Грошове дерево: як правильно його посадити, щоб велися гроші

Товстянка (крассула) – суккулентное рослина, листочки якого нагадують монети. Тому воно має ще й третю назву – грошове дерево. Як правильно посадити, щоб велися гроші, знають адептів езотеричних вчень. Невибаглива рослина, зовні нагадує невелике дерево, вважалося давніми китайцями. Вони вірили, що крассула приносить успіх і гроші навіть у загробному світі. Про це свідчать бронзові зображення рослини на гробницях імператорів.

В яких випадках толстянка дійсно привертає достаток

groshove derevo Грошове дерево: як правильно його посадити, щоб велися грошіКрассула – живий талісман, що привертає фінанси в сім’ю. Якщо просто придбати декоративне дерево в магазині або прийняти його дар, гроші водитися в будинку не будуть. Щоб крассула «працювала» на вас, потрібно врахувати кілька нюансів:

 • Дерево вирощують самостійно. Відросток потрібно добути самому. Просто відірвіть невелику гілочку в гостях, не повідомляючи про це хазяїнові.
 • Рослина не терпить лайки. Якщо не хочете перервати приплив грошових коштів, намагайтеся не сваритися у присутності деревця.
 • У горщик кладуть монети. При укоріненні паростка в горщик потрібно покласти хоча б пару монет. Щоб удача від вас не відвернулася, ніколи не ставте їх ребром.

Важливе значення має правильний догляд за декоративним деревом. Якщо вона зачахне, ви понесете грошові збитки.

Як правильно посадити грошове дерево для залучення грошей

Крассула – невибагливе дерево, яке не вимагає серйозного догляду. Але якщо ви хочете встановити зв’язок з грошовим егрегором, тоді рекомендації адептів магії вам точно знадобляться. Правильна посадка декоративного дерева – перший крок на шляху до фінансової незалежності та достатку.

З точки зору езотерики, толстянка – не джерело енергії грошей, а її провідник. Тому рекомендується брати посадковий матеріал у людей, які живуть у достатку.

Найпростіший спосіб

Грошове деревце розмножується живцюванням. Виростити красулу можна як з гілочки, так і з листочка. Відросток грошового дерева обов’язково брати з міцної здорової рослини. Якщо після невмілих маніпуляцій материнська толстянка зачахне, непередбачені витрати будуть вам забезпечені.

Як посадити дерево, щоб водилися гроші:

 • Паркан живця для посадки. На материнській рослині вибирають нижню міцну гілочку. Відрізають ножем біля самої основи, після чого залишають на кілька годин для підсихання черешка. Місце зрізу на дереві замазують грунтом.
 • Посадка відростка в горщик. На дно викладають керамзит, який буде служити дренажної подушкою і запобіжить гниття корінців. Горщик заповнюють землею. Бажано брати удобрений грунт з гумусом. У відростка обрізають пару останніх листків, після чого заглиблюють в грунт на 3 див.
 • Полив. Відразу після висадки грошове деревце поливають. Перші 7-10 діб процедуру виконують через день.

Якщо ви хочете, щоб грошові кошти текли до вас буквально річкою, то під час посадки відростка проведіть невеликий ритуал:

 • в ? л підсоленої води опустіть 3-4 монети;
 • через 30 хвилин долийте в ємність ще трохи розчину;
 • витягніть монетки і прикопайте їх в горщику з деревом.

При правильному догляді деревце швидко зростає, тому виникає необхідність пересадки. Рекомендується виконувати процедуру кожні 2-3 роки, так як за цей час грунт сильно збіднюється навіть при регулярному внесенні добрив.

Як правильно пересадити грошове дерево:

 • заздалегідь готують керамічний горщик;
 • на дно просипають 2-3 см керамзиту;
 • засипають шаром піску;
 • наповнюють горщик свіжим грунтом;
 • роблять в центрі поглиблення;
 • рослину рясно поливають, щоб розм’якшити ґрунтовий ком;
 • дерево акуратно виймають зі старого горщика разом з землею;
 • ставлять рослина в поглиблення в центрі нового горщика;
 • зверху прикопують свіжою землею;
 • поливають водою з розчинних добривом.

Такий спосіб пересадки толстянки називають перевалкою. Після зняття старого горщика земляний кому потрібно оглянути. Якщо з нього стирчать підгнилі корінці, їх видаляють.

По фен-шуй

Щоб грошовий талісман працював виключно на вас, необхідно знати, як посадити грошове дерево по фен-шуй. Основна мета даоської практики – пошук і застосування енергетичних потоків на благо людини. Якщо зробити дії правильно, тоді гроші в будинку будуть жити завжди.

Особливості посадки грошового деревця по фен-шуй:

 • Беріть росток у багатих. Держак для посадки потрібно «вкрасти» у людей, які матеріально успішніше вас. Таке дерево вже заряджена потрібної енергетикою, тому 100% принесе в будинок успіх і благополуччя.
 • Висаджуйте на молодий місяць. Посадка і пересадка грошового дерева виконується рано вранці на молодий місяць. Краще всього виконувати процедуру в середу або п’ятницю.
 • Особливу увагу приділяйте вибору колірної гами. Щоб грошові кошти примножувалися, вибирайте кольори, відповідні енергії дорогоцінного металу і землі – червоний, золотий, сріблястий, зелений, чорний або коричневий.

Товстянка деревоподібна – грошовий оберіг, що захищає свого власника від фінансових витрат і банкрутства. Саме тому в будинках багатьох успішних людей є кілька красивих сукулентів.

На цьому секрети даоських ченців не закінчуються. Щоб матеріальна підтримка була постійною, слід:

 • поставити горщик з крассулой в південно-східній частині будинку;
 • поливати дерево водою, в якій знаходилося срібне прикраса;
 • покласти в грунт 8 монет одного номіналу гербами вгору.

Живий талісман буде вам на допомогу, коли ви створите йому відповідні умови. Як і будь-який інший кімнатний квітка, толстянка любить доброзичливу обстановку. Якщо атмосфера в домі завжди напружена, дерево почне скидати листя і зачахне.

Як ставитися до крассуле, щоб вона залучала гроші в будинок:

 • Розмовляйте з толстянкой. Під час поливу і прибирання говорите з рослиною, погладжуйте листочки, протирайте їх чистою серветкою. Робіть це з любов’ю і ніколи не скаржтеся на погане положення справ.
 • Не забувайте про украшательстве. Коли дерево підросте, прикрасьте його декоративними східними монетами, пронизаними червоною стрічкою. Між гілочок покладіть грошові банкноти, скручені у трубочку.
 • Тримайте декоративне дерево в чистоті. Щодня провітрюйте кімнату, а з меблів видаляйте пил. Регулярний догляд і турбота стимулюють циркуляцію грошової енергії навколо дерева.
 • Уникайте неприємного сусідства. Не рекомендується ставити красулу поруч з кактусом. Його голочки відштовхують всяку енергію, у тому числі й грошову.

Коли фінансове становище піде вгору, поставте поруч з крассулой фігурку дракона. Якщо не знайдете золотистої забарвлення, скористайтесь акрилової спрей-фарбою. Дракон буде охороняти ваше благополуччя і захистить від заздрісників.

З змовою

Змова – магічний інструмент, який допоможе досягти матеріального благополуччя без особливих зусиль. Але адепти магії попереджають, що для залучення фінансів потрібно користуватися текстами, в яких відсутні згадки про злих духів, чортів, чаклунів, диявола, кикиморах і т. д. Якщо допомога надходить від темних сил, вони обов’язково візьмуть за це плату – здоров’я, відчуття щастя, життя близької людини.

Перед тим як садити грошове дерево, заговорите воду для поливу:

 • наберіть в емальовану каструлю 1 л води;
 • покладіть в неї срібний хрестик;
 • через 3 доби витягніть прикраса.

При місячному світлі перелийте воду в пляшку і скажіть:

Водиця-сестриця, дай крассуле напитися,

Енергією грошей від тебе зарядитися.

Якщо судилося тому здійснитись,

Нехай удача до мене в будинок примчиться.

Амінь. Амінь. Амінь.

Чудодійні властивості деревини залежать від правильності посадки нащадка. Якщо ви хочете, щоб до вас прибували грошові кошти, то:

 • садіть держак тільки на зростаючу місяць;
 • підберіть просторий горщик з кераміки;
 • покладіть на дно 5-7 монет сріблястого кольору.

Під час посадки вимовте змова:

Мій дім для тебе теплиця,

Напою тебе чистою водицею.

Якщо догляд мій тобі користь дає,

Так нехай і мені багато грошей принесе.

Після змови не говоріть ні слова до тих пір, поки не укорените росток. При поливі грошового деревця скажіть:

Живою водою напою,

Турботою щедро оточивши.

Як тільки побачу листочків краси,

Не буду відати в грошах турботи.

Амінь! Амінь! Амінь!

Вимовляти змови потрібно з усією відповідальністю і серйозністю. Їх результативність залежить від віри в вимовлені слова.

Необхідно, щоб за декоративним деревом доглядав тільки один із членів сім’ї. Грошовий егрегор має енергетичної пам’яттю, тому він допомагає лише тому, хто вперше встановив з ним контакт. Якщо потрібно поїхати у відрядження чи відпустку, скористайтесь системою крапельного поливу. Головне, щоб вона була встановлена саме вами.

Поради квітникарям

Вирощувати красулу простіше, ніж інші кімнатні рослини. Деревце росте нешвидко, тому пересадку виконують не частіше, ніж 1 раз в 2-3 року.

Рекомендації квітникарів:

 • Освітленість. Грошове деревце любить розсіяний колір. Щоб запобігти в’янення, його не ставлять в місця, куди проникають прямі сонячні промені.
 • Полив. Найкраще поливати грошове дерево пару раз в 7-10 днів. При цьому орієнтуються на сухість верхнього шару грунту. Якщо він вологий, від поливу відмовляються. Надмірне зволоження ґрунту загрожує загниванням корінців.
 • Температурний режим. Рослина добре себе почуває при температурі 10-27°C.
 • Пересадка. Щоб рослина легко адаптувалася, пересаджуємо його методом перевалки ранньою весною – в період інтенсивного росту.
 • Підгодівля. Коли рослина почне розвиватися, його потрібно буде підгодовувати. Добрива вносять навесні не частіше 1 разу в 3-4 тижні. Перевагу віддають мінеральних сумішей, які призначені для сукулентних рослин.

Грошове дерево володіє не тільки магічними, але і лікувальними властивостями. Листочки виділяють речовини бактерицидної та антивірусної дії.

Товстянка – живий талісман, який приваблює фінанси в сім’ю. Але щоб рослина дійсно проводило грошову енергію через ваш будинок, за ним потрібно правильно доглядати. Тому при посадці, поливі і перевалки деревця враховують рекомендації не тільки садівників, але і адептів таємних навчань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради