Коли краще купувати новий гаманець – прикмети для залучення грошей

Гаманець – непростий аксесуар, адже в ньому часто зберігається частина поточного бюджету. Народні прикмети рекомендують ставитися до придбання цієї речі досить грунтовно. Потрібно з розумом підійти до покупки нового гаманця, щоб не тільки зберегти існуючі накопичення, але й примножити їх.

e7860bbc8d1ef97d9d7818eac0bbe75e Коли краще купувати новий гаманець – прикмети для залучення грошей

Що кажуть прикмети

Щоб куплений гаманець став вдалим у всіх відношеннях, він повинен відповідати наступним вимогам:

 • бути містким (грошам потрібен простір, де можна розмножуватися);
 • купюри великого номіналу, складені акуратно, слід зберігати окремо від дрібниці;
 • в одному з відділень (таємну) бажано тримати «щасливе гроші» для залучення удачі. Це може бути ювілейна монета або купюра номіналом 1 $.

Купівля дорогого гаманця з натурального матеріалу (шкіри, замші) – це не примха чи прояв снобізму. Гроші воліють не тільки красиву, але і дорогу «упаковку».

Вдалий час для покупки гаманця

Придбання нового гаманця повинно відбуватися в певні періоди. Вдалими днями для покупки є:

 • напередодні Нового року або Різдва (свят-вечір);
 • середа і четвер, яким протегує планета Юпітер. Вплив небесного тіла виражається в сильному енергетичному заряді;
 • неділя, якому протегує планета Сонце. Магія небесного світила приваблює багатство (золото, коштовності).

Важливу роль у цій справі має фаза місяця (щербатий або зростаюча). Молода або повний місяць – найкращий період для купівлі.

Купівля у відповідності з місячним календарем

Сильна енергетика Місяця впливає на багато процесів, що відбуваються на Землі. Період наростаючої фази благотворно позначається на досягненні матеріальних благ. Другий або третій день молодика – це найвдаліший час для придбання, накопичення, збагачення.

53f1165bc08aa24aa768f537ee5ce558 Коли краще купувати новий гаманець – прикмети для залучення грошей

Раптова потреба покупки може не збігатися з місячним циклом і припадати на убуваючу фазу. Тоді незаплановану покупку гаманця можна здійснити і на убуваючому місяці. Слід тільки виключити деякі місячні дні (19, 26 і 29), які можуть призвести до невмотивованих витрат.

Народні прикмети про новий гаманець

Купуючи портмоне (гаманець, гаманець), важливо враховувати кожну деталь, яка, на перший погляд, може здаватися незначною.

Розмір і вартість покупки

Важлива деталь – розмір «сховища» для грошей – вимагає при купівлі особливої уваги. Гаманець не повинен бути зухвало величезним. Але і тісним він теж не може бути. Умови, коли купюри лежать в ньому як попало, упереміш з дріб’язком, неприпустимі. Банкноти слід складати акуратно. Для дрібних грошей має бути спеціальне відділення.

Вартість гаманця також має значення. Краще вибирати екземпляри, виготовлені з дорогого матеріалу. Найбільш репрезентативними вважаються вироби з натуральної шкіри, замші і шовку.

Колір

У виборі аксесуара важливо керуватися не тільки власним смаком і матеріальними можливостями. Поліпшення фінансового стану залежить і від колірної гами покупки.

В цьому питанні астрології і вчення фен-шуй мають деякі розбіжності. Однак народні прикмети чітко визначили наступні кольори, які краще купувати:

 • чорний;
 • коричневий;
 • теракотовий;
 • сірий (сріблястий);
 • червоний;
 • оранжевий;
 • жовтий (золотавий).

5f266e7502359df15ff0f106c945dd0a Коли краще купувати новий гаманець – прикмети для залучення грошей

Всі відтінки води (синій, блакитний, зелений, бірюзовий) бажано виключити. Народне повір’я приписує квітам водної стихії здатність «вимивати» з портмоне грошові кошти.

Що покласти в гаманець

Щоб придбання стало вдалим і радувало власника примноженням капіталу, діючі астрологи радять застосовувати певні хитрощі. Для цього в самому маленькому (таємну) відділенні гаманця потрібно покласти «приманку» для грошей:

 • гілочка запашної трави (м’ята, меліса, базилік, чебрець, материнка);
 • купюра (або монетка) невеликого номіналу, яку не можна витрачати;
 • кілька бобових зерен;
 • шматочок палички кориці.

Крім того роль грошової приманки може виконувати невеликий талісман, що приносить удачу. Головне, щоб присутність даного предмета несло в собі позитив і впевненість в його дії.

Основна функція гаманця – зберігання грошей. Предмети, що не належать до цього (фотографії родичів, торгові чеки), перешкоджають грошової енергії.

Як активувати новий гаманець на багатство

Дуже важливо не тільки правильно вибрати придбання, але і «зарядити» його на збереження і збільшення своїх доходів.

Заговорені гроші і талісмани, вкладені в гаманець, безумовно, діють. Але такий спосіб не може бути прийнятним для всіх. Є правила, яких повинен дотримуватися володар нового гаманця (портмоне):

 • ніколи не залишати його порожнім;
 • не зберігати в ньому ніяких папірців (чеків, квитанцій, рецептів);
 • купюри повинні бути складні акуратно, в розгорнутому вигляді, за «рангом»;
 • легко дісталися гроші треба витратити в першу чергу і без жалю.

Гроші, що дісталися працею, вимагають до себе дбайливого (шанобливе) ставлення. Це сприяє залученню позитивної енергії.

Що робити зі старим гаманцем

Від втратило вигляд гаманця найкраще скоріше позбутися. Його потрепанность навряд чи буде радувати господаря. Функція залучення грошових коштів також не буде гарантована.

Але існує переконання, що портмоне, в якому постійно водилися гроші, викидати не можна. Головне, не робити з цього трагедії. Кожна річ має свій термін служби. І треба вміти розлучатися з ними без жалю.

При виборі грошового аксесуара важливо не тільки вибрати добротне якість, але і презентабельний вигляд і функціональність.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради