і просто притискається до вікна, він віщує довгий самотність.

У квартиру або будинок

Якщо білий голуб прилетів в житлове приміщення, в більшості випадків це поганий знак. Швидше за все, хтось із близьких помре. Крім того, сім’ю можуть чекати серйозні проблеми, розорення, хвороби. Але прикмета спрацьовує тільки в тому випадку, якщо голуб дійсно залетів несподівано і не жив до цього десь поруч. Якщо ж птахів, наприклад, підгодовує хтось із сусідів, і вони часто прилітають до будинку, то ця подія лише випадковість.

a285d167865bd548f7f0b5e144c608de Прикмети про білого голуба: до чого прилетів у двір, побачити на вулиці

Однак смерті не уникнути, коли птах загадковим чином з’являється в будинку з закритими вікнами та дверима. Те ж саме відноситься до хворого голуба, який потім тут же помирає на очах домашніх. А ось під час весільних клопотів подія обіцяє тільки хороше. Отже, наречена не помилилася з вибором, і її чекає щасливе сімейне життя.

Пара білих голубів

Побачити одну птицю — це вже важливий знак, але якщо їх дві, то це обов’язково обіцяє хороші події. Два білих голубів, які з’явилися біля оселі, принесуть щастя добрі новини.

Пара білих голубок — символ подружньої чистоти і вірності. Тому, якщо їх бачила незаміжня дівчина, вона скоро зустріне свою половинку або отримає пропозицію руки і серця. Вважається, що така любов буде міцною і довгою, тому що її благословили самі небеса. Подія може означати зустріч з парою після довгої розлуки.

Весільні прикмети

Для самотніх людей білі голуби — це завжди знак щасливої любові. Так, птиця, часто з’являється біля будинку самотньої жінки, означає швидке весілля. Тлумачення буде таким же, якщо вона залетіла у вікно. Отже, любов скоро постукає у двері.

Пару білих голубів часто випускають на весілля. Вважається, що такий ритуал принесе молодятам щастя.

Птахи символізують нареченого і наречену, які вилітають з батьківського гнізда назустріч нової спільного життя. За поведінкою пташок можна передбачити майбутнє закоханих:

  1. Якщо голуб з голубкою відразу ж летять разом вгору, то шлюб складеться вдало.
  2. Розлетілися в різні сторони — погана прикмета. Будуть часті сварки, сім’я у результаті розпадеться.

Для дівчини важливим знаком є поранений голуб, якого вона випадково знайде. Птицю можна кидати, її потрібно виходити і відпустити. Знаки кажуть, що шлях до щасливого кохання хоч і буде складним, але все закінчиться добре. Закохані подолають усі перешкоди і будуть разом.

19e50c6faa6557a91bda82b5a11b0cf9 Прикмети про білого голуба: до чого прилетів у двір, побачити на вулиці

Птах на дорозі

Якщо людина бачить білого голуба на узбіччі, то це зазвичай до добрих вістей. За іншими ознаками це означає далеку дорогу. Подорож, швидше за все, теж принесе тільки добрі емоції, струсоне, змінить в кращу сторону. Іноді повір’я говорить про несподівані, але довгоочікуваних гостей, зустріч з якими обов’язково порадує.

Щоб удача не вислизнула від людини, птаха на дорозі ні в якому разі не можна лякати. Її потрібно акуратно обійти, навіть якщо це буде незручно для йде.

Голубине перо приносить успіх. Його слід підібрати і зберігати в якості оберега. Подарунок придбає ще більше сили, якщо людина подякує вищі сили за прихильність. Радять знайти місце, де мешкає багато птахів, і насипати їм корму.

До чого бачити білого голуба на вулиці

За цим пташок часто передбачають погоду. Якщо їх багато зустрічається на вулиці, то день буде ясним, в іншому випадку можна чекати дощу. Увагу звертають на незвичайну поведінку голубів. Якщо пернате раптово село на плече, це символ захисту. Є надійний чоловік, який готовий навіть життя віддати за того, хто йому доріг. Часто це друга половинка. Але в деяких випадках подія передвіщає хворобу.

Коли голуб сидить на ганку, це до швидкої весіллі, на трубі — до народження дитини. Найкращою буде ознака, коли птах облюбувала дах. Це означає, що будинок охороняють вищі сили.

Знайдений пташеня — символ обраності. Людина повинна зробити щось важливе в житті, але відхилився від шляху, можливо, навіть відмовився від колишніх поглядів. Зараз він живе не так, як хотів би, і настав час це змінити. А от побачити мертвого білого голуба на вулиці — знак заздрості, навіть псування. Птицю можна чіпати руками.

Інші прикмети про білому птаху

Коли голуби оселяються поруч з людиною, це сприятливий знак. Біля місця, де побудований будинок, хороша енергетика, тут не відбувалося злочинів, за які міг з’явитися негатив. До того ж пернаті ще й захищають мешканців. Вони принесуть не тільки успіх, але і кар’єрне зростання. Можна чекати і поліпшень у фінансовій сфері, навіть якщо раніше з грошима були проблеми.

Однак дикі птахи не повинні самі тягнуться до людей. Якщо ж білий голуб відразу ж взяв у людини їжу, то це говорить про швидке захворюванні, причому серйозне.

Потрапив на одяг послід — неприємна подія, але це хороша прикмета. Таке трапляється до грошей, можливий навіть виграш у лотерею. Якщо пташка нагадила на ліве плече, варто чекати важливих новин. А от вбити білого голуба — це тяжкий гріх. Чоловік, який позбавив життя таке чисте істота, буде проклятий на роки.

Завдяки красі птиці і забарвленню прикмети, пов’язані з білим голубом, набували особливу силу. Кожна зустріч з ним була знаковою. Пернатий посланець зв’язаний і з життям, і зі смертю, тому поява трактується по-різному. Чим незвичніше веде себе птах, тим важливіше знаки, які подає доля.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради