Прикмети про наречених і настінних годиннику: втратити, знайти, подарувати

8e0a2a218e8db71a463c16fbea3814ba Прикмети про наречених і настінних годиннику: втратити, знайти, подарувати Годинник можна по праву назвати самим містичним предметом нашого повсякденного побуту. Прилади для вимірювання часу завжди хвилювали уми філософів, поетів, езотериків. Годинникові стрілки рухаються по тому ж шляху, який прокладає сонце на небосхилі, а коло циферблата нагадує людині про вічність.

Не дивно, що цей предмет, знайомий кожній людині з раннього дитинства, овіяний безліччю легенд і забобонів. Подарувати, купити, втратити або знайти годинник – прикмета знайдеться на кожну дію чи випадок, пов’язаний з хронометром. Знаючи про них, можна уникнути багатьох неприємних ситуацій, адже недарма здавна вважається, що навіть найменші годинник можуть вплинути на долю свого власника.

Прикмети про годинник: знайти, втратити, чим небезпечний несправний механізм або антикварні ходики

Народні повір’я свідчать, що всі дії з годинником мають особливий, якщо не сказати сакральний, сенс. Якщо звертатися зі своїм хронометром неправильно, можна запросто розпрощатися з удачею і надіями на майбутнє. Звичайно, магам відомі способи повернути везіння, наприклад, приворот удачі на лавровий лист, але чи варто спокушати долю? Будь-яке нещастя легше запобігти, ніж усувати його наслідки.

Знайти годинник: прикмета з безліччю трактувань

Розшифровка прикмети про знайдених годиннику залежить перш за все від стану втраченого кимось аксесуара. Новенький, без подряпин, вм’ятин або потертостей предмет вважається сприятливим знаком долі. Знайшов симпатичні годинничок може розраховувати на сприятливі зміни в особистому житті. А якщо у ваших стосунках з другою половиною і так панує повна гармонія, народна прикмета віщує поповнення бюджету. Хтось із близьких несподівано піднесе вам подарунок або начальник випише підвищену премію.

Якщо ж виявлений в громадському місці механізм виявився зламаним, розбитим, іржавим, то знахідку слід сприймати як застереження. Прикмета говорить про те, що знайшов схильний недбало ставитися до власного часу, витрачати його без толку, на дрібниці і розваги. Саме ця недисциплінованість є причиною більшості його невдач.

Якщо знайдений хронометр виглядає привабливо, але все ж не працює або показує неправильний час, цієї нагоди теж є своє тлумачення. Вважається, що тому, хто знайде такий годинник доведеться пережити розлуку з близькою людиною або великі неприємності на роботі. Знадобиться докласти чимало зусиль, щоб пережити цей важкий період, а потім вийти зі складної ситуації без особливих втрат.

Що значить втратити годинник

Втратити годинник – прикмета, як не дивно, майже завжди сприятлива. Звичайно, прикро втратити зручний або дорогий як пам’ять аксесуар, проте не варто засмучуватися. Краще прийняти підказку долі до відома – обізнаність допоможе як слід підготуватися до майбутніх подій.

Можливі пояснення прикмети:

 1. Якщо годинник зникли в понеділок, вівторок або середу, значить, доля намагається підштовхнути вас в потрібному напрямку. Пора проявляти активність і наполегливість у реалізації своїх давніх задумів. Зараз найсприятливіший час для розкриття свого внутрішнього потенціалу або прийняття важливих рішень.
 2. Втратити наручний годинник – прикмета досить тривожна, якщо неприємність сталася в п’ятницю або суботу. Власнику соскользнувшего з руки аксесуара слід перевірити своє здоров’я. Можливо, у вашому організмі розвивається хвороба, яка на даному етапі протікає безсимптомно. Не варто затягувати з лікуванням.
 3. Якщо годинник загубилися в неділю або під час інших церковних свят, значить, їх колишній власник отримає можливість кардинально змінити своє життя. Може бути, вам випаде шанс змінити оточення, знайти більш гідних друзів. Якщо вас давно обтяжує якась шкідлива звичка, незабаром обставини складуться так, що ви отримаєте допомогу у своїй боротьбі із залежністю. Той, хто незадоволений своєю кар’єрою, отримає вигідну пропозицію по роботі.

dd8a33559e30b68ffc3ecd135d79da3e Прикмети про наречених і настінних годиннику: втратити, знайти, подаруватиЩе одне цікаве тлумачення говорить, що годинник може покинути свого власника, набравши велику кількість негативної енергії. Відомо, що яскравий аксесуар може служити природним оберегом: привертаючи увагу недоброзичливця, прикраса приймає на себе і негативний заряд, адресований власникові.

Отже, втрата улюблених годин – зовсім не такий страшний знак, як, наприклад, розбите дзеркало . Не варто засмучуватися або картати себе за неуважність. Краще подякуйте долі за можливість змінити своє життя.

Прикмети про настінних годиннику

Наручний годинник стали поширеним аксесуаром не так вже давно. Більшу частину своєї історії хронометри представляли собою настання або навіть баштові механізми, які служили всім, а не тільки своєму власнику. Навіть сьогодні, в століття комп’ютерів і мобільних телефонів, практично у кожної людини є в будинку годинник, а прикмети про настінних ходиках залишаються актуальними і в сучасному світі.

Деяких людей буквально зачаровують вантажні або антикварні вироби, однак езотерики не рекомендують тримати в своєму будинку символ часу, що належав невідомим людям. Старий годинник буквально просякнуті енергетикою членів сім’ї колишнього господаря. Якщо ви не впевнені, що попередня сім’я, яка володіла хронометром, жила щасливо і гармонійно, від подібного придбання краще відмовитися.

a2dcb61f64c1ab22fe5d35fb76aa1a33 Прикмети про наречених і настінних годиннику: втратити, знайти, подаруватиДеякі події, пов’язані з настінними ходики, можуть попереджати про зміни, які торкнуться всіх домочадців:

 • несправні годинник раптом задзвонили (або стали відбивати неправильний час) – до важкої хвороби когось із кровних родичів
 • годинник впали, але корпус і механізм залишилися цілі – це попередження: господареві потрібно негайно братися за вирішення нагальних проблем, інакше неприємностей не уникнути
 • механізм зірвався з кріплення і розбився – до великої біди
 • цілі на вигляд, без зовнішніх пошкоджень ходики раптом стали показувати неправильний час – до сильного розчарування, сімейній сварці

Поганою прикметою вважається вішати годинник над дверима – в такий будинок не буде приходити щастя і удача обійде його стороною. Крім того, фахівці настійно рекомендують позбуватися від непрацюючих механізмів. Знавці прийме кажуть, що зіпсований прилад перестав вимірювати час і, якщо його не викинути, час в будинку теж немов замре. Іншими словами, власник зламаних годин буде постійно стикатися з тяганиною, затримками, перешкодами в справах.

Інші прикмети з годинником

 • не варто радіти знайденому виробу, виконаного з дорогоцінних металів і каменів – золото, срібло, натуральні мінерали особливо інтенсивно вбирають енергетику свого власника; така знахідка навряд чи принесе щастя новому господареві
 • дарувати годинник – прикмета несприятлива: одне з тлумачень говорить, що подібний подарунок скорочує термін життя власника; якщо подарований годинник дороги вам як пам’ять, можна зберігати їх вдома, проте носити на руці не варто
 • розбити годинник – серйозний сигнал, який краще не ігнорувати: якщо розбилося тільки скло, вас чекають великі зміни; розлетівся механізм – до перешкод у всіх починаннях
 • якщо у вас вкрали дорогий хронометр, неприємна подія обіцяє велику сварку з хорошим другом
 • випадково забути свій годинник в гостях – до розриву відносин з господарями будинку
 • дівчатам рекомендують купувати овальні або круглі годинники, інакше власниці нового хронометра доведеться займатися чоловічою роботою; чоловікам більше підходять масивні вироби квадратної або прямокутної форми

Маги, езотерики та просто знавці прийме стверджують, що годинник володіють потужною енергетикою. У певних випадках вони здатні прискорити або загальмувати хід подій у долі свого власника. Щоб хронометр служив вірою і правдою, необхідно правильно поводитися з виробом, інакше можна надовго розпрощатися з порядком і гармонією життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради