Поради психолога, як пережити розставання з коханою людиною: з хлопцем, чоловіком, чоловіком

В нашому житті, на жаль, не все ідеально. Особливо, якщо справа стосується романтичних відносин. Тому є ймовірність, що рано чи пізно людина, до якої ви відчували почуття, вас залишить.

При цьому потрібно розуміти, як вести себе в цьому положенні, як пережити розставання з коханим. Нерідко положення посилюється депресією. Важливо впоратися в максимально короткі терміни.

Як відволіктися від розставання з коханою людиною

Навіть після кількох безхмарних років трапляються розлади. Чоловіки захоплюються натури, їм властиво закохуватися. До того ж вони завойовники, яким необхідно постійно отримувати підтвердження своїх успіхів. Якщо жінка вже завойована, вони починають шукати наступний об’єкт пристрасті.

Представниця прекрасної статі повинна робити все, щоб не допустити цього. А на крайній випадок мати поняття про те, як пережити розставання з коханою людиною, щоб вийти з кризи без втрат.

sovety psikhologa, kak perezhit rasstavanie s lyubimym chelovekom: s parnem, muzhchinojj, muzhem19 Поради психолога, як пережити розставання з коханою людиною: з хлопцем, чоловіком, чоловіком

Потрібно дати собі час погорювати

З хлопцем, якого любиш

Звичайно, універсального рецепта існувати не може. Кожна ситуація індивідуальна, можна тільки давати загальні поради про те, як пережити розставання з хлопцем, якого любиш.

Дуже важливо в такій ситуації знайти опору в самій собі. Біль при розставанні може бути значною, як при фізичної травми. У перші дні після розриву деякі навіть починають приймати заспокійливі препарати. Це один з екстрених варіантів, як впоратися з розлукою з коханою людиною.

З собою потрібно звертатися максимально дбайливо. Знаходити приводи для радості при найменшій можливості. Приділяти час того, що найкраще виходить, де ви постійно прагнете успіху, щоб відчути внутрішні сили. Це хороший і ефективний метод, як пережити розставання з хлопцем. Він допоможе вам відчути себе сильною.

З чоловіком

З віком переносити втрати стають важчими. Тому жінкам після 30 років особливо необхідні поради, як пережити розставання з коханим чоловіком.

Один з головних порад – не звинувачуйте себе. Після розривів сильно падає самооцінка. Якщо ж ви самі наполягали на розставанні, можлива поява відчуття провини.

Дієвий метод, як пережити розставання з коханим чоловіком, – пробачити себе за все, що було чи не було здійснено. В майбутнє потрібно взяти лише позитивні моменти, а про образу і злість постаратися забути.

Чим швидше вам вдасться звільнитися від негативу, тим простіше буде перемогти психологічну залежність. Тільки таким чином можна знайти вихід і зрозуміти, як пережити розставання з чоловіком.

З чоловіком

sovety psikhologa, kak perezhit rasstavanie s lyubimym chelovekom: s parnem, muzhchinojj, muzhem20 Поради психолога, як пережити розставання з коханою людиною: з хлопцем, чоловіком, чоловікомРозлучення – це справжня трагедія в долі жінки. Мало хто уявляє собі, як пережити розставання з коханою людиною, як вийти з подібної стресовій ситуації.

Фахівці виділяють кілька стадій, кожна з яких веде до одужання. Потрібно знати, з чим ви зустрінетесь, щоб краще впоратися з трагедією, підготувати себе до того, як пережити розставання з коханим чоловіком.

  1. Біль. З’являється відчуття самотності, безнадійності. Найнебезпечніше – почати жаліти себе занадто сильно.
  2. Пристосування. Біль починає проходити, з’являються перші думки, як влаштувати своє майбутнє. Важлива рекомендація, як пережити розставання з чоловіком, навчитися говорити про нього без образи і гіркоти. Важливо навчитися знову стежити за собою, залучати інших чоловіків, перестати вважати себе жертвою.
  3. Одужання. Відновлюється повноцінний душевний спокій. З’являються думки про майбутні можливості, нової любові.
  4. Нормалізація. Твердо ставши на ноги, ви вже впевнені в собі. У вас є гіркий, але необхідний досвід.

Все це дозволяє отримати корисний досвід з минулих помилок, щоб більше не допускати.

З коханцем

У подібній ситуації жінка завжди перебуває у вразливій позиції. Коли трапляється розставання, чоловік повертається в сім’ю, а його вже колишня коханка залишається в повній самоті.

Тому треба мати уявлення, як пережити розставання з коханцем, щоб страждання були мінімальними.

Насамперед, слід поставити тверду і остаточну крапку. Обірвати будь-які контакти, як би боляче це не було. Зрозумійте, що вас не врятують нібито випадкові зустрічі, слід відмовитися від поривів дзвонити або писати СМС. Раз і назавжди видалити номер цієї людини.

Потім необхідно позбутися психологічної залежності. У деяких випадках знадобиться допомога психотерапевта, особливо якщо стосунки тривали довгий час. Досвідчений фахівець розповість, як пережити депресію після розставання.

sovety psikhologa, kak perezhit rasstavanie s lyubimym chelovekom: s parnem, muzhchinojj, muzhem21 Поради психолога, як пережити розставання з коханою людиною: з хлопцем, чоловіком, чоловіком

Необхідно підготуватися морально до можливості нової любові

Поради психолога, як впоратися з виниклою депресією

Якщо вийти з кризи самостійно не вдається, потрібно досвідчений психотерапевт, який дасть поради, як пережити розставання з коханою людиною.

Жінкам дуже важливо постаратися як можна скоріше виплеснути назовні всі негативні емоції. Багато психологи навіть рекомендують спершу трохи постраждати.

Спочатку відволіктися не вийде, тому краще повноцінно відпочити, виплакатися, висловитися. Важливо, щоб поруч була вірна подруга, готова вислухати.

Ще один життєво важливий рада психолога, як пережити розставання з чоловіком, полягає в необхідності спалити всі мости. Це стосується всього, що вас раніше пов’язувало. Звичайно, треба бути сильною, але відмовляти від моральної підтримки не варто. Вона має вирішальне значення.

Кілька сеансів з психотерапевтом можуть кардинально змінити ситуацію. Також допоможуть зустрічі та спілкування з друзями та знайомими. Важливо, щоб вони проходили в максимально невимушеній обстановці, щоб нічого не нагадувало вам про коханого.

sovety psikhologa, kak perezhit rasstavanie s lyubimym chelovekom: s parnem, muzhchinojj, muzhem22 Поради психолога, як пережити розставання з коханою людиною: з хлопцем, чоловіком, чоловікомНе забувайте, що внутрішній стан сильно відбивається на зовнішності. Основою порада психолога, як пережити розставання з хлопцем, не забувати стежити за собою. Безсонні ночі, переживання і стрес не сповільнять позначитися на обличчі найгіршим чином у формі темних кіл під очима. Втомлений погляд, неохайний зовнішній вигляд призводять до того, що людина фактично опускається.

На допомогу повинні прийти охайна зачіска, в міру яскравий і обов’язково грамотний макіяж, манікюр. Уважно підбирайте гардероб. Це допоможе не тільки презентабельно виглядати, але і відволіктися від сумних думок. Не має ніякого значення те, у якому віці на вас звалилося розставання. Необхідно намагатися виглядати відповідним чином і в 18, і в 45 років.

Як пережити розлучення

Коли подібне відбувається, часто не обійтися без відповідної допомоги. Вирішальне значення набувають поради психолога, як пережити розставання з чоловіком.

До повернення до нормального життя необхідно відновитися внутрішньо. У кожній кризі можна побачити можливості, які дозволять вам краще реалізувати себе в майбутньому.

Висновок

  1. Розставання – важка психологічна травма. Щоб впоратися з нею буде потрібна підтримка близьких людей. Часто не обійтися без допомоги психотерапевта.
  2. Головне в такій ситуації – не впадати у відчай, розуміти, що вихід є, якою б важкою не здавалася ситуація.
  3. Знайдіть собі мету в житті, займайтеся собою, зануритися в роботу – можливо, саме на це вам не вистачало раніше часу, і це саме те, що вам потрібно в даний момент.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради