До чого розбивається (тріскається) дзеркало — що робити з осколками?

Дзеркало, з практичної точки зору – функціональний предмет, присутній в кожному будинку у всіляких дизайнерських втіленнях і модифікаціях. Але варто йому розбитися, як люди відразу ж у паніці починають шукати хороші і погані значення прикмет, пов’язаних з дзеркалами, намагаючись розгадати знак, до чого розбивається дзеркало.

8bcbadb26477813ca6ab0404184d4094 До чого розбивається (тріскається) дзеркало — що робити з осколками?

Незважаючи на буденність життєвої ситуації, внутрішня тривога зароджується неспроста, якщо вірити прикметі, то звільнена магічна сила здатна як нашкодити, так і допомогти людині. На жаль, в більшості випадків це несприятливі прогнози, однак, мудрий народ протягом століть виробив дієві техніки і способи захисту, тому не варто сумувати, коли розбиті дзеркала з необережності, дитиною чи кішкою – просто необхідно правильно розшифрувати посланий понад знак і діяти по ситуації.

При будь-яких обставин не можна втрачати самовладання і здоровий глузд, розв’язати проблему допоможуть спеціальні замовляння і позитивний настрій.

Так що ж означає розбите дзеркало?

Логіка предків, що пояснює причини виникнення поганих прикмет про розбите дзеркало, зрозуміла. На зорі цивілізації давні люди не могли пояснити, чому в відшліфованої поверхні відображаються силуети живих істот. Люди вірили, що це ворота у потойбічний світ, куди заборонений доступ простим смертним.

Впродовж багатьох століть перебувало підтвердження того, що за умовною межею знаходиться простір, де живуть нематеріальні сутності. Злі духи і божества можуть передбачати долю або провчити необережного людини, який спробує порушити кордони між реальністю і сповненим містикою Зазеркальем.

cff9da055f7cb791f7697887f841b788 До чого розбивається (тріскається) дзеркало — що робити з осколками?

Згідно з прикметами, розбите дзеркало може означати, що духи розгнівалися і хочуть покарати людину, пославши йому випробування у вигляді:

 • семи років невезіння і невдач;
 • матеріальних втрат;
 • сварки з людиною з близького оточення;
 • розриву з партнером (зрада, розлучення, іноді початок нових відносин);
 • хвороба родичів, втрата члена родини або просто знайомого людини;
 • неприємності на роботі.
 • Справедливості заради треба сказати, що існують приклади не тільки негативних наслідків. Багато жінок помітили, що в їх будинку були розбиті дзеркала перед радісними подіями – весіллям або незадовго до вагітності. Люди, які довіряють прикметами, знають, що не всі сни бувають віщими і не всі погані події неминуче тягнуть за собою трагічні наслідки. Кожен конкретний випадок може бути передвісником життєвої драми, так і незначним епізодом, який заслуговує не більше уваги, ніж щоденне прибирання.

  Чому не можна дивитися в розбите дзеркало

  Перше правило говорить, що в розбите дзеркало дивитися не можна, наслідки можуть бути трагічними: розлучення, хвороба, іноді навіть загроза для життя. Вважається, що енергетична сила конкретної людини може зникнути, раздробившись на осколки, в яких тіло відбилося частинами.

  Саме тому знаючі люди рекомендують встановлювати в будинку не набірні конструкції, а цілісні полотна, в яких фігура людини відображається повністю, де не будуть дробитися і «обрізатися» голова або ноги.

  61d64255789fa823206385d27e423fba До чого розбивається (тріскається) дзеркало — що робити з осколками?

  Наступна ознака, чому не можна дивитися в осколки дзеркала, теж обіцяє мало приємного – сім років невдач і нещасть. Погодьтеся, термін дійсно чималий, особливо напередодні доленосних змін, наприклад, подорожі, вибору професії або зміни місця проживання.

  Обережність не завадить незаміжнім дівчатам на виданні, яким доведеться відстрочити заміжжя на ті ж довгі сім рочків. Є сенс подбати про те, щоб побороти цікавість, сконцентруватися і організувати прибирання без ризику побачити своє відображення.

  Що робити, якщо подивилася в розбите дзеркало

  У житті трапляється всяке, тому не варто робити трагедію з того, що з якихось причин довелося поглянути в розбите дзеркало. Мудрий народ виробив захист – потрібно негайно вмитися проточною водою, приказуючи спеціальні слова: «Що розбите, то розбилося, але мені не позначилося».

  Тут в підтримку езотерикам вступають психологи, які настійно радять посміятися над ситуацією, замінити негатив позитивом, правильно сформувати та використовувати установки на успіх. Після неприємного події, незалежно за яких обставин і ким були розбиті дзеркала, існує ризик, що людина сама буде програмувати себе на провал у будь-якій справі, звертаючи всі погані прикмети про дзеркала.

  При такому ході мислення неможливо налаштуватися на ефективне рішення перешкод і перепон, навпаки, біди будуть прилипати до суеверному клієнта протягом усього періоду.

  086be6f2c040111104cb1793f9c24661 До чого розбивається (тріскається) дзеркало — що робити з осколками?

  Розбилося дзеркало: що робити

  Люди несуеверные або ті, чия професійна діяльність передбачає роботу з виробництвом і обробкою функціональних аксесуарів, не заморочуються з такого приводу. Решті слід запам’ятати алгоритм дій на той випадок, якщо розбилося дзеркало будинку чи в офісі:

 • Облити осколки звичайною водою з крана, якщо в приміщенні немає запасу святої води. Дуже погана прикмета, коли дзеркало розлетілося осколками по всіх кутках кімнати, не всі згадують які слова треба сказати, щоб відвести біду від своїх близьких. У цьому випадку просто читайте про себе «Отче Наш» і молитву до Пресвятої Богородиці.
 • Накрити осколки непрозорим матеріалом. Не пропустити цей крок слід не тільки з міркувань безпеки і захисту від порізів, але і це спосіб уникнути випадкового відображення особи в уламках.
 • Не можна проводити прибирання голими руками, треба надіти рукавиці або обгорнути руки сухою тканиною, щоб не взаємодіяти з осколками, які містять негативну енергію.
 • Використовувати віник і совок, всі частини скласти в непрозорий пакет. Сміття підлягає негайної утилізації, після збирання атрибути промивають, попередньо три рази підкинувши віник таким чином, щоб він ударився об землю.
 • Примітка: чим менше свідків буде присутній при збиранні, тим краще.

  Як викинути розбите дзеркало?

  Важливий момент в процедурі утилізації зіпсованої речі – правильно викинути розбите дзеркало без шкоди для себе і оточуючих. Згідно з повір’ям, всі до найдрібнішої частинки потрібно закопувати в землю або викидати в річку. Очевидно, що кожна розумна людина подбає про безпеку для людей, які можуть випадково натрапити на такий небезпечний у всіх відносинах «сюрприз».

  • Коли відповідне місце вибрано, по дорозі до нього слід 9 разів вимовити змову: «Дзеркало розбивалося, біда раба (раби) Божого (ім’я) не стосувалася».
  • Викидаючи пакет, кажуть: «У себе, а не від себе. Хай буде так» або «Я розбила біду свою. Я не осколки викидаю, а своє горе».
  • По закінченні процедури потрібно вмитися, почитати молитви.

  Що робити якщо тріснуло дзеркало?

  Крихкі предмети розбиваються по необережності, при недотриманні виробничих або ремонтно-будівельних технологій, неправильному кріпленні. Але як чинити, якщо поверхня мимоволі лопнула саме по собі. Не будемо приховувати – це однозначно погана прикмета. Тріснуте дзеркало означає, що в будинку вирують потоки негативної енергії, можливо, хтось наводить порчу або це знак майбутньої біди. У будь-якому випадку виглядати в нього не можна, терміново потрібно викинути.

  e397e9bcf91e897b9ac88ed758d10252 До чого розбивається (тріскається) дзеркало — що робити з осколками?

  Маги і чаклуни, які часто використовують дзеркала в своїх ритуалах і при ворожіння, застерігають безтурботних людей від спокуси зберегти неушкоджену частину (з перспективою обрізки полотна і подальшої експлуатації). Якою б великою або красивою вона не була, це погана ідея. Від усіх уламків і осколків потрібно позбавлятися відразу і без залишку!

  Дитина розбила дзеркало

  Навіть холоднокровним жінкам, яких складно вибити з колії, буває важко зберігати спокій і самовладання, почувши новину, що її дитина розбила дзеркало вдома, в школі чи садку. Кожна мама готова взяти на себе відповідальність за прикру пригоду, уберегти улюблене чадо від усіх бід і неприємностей, пов’язаних з народною прикметою.

  Для тих, хто хоче діяти за правилами, потрібно запам’ятати: якщо дитина ненавмисно розбив дзеркало, прибиранням повинна зайнятися рідна або хрещена мама. Порядок дій при утилізації однаковий у кожному випадку. Головне – не кричати і не лаятися, не лякати малюка, не налаштовувати на негатив.

  Дітей потрібно відвернути, зробити так, щоб вони негайно покинули місце події, не глянувши на відображення в уламках.

  Мудреці радять посміхатися і жартувати, а якщо мама вірить у прикмети – вона повинна умити дитини, прочитати змови і молитви.

  Якщо дзеркало розбив кіт

  Домашні вихованці теж бувають причиною прикрого казусу, коли загралися, котенята або непосидюча киця розбила дзеркало, скинувши його зі столу. Ситуація позаштатна, не всі знають, що робити, якщо кіт розбив дзеркало. Насамперед – заспокоїтися, ізолювати з місця події дітей і тварин і приступити до прибирання, використовуючи наведені вище рекомендації з утилізації осколків.

  983aae84229d9c37c53dc08de785bed4 До чого розбивається (тріскається) дзеркало — що робити з осколками?

  Основний момент народного повір’я, що слід врахувати – сліди розгрому слід усувати господині дому або старшій жінці. Знайдеться завдання і для представників сильної статі, які повинні подбати про надійне кріплення всіх елементів, а також систематично перевіряти міцність гачків і дюбелів, справність рухомих і підвісних конструкцій.

  Впало дзеркало, але не розбилося: прикмета

  Переважна більшість громадян планети впевнені, якщо розбилося дзеркало – чекай біди. Але що значить прикмета, якщо дзеркало впало, але не розбилося зовсім, тільки пошкодився багет або з’явилися відколи? Відповідь однозначна – викинути, оскільки свою місію він виконав, попередивши господарів про майбутні проблеми.

  Наостанок ми припасли оптимістичну інформацію, зосередившись на позитивних трактуваннях прикмети, яка трапляється до кардинальних змін у житті. Це добрий знак у тому випадку, якщо предмет як оберіг, приймає на себе негатив, спрямований на кого-небудь з домочадців.

  Деякі маги радять розбивати вироби з скла і амальгами, які постійно виглядав важкохвора людина, особливо якщо він пішов на поправку. Існує своєрідне повір’я-ворожіння: якщо дівчина розіб’є дзеркальце, необхідно порахувати кількість осколків. Непарне число обіцяє нареченій швидке весілля, а заміжній жінці вагітність.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради